oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Pierwszy Krok do OOBE - Posłuchaj Tutaj

Reply to this topicStart new topic
> Anfiniszed Biznes
MarcinM
post 20.11.2018 - 22:17
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 139

Notatnik

Ostatnim czasy spie bardzo średnio. został mi rok do trzydziestki. w listopadzie miałem ostatnie urodziny z dwudziestka z przodu. wiele rzeczy w moim życiu to nie nie kończone wątki, które powinny sie zakończyć zupełnie inaczej niz miało to miejsce, lub powinny z kolei byc kontynuowane, lecz zostały w brutalny sposób przerwane. Nie osiągnąłem tak naprawdę niczego co sobie zamierzałem. Marzenia te pojawiają się u mnie często w snach. Jest to bardzo męczące i uciążliwe. Najczęściej powtarzającym się motywem jest podróżowanie. Sytuacja ta bierze głównie z tego, że przez ostatnie lata moje wyjazdy okazywały się być niewypałem. Głównym powodem niewątpliwie był alkohol. Notoryczne przepijanie pieniędzy na wycieczkach bardzo mocno ograniczało moje pole manewru. Moje podróże były przez te zdecydowanie krótsze niż pierwotnie zamierzałem. Najczęściej już pierwszego dnia dnia doznawałem nie małych depresji z powodu wydawania pieniędzy na ten cel, mimo wszystko kolejne doby również były zakrapiane. Najczęściej już od pierwszego dnia podróży, miałem wrażenie, że wszystko idzie ku upadkowi. Wystarczały 2-3 dni, żeby juz ostatecznie uznać, iż znów się nie udało....

Dlatego bardzo często śni mi się Hiszpania. Białe domy, ciepło i piękna woda. Tam czułem się najlepiej. Podobna sytuacja ma się z długimi, samotnymi górskimi wędrówkami. Sny są zawsze bardzo długie. Ostatnimi czasy w moich kreacjach dochodzi nawet do takich sytuacji, w których swoją willę, w której spędzam czas z przyjaciółmi, których nie znam z realnego zycia. Uczę sie w tamtym świecie nawet dokładnego planu miasta. Z tymi znajomymi to ciekawa sprawa, ponieważ często mam także motywy zwiedzania przeróżnych miast takich jak np Nowy York również z ludźmi których normalnie nie znam natomiast w tych snach posiadam jakby pamięć kogoś innego. Generalnie zawsze brakowało mi takiej stałej paczki kolegów i koleżanek. Zawsze dość szybko z różnych przyczyn odddzielałem się od reszty.
Go to the top of the page

+Quote Post
Młody89
post 22.11.2018 - 19:27
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 74

Siema Marcin, widać w Twoich postach samotność. Może pomyśl sobie, że fajnie byłoby poznać jakąś milą kompankę do tych podroży ;). Widać potrzebę przyjaźni i miłości w Tobie. Tego i wszystkiego dobrego Ci życzę ! To takie proste i wszystko zmienia...

+Quote Post
1 Dzięki Młody89 za ten przydatny wpis:
MarcinM
Nieświadoma...
post 23.11.2018 - 11:51
Post #3

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 46

Piszesz o niedokończonych planach, porzuconych marzeniach. Przyznajesz się do nadużywania alkoholu i pewnie pojawia się on w codziennym życiu, a nie tylko na wycieczkach, prawda?
Przede wszystkim zadbaj o siebie. Zdecydowanie masz problem. Dobry terapeuta, meetingi pomogłyby Ci wyjść z problemu z alkoholem. Jeśli alkohol rzutuje na Twoje życie to niestety, ale można to już nazwać uzależnieniem.
"Co wewnątrz, tak i na zewnątrz". Nie naprawiając siebie nie uzyskasz satysfakcjonujących relacji, czy związków. Skoro marzenia odbijają się w Twoich snach tzn. ze bardzo ich pragniesz. Sądzę że warto nad sobą popracować i sięgnąć po to, czego się pragnie.
Ściskam Cię ciepło i powodzonka życzę :)

+Quote Post
4 Dzięki Nieświadoma... za ten przydatny wpis:
Isabel Martin, MarcinM, Mero, Młody89

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park