oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Badanie Dotycz?ce Obe, poszukiwane osoby z do?wiadczeniem OBE
Yeshie
post 13.01.2018 - 22:57
Post #1

Przechodzie?

Grupa: Podró?nicy

Witam wszystkich,

Poszukujemy osoby ze ?l?ska, którym zdarza si? regularnie do?wiadcza? "wychodzenia z cia?a" w trakcie wykonywania normalnych czynno?ci za dnia. Prowadzimy projekt naukowy finansowany przez Narodowe Centrum Nauki, którego celem jest analiza odmiennych stanów ?wiadomo?ci. W ramach badania, prosimy uczestników o wype?nienie kilku testów. Nast?pnie, osoby z do?wiadczeniem OBE zapraszam na pog??biony wywiad, który trwa oko?o 2-4 godziny. W trakcie wywiadu analizujemy te do?wiadczenia, jak równie? funkcjonowanie w ró?nych obszarach ?ycia. Osoby ch?tne maj? mo?liwo?? umówienia si? na osobn? konsultacj? celem omówienia wyników.

Analiza OBE u osób zdrowych pozwala nam lepiej zrozumie? funkcjonowanie umys?u i odró?ni? zmiany ?wiadomo?ci w tej grupie, od podobnych do?wiadcze? zg?aszanych przez osoby z zaburzeniami. Pa?stwa udzia? mo?e by? cennym wk?adem w rozwój psychologii klinicznej. Wi?cej informacji i mo?liwo?? rejestracji na stronie: http://badaniepsyche.pl/projekt/odmienne-stany-swiadomosci

Pozdrawiam,
Igor P
Go to the top of the page

+Quote Post
Se7en
post 14.01.2018 - 01:16
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

Odradzam, osobi?cie bym ba? si? tam zg?asza?. Zbyt wiele jest realizowanych tajnych projektów na naszym terenie wymierzonych w ludzko??.

+Quote Post
Cao
post 14.01.2018 - 12:32
Post #3

Cz?sty Go?? Rodziny
**
Punkty prestiżu: 5

Je?li kto? by udowodni?, ?e potrafi wychodzi? z cia?a i porusza? si? w ?wiecie fizycznym jako duch (bo z tego co wiem domy?lnie wychodzi si? do ?wiata astralnego który jest inny, ale oba ?wiaty s? na siebie tak jakby na?o?one, przenikaj? si?) i wykona? na przyk?ad test z kartk? to z pewno?ci? sta? by si? bardzo cenn? osob? dla ró?nych s?u?b, a mo?e nawet dla wojska. W ko?cu to by?by szpieg niemal idealny, ogromne mo?liwo?ci.

Dlatego rzeczywi?cie, Se7en ma racj?, ujawnianie si? z takimi zdolno?ciami mo?e by? niebezpieczne. Natomiast jako badanie, rozwój nauki i tak dalej nie wiem czy jest do czegokolwiek potrzebne bo nie oszukujmy si? - OBE nie jest dla przeci?tnego Kowalskiego i nie ka?dy powinien tego próbowa?, bo w najgorszych przypadkach mo?e to by? nawet niebezpieczne. Wi?c nie wiem czy upowszechnianie wiedzy o nim w oficjalnej nauce jest dobrym pomys?em. Kto jest gotów na takie tematy ten znajdzie informacje w internecie, nie potrzeba dodawa? ich do 'podr?czników' aby wiedzia? o nich ka?dy.

+Quote Post
Rokinon
post 14.01.2018 - 14:16
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 17202

CYTAT(Cao @ 14.01.2018 - 12:32) *
Je?li kto? by udowodni?, ?e potrafi wychodzi? z cia?a i porusza? si? w ?wiecie fizycznym jako duch (bo z tego co wiem domy?lnie wychodzi si? do ?wiata astralnego który jest inny, ale oba ?wiaty s? na siebie tak jakby na?o?one, przenikaj? si?) i wykona? na przyk?ad test z kartk? to z pewno?ci? sta? by si? bardzo cenn? osob? dla ró?nych s?u?b, a mo?e nawet dla wojska. W ko?cu to by?by szpieg niemal idealny, ogromne mo?liwo?ci.

Dlatego rzeczywi?cie, Se7en ma racj?, ujawnianie si? z takimi zdolno?ciami mo?e by? niebezpieczne. Natomiast jako badanie, rozwój nauki i tak dalej nie wiem czy jest do czegokolwiek potrzebne bo nie oszukujmy si? - OBE nie jest dla przeci?tnego Kowalskiego i nie ka?dy powinien tego próbowa?, bo w najgorszych przypadkach mo?e to by? nawet niebezpieczne. Wi?c nie wiem czy upowszechnianie wiedzy o nim w oficjalnej nauce jest dobrym pomys?em. Kto jest gotów na takie tematy ten znajdzie informacje w internecie, nie potrzeba dodawa? ich do 'podr?czników' aby wiedzia? o nich ka?dy.

