oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Czy To Oobe Czy Zwykły Sen?, Ćwiczę już długi czas
Dareczek
post 13.06.2018 - 09:21
Post #1

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 1

Witam wszystkich, jestem nowy na forum.
Jeszcze nie udało mi się wyjść z utrzymaniem świadomości. Tylko podczas LD. A oto moje doznania senne, mój pretekst jest taki, że nie wiem czy to było oobe.
Po tym jak udało mi się wyjśç tzn. tak mi się wydaje bo nie jestem ekspertem metoda 4 plus 1.zasnąłem i wkroczyłem w krainę snów po chwili przyśniła mi się zmarła osoba i odrazu zczaiłem, że to sen i powiedziałem sobie że chcę wyjść, nagle jakby świat zaczął drżeć, jakby trzęsienie ziemii oraz pioruny tak głośne że aż się na chwilę przeraziłem. Migotania przed oczami obraz zaczął się obracać, wirować i poczułem jakbym leciał w czarną przestrzeń, zaraz po tym wydarzeniu wkroczyłem do dziwnego świata. Czerwone niebo, piaskowa ziemia dziwne istoty które niosły zamkniętego w klatce czlowieka. Spytałem się kobiety która stała tuż obok mnie, czemu to robią ona nic mi nie odpowiedziała, ale otrzymałem wiad. w myślach. Ów człowiek jest wyrzucany z tego wymiaru za coś tam. prowadziła mnie piękna kobieta ubrana w czerwoną suknie zapytałem jej o coś ale już nie pamiętam bo było to dość dawno. Zaprowadziła mnie do budynku gdzie długi czas rozmawiałem z ludźmi na temat wychodzenia. Ile czasu już to robię, po raz który udało mi się wyjść itd. To wydarzenie opisuję pół roku po tym jak się wydarzyło i nadal je doskonale pamiętam. Kontynuując zacząłem czuć coś dziwnego jakbym, czuł że zanikam i coś mnie stamtąd wydziera. Powiedziałem, że chyba zaraz się obudzę oni prosili żebym jeszcze chwilkę został i się obudziłem po czym starałem się uporzàdkować myśli w głowie bo to co sie wydarzyło było tak realne jak w tym naszym świecie.
Po paru miesiącach postanowiłem znowu spróbowac wyjść postanowiłem wszystko rzetelnie opisywać.
Dzien 1:tak więc wstałem po raz nie wiem który obudziłem się bez budzika. Godz 3.15 jak zwykle. Czekam, aż mój umysł się wybudzi aby mozna było robić oobe. Mam nadzieję że w końcu mi się uda. Chcę sprawdzić czy to co piszą w internecie jest prawdą. Leże w łòżku u Zuzki mam nadzieję że nikt mi nie zakłóci mojego oobe. Dalej sie nie udalo za krotko sie wybudzalem zasnalem przy 2 fazie.
Dzien 2: dzis o 3 nad ranem wstalem ale nie udalo mi się. Nie pamiętam kiedy zaspałem. Rano ok. Godz. 10 miałem już prawie stan D czyli śpiące ciało świadomy umysł. Ale zostałem obudzony przez członkôw rodziny. Mam nadzieję, że dziś uda mi się osiągnąć oobe. Po raz kolejny kilkugodzinna proba oobe nieudana godz 22
Dzien 3:próbowałem obudzić się o godz. 2 ale zaspałem. godzina 3.40 wybUdzanie. Sprobuje wyjsc przy dzwiekach hemi sync.
Próba nieudana, nie zaspalem już w ogóle i teraz będę tak robić. Jeśli nie będę mógł wyjść już się nie będę kładł spać. Żeby być bardziej zmęczonym, myślę ,że wtedy szybciej uzyskam oobe.ostatni raz robie oobe z pomoca dzwiekow hemi sync ktore nie dziala tylko wybudzaja i przeszkadzaja w praktycre godz 14 jestem bardzo zmeczony a nie moge zaspac przez ten adudio track
