oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Closed TopicStart new topic
> O Krok Od Oobe?, ...niepokój?
xlucha
post 05.04.2011 - 13:44
Post #1

Częsty Gość Rodziny
**
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 9

Witam. Interesuje się oobe od dłuższego czasu, ćwiczę sporadycznie.
Chciałbym napisać co nie co o moich próbach wyjścia.

Pierwsze moje próba wyjścia z jakimiś większymi efektami była ok rok temu.
A więc
Położyłem się wieczorem i zacząłem rozluźniać ciało..ok 10 głębokich wdechów i skupianie się nad rozluźnieniem każdego mięśnia. Po ok 10-15 minutach lub może troszkę więcej czuję takie mrowienie na całym ciele.. leżę dalej.. zaczynam się skupiać na wdechu i wydechu. Po kilkunastu minutach czuję jak coraz bardziej rozluźniony czułem się tak dziwnie. Aż w końcu przewracanie gałkami i taki paraliż całego ciała jakby napięcie wszystkich mięśni, następnie po kilu sekundach przestało, i za kilka minut znowu tak samo. Po drugim razie poczułem jakbym pływał, był zawieszony w próżni mojego ciała. Poruszałem się ale ciało fizyczne się nie ruszało:D Niestety próbowałem się ruszyć poza ciało lecz nie mogłem, nie widziałem nic.. w końcu odpuściłem.

Kolejny raz był podobny lecz widziałem tak jakby tunel którym lecę... i tętno mi zaczęło rosnąć, serce walić i się wystraszyłem.:( i przestało , tak jakbym się wybudził;/ poszedłem spać

następny raz był też jak wiadomo z uczuciem pływania w ciele lecz nie było tunelu tylko leżałem i znowu serce zaczyna walić, tętno przyspieszone, niepokój, czuję że to już moment ten, czuję że zaraz wyjdę lecz te bicie serca i ten stan mnie przeraził kolejny raz..

Już miałem kilka razy że gdy już byłem blisko i zaczynało kołotać serce itd. zawsze mnie strach przeleciał i mnie przebudzał w pewnym stopniu.

Co o tym sądzicie?

A i chciałbym dodać kilka spostrzeżeń od siebie.
-jak chcesz trenować wieczorem, a ziewasz , nie próbuj wychodzić bo wtedy jest brak motywacji , senność cię bierze i prawię na pewno zaśniesz. Tak jest w moim przypadku. Ziewasz nie wychodź:P
- oddechy głębokie pomagają w szybszym osiąganiu uśpienia ciała. tzn szybciej odczujesz wibracje , paraliż itd.
jak mi coś przypomni dopiszę;)

A więc co sądzicie o moich nieudanych próbach? co zrobić aby się nie bać mojego serducha walącego:D czy to było o krok?:)
Go to the top of the page

+Quote Post
Koko1718
post 05.04.2011 - 23:12
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 133

Notatnik

ja szczerze mówiąc wątpię,by głębokie oddechy pomagały..po pierwsze powodują one szybsze krążenie krwii,a to raczej rozbudza..poza tym,żeby dopadł nas paraliż senny mózg musi być pewny,że ciało już śpi..podczas spania raczej nie oddychasz głęboko,wręcz przeciwnie,Twój oddech jest miarowy,w miarę płytki,ledwie dostrzegalny..więc żeby mózg pomyślał,że już śpisz i przystąpił do paraliżu musi rozpoznać oddech,który występuję podczas snu..niech mnie ktoś poprawi,jeśli się mylę..

+Quote Post
Astral%Dreamer
post 06.04.2011 - 06:49
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 79

Notatnik

pewnie się nie mylisz, ale myślę że xlucha chodziło z tym głębokim oddechem, o te uczucie w głowie, taką rozedmę tak jak jesteśmy u lekarza i karze nam głęboko oddychać, wtedy jest te uczucie w głowie kołysania czy takiej niestabilności, to tak jak chcieć wyjść poprzez oddychanie holotropowe. więc koko1718 ma rację, myślę że twoim problemem jest za wielkie kontrolowanie siebie i otaczającej Cie rzeczywistości, opowiem może na swoim przykładzie, kilka razy miałem już wyjść i wtenczas nachodziły mnie myśli czy naprawdę to się dzieje ?, jeśli wychodziłem w dzień, i w pokoju było jasno to czemu mam przed oczami ciemno, i wtedy stawało się i jasno, i całkiem normalnie, fizycznie, może masz poprostu problem z opanowaniem myśli, ? spokój i harmonia, czy próbowałeś kiedykolwiek nagrań hemi-sync, a jeśli tak to jaki efekt, jeśli nie spróbuj osho_gourishankar, mój ulubiony kawałek do medytacji ; ]

http://www.youtube.com/watch?v=UuCg5dYHzu0 OSHO

http://www.youtube.com/watch?v=6sJ80Y1YLJY - ENDUSER - end of beginning (przy okazji :D)

+Quote Post
Rachab
post 06.04.2011 - 11:44
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 74

Notatnik

fajnie, że ćwiczysz i w ogóle, ale tak dla porządku, to jest tu temat pierwsze doświadczenia w którym się wkleja takie historyje, jest to dla porządku ustalone, bo potem śmietnik się robi... albo własny notatnik

+Quote Post
xlucha
post 06.04.2011 - 12:43
Post #5

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 9

Kurczę źle wam przekazałem. Głębokie wdechy to robię tuż po położeniu się, następnie oddech kontroluje przez jakieś 10 minut aby wejść w relax później już nie przejmuję się oddechem.

Głównie chodzi o taki stan jakbym nic nie ważył i nagle serce zaczyna bić szybko dosyć i zaczyna się coś dziać i to mnie trochę zawsze przestraszy i nie mogę kontynuować tego stanu. Czy to jest to właśnie przejście?

+Quote Post
twistoid
post 06.04.2011 - 12:52
Post #6

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

Takie rzeczy opisuj w notatniku.

+Quote Post

Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park