Wszyscy na tym portalu s? duchami i poruszaj? si? w ?wiecie fizycznym i ka?dy tutaj na luzie zda test z kartk?. A tak na powa?nie. Wg mnie nikt nie wyskakuje do fizycznego. Raczej do kopii ?wiata fizycznego w astralu.

+Quote Post
1 Dzięki astrologos za ten przydatny wpis:
Isabel Martin
Isabel Martin
post 14.01.2018 - 14:52
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1013

Notatnik

CYTAT(astrologos @ 14.01.2018 - 14:16) *
Wg mnie nikt nie wyskakuje do fizycznego. Raczej do kopii ?wiata fizycznego w astralu.

w którym s? astralne kopie fizycznych kartek :-)

+Quote Post
Rokinon
post 14.01.2018 - 17:32
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 17202

CYTAT(Isabel Martin @ 14.01.2018 - 14:52) *
w którym s? astralne kopie fizycznych kartek :-)

Ok. A teraz spróbuj co? odczyta? z kartki w astralu. Szukajcie kogo?, kto wyskakuje ?wiadomie do ?wiata mentalnego. :>

+Quote Post
Isabel Martin
post 16.01.2018 - 13:08
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1013

Notatnik

CYTAT(Yeshie @ 13.01.2018 - 22:57) *
Poszukujemy osoby ze ?l?ska, którym zdarza si? regularnie do?wiadcza? "wychodzenia z cia?a" w trakcie wykonywania normalnych czynno?ci za dnia.
(...)
Analiza OBE u osób zdrowych

Moim zdaniem to nie jest zdrowe. Normalni ludzie wychodz? z siebie tylko jak ?pi?, przewa?nie noc? lub wczesnym rankiem. A to co Pan opisa? wygl?da mi na "nietrzymanie ducha", co? jak nietrzymanie moczu. Mo?e to powa?nie utrudnia? codzienne funkcjonowanie.

CYTAT
Z powodu swojej odmienno?ci i cz?stych spontanicznych eksterioryzacji oraz stanów bilokacyjnych Matka Lasana uko?czy?a zaledwie pierwsz? klas? szko?y podstawowej. Dalsz? nauk? pobiera?a w domu

http://www.arslibra.pl/artykuly.lasana.html

+Quote Post
1 Dzięki Isabel Martin za ten przydatny wpis:
Zielarz Gájowy
Zbyszek
post 26.06.2020 - 12:49
Post #8

cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 984

Notatnik

Z szkoda ze mam tak daleko,bo bym sie zglosil, ciekawia mnie wyniki, juz istniejace osiagniecia takich badan. Poczytam chetnie gotowe opracowania.. Po tygodniu......No to zameldowalem sie na stany swiaodmosci. Ciezkie jest tam meldowanie, Ciekawe czy sie ktos do mnie zglosi. Opisany jest tam projekt ziwazany z zaburzeniami stanow swiadomosci u sportowcow, cos jak u mnie, tyle ze zamiast biegac po proznicy to maluje wielkie obrazy. Zwiazek intensywnehgo ruchu ze stanami swiadomosci wykrylem juz dawno. Jakby sie tak rozkrecic na calego fizycznie a nastepnie powstrzymac ruch, to mozna sie przewinac na nastepna strone , w swiat wirtualnej rzeczywistosci. Pewnie sportowcy tak maja a ze za gadanie z duchami wywala sie z olimpiady, to sie i bronia .

+Quote Post
p?ywak
post 03.07.2020 - 12:04
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 138

Notatnik

Jestem sceptyczny do takich projektów, w ko?cu jest Instytut Monroe badaj?cy zjawisko OOBE i na pewno s? tam osoby uzdolnione, ponadto pami?tam, ze kiedy? Mateusz próbowa? co? takiego wystartowa?, ale chyba nic z tego nie wysz?o (portal i-sen.pl), zainteresowanych odsy?am dla sprawdzenia, bo ja przesta?em si? tym interesowa?, jak stwierdzi?em, ?e to ?ciema. Niech ka?dy medytuje u siebie w domu, rozwija si? duchowo, czyta aktualne tematy i ciekaw? literatur?, a póki co nie róbmy z tego nauki, bo ni? nie jest i jeszcze d?ugo nie b?dzie jak bardzo by?my tego pragn?li.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park