oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

10 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Wasze Najgłupsze, albo najstraszniejsze sny ;)
Ovca
post 03.01.2008 - 21:11
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy

Notatnik

Jakie są wasze najgłupsze sny albo najgorsze koszmary?

Mnie kiedyś śniło się, że chodzę po mieszkaniu z głową mojego polonisty w reklamówce, a jak na nią spojrzałam to otworzyła świecące na czerwono oczy, więc się wystraszyłam i wyrzuciłam siatkę przez okno, ale ta głowa wleciała z powrotem drugim oknem i patrzyła na mnie z parapetu xD
Kiedyś, jak byłam jeszcze mała, śniły mi się kury sąsiadów mówiące kwestie z "Króla lwa." xD
Czego to umysł nie potrafi wykreować... ;)
Jednak najlepiej (nie wiem czemu) wspominam sen, w którym umarłam (oczywiście pomijając sny o lataniu - te są chyba najpiękniejsze ;D). Postrzelono mnie w serce, więc poszłam do szpitala, a tam zajęli się mną lekarze w czarnych kitlach (?). Potem pamiętam mój pogrzeb i twarz mojej mamy przyjmującej kondolencje. Niesamowite przeżycie :) A gdy się obudziłam, czułam straszny ból dokładnie w miejscu, w którym we śnie mnie postrzelono xD
Go to the top of the page

+Quote Post
Kajetanmalyevil
post 03.01.2008 - 21:39
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4

Notatnik

Że waliłem gruche i od tego był pożar całego świata ;p

+Quote Post
krasnalek2012
post 03.01.2008 - 22:18
Post #3

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Kaja'89 nie ma głupich snów, najstraszniejszy mój świadomy sen czy OOBE nie jestem pewien do czego to zaliczyć, było utknięcie w pustce, w nicości z którego nie mogłem sie uwolnić, utraciłem swoją najwyższą świadomość i minęło sporo czasu zanim ją odzyskałem, przypomniaem sobie to i mnie ciarki przeszły po plecach :)

+Quote Post
Guest_AlektO_*
post 03.01.2008 - 22:20
Post #4

Guests
Punkty prestiżu:

Kiedyś często mi się śniło że wchodze do szkoły przez szatnie na dole, ide do góry po schodach tam gdzie są klasy. Potem chciałam wyjść i nie mogłam zejść na dół. Wszystkie wyjścia były pokręcone i pomylone.A jak już wyszłam to trafiałam z powrotem do punktu wyjścia......... męczący strasznie sen

Albo jak byłam mała wtedy bałam się spać odkryta i dusiłam się pod kołdrą, bo bałam się Frediego Krugera. juz nawet o snach nie wspomne...........a do kibla na obozie chodziliśmy w grupach, hehe

Śni mi się czasami do tej pory lekcja matematyki (tylko czemu prowadzi ja polonistka?).Miał być sprawdzian. Nieźle się napociłam. Ale klasa się zbuntowała i na szczęście nie było....
często się przez takie sny budze i nie wiem gdzie jestem bo takie realne..............

+Quote Post
Guest_Silverka_*
post 03.01.2008 - 22:47
Post #5

Guests
Punkty prestiżu:

heheh misie keidys snilo, ze jestem sama bez rodzicow jw jakims miescie.. no i na paczatku wszystko cacy. Jade sobie w autobusie z jakimis ludzmi, gdy nagle we snie robi sie ciemno, a raczej zaczal zapadac zmierzch... i wtedy nagle wokol mnie zaczela byc masa wampirow. Zaczelam krzyczec, bo otaczaly mnie ze wszystkich stron :-) chcialy mnie zjesc, i zaatakować by mnie ugryźć bym stala sie jedna z nich. Potem mialam LD :-)

+Quote Post
Aniołeczek
post 04.01.2008 - 11:56
Post #6

Członek Rodziny
Grupa: Validating

Notatnik

Też nie lubie jak mi się śnią wampiry, zawsze sie koło mnie kręcą i chcą ugryżć, a ja walcze, nie chce tego, masakra. Czasami jednak udaje im się....

Albo śnią mi się bardzo wąskie i ciasne pomieszczenia, a ja musze przez nie przejść, a one robią się coraz to bardzie ciasne, aż dostaje klaustrofobii ( normalnie nie cierpie na nią ) i tak bardzo niekomfortowo się czuje, przeciskam się i przeciskam..... poprostu strasznie męczący sen...brrrrrrr

+Quote Post
ptysiek
post 04.01.2008 - 12:37
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 70

Notatnik

no to ładne sny macie :P

mi to sie ostatnio koszmar śnił.. że byłam w piwnicy jakiejs ze znajomymi obwiazywałysmy sobie głowy bandazem tak jak noszą zakonnice? i nagle jedna kolezanka wzieła mnie na korytarz i zaczeła mówic cos w dziwnym jezyku. i na tym korytarzu stał wielki krzyz. i nagle z tego krzyza zszedł Jezus?? i zaczał mnie gonic..ale nie był to typowy Jezus tylko tak jakby kościotrupowaty..

