oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Wywiad Z Obemaniakiem W Niezależnej Telewizji
warmine
post 06.11.2019 - 22:37
Post #1

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 1239

Notatnik

Hej,
Dosyć ciekawy wywiad na temat oobe z pewnym astralnym podróżnikiem o imieniu Mateusz.
Może Was zainteresuje i zachęci do latania.
https://m.youtube.com/watch?v=KonrqAqh6bQ

Dzięki Kazik za materiał.
Go to the top of the page

+Quote Post
4 Dzięki warmine za ten przydatny wpis:
2020, FerdekKiepski, hyper85, klucznik
Kazik
post 06.12.2019 - 18:24
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 78

a tu częsć 2:
https://m.youtube.com/watch?v=-MaFXzxAmNw

+Quote Post
2 Dzięki Kazik za ten przydatny wpis:
klucznik, warmine
hyper85
post 06.12.2019 - 18:43
Post #3

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Powiem Ci że spoko,nie bedę pisał o wiarygodności bo zdaje sobię sprawę z tego że to wszystko prawda.

+Quote Post
1 Dzięki hyper85 za ten przydatny wpis:
klucznik
Kazik
post 31.12.2019 - 10:41
Post #4

Dusza Towarzystwa

jest i 3. część. :)
https://www.youtube.com/watch?v=gMLulGK7sOk

+Quote Post
klucznik, warmine
Kazik
post 06.01.2020 - 09:13
Post #5

Dusza Towarzystwa

część 4.
https://www.youtube.com/watch?v=_jvCyVjUNSQ

+Quote Post
klucznik, warmine
Kazik
post 24.01.2020 - 08:15
Post #6

Dusza Towarzystwa

część 5. :)
https://www.youtube.com/watch?v=TIm437QONC4

+Quote Post
1 Dzięki Kazik za ten przydatny wpis:
warmine
Zbyszek
post 29.01.2020 - 20:44
Post #7

cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 984

Notatnik

wlasnie wlaczylem, nie znam tego Mateusza, poslucham sobie co tam opowiada. Sam jestem ciekawy jakie niebezpieczenstwa wylapal. 5 Audycji to troche duzawo,

+Quote Post
1 Dzięki Zbyszek za ten przydatny wpis:
hyper85
hyper85
post 29.01.2020 - 21:14
Post #8

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(Zbyszek @ 29.01.2020 - 21:44) *
wlasnie wlaczylem, nie znam tego Mateusza, poslucham sobie co tam opowiada. Sam jestem ciekawy jakie niebezpieczenstwa wylapal. 5 Audycji to troche duzawo,

Dzieki jestem wdzieczny.Fajnie by bylo jakbys opisal te zagrozenia o ktorych miejscach mowi mateusz.

+Quote Post
Zbyszek
post 30.01.2020 - 16:04
Post #9

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

nie mialem za duzo czasu na sluchanie, bo duzo tego, a ten moment to pewnie chodzi by sie nie napalac na zaboj na obe. Gdy odkyrwamy caly ten inny swiat to chce sie zaraz kazdemu opowiadac, dzielic iz jest inaczej niz wszyscy mysla, mowia. Ludzi rozrywa podjaranie. Znam wielu ludzi napalonych w innych dziedzinach. tacy sami sa artysci, malarze, wedkarze, kazdy kto sie rozkreci i go nosi. Z drugiej strony takie napalenie tez jest dobre. Cale zycie oscyluje miedzy roznymi pasjami, mam wtedy krzepe za 10. Wazne by nie przegrzalo zarowki, To by chyba tyle ostrzezen a tak mozna latac ile sie che i gdzie sie che. z umiarem..... Gdy sie wlezie w obszary, iz zacznie rozrywac swiaodmosc i sie czlek polapie iz my w czesciach, tez bedzie nosic i chec dzielenia z innymi moze przepalic, tak z podniecenia. Ale takie zycie, jak nuda i nic, to tez zle. Byle bez stresu i nie na zaboj. Czasau kazdy ma duzo, zawsze sie zdarzy. W calej tej ezoteryce jest jedna przykra sprawa. ludzie troche dokuczaja albo sie nasmiewaja, wysylajac do psychiatry. Dobrze uwazac by nie chlapac po swiecie , bo sasiedzi moga nakopac, ze az w uszach swiszczy. Po kilkunastu latach przekomarzania mowilem ze mi sie snilo a nie ze obe i mialem spokoj. Na starosc wiekszosc na to wpada. Teraz to i tak jest dobrze. W necie pelno o paranormalnym i zainteresowanie wzroslo, juz tak nie dokuczaja sceptycy , ))) Dla mnie jedynym realnym problemem jest trans w dziennej swiaodmosci. Gdy sie rozkrecimy to wchodzimy w niego samoczynnie nawet gdy nie powinnismy za diabla tego robic. To juz pewnie anegdota w necie o obe jak jechalem autem i mnie wywalilo na autostradzie, z ciala i stojac na asfalcie patrzylem zrozpaczony jak mi cialo ucieka w aucie. Aaaale je dogonilem.