Dzien 4: przespalem sie w dzirn 4 godz. Posiedzialem godzinr i dalej poszedlem robic oobe osiagnalem stan wibracji. w nocy jeszcze probowalem ale nieskutecznie. Znalazlem muzyke ktoRa szybko wprowadza w stan relaksacji.
Dzien 5: brak internetu wieczorem po 1 godzinnej drzemce proba wyjscia i niepowodzenie chyba zaspalem nawet nie wiem kiedy.
Dzien 6: przez ostatnie 3 dni o roznych porach dnia i nocy probowalem wyjsc bez skutku. Przeczytalem ze mocne bicie serca lub odczucie braku oddechu to stan na skraju oobe czego czesto doswiadczam a nie mialem o tym pojecia. Teraz wiem ze jak mam ten stan nalezy spokojnje przeczekac az minie i wtedy wykorzystac z jakas technike do wychodzenia np wyobrazic sb ze obracam sie na bok i spadam z lozka takze jeszcze proba w nocy przed snem i nic budze sie rano.
Dzien :7
Pobudka 4 rano pisze sobie dziennik zeby zajac czyms umysl bede sie relakskwac pol godziny i przez nastepne kilkanascie lub kilkadziesiat min bede wczuwal sie w swoje cialo nast zastosuje technike obrotu na bok
Zapalilem papierosa napilem sie wody, pogadalem chwile z ciotka bo nie spala i klade sie za chwilkee czuje ze mam wypoczety umysl minelo 20 min ale czuje ze mi to wystarczy
Jednak nie wystarczylo bo zasnalem nawet nie wiem kiedy
Dzien 8: godz 19 po szkole proba oobe nie udana.
Dzien 9: nastawilem budzik na 4 rano ale niestety sie nie obudzilem
Dzien 10: poo koszenie podworka poszedlem robic oobe mialem wibracje ale zaspalem
dzien 11: pobudka 4 rano. Proba oobe przy bitach binuarnych Z aplikacji
Przez 3tyg nie robilem oobe bo bylem zbyt zajety
Przez kilka dni puszczalem binuarne bity przed snem i się udało chociaz zreszta sami wydajcie opinie czy to sen czy oobe
Zaspalem ze sluchawkami w uszach dzwieki hemi sync. Kiedy obudzilem sie rano wszystko dokladnie pamietalem, a mianowicie: najpierw bylem opetany mowilem zle rzeczy mimo woli i moja mama zaczela mi przykladac krzyz do glowy co spowodowalo spalenie skory na czole jakby krzyz byl rozgrzany do czerwonosci nastepnie bylem z rodzina i dziewczyna na wycieczce gdzie zostalem sam jakas trendowata dziewczynka zaczela mnie gonic i wpadlem w siedlisko jadowitych kobr i pajakow zostalem przez nie pogryziony i szedlem przez pustynie wiedzac ze zaraz umre wszystko bylo tak realne jak na jawie. Zobaczylem ze ktos za mna idzie jakis Pan w podeszlym wieku. Szedlem dalej pozostawiony tam przez swoja rodzine i dziewczyne z nadzieja ze na czas dotre do jakiegos szpitala. Nagle ow czlowiek powiedzial do mnie cos o czym tylko ja moglbym wiedziec. Byly to slowa pozdrowien ktore kiedys ulozylem sobie w glowie. zorientowalem sie ze to jest Bog. Po wypowiedzianych slowach rozplakal sie i mnie przytulil, i wtedy tez sie rozplakalem czulem jego wielka milosc. Przy Nim wszystko inne przestalo miec jakiekolwiek znaczenie. U mnie emocje zaczely swirowac bylem podekscytowany serce mi walilo jak opetane czulem rowniez radosc a z drugiej str smutek bo tylko on byl przy mnie w takiej chwili. Nastepnie obudzilem sie i czulem wzruszenie przez kolejna godzine.
Czy ktos z was przezyl cos podobnego ?
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Dareczek za ten przydatny wpis:
Se7en
kwaku
post 13.06.2018 - 16:25
Post #2

