oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Mopoże Ktoś Wyjaśnić?
sabina2222
post 13.03.2017 - 19:50
Post #1

Gość Rodziny
*
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 2

Witam Was serdecznie,
mam nadzieję, że swoim pytaniem nie przynudzę. Piszę, ponieważ znalazłam w końcu - tutaj - temat, z którym kryłam się przed ludźmi dotąd. Doświadczenia poza ciałem przezywam. Natomiast, czy jest to możliwe aby w astralu doświadczyć przemocy? Nie odniosłam dosłownych obrażeń ale czułam ból i gwałtowność zdarzeń. odniosłam wrażenie, jak gdyby ktoś - inny byt w tym świecie chciał za wszelką cenę zrobić mi krzywdę. Ostatecznie napaść na moją osobe minęła ale czułam początkowo strach. Później zaczęłam się bronić i wszystko było ok. Czy mogę liczyć na kilka słów doświadczonych bardziej użytkowników. do dzisiaj nie wiem jak to mam rozumieć? Dziękuję z góry za uświadomienie.
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Odpowiedzi
Drag0n
post 19.12.2018 - 20:44
Post #2

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 304

Notatnik

CYTAT(sabina2222 @ 13.03.2017 - 19:50) *
Natomiast, czy jest to możliwe aby w astralu doświadczyć przemocy? Nie odniosłam dosłownych obrażeń ale czułam ból i gwałtowność zdarzeń. odniosłam wrażenie, jak gdyby ktoś - inny byt w tym świecie chciał za wszelką cenę zrobić mi krzywdę. Ostatecznie napaść na moją osobe minęła ale czułam początkowo strach. Później zaczęłam się bronić i wszystko było ok.

Oczywiście, że istnieją takie przypadki, ba sam nawet nie raz byłem atakowany oraz "bity". Raz goniło mnie coś po pokoju co masą wyglądało na psa ale nim nie było, było szybkie oraz nie mogłem zobaczyć jak wygląda bo było zbyt ciemno ale poruszało się na 4 nogach. Często w OOBE możesz doświadczyć przykrych jak i bardzo pozytywnych i przyjemnych sytuacji. Nie ma się co bać. NIC CIE NIE ZABIJE :D Może co najwyżej krzyczeć, bić i próbować się wyładować na TOBIE ale sama też nie musisz stać biernie, wstań, weź wielki zamach na tego buraka z astrala i porządnie mu przywal :D
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park