oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Oobe Strefa Czerni Mój Filmik !
MarcinM
post 05.06.2018 - 18:29
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 139

Notatnik

Zapraszam

Go to the top of the page

+Quote Post
3 Dzięki MarcinM za ten przydatny wpis:
Isabel Martin, NeuroCosmic, warmine
kwaku
post 12.06.2018 - 18:21
Post #2

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 4

Też czasami mam problem z tą strefą czerni, choć na szczęście nie zawsze. To jednak tylko brak dostrojenia. Jeżeli nie jesteśmy mocni w obe, możemy mieć z tym problem. Ja jestem średniaczkiem, choć o długim stażu. :)
Jeżeli znajduję się w strefie czerni, muszę mocno się starać, aby z niej wyjść. Na ogół mi się udaje, choć kilka razy wywalało mnie z powrotem do ciała. Jak mi się uda, znajduję się na ogół w obszarze przypominającym miejsce, w którym mieszkam. Choć oczywiście miejsce ze zmianami wynikającymi z astrala.
Na szczęście w obszarze czerni nie zawsze ląduję. :)

Pozdrawiam serdecznie i szacun za nakręcenie filmu i ukazanie swojej twarzy. :)

+Quote Post
1 Dzięki kwaku za ten przydatny wpis:
Se7en
Se7en
post 12.06.2018 - 20:07
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 222

Notatnik

Strefa czerni u mnie wygląda tak, że zawsze mam częściowy obraz. Mogę poruszać się po lokacjach ale trochę po omacku. Doświadczenie nauczyło mnie, że zbytnio nie warto walczyć o REM bo sam przyjdzie wystarczy poczekać. Zmienianie faz snu grozi "cofką" oraz eksperymenty na płytkim śnie. Stosując się do zasady "nic nie kombinować" śnienie bardzo wyraźnie się wydłużyło. Powrót obrazu nie stanowi problemu czy nawet stworzenie miejsca z czerni. Jednak zaniechałem dostrajania, przyjedzie samo jak będzie na to odpowiedni czas. Z reguły wychodzę z ciała w trzy miejsca gdzie mieszkałem. Najczęściej w strefę czerni, od razu opuszczam te miejsca. Obraz jest zdecydowanie lepszy, a w takim półmroku spokojnie można eksplorować i czekać na naturalna zmianę fazy.

+Quote Post
warmine
post 12.06.2018 - 20:28
Post #4

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 1229

Notatnik

U mnie strefa czerni też występuje . Przeważnie wtedy jest mi trudniej się poruszać jakbym była w czymś bardziej gęstym od powietrza . Gdy trafię do czyjeś strefy czerni to nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Bardziej ciekawość co tam jest . Jednak gdy pojawię się w swojej strefie czerni to czuję jakby zamieszkało tam coś demonicznego .

+Quote Post
MarcinM
post 13.06.2018 - 05:51
Post #5

Dusza Towarzystwa

Notatnik

to jest ta strefa gdzie nie mamy dobrego dostrojenia... u mnie jest ona często po tej "strefie" gdzie widzę pokój...

+Quote Post
MarcinM
post 13.06.2018 - 05:53
Post #6

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Dodatkowo latam w niej bardziej niz chodzę, lecę np tunelem i potem kończy się lot i widzę w niej obiekty, jest bardzo silny kontakt z aspektami

+Quote Post
1 Dzięki MarcinM za ten przydatny wpis:
kwaku
kwaku
post 13.06.2018 - 16:30
Post #7

Częsty Gość Rodziny
**

CYTAT(MarcinM @ 13.06.2018 - 05:53) *
Dodatkowo latam w niej bardziej niz chodzę, lecę np tunelem i potem kończy się lot i widzę w niej obiekty, jest bardzo silny kontakt z aspektami

To masz fajnie. Ja tylko jestem w stanie chodzić i mocno pracować (a raczej walczyć), aby coś zauważyć. Na szczęście nie zdarza mi się to zbyt często. :)

Pozdrawiam :)

+Quote Post
Déjà vu
post 13.06.2018 - 16:42
Post #8

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 519

Notatnik

Raz zdarzyło mi przechodzić przez ścianę. I wtedy szedłem, szedłem i szedłem przez czerń. Trzymałem się wtedy z kimś za ręce. I w końcu wyszliśmy do jakiegoś innego miejsca we śnie. Miałem wtedy wrażenie, że oczy mi się otwierały podczas przechodzenia przez tą czerń i mógłbym się wtedy obudzić, jednak wytrzymałem. Czy o tą strefę chodzi?

I czy przestrzeń kosmiczna we śnie/oobe to też ta sama strefa? Czasami mi się śnią w tej przestrzeni kosmicznej fragmenty rzeczywistości, jakby nie cała planeta, tylko taki wycinek, np. kilka budynków z jedną uliczką, można tam wskoczyć. I trzeba biec, albo szybko iść, bo z jednej strony znika ten fragment w pustce w czerni (jakby taki portal), a z drugiej wyłania się dalsza część. (Można powiedzieć, że jest to strumień rzeczywistości ograniczony z dwóch stron.)

+Quote Post
kwaku
post 15.06.2018 - 14:58
Post #9

Częsty Gość Rodziny
**

CYTAT(NeuroCosmic @ 13.06.2018 - 16:42) *
Raz zdarzyło mi przechodzić przez ścianę. I wtedy szedłem, szedłem i szedłem przez czerń. Trzymałem się wtedy z kimś za ręce. I w końcu wyszliśmy do jakiegoś innego miejsca we śnie. Miałem wtedy wrażenie, że oczy mi się otwierały podczas przechodzenia przez tą czerń i mógłbym się wtedy obudzić, jednak wytrzymałem. Czy o tą strefę chodzi?

Ja myślę, że to sprawa indywidualna. Czerń nie jest jakimś stanem koniecznym i rzeczywistym, jak grawitacja, czy magnetyzm w świecie fizycznym. Czerń oznacza tylko brak dostrojenia. Jak wychodzę przez okno ze swojego pokoju, czasem mogę mieć z tym kłopoty, ale na ogół się udaje. Wychodząc przez drzwi, napotykam czasem czerń podczas przechodzenia

Ale nigdy nie trwa to długo jak u Ciebie. To tylko chwila, podczas przechodzenia. Czasem spotykam też czerń częściowo, Nie wiem jak to opisać, żeby było zrozumiałe. Może tak (ale to będzie tylko analogia), z jednej strony czerń, z drugiej nie. :)

+Quote Post
1 Dzięki kwaku za ten przydatny wpis:
NeuroCosmic
MarcinM
post 15.06.2018 - 18:58
Post #10

Dusza Towarzystwa

Notatnik

lol piszesz ze to kwestia dostrojenia a piszesz jednoczesnie ze to sprawa inwidualna. To nie jest ta czerń kiedy nie mamy dostrojenia a cos zupelnie innego, poza tym w tej czerni są obrazy i obiekty przekaz odczuwanie energii oraz wysoka jakosc obrazu danych obiektów oraz postaci raczej nie swiadczy o braku dostrojenia, sama nawet czerń ma inną konstystencję bo jest bardziej przestrzenna, ciezko to opisac, ale ja zawsze praktycznie mam kontakt wtedy z mtj a w tej która u mnie oznacza brak dostrojenia nie spotykam go prawie nigdy

+Quote Post
1 Dzięki MarcinM za ten przydatny wpis:
NeuroCosmic
dreamer_the_one
post 16.06.2018 - 19:23
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 354

Notatnik

Super. Poczytaj o mikropsji makropsji, to tez sie so tego odnosi

+Quote Post
kwaku
post 16.06.2018 - 19:27
Post #12

Częsty Gość Rodziny
**

CYTAT(MarcinM @ 15.06.2018 - 19:58) *
lol piszesz ze to kwestia dostrojenia a piszesz jednoczesnie ze to sprawa inwidualna.

To chyba rzecz oczywista. Kwestia dostrojenia jest sprawą indywidualną. U każdego przebiega inaczej. Nie bardzo rozumiem z czym masz problem? Uważasz, że wszyscy jesteśmy identyczni i dostrajamy się tak samo, bez żadnych różnic?

To nie jest ta czerń kiedy nie mamy dostrojenia a cos zupelnie innego, poza tym w tej czerni są obrazy i obiekty przekaz odczuwanie energii oraz wysoka jakosc obrazu danych obiektów oraz postaci raczej nie swiadczy o braku dostrojenia, sama nawet czerń ma inną konstystencję bo jest bardziej przestrzenna, ciezko to opisac,

Zerknij na moją poprzednią wypowiedź. :) Napisałem:

Czasem spotykam też czerń częściowo, Nie wiem jak to opisać, żeby było zrozumiałe. Może tak (ale to będzie tylko analogia), z jednej strony czerń, z drugiej nie. :)

To wszystko są właśnie błędy dostrojenia. :) Ty doświadczasz ich tak, ja inaczej. To sprawa indywidualna. ;)

ja zawsze praktycznie mam kontakt wtedy z mtj a w tej która u mnie oznacza brak dostrojenia nie spotykam go prawie nigdy

Kontakt z MTJ możesz mieć niezależnie od okoliczności. Nawet siedząc w fotelu i przeglądając net. Coś mi się wydaje, że oczekujesz niezmiennych i identycznych dla każdego recept i przepisów. Niczym receptura na ciasto drożdżowe, albo wytop stali w piecu hutniczym. Jednak każdy z nas jest inny i proces OBE, LD czy kontakt z MTJ, u każdego może wyglądać nieco inaczej. Choć oczywiści będzie co nieco podobieństw.
I właśnie o tym napisałem.

+Quote Post
MarcinM
post 16.06.2018 - 21:02
Post #13

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CHodzi mi o to, że ta czerń która jest u mnie nie jest błędem dostrojenia... to ty twierdzisz ze ja chce cos komuś udowodnic ze kazdy ma tak samo a jednoczesnie mi sugerujesz ze u mnie to są błędy przy dostrojeniu.... to jest po prostu u mnie specyfika danego stanu... tak samo jak mam takie białe swietliste klimaty to tez ja widzę stosunkowo mało obiektów systematyzuje a ty sam piszesz ze to występuję przy przechodzeniu, podczas gdy ja wyraznie zaznaczylem ze mam to juz dawno po przejsciu... nie musisz miec obrazu z wieloma szczegółami zeby miec wysoką fazę a ten stan jest po prostu u mnie specyficzny, chodzi mi o klimat tego stanu oraz miedzy innymi to, że spotykam tam przypadkowym postaci z niskim ułamkiem świadomości jak np w snach czy nawet jak widzę w oobe normalnie astralną kalkę swojego domu, u mnie czerń jest wtedy przestrzenna, a przy słaby dostrojeniu jest normalna zupelnie i lecę po omacku

+Quote Post
warmine
post 17.06.2018 - 02:00
Post #14

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Istnieją dwie czernie . Jedna jest taką gdzie czujemy i wiemy że nic nie zdziałamy i świadomość jest jak po kilku głębszych czyli nasza indywidualna strefa złego dostrojenia. Oraz druga czerń bardzo tajemnicza, bardzo przestrzenna jak kosmos, otchłań bez granic , w której mamy bardzo dobrą świadomość , w której przeważnie nie ma grawitacji , pojawiają sie przed oczami dziwne lokacje na moment i widzimy ludzi , którzy śpią i nie mają świadomości, ludzi którzy wiedzą że śpią i mają kiepskie dostrojenie , ludzi którzy śpią i maja pełne ld oraz tych, którzy mają oobe. To jakby strefa w której przez moment wszyscy sie spotykają realnie i nie jest to wymysł umysłu . A potem dalej każdy kroczy swoją drogą.

+Quote Post
1 Dzięki warmine za ten przydatny wpis:
MarcinM
Se7en
post 17.06.2018 - 09:50
Post #15

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 222

Notatnik

CYTAT(warmine @ 17.06.2018 - 03:00) *
Istnieją dwie czernie . Jedna jest taką gdzie czujemy i wiemy że nic nie zdziałamy i świadomość jest jak po kilku głębszych czyli nasza indywidualna strefa złego dostrojenia. Oraz druga czerń bardzo tajemnicza, bardzo przestrzenna jak kosmos, otchłań bez granic , w której mamy bardzo dobrą świadomość , w której przeważnie nie ma grawitacji , pojawiają sie przed oczami dziwne lokacje na moment i widzimy ludzi , którzy śpią i nie mają świadomości, ludzi którzy wiedzą że śpią i mają kiepskie dostrojenie , ludzi którzy śpią i maja pełne ld oraz tych, którzy mają oobe. To jakby strefa w której przez moment wszyscy sie spotykają realnie i nie jest to wymysł umysłu . A potem dalej każdy kroczy swoją drogą.

Co do tych dwóch czerni to się trochę nie zgodzę. Położenie w jakim nasze ciało astralne się znajduję nie wiem jak się ma do świadomości. Można było by rzec, że to dwie oddzielne kwestie. Nie ma takich czerni (złe dostrojenie) aby w chwilę nie można było by przywrócić obrazu (fazy REM) chyba, że nas wyrzuci. Co do tej drugiej w której nic nie mam jedynie przestrzeń, nie przebywam w niej od razu wychodzę jak z automatu. Jeden ma to, drugi ma tamto, nic nowego po prostu.