+Quote Post
hyper85
post 30.01.2020 - 20:34
Post #10

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(Zbyszek @ 30.01.2020 - 17:04) *
nie mialem za duzo czasu na sluchanie, bo duzo tego, a ten moment to pewnie chodzi by sie nie napalac na zaboj na obe. Gdy odkyrwamy caly ten inny swiat to chce sie zaraz kazdemu opowiadac, dzielic iz jest inaczej niz wszyscy mysla, mowia. Ludzi rozrywa podjaranie. Znam wielu ludzi napalonych w innych dziedzinach. tacy sami sa artysci, malarze, wedkarze, kazdy kto sie rozkreci i go nosi. Z drugiej strony takie napalenie tez jest dobre. Cale zycie oscyluje miedzy roznymi pasjami, mam wtedy krzepe za 10. Wazne by nie przegrzalo zarowki, To by chyba tyle ostrzezen a tak mozna latac ile sie che i gdzie sie che. z umiarem..... Gdy sie wlezie w obszary, iz zacznie rozrywac swiaodmosc i sie czlek polapie iz my w czesciach, tez bedzie nosic i chec dzielenia z innymi moze przepalic, tak z podniecenia. Ale takie zycie, jak nuda i nic, to tez zle. Byle bez stresu i nie na zaboj. Czasau kazdy ma duzo, zawsze sie zdarzy. W calej tej ezoteryce jest jedna przykra sprawa. ludzie troche dokuczaja albo sie nasmiewaja, wysylajac do psychiatry. Dobrze uwazac by nie chlapac po swiecie , bo sasiedzi moga nakopac, ze az w uszach swiszczy. Po kilkunastu latach przekomarzania mowilem ze mi sie snilo a nie ze obe i mialem spokoj. Na starosc wiekszosc na to wpada. Teraz to i tak jest dobrze. W necie pelno o paranormalnym i zainteresowanie wzroslo, juz tak nie dokuczaja sceptycy , ))) Dla mnie jedynym realnym problemem jest trans w dziennej swiaodmosci. Gdy sie rozkrecimy to wchodzimy w niego samoczynnie nawet gdy nie powinnismy za diabla tego robic. To juz pewnie anegdota w necie o obe jak jechalem autem i mnie wywalilo na autostradzie, z ciala i stojac na asfalcie patrzylem zrozpaczony jak mi cialo ucieka w aucie. Aaaale je dogonilem.
Dziękuje bardzo za odpowiedz rozumiem i doceniam.Co masz na mysli,że problem to trans dziennej świadomosci?Chodzi Ci o to,że nie zwracamy na coś uwagi,że ,,za szybko żyjemy"?Co do ciała na asfalcie tzn anegdota z autostradą to szok.

+Quote Post
Zbyszek
post 30.01.2020 - 21:23
Post #11

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

raczej mialem na mysli iz wchodzimy coraz latwiej w trans, gdy go cwiczymy. Ta latwosc moze narobic trudnosci. Odrealnia nam troche rzeczywistosc i mozemy sobie biedy narobic. Nie ze wszyscy spia, problem widze iz ktos sie zacznie budzic w cilele fizyzcnym i zacznasie dymensje platac.

+Quote Post
hyper85
post 30.01.2020 - 22:58
Post #12

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(Zbyszek @ 30.01.2020 - 22:23) *
raczej mialem na mysli iz wchodzimy coraz latwiej w trans, gdy go cwiczymy. Ta latwosc moze narobic trudnosci. Odrealnia nam troche rzeczywistosc i mozemy sobie biedy narobic. Nie ze wszyscy spia, problem widze iz ktos sie zacznie budzic w cilele fizyzcnym i zacznasie dymensje platac.

Mówisz o ciele fizycznym,że mozna sobie biedy narobic?