brr.. ^^

+Quote Post
VVi
post 04.01.2008 - 13:05
Post #8

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 76

Notatnik

Mi się ostatnio śniło dziecko najwżej 4-letnie przywiązane za nogę łańcuchem do ściany. Było to w piwnicy, a dziecko raczkowało po kościach i czaszkach, wołając mamę, ale mama też już była kościotrupem.
Ae ja ogólenie nie reaguje na koszmary. Po prostu obserwuję. Więc największym koszmarem jaki mnie wzrusza to jest jak nie mogę normanie biegac w śnie.
I jeszcze mi się śniło coś w sumie śmiesznego, że mój dobry kumpe ukradł mi 50 zł, potem policja mi je oddała, potem on je znów ukrad, potem umarł, poźniej spotkaiśmy się w zaświatach i on mi oddał te 50 zł z ogromnym procentem w obcej walucie.

+Quote Post
ptysiek
post 04.01.2008 - 13:14
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 70

Notatnik

CYTAT(VVi @ 04.01.2008 - 14:05) *
Więc największym koszmarem jaki mnie wzrusza to jest jak nie mogę normanie biegac w śnie.

mówisz o tym ze np cos Cie goni albo gdzies sie spieszysz a Ty biegniesz w zwolnionym tempie? skad ja to znam... ;)

+Quote Post
ReCaLL
post 04.01.2008 - 15:19
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 56

Notatnik

koszmarów sporo mialem oj sporo tylko to bylo dosc dawno bo teraz w ogole nie mam koszmarów. Najgorzej bylo jak mi mowe zatykało we snie nie moglem nic powiedziec , ruchy powolne i taki strach sparalizowany. Inne to o ufo, pamietam jak bylem w jakims budynku i szybko chcialem sie gdzies schowac bo na zewnatrz bylo ufo. Strasznie sie balem, i schowalem sie do takiej males szafki cos takiego jak w szkolach jest. Strach i to wyczekiwanie na najgorsze brrr Inny to taki ze wychodze ze swojego domu i patrze na ulicach same trupy, widze kolege bardzo postarzalego w agonii, dowiedzialem sie ze jest jakas wielka epidemia.Jeszcze wiele wiele innych ale nie pamietam teraz ;p

+Quote Post
Wodniczka
post 04.01.2008 - 15:38
Post #11

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

Jakiś miesiąc temu miałam prześladujący mnie koszmar, a właściwie koszmarny motyw powtarzający się w snach, i nie ważne czy to był normalny sen, czy świadomy czy nawet OBE. A motywem tym były wypadające zęby, nie mogłam z nikim rozmawiać bo natychmiast z ust wysypywały mi się dziesiątki zębów, coś okropnego...
A najgłupszy: byłam świadomym prochem rozsypanym na ziemi, a jakiś piesek chcial na mnie narobić :)

+Quote Post
tom
post 04.01.2008 - 15:51
Post #12

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

ja już nie mam jakoś koszmarów :| w dzieciństwie jak miałęm, to potrafiłem "przemówić" do siebie "to tylko sen" i sie obudzić jak najszybciej ;p wtedy o LD/oobe nie słysząłem ;-)
A tak to zdażyło mi sie chyba ze 3 razy że w śnie, pod wpływem jakiegoś stresu który wywołała jakaś sytuacja, dostawałem szczękościsku do tego sktopnia że kruszyły mi sie i wypadały zęby... okropne. Boli perfidnie ;/ ale to było jakiś czas tamu ;p

+Quote Post
adrian_01
post 04.01.2008 - 15:54
Post #13

Znajomy Rodziny

Notatnik

Mi sie teraz przypomniał mój sen kiedyś spotkałem takiego gościa na spacerku z psem on miał podkrążone oczy ale wyglądał porządnie Sen: wyszedłem z klatki szłem gdzieś z tatą i po sierodku bloku był ten gość stał na jakieś cegłówce tak jakby był przygnębiony odwrócił sie do mnie i kazał mi otworzyć okno (okno pcv) ja mówie że sie nie da a on teraz coraz głośniej i szybciej otwórz okno ja chciałem uciec a miałem spowolnione ruchy i biegłem tak jakby w miejscu i sie obudziłem

+Quote Post
grzee
post 04.01.2008 - 17:07
Post #14

break the rules.
Punkty prestiżu: 7

Notatnik

ja najczęściej mam koszmary (które z resztą lubię ;)) a w pewnym okresie mojego życia bardzo często śniła mi się własna śmierć.
najbardziej w pamięci utkwił mi sen jak szłam po jakimś mieście, które było całe zalane wodą... najwyraźniej jakiś potop był czy coś i ogólnie było strasznie ciemno na dworze, na niebie wisiały gęste czarne chmury... wszystko było zniszczone jak po wojnie albo coś, płonęły drzewa i zawalały się budynki a w wodzie (która była bardzo mętna) pływało od cholery trupów, a ja szłam i cały czas je musiałam dotykać, "odgarniać" i w końcu doszłam do takiego wielkiego kościoła, do którego weszłam i w środku w ławkach siedziało kilka płaczek itd i nagle spojrzałam na krzyż a na nim wisiałam ja, cała zakrwawiona. Ze strachem w oczach zaczęłam się wycofywać z kościoła i nagle spojrzałam na jedną płaczkę, a ona spojrzała na mnie spod kaptura i w jej oczach była.. taka nicość. jakby nie była człowiekiem, ani żadnym potworem. jakby była nicością. coś strasznego ;/

hłe hłe. ciągle mam takie sny ^^;