Kwestia wiary i przetartych doświadczeń, wystarczy zmienić myślenie w trakcie, a wszystko możemy zmienić. Od razu jest SAVE, a przy następnym razie w tym samym położeniu wielce prawdopodobny lub częściowy stanie się LOAD. Warte spróbowania :)

+Quote Post
MarcinM
post 17.06.2018 - 12:27
Post #16

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Se7en @ 17.06.2018 - 10:50) *
Co do tych dwóch czerni to się trochę nie zgodzę. Położenie w jakim nasze ciało astralne się znajduję nie wiem jak się ma do świadomości. Można było by rzec, że to dwie oddzielne kwestie. Nie ma takich czerni (złe dostrojenie) aby w chwilę nie można było by przywrócić obrazu (fazy REM) chyba, że nas wyrzuci. Co do tej drugiej w której nic nie mam jedynie przestrzeń, nie przebywam w niej od razu wychodzę jak z automatu. Jeden ma to, drugi ma tamto, nic nowego po prostu.

Kwestia wiary i przetartych doświadczeń, wystarczy zmienić myślenie w trakcie, a wszystko możemy zmienić. Od razu jest SAVE, a przy następnym razie w tym samym położeniu wielce prawdopodobny lub częściowy stanie się LOAD. Warte spróbowania :)

tylko ze przywoływanie obrazów jest nie potrzebne w tej czerni o której pisze warmine, i to nie jest kwestia złego dostrojenia a wręcz przeciwnie ponieważ swiadomosc jest znacznie większa tworzenie obrazów podobnych ze snów tylko cofa fazę tak naprawdę, co z tego ze sobie dostroimy obraz jak jednoczesnie tracimy dostrojenie do wyższej fazy, dostrojenie wyżej nie wiaże sie zawsze z lepszym jakosciowo obrazem dostrajanie do wyższej fazy w pewnym momencie nie polega nawet na oglądaniu obrazów.

+Quote Post
kwaku
post 17.06.2018 - 15:11
Post #17

Częsty Gość Rodziny
**

CYTAT(MarcinM @ 16.06.2018 - 22:02) *
CHodzi mi o to, że ta czerń która jest u mnie nie jest błędem dostrojenia... to ty twierdzisz ze ja chce cos komuś udowodnic ze kazdy ma tak samo a jednoczesnie mi sugerujesz ze u mnie to są błędy przy dostrojeniu....

Nie prawda. Nigdzie nie napisałem, że chcesz coś komuś udowodnić. Wymieniam tylko z tobą swoje doświadczenia i poglądy w sprawie OBE. Moim zdaniem, wymiana doświadczeń jest czymś cennym. Ale już to kończę w tym wątku, bo widzę że nie ma sensu kontynuować dalszej rozmowy. Jesteś jakiś drażliwy i moje posty odbierasz jako atak na siebie.

CYTAT(warmine @ 17.06.2018 - 03:00) *

Dobrze to ujęłaś. Ja osobiście lokacji, w których panuje czerń, nie traktuję jako czerni (odbierającej wszelkie wrażenia, wynikającej z braku dostrojenia). Lokacje pogrążone w ciemności, moim zdaniem, to nie czerń, tylko po prostu lokacje istniejące w takich, a nie innych warunkach. ;)

+Quote Post
MarcinM
post 17.06.2018 - 17:02
Post #18

Dusza Towarzystwa

Notatnik

To ja o tym wlasnie mówilem to mnie atakowales. Z tym żę jest też inna kwestia. To co opisuje warmine jako czerń kosmiczna trudno wręcz nazwać lokacją.

+Quote Post
kwaku
post 18.06.2018 - 16:31
Post #19

Częsty Gość Rodziny
**

Marcin ja nikogo nie atakuję. Po co miałbym to robić? Chciałem tylko wymienić doświadczenia, ale ty podchodzisz do tego jakoś nerwowo. Być może zakradła się tu jakaś kwestia semantyczna. Ja w swoich doświadczeniach, odróżniam czerń od ciemności. To są dwie różne sprawy. Dla mnie przynajmniej. Tytuł założonego przez ciebie wątku, mówi o czerni.

Nie atakuję ciebie. Po prostu używamy różnych definicji. ;)

+Quote Post
Freddy K
post 06.07.2018 - 23:48
Post #20

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 310

Notatnik

CYTAT(warmine @ 17.06.2018 - 14:00) *
[...] i nie jest to wymysł umysłu".

Oczywiście, że nie jest to wymysł umysłu, to coś więcej, to biologia.

+Quote Post
warmine
post 07.11.2018 - 22:29
Post #21

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Czemu usuwasz filmy ? Były ciekawe i wnosiły refleksje . Szkoda . Może jednak przywrócisz ...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park