+Quote Post
Zbyszek
post 31.01.2020 - 08:22
Post #13

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

Moze winnienem sprostowac swoja wypowiedz, dotyczaca tego ostrzezenia Mateusza. Nie chcialo mi sie tyle godzin sluchac, minute dalem rade. Tak do konca to nie wiem co on mial na mysli w 5 czesci na 40 minucie. Mowa byla, iz nie powinnismy sie dowiedziec tego na co nie jestesmy przygotowani , czy nie powinnismy tam byc, gdzie nie powinnismy sie znalezc. Chodzilo mu moze o cos co nas przerasta. Nie wyplywac w otwarte moze bez karty plywackie? Nie szwedac sie po pustyni bez butli wody? Nie siadac do auta po piciu wodki. Duzo mozna sypac przykladow. Osobiscie nie przejmuje sie zagrozeniem i sprawdzam sam wszystko co sie da. Stany swiadomosc, bo tak nazywam obe to surfowanie po umysle swiata, ktorego jestesmy czescia. To co mozemy w sobie wykryc obserwujac umysl bedzie nas rowniez oczekiwac tam w podrozach a nawet wiecej. A wiec wszystko moze sie zle zakonczyc jak i dobrze. By brac na powaznie ostrzezenie Mateusza w tej 40 minucie, to dobrze wiedziec czego sie ono dotyczy a z wypowiedzi nic nie wynika. Wiec wysluchujac audycji lub nie kazdy sam decyduje czego potem chce. Trzeba wszystko sprawdzac samemu, bo to co szkodzi jednemu, drugiemu sprawia frajde.

+Quote Post
MarcinM
post 31.01.2020 - 11:40
Post #14

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

Jak dla mnie to koleś nagina dużo fantazjuje za dużo zbiegów okoliczności, tutaj niby kolega cos tam powiedzial temu koledze i juz mial weryfikacje, z dziewczyną to samo

+Quote Post
hyper85
post 31.01.2020 - 12:29
Post #15

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(Zbyszek @ 31.01.2020 - 09:22) *
Moze winnienem sprostowac swoja wypowiedz, dotyczaca tego ostrzezenia Mateusza. Nie chcialo mi sie tyle godzin sluchac, minute dalem rade. Tak do konca to nie wiem co on mial na mysli w 5 czesci na 40 minucie. Mowa byla, iz nie powinnismy sie dowiedziec tego na co nie jestesmy przygotowani , czy nie powinnismy tam byc, gdzie nie powinnismy sie znalezc. Chodzilo mu moze o cos co nas przerasta. Nie wyplywac w otwarte moze bez karty plywackie? Nie szwedac sie po pustyni bez butli wody? Nie siadac do auta po piciu wodki. Duzo mozna sypac przykladow. Osobiscie nie przejmuje sie zagrozeniem i sprawdzam sam wszystko co sie da. Stany swiadomosc, bo tak nazywam obe to surfowanie po umysle swiata, ktorego jestesmy czescia. To co mozemy w sobie wykryc obserwujac umysl bedzie nas rowniez oczekiwac tam w podrozach a nawet wiecej. A wiec wszystko moze sie zle zakonczyc jak i dobrze. By brac na powaznie ostrzezenie Mateusza w tej 40 minucie, to dobrze wiedziec czego sie ono dotyczy a z wypowiedzi nic nie wynika. Wiec wysluchujac audycji lub nie kazdy sam decyduje czego potem chce. Trzeba wszystko sprawdzac samemu, bo to co szkodzi jednemu, drugiemu sprawia frajde.
Ty masz doświadczenie ja wogóle go nie mam,dlatego pytam najlepszych.Mateusz wyraznie zaznacza że najgorszym zagrożeniem jest uzyskanie wiedzy w obszarach o ktorych się tej wiedzy nie powinno mieć🤔 pytam bo jestem laikiem w temacie oobe ,ale miałem juz pare epizodów i mogłem delikatnie poobserwowac to zjawisko.Nurtuje mnie trochę zachowanie Darka S. Jakby troszkę odleciał....I jeszcze jedno pytanie Zbyszku co z ciałka.net?

+Quote Post
Kazik
post 05.02.2020 - 20:58
Post #16

Dusza Towarzystwa

a tu część 6.
https://www.youtube.com/watch?v=nSE1NHA3wUM

+Quote Post
twistoid, warmine
Zbyszek
post 29.04.2020 - 08:14
Post #17

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

Tak sie kiedys dzialo

https://youtu.be/WFLHk0zaiTI

https://youtu.be/Q_6vwGSvPUI

+Quote Post
4 Dzięki Zbyszek za ten przydatny wpis:
hyper85, krzysztof, r_m, twistoid
hyper85
post 01.05.2020 - 20:29
Post #18

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(Zbyszek @ 29.04.2020 - 09:14) *

💪💪💪

+Quote Post
Kazik
post 06.05.2020 - 19:39
Post #19

Dusza Towarzystwa

cz. 7
https://www.youtube.com/watch?v=r1MHWDK-VNE

- tym razem pytania do MTJ-a, co się, kurna, dzieje z tym światem?! ;-D

+Quote Post
loozak84
post 13.05.2020 - 15:19
Post #20

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 16

Bardzo ciekawy wywiad.Interesujący opis przeżyć oobe. Jak na razie odsłuchałem ( bo nie patrzyłem na ekran, tylko miałem słuchawki na uszach.) 1 część. Ale zapowiada się ciekawie jak dla mnie.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park