+Quote Post
MUKA
post 04.01.2008 - 17:26
Post #15

Dusza Towarzystwa

CYTAT
Mnie kiedyś śniło się, że chodzę po mieszkaniu z głową mojego polonisty w reklamówce, a jak na nią spojrzałam to otworzyła świecące na czerwono oczy, więc się wystraszyłam i wyrzuciłam siatkę przez okno, ale ta głowa wleciała z powrotem drugim oknem i patrzyła na mnie z parapetu

hehe ciekawy sen:) czytałaś może książkę ,,Nekroskop" Brian Lumley? :)))

+Quote Post
Guest_Plantator-Dziubas_*
post 04.01.2008 - 18:02
Post #16

Guests
Punkty prestiżu:

---

+Quote Post
Biaggio
post 04.01.2008 - 18:14
Post #17

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 2

Jak byłem mały systematycznie miałem sen gdzie wtedy wcale snem mi się nie wydawał, wrecz przeciwnie ,do ktoregoś roku zyci bylem przekonany ze to prawda.Co noc w kącie miedzy szafą a ścianą przy wyjściu z pokoju stał facet cały ubrany na czarno z cylindrem na głowie.byłem przerazony.Do dzisiaj ciarki mi przechodza jak o tym pomyśle.

+Quote Post
ReCaLL
post 04.01.2008 - 18:22
Post #18

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 56

Notatnik

a zejebisty sen mialem jak mnie kilku kolesi goniło w miescie zaczeli do mnie strzelac, kule mnie trafily a ja tylko sie odwrocilem i sciagalem naboje z mojego ciała prawie jak terminator xD a oni wiali przede mna ;p
No i sny o lataniu tez fajne były.

+Quote Post
damiano
post 04.01.2008 - 21:48
Post #19

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(ptysiek @ 04.01.2008 - 13:14) *
mówisz o tym ze np cos Cie goni albo gdzies sie spieszysz a Ty biegniesz w zwolnionym tempie? skad ja to znam... ;)

Każdy tak ma. Często mam sny gdzie zmuszony jestem do ucieczki przed czymś. Ale zauważyłem że od pewnego czasu radzę sobie z tym problemem :) Pomagam sobie rękoma (gdy czuje opór biegnąc na nogach ,schylam się i biegnę na czworakach lub też odpycham się od ziemi) Śmiesznie to wygląda ,w dodatku jest bardzo męczące ale bardzo skuteczne :D

+Quote Post
Ovca
post 05.01.2008 - 12:28
Post #20

Członek Rodziny

Notatnik

CYTAT(MUKA @ 04.01.2008 - 17:26) *
hehe ciekawy sen:) czytałaś może książkę ,,Nekroskop" Brian Lumley? :)))

Nie czytałam ;) a warto?
A ostatnio śniło mi się jeszcze, że w domu, w którym kiedyś mieszkałam zaatakowali moją rodzinę terroryści. Jakiś irakijczyk latał po domu z karabinem i chciał do nas strzelać. Hehe ciekawe uczucie mieć przed oczyma lufę karabinu, jak na jakimś filmie xD Potem uciekałam z moją siostrą jakąś ulicą, na której było pełno starych samochodów. Chciałyśmy prosić kogoś o pomoc, krzyczałyśmy, że irakijczycy nas gonią, ale nikt nas nie zrozumiał bo wokół byli sami murzyni. Teraz to wydaje się śmieszne, ale we śnie naprawdę się bałam xD
I mnie też często się zdarza, że przed kimś uciekam. Zdarzyło mi się już uciekać przed batmanem xD ale najgorsze koszmary to są te, w których uciekam, ale nawet nie wiem przed kim i tego właśnie najbardziej się boję - że zobaczę to coś, co mnie goni.

+Quote Post
VVi
post 05.01.2008 - 13:44
Post #21

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 76

Notatnik

CYTAT(damiano @ 04.01.2008 - 21:48) *
Każdy tak ma. Często mam sny gdzie zmuszony jestem do ucieczki przed czymś. Ale zauważyłem że od pewnego czasu radzę sobie z tym problemem :) Pomagam sobie rękoma (gdy czuje opór biegnąc na nogach ,schylam się i biegnę na czworakach lub też odpycham się od ziemi) Śmiesznie to wygląda ,w dodatku jest bardzo męczące ale bardzo skuteczne :D

Heheheh też tak kiedyś robiłam, ale jakoś ostatnio o tym zapomniałam:/ Ale w sumie się tak fajnie biega jak pies.

+Quote Post

10 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park