oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Sposby na kontrolę w LD
Abi
post 21.07.2010 - 15:59
Post #43

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 40

Ja bym wolała myślec ze mam talent:D Ale raczej to byla na poczatku praca nad oobe.

Co do pytania, jezeli nie potrafie utrzymac/miec kontroli nad snem zamykam oczy i cos sobie wyobrazam (miejsce jakies, scene, nowy sen) i wtedy zaczyna sie wszystko zmieniac.
Go to the top of the page

+Quote Post
rugwa
post 22.07.2010 - 01:29
Post #44

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 151

Notatnik

CYTAT(Bernard @ 21.07.2010 - 14:29) *
Specjalistą nie jestem, ze względu na wiek... ale kobieta to chyba jednak nie do końca zawsze... A LD i OOBE na zawołanie to kwestia talentu, lub wprawy.

Wysokich Lotów

Kobieta zawsze i do końca :) - kwestia odpowiedniej koncentracji energii świadomości - dokładnie jak przy oobe i ld ;)

pozdro

+Quote Post
Silverka
post 24.07.2010 - 10:22
Post #45

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 295

Notatnik

Mi się oprzypomniał dobry sposob na LD. A mianowicie zobaczcie co najczęściej się u was pokazuje we śnie i jakie rzeczy fizyczne najczęściej robicie. Np częstymi powtórkami we śnie jest najprostsze zapalanie światła albo otwieranie drzwi. Można uczepić się tego detalu i po prostu mówić sobie w realu jak się zapala światło badź otwiera drzwi wtedy na bank będzie któregoś razu LD. pozdrawiam :)

+Quote Post
Abi
post 24.07.2010 - 12:14
Post #46

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 40

Ja mam taki sposób: często kiedy idę ulicą, myśle sobie "o jaka ładna pogoda" lub cos podobnego.
We snie idac ulicą i widzac jakis piekny krajobraz, albo słonce odzyskuje swiadomosc:)

+Quote Post
Silverka
post 24.07.2010 - 14:25
Post #47

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 295

Notatnik

Dobry sposób:) Warto sobie takie rzeczy , które są dla nas emocjonalne zapisać w pamięci :)

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park