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 4

CYTAT(Dareczek @ 13.06.2018 - 09:21) *
Witam wszystkich, jestem nowy na forum.
.....
Czy ktos z was przezyl cos podobnego ?

Pamiętaj o jednym. Świadomy sen, to otwarcie drzwi na OBE. Jeżeli jesteś w stanie utrzymać świadomość w LD, to jest bardzo dobrze. To jest bardzo dużo. :)

Co do szczegółów, nie będę się wypowiadał. Wynikają one bezpośrednio z doznań Twojego obecnego życia, pracy podświadomości i karmy.

Pozdrawiam :)

+Quote Post
Se7en
post 13.06.2018 - 21:00
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

Nie jeden z nas tu miał podobne doświadczenia. To one są kluczowe, a nie fakt czy oddzielenie było czy też nie. Formalnie oobe to jest jak się oddzielisz od ciała, którego nie było. Dla mnie to jest nie istotne bo na jedno wychodzi, szczerze mówiąc moje doświadczenia bezpośredniego wejścia w obraz są lepsze pod każdym względem. Sen jest głęboki, stabilniejszy i bardziej realny bez utrat obrazu. Wyjścia z reguły u mnie wyglądają bardzo jałowo, w mrok i trzeba to rozbujać. Najważniejsza w tym wszystkim jest świadomość. Im pełniejsza, tym doświadczenia intensywniejsze (jak z jawy) i lepsze zapamiętywanie przeżyć jak za dnia. Wystarczy przystać i ją wyostrzyć, uświadomić siebie co tak naprawdę się ze mną dzieje. Poczuć jak ściska w dołku, piękne uczucie. Te przeżycia są o wiele cenniejsze niż doświadczenie iluzji wyjścia z ciała w real.
Więc proś o kolejne doświadczenia, a nie o głupie wyjście bo dostałeś coś więcej niż prosiłeś.
Pozdrawiam

+Quote Post
Dareczek
post 14.06.2018 - 07:22
Post #4

Przechodzień

Punkty prestiżu: 1

CYTAT(Se7en @ 13.06.2018 - 22:00) *
Nie jeden z nas tu miał podobne doświadczenia. To one są kluczowe, a nie fakt czy oddzielenie było czy też nie. Formalnie oobe to jest jak się oddzielisz od ciała, którego nie było. Dla mnie to jest nie istotne bo na jedno wychodzi, szczerze mówiąc moje doświadczenia bezpośredniego wejścia w obraz są lepsze pod każdym względem. Sen jest głęboki, stabilniejszy i bardziej realny bez utrat obrazu. Wyjścia z reguły u mnie wyglądają bardzo jałowo, w mrok i trzeba to rozbujać. Najważniejsza w tym wszystkim jest świadomość. Im pełniejsza, tym doświadczenia intensywniejsze (jak z jawy) i lepsze zapamiętywanie przeżyć jak za dnia. Wystarczy przystać i ją wyostrzyć, uświadomić siebie co tak naprawdę się ze mną dzieje. Poczuć jak ściska w dołku, piękne uczucie. Te przeżycia są o wiele cenniejsze niż doświadczenie iluzji wyjścia z ciała w real.
Więc proś o kolejne doświadczenia, a nie o głupie wyjście bo dostałeś coś więcej niż prosiłeś.
Pozdrawiam

Dzięki, również pozdrawiam

+Quote Post
Krukos
post 28.07.2018 - 22:25
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

Opisy wyglądają jak sny. Nawet pytania dotyczą snów. Ustal przed snem o co zapytasz. Ja kiedyś spotkałem 3 babki spytałem je skąd jestem i podały mi moją miejscowość. To co opisujesz wygląda jak sen. Gdy masz obe fabuła snu umiera, robisz to co chcesz. Z twoich opowiadań wynika że kontynułowałeś sen dalej.

+Quote Post
Se7en
post 29.07.2018 - 09:39
Post #6

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Krukos @ 28.07.2018 - 23:25) *
Opisy wyglądają jak sny. Nawet pytania dotyczą snów. Ustal przed snem o co zapytasz. Ja kiedyś spotkałem 3 babki spytałem je skąd jestem i podały mi moją miejscowość. To co opisujesz wygląda jak sen. Gdy masz obe fabuła snu umiera, robisz to co chcesz. Z twoich opowiadań wynika że kontynułowałeś sen dalej.

Jaką Ty widzisz różnicę pomiędzy snem, a oobe? Co do fabuły to się nie zgodzę, tu i tu może być albo jej nie być. Nie wiem jak na podstawie doświadczeń można wnioskować co się przeżyło? Jeżeli oddzielenia się od ciała nie było to formalnie nigdy takiego doświadczenie oobe nazwać nie można to logiczne. Widzę, że większość nazywa tutaj doświadczenia mianem oobe jak przeżyję się coś ekstra. Chociaż ja nie widzę żadnej różnicy pomiędzy snem. a oobe. Nieświadomość u mnie sama pozwala sobie na wyjścia z ciała i część jej wie, że porusza się we śnie.

+Quote Post
Krukos
post 29.07.2018 - 20:17
Post #7

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Po opisie widać że nie przeżył chłopak tego co chciał. Fabuła to chyba zawsze jest, ale gdy się oczkniesz i skapniesz że to sen, nie dosni się tak jak dosniła by się bez tej wiedzy. W oobe człowiek obudzony widzi to co mu się śni. Więc różnica że komuś przyśni się oobe a że ma oobe ma prawo istnieć. Możesz spaç i zadac pytanie i śnić że zadajesz pytanie. Możesz widzieć różnice taka że śni ci się że masz sen lub faktycznie podczas snu o tym wiedzieć. Mimo że definicja sen oznacza że wszystko ci się śni.

+Quote Post
Se7en
post 30.07.2018 - 08:40
Post #8

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Większości w ogóle nie zrozumiałem o czym napisałeś.

+Quote Post
.
post 30.07.2018 - 10:45
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 525

Notatnik

Tutaj teraz większość na dopalaczach leci, więc nic dziwnego, że trudno zrozumieć takie wypowiedzi :)

+Quote Post
Krukos
post 30.07.2018 - 16:41
Post #10

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No jeżeli oobe to dla ciebie sen to nie zrozumiesz. Bo ja podczas oobe nie śpię, muszę się skupić aby nie wstać ciałem realnym, tylko wirtualnym. Nie zrozumiesz czym jest sen o oobe a oobe. Ja widzę różnicę i tyle w temacie. Jeżeli ją w śnie widzę te istoty i rozmawiam z nimi, a w jednej chwili mogę szybko zerwać/wstac z łóżka, to ja śpię czy nie śpię? Ja niby kontroluje te ciało wirtualne ale w jednej chwili mogę się przełączyć i poruszać realnym. A gdy mam sen że wychodzę z ciała nie mam nad niczym kontroli. Ale podam przykład śpię mam sen jak biegnę drogą, nagle zdaje sobie sprawę że spié, ale nic z tym nie moge zrobić, bo nie jestem w stanie tego kontrolować i zawładnąć snem. No jeżeli nie jestem w stanie zawładnąć snem to śpię i czekam co dalej fabuła dośni. Może się komuś przysnic że ma oobe obserwować że wychodzi z ciała, ale jeżeli tym nie zawładnął, nie zrobił to co chciał tylko mu się wysniło samo to co to za oobe? Sen a nie oobe. Może się w śnie śnić że o coś pytam, ale jeżeli zawładnę snem i o coś pytam jest różnica, czuję się tak jakbym to ja zdecydował co zadam, mam kontrolę nad tym. Sen jest jak oglądanie filmu, który jest zaplanowany, a gdy się ockniesz sam nie jesteś w stanie tego dokończyć musisz sam myśleć czy iść w prawo czy w lewo, nie wysni ci się którędy masz iść, sam musisz zdecydować. Może ci się przysnic że podejmujesz decyzje, ale to nie to samo, gdy masz kontrolę.

Ale w sumie gdy są zamknięte oczy to wszystko sen. Tylko że ja podejmuje decyzję, która mi się nie śni. Podczas oobe ja nie śpię, ale widzę wszystko to co mi się śni.

+Quote Post
Se7en
post 31.07.2018 - 11:19
Post #11

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No na pewno. Sam sobie zaprzeczasz. Ciała realne, wirtualne, a ostatnie zdania hehe. Dam Ci dobrą radę lepiej odstaw to jebane gówno.

+Quote Post
Krukos
post 31.07.2018 - 16:38
Post #12

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ok zaprzeczam sobie. Więc pytam, czy po zamknięciu oczu ciemność która widzę to sen czy nie sen? Gdy mam zamknięte oczy a pomyśle o czymś to sen czy nie sen? Teraz w oobe dlaczego mam tak myśleć że to sen? Rozumiem jeżeli mi się coś przyśni, ale jeżeli mam oobe, gdzie ja się czuję że ni spié, mogę nawet w każdej chwili poruszyc swoją realna reka. Nie zostałem poinformowany dlaczego błędnie myślę że oobe to nie sen tylko nazwany cpunem.

Dobra nie da rady się porozumieć. Ja napisałem że zaprzeczam, ale myślę inaczej. Źle to wyszło chciałem wytłumaczyć wyszło że ja sam tak myślę. W tłumaczeniu musiałem uwzględnić że oobe to sen, aby wytłumaczyć że jest inaczej, nie udało się. Tak wyszło że ja tak myślę, no trudno.

Ja widzę taką różnicę że myślenie może się śnić, a jeżeli człowiek ma oobe myślenie się nie śni. Jeżeli ktoś pisze że wszystko się śni, to chcę poznać dlaczego tak się dzieje.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park