oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

5 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Metody Kontaktów Z Opiekunami.
Guest_Astralny błazen_*
post 09.11.2008 - 11:45
Post #22

Guests
Punkty prestiżu:

no ale ci opiekunowie to co nam mogą powiedzieć?powiedzą jaki jest dla nas najlepszy sposób na oobe?jak najłatwiej wyjść z ciała?moi opiekunowie są coś niechętni do rozmowy :(
Go to the top of the page

+Quote Post
Szahu Mahu
post 09.11.2008 - 23:03
Post #23

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy

Żeby usłyszeć opiekuna ty musisz być nieobecny. Nie rób nic szczególnego, nie wyciszaj dialogu wewnętrznego, ani też nie myśl o niczym specjalnym. Po prostu bądź rozluźniony i czekaj aż sam z siebie zaczniesz myśleć na różne tematy. Wtedy zatrzymaj się pomyśl o czym przed chwilą pomyślałeś i znów się rozluźlij i ne bądź pochłonięty przez nic w szczególności itd. Możesz wsłuchiwać się w dźwięk szumiącej wody. Pójść nad rzekę, puścić wodę z kranu, albo po prostu spuszczać co parę sekund wodę w klozecie. Ważne jest wsłuchiwanie się w szum wody bez jakiejś większej koncentracji, ani zaangażowania. Po pewnym czasie najpierw powinieneś się samoistnie wyciszyć, a potem pewnie przyjdą Ci do głowy niezamierzone myśli. Te niezamierzone myśli powinny być znacznie bardziej wyraziste niż zwyczajne zamierzone. Bardzo często porażają one głębią i odpowiadają na pytania, które nas nurtują.

W podobny sposób powinna powstawać sztuka. Zaczynasz robić coś bez skupienia, a potem ręka prowadzi pióro, pędzel itp. sama.

+Quote Post
Guest_Astralny błazen_*
post 10.11.2008 - 07:11
Post #24

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT
Nie rób nic szczególnego, nie wyciszaj dialogu wewnętrznego, ani też nie myśl o niczym specjalnym.

medytacja?praktykuję to czasami :)
ja tylko obserwuję myśli :)
chociaż czasami trudno jest tylko je obserwować,szczególnie jak mamy chaos w głowie :)
zauważyłem wczoraj że opiekunowie coś są bardziej chętni do rozmowy,można z nimi rozmawiać jak człowiek z drugim człowiekiem(chociaż opiekunowie to też być może ludzie-ewentualnie byli ludźmi)

+Quote Post
1 Dzięki Astralny błazen za ten przydatny wpis:
ciernik
Rachab
post 24.03.2009 - 21:20
Post #25

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 74

Notatnik

Ja to mam problemy, bo niekoniecznie zawsze jest to NP, albo moja jakaś część, tylko czasem jest to ktoś, kto coś chce, a ja nie mam odwagi, by pomóc tej osobie. Hehehe takie duchy nie :D

+Quote Post
1 Dzięki Rachab za ten przydatny wpis:
ciernik
Guest_inya_*
post 25.03.2009 - 16:33
Post #26

Guests
Punkty prestiżu:

Bardzo przydatne wskazowki. Czesto kontakuje sie z duchami (byc moze sa one opiekunami) poprzez opisane przez Ciebie sposoby. Jak sie postaram potrafie je tez zobaczyc w formie energii (niewyrazne, przezroczyste ksztalty, pulsujace).

+Quote Post
1 Dzięki inya za ten przydatny wpis:
ciernik
Guest_Zuben_*
post 18.06.2009 - 19:37
Post #27

Guests
Punkty prestiżu:

nierozumiem tego całego witania sie opiekunów.....to czemu nie chcą sie zemną przywitać?

+Quote Post
Majster
post 18.06.2009 - 20:38
Post #28

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 322

CYTAT(Zuben @ 18.06.2009 - 20:37) *
nierozumiem tego całego witania sie opiekunów.....to czemu nie chcą sie zemną przywitać?

A chcesz tego? A wyszedłeś już?

Moj pierwszy kontakt z NP był zarazem jednym z fajniejszych wyjść, które kiedykolwiek miałem. Było długie z dobrym dostrojeniem stabilne, a sposób komunikacji z nim był tak zupełnie inny, mistyczny. Chciałbym więcej takich wyjść.

Zuben może powinieneś bardziej chcieć? Postaw sobie to jako cel wyjścia. No i nie daj się zrobić w chuja przez atrapy ;)

+Quote Post
dreamer_the_one
post 19.06.2009 - 16:46
Post #29

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 354

Notatnik

CYTAT(Majster @ 18.06.2009 - 21:38) *
A chcesz tego? A wyszedłeś już?

Moj pierwszy kontakt z NP był zarazem jednym z fajniejszych wyjść, które kiedykolwiek miałem. Było długie z dobrym dostrojeniem stabilne, a sposób komunikacji z nim był tak zupełnie inny, mistyczny. Chciałbym więcej takich wyjść.

Zuben może powinieneś bardziej chcieć? Postaw sobie to jako cel wyjścia. No i nie daj się zrobić w chuja przez atrapy ;)

to obe z kontaktem z opiekunami przez 4+1 czy ze snu??

CYTAT(Dagon @ 19.06.2009 - 17:01) *
U mnie problemem nie jest zasypianie po 4+1, a bardziej wywołanie tych wibracji.

nie są konieczne

+Quote Post
Majster
post 19.06.2009 - 19:32
Post #30

Dusza Towarzystwa

CYTAT(dreamer_the_one @ 19.06.2009 - 17:46) *
to obe z kontaktem z opiekunami przez 4+1 czy ze snu??

4+1 chociaż w moim przypadku zmodyfikowałem do optymalnego dla mnie 6+3min. Pamiętajcie, że 4+1 jak najbardziej można modyfikować. No i raczej darować sobie można próby wieczorem przed spaniem, nawet jeśli wszystko z początku pójdzie gładko to i tak w momencie wyjścia pewnie zaśniemy, miałem tak wielokrotnie. Natomiast co innego zasypianie pod wpływem kody, wtedy relaks jest samoczynny a sen to bardziej śnienie na jawie więc wychodzą z tego piękne bardzo realistyczne mentalki. Oczywiście nie polecam, a wręcz przestrzegam przed stosowaniem narkotyków! :)

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 20.06.2009 - 21:41
Post #31

Guests
Punkty prestiżu:

nawet nei masz pojęcia jak bardzo chce się spotkać z opiekunem......lecz narazie dupa goła ;/

+Quote Post
dreamer_the_one
post 20.06.2009 - 21:59
Post #32

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Zuben @ 20.06.2009 - 22:41) *
nawet nei masz pojęcia jak bardzo chce się spotkać z opiekunem......lecz narazie dupa goła ;/

mam to samo. wychodze od roku kilka razy na miesiąc ze spontanicznych LDków. Dopiero teraz sie wezme za techniki. Zuben Ty jak długo i czesto wychodzisz?

+Quote Post
2 Dzięki dreamer_the_one za ten przydatny wpis:
ciernik, twistoid
twistoid
post 21.06.2009 - 08:02
Post #33

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

Nie wiem nad czym tu dalej dyskutować. Do roboty.Zuben ty to w ogóle jesteś rodzyn porównujesz spotkanie z opiekunami do najpewniej swojej gołej dupy.

+Quote Post
Rachab
post 21.06.2009 - 10:02
Post #34

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Siku! Czasem jak czytam forum to już nie moge!

Zuben. Żeby się spoktać z opiekunem i z nim pogadać to potrzebujesz dobrego dostrojenia i pamięci. Byś pamiętał, że chcuałeś się z nim spotkać w poza. No i szukać go no nie? Wytrwałość i tyle!

+Quote Post
dreamer_the_one
post 21.06.2009 - 12:11
Post #35

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Rachab @ 21.06.2009 - 11:02) *
Siku! Czasem jak czytam forum to już nie moge!

Zuben. Żeby się spoktać z opiekunem i z nim pogadać to potrzebujesz dobrego dostrojenia i pamięci. Byś pamiętał, że chcuałeś się z nim spotkać w poza. No i szukać go no nie? Wytrwałość i tyle!

gdyby to było takie proste.
Poświęciłem na to około 50 doświadczeń, z których ponad połowa były dostrojone i realistyczne.
I co? