oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

10 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Closed TopicStart new topic
> Darek Sugier „Dzienniki Jessego”, e-book drukarski
turysta49
post 23.02.2013 - 18:52
Post #64

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 109

Co by nie mówić - uważam że źle się dzieje, że to forum jest nadużywane w taki sposób do budowania sobie rynku zwolenników.

Jeśli się postawi jasną granicę pomiędzy powieścią fikcyjną a faktografią, to ok., jest wtedy kącik autorski i wszystko gra. Ale propagowanie własnego autorstwa w ten sposób - to zwykła manipulacja i działanie na szkodę tematyki OBE i na szkodę (nie)zwykłych ludzi.
Go to the top of the page

+Quote Post
2 Dzięki turysta49 za ten przydatny wpis:
bielik110, zx12
masa
post 23.02.2013 - 19:11
Post #65

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

Nie rozumiem Turysta jak szczery opis własnych doświadczen w poza może szkodzić tematyce oobe. Po pierwsze to jego doświadczenia i jego interpretacjia, doświadczenia mu nie zabierzesz a zgadzać przecież się nie musisz ani wierzyć, możesz napisać własną historie. Mnie urzekła kolejny raz sczerość Tego człowieka własnie w tych niższych stanach swiadomośći, szczerość przed samym sobą.

+Quote Post
3 Dzięki masa za ten przydatny wpis:
bielik110, deiw, Natasza
twistoid
post 23.02.2013 - 19:12
Post #66

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

Turysta przecież Ty też możesz umieścić swoją książkę lol.

+Quote Post
2 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
bielik110, Natasza
rab
post 23.02.2013 - 20:39
Post #67

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 451

Przeczytałem już ponad połowę i wyłapałem 2 błędy - nie wiem czy będziesz Darek jeszcze ebooka poprawiać, ale może tak:).

14 strona 2 wers (innerysy)
143 strona przedostatni wers (miną).

Jak coś jeszcze znajdę to dodam.

+Quote Post
1 Dzięki rab za ten przydatny wpis:
bielik110
Kronopio
post 23.02.2013 - 21:07
Post #68

zdrogi.blogspot.com
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 210

Notatnik

CYTAT(turysta49 @ 23.02.2013 - 18:52) *
Jeśli się postawi jasną granicę pomiędzy powieścią fikcyjną a faktografią, to ok., jest wtedy kącik autorski i wszystko gra.

Literatura ogólnie jest fikcją turysto. Nawet jak napiszesz swoją autobiografię to nie zawierasz w niej swojego życia tylko subiektywną interpretację wydarzeń. Termin "literatura faktu" jest dla mnie nadużyciem gdyż nawet najlepszy reportażysta będzie sympatyzował z jakimś punktem widzenia.

+Quote Post
2 Dzięki Kronopio za ten przydatny wpis:
bielik110, e_pomarancza
Deimond
post 23.02.2013 - 21:16
Post #69

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

CYTAT(Darek Sugier @ 23.02.2013 - 14:19) *
Na pewno? Czy ktoś to może jeszcze potwierdzić? Czyli serwer nie zmienił adresu, czy coś w tym stylu, tylko pliki zniknęły? Nie kumam. Ale przecież "Miłość i Wolność Poza Ciałem" jest...

DS

Darek Sugier "Dzienniki Jessego" 2011-2012 e-book drukarski
Darek Sugier "Reportaże św. Piotra" 2011 e-book drukarski
Darek Sugier "MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem"
2002 e-book drukarski

archiwalna strona Darka Sugiera 2007-2009
porady Darka Sugiera na oobe.pl 2002

Serwer Cata pewnie działa - jedynie skróty linków bit.ly pewnie zostały usunięte lub zmienione . Cat na to nic nie poradzi - musiał by dać bezpośrednie linki - a wtedy byś musiał zmieniać każdy podpis nowym linkiem:/

+Quote Post
1 Dzięki Deimond za ten przydatny wpis:
bielik110
Tenshin
post 23.02.2013 - 22:23
Post #70

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 165

z innej beki:

http://www.taraka.pl/podroz_nocna

Ktoś to czytał? Jestem w połowie i mam mętlik w głowie.

+Quote Post
1 Dzięki Tenshin za ten przydatny wpis:
bielik110
pigsonwings
post 23.02.2013 - 22:47
Post #71

haereticus
Punkty prestiżu: 877

Notatnik

CYTAT(Tenshin @ 23.02.2013 - 22:23) *
z innej beki:

Jarosław Bzoma bardzo ciekawy gosc, super pisze, z dystansem i nawet obiektywnie.

+Quote Post
2 Dzięki PigsOnTheWings za ten przydatny wpis:
bielik110, Woytas74
turysta49
post 23.02.2013 - 23:35
Post #72

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 109

Nie chodzi o umieszczanie własnej książki a o zarządzanie trescią względem użytkowników. W tej chwili to się zrobił cyrk, nie powiem czyj, a za chwilę znowu zacznie się jatka, wiadomo z kim w temaice w tle.

Weźcie facetowi załóżcie osobne podforum, fan-kącik autorski czy coś w tym stylu i niech się tam pławią jego lektury. Albo to jest portal związany z OBE w zdrowym rozumieniu tego pojęcia, albo w rydzykowym.

+Quote Post
2 Dzięki turysta49 za ten przydatny wpis:
bielik110, zx12
bielik110
post 24.02.2013 - 00:18
Post #73

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1147

CYTAT(PigsOnTheWings @ 23.02.2013 - 17:17) *
bielik nie znam cie bracie ale naprawde jestes tak nafaszerowany miłością? tak czytam twoje posty i wczesniej podchodzilo to pod sztuczność, ale skoro to fakt to ci bracie naprawde zazdroszcze w poztywynym sensie tego słowa znaczeniu ;)

Kochany:)))))
Nie ma czego zazdrościć:)tylko trzeba wybrać i być
Jest mi lepiej żyć:)
Używam umysłu świadomie:)
Przestałem się bać:)

Jest tyle atutów:)że hoooooohooo:)

Pozdrawiam

+Quote Post
Faithful
post 24.02.2013 - 00:34
Post #74

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 79

CYTAT(bielik110 @ 24.02.2013 - 00:18) *
Kochany:)))))
Nie ma czego zazdrościć:)tylko trzeba wybrać i być
Jest mi lepiej żyć:)
Używam umysłu świadomie:)
Przestałem się bać:)

Jest tyle atutów:)że hoooooohooo:)

Pozdrawiam

Jedna sekunda w OOBE jest mniej warta niz 100 lat w rzeczywistości. Wiecie czemu ? Ponieważ zyjemy jakiś czas a po śmierci będziemy żyć wiecznie ...

Pozdr !

+Quote Post
1 Dzięki Faithful za ten przydatny wpis:
bielik110
zankel
post 24.02.2013 - 07:16
Post #75

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 236

Notatnik

dwa pierwsze linki nie działają

+Quote Post
1 Dzięki zankel za ten przydatny wpis:
bielik110
RychuBaca
post 24.02.2013 - 12:18
Post #76

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 251

CYTAT(Faithful @ 22.02.2013 - 23:29) *
Wybaczcie kochani ale wypisuje się ...

Pierwsza książka Darka była super. Kolejna - duuużo gorsza. Najnowsza - dramat - opętanie - odwrót -

ślina z ust - głupota - NAIWNOŚĆ - dramat ...

Nie wierzę, że Wy a wielu z Was to baaardzo światli ludzie, wierzycie w te brednie w wykonaniu Darka ...
Myślę, że można śmiało przyjąć, że to, co nas porusza, jest z płaszczyzny tego, co jest w nas, a co wiąże się (między innymi) z naszymi oczekiwaniami i przekonaniami(?). Wydaje się to oczywiste i najpewniej jest takie, ale oczywistość własnych obszarów bywa niekiedy tak oczywista, że może być trudno sobie uzmysłowić (a czasem też zaakceptować), że inni mogą posiadać własne płaszczyzny postrzegania (i mieć do nich prawo). :) Moim zdaniem nie ma konieczności (ani przymusu) wierzyć w realność przesłania czy przekazu Darka, ale dlaczego nie wierzyć i nie dać dopuszczenia dla jego osobistych przeżyć, doświadczeń i przekonań (Darka czy kogoś innego)? Z drugiej strony oczywistym wydaje się to, że czasem własne doświadczenia, przeżycia i przekonania, mogą być tak silne i tak silnie na nas wpływać, że może być trudno o takie "dopuszczenie" (nie mogą prowadzić do niczego innego jak sprzeciwu?). To też można zrozumieć, dlatego mam nadzieję, że tym, co napisałem, nie naruszam twojej przestrzeni oraz prawa jej posiadania i stanowienia o niej? :)

CYTAT(Faithful @ 22.02.2013 - 23:45) *
Ja, moja wiara, moje dogmaty, niedoskonałości powołań kapłańskich i błedy wielu ludzi Kościoła - bezeceństwa - mordy i gwałty dokonane przez Kapłanów, będa osądzone i tych ludzi czeka potępienie. Ja też będę osądzony i o moim losie "coś" zadecyduje. Święty nie jestem i mam tego świadomość. Jednak ten dogmat jest mi bardzo potrzebny. Zyję nim i tym, co niesie ze sobą.
Pamiętam, że gdzieś w jednym z pierwszych postów napisałem ci, że może nie ma potrzeby, aby to zmieniać? :) Pisałem to pół żartem pół serio, tym bardziej że mimo, iż wiele rzeczy budzi twój sprzeciw, jest też coś, co powoduje, że nie możesz z tym tematem całkowicie zerwać (przynajmniej pojawia się takie odczucie). Czasem poruszające są twoje "zmagania" (chociaż nie wiem czy to dobre słowo i co przez to zrozumiesz?). Tak czy inaczej, życzę ci tego, co Dobre.

"Rzeczywista i czysta miłość zawsze pragnie przede wszystkim znać całą prawdę, niezależnie od tego, jaka ta prawda jest, bezwarunkowo. Wszelki inny rodzaj miłości pragnie przede wszystkim satysfakcji i dlatego jest źródłem błędu i kłamstwa."

"Kochać prawdę, to znaczy znieść pustkę, a tym samym akceptować śmierć. Prawda jest po stronie śmierci."
-- Simone Weil, "Myśli"

PS
Dodatkowo jakoś tak pojawiły mi się takie pytania (z tej perspektywy, do której się odnosisz), nie do odpowiedzi, ale do przemyślenia w sobie. "Czy jestem złym człowiekiem?", "Jest we mnie zło?", "Czy jestem złem?", "Czy czynię coś, co można określić jako zło?", "Czy zasługuję na potępienie lub znam kogoś, kto na nie zasługuje?", "Jeśli zasługuje czy znalazłoby się we mnie coś, co pozwoliłoby lub skłoniło mnie do wybaczenia sobie, lub komuś innemu tego, co przemawia za potępieniem?", "Czy jestem zdolny do wybaczenia, a jeśli tak, to dlaczego jest to możliwe?". Pytania można zadać sobie w drugą stronę i spróbować odpowiedzieć przed samym sobą. :)

+Quote Post
3 Dzięki RychuBaca za ten przydatny wpis:
bielik110, Natasza, stray.ghost
witekZ
post 24.02.2013 - 15:42
Post #77

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 52

Notatnik

Właśnie skończyłem. Piękne przeżycia, piękne doświadczenia. Czytało mi się lekko i przyjemnie. Dziękuję za tego e-booka. Czekam na kolejne relacje, czy to w formie książki czy wpisów tu na forum :) Aha i na temat z pytaniami, ja mam tylko jedno. Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)

+Quote Post
1 Dzięki witekZ za ten przydatny wpis:
bielik110
Tommi_J
post 24.02.2013 - 16:17
Post #78

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 54

CYTAT(Tenshin @ 23.02.2013 - 22:23) *
z innej beki:

Facet ma sporo ciekawych własnych interpretacji, ciekawie pisze. Myślę, że warto przeczytać, trochę inny klimat niż ten Darkowy ale szczerze polecam również do poszerzenia pogladu i sposobu interpretacji oobe/LD.

+Quote Post
2 Dzięki Tommi_J za ten przydatny wpis:
bielik110, Woytas74
MarcinM
post 24.02.2013 - 16:21
Post #79

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

darek co to wogóle te teksty o polakach? masz jakeis chore pretensje do naszych sąsiadów a wierzysz jednoczesnie w reinkarnację. Duze , więc prawdopodobieństwo , że sam byłeś niemcem albo rosjanem. a tak wogóle to polacy jak mieli okazję to robili tak samo jak rosjanie , więc nie rób tego typowego polskiego jęczenia.

+Quote Post
1 Dzięki MarcinM za ten przydatny wpis:
bielik110
bielik110
post 24.02.2013 - 16:42
Post #80

Dusza Towarzystwa

CYTAT(MarcinM @ 24.02.2013 - 16:21) *
darek co to wogóle te teksty o polakach? masz jakeis chore pretensje do naszych sąsiadów a wierzysz jednoczesnie w reinkarnację. Duze , więc prawdopodobieństwo , że sam byłeś niemcem albo rosjanem. a tak wogóle to polacy jak mieli okazję to robili tak samo jak rosjanie , więc nie rób tego typowego polskiego jęczenia.

witaj:)
Mam takie jedno pytanie:)
Powiedz kiedy to Polacy robili,tak i co jak Niemcy czy Rosjanie?

pozdrawiam:)

+Quote Post
1 Dzięki bielik110 za ten przydatny wpis:
Allanntaniel
MarcinM
post 24.02.2013 - 16:55
Post #81

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

kiedy? chociażby wtedy kiedy sami Moskwę zdobywali. A wogóle szczytem chwały było przyczeipianie do katapult dzieci i wystrzeliwania ich.... podpowiem ci , że to było trochę wczesniej bo widze , że kiepsko z historią u ciebie

+Quote Post
1 Dzięki MarcinM za ten przydatny wpis:
bielik110
pigsonwings
post 24.02.2013 - 16:57
Post #82

haereticus
Punkty prestiżu: 877

Notatnik

nigdy na tak dużą skale jak od rewolucji pazdziernikwej do 1991'roku i upadku zsrr, ani za czasów Hitlerowskich niemiec nie było na świecie takich mordów, no jeszcze Chiny wujka Mao, KOrea i może niektore dotychczasowe reżimy. POlacy nie mordowali masami, wszystko sie ograniczało do pojedynczych wybrykow spaczonych ludzi, bądź grup. Wiec nie ma co porownywac mordow o masowej skali i natezenie do lokalnych wybrykow. Lokalne wybryki są wszedzie...

zdobycie Moskwy przez Żółkiewskiego nie laczylo sie z ogromnymi mordami, normalny efekt uboczny najazdu poczas kampani wojennej. Jak wszedzie...

+Quote Post
2 Dzięki PigsOnTheWings za ten przydatny wpis:
bielik110, diaboliq
bielik110
post 24.02.2013 - 17:08
Post #83

Dusza Towarzystwa

Dzięki:)moderatorom(to ty twist)

Coś mi to własnie wyjasniło:)

+Quote Post
twistoid
post 24.02.2013 - 17:41
Post #84

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 2171

W taki sposób działa umysł, wtłacza w nieświadomość, od książki Darka do historii, pojawia się myśl o ruskich i od razu związane z nią emocje, wyciąganie pożyczonych faktów historycznych do utwierdzania się w racji czy pozycjonowaniu swoich poglądów które są częścią wewnętrznej iluzji.

+Quote Post
2 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
bielik110, witekZ

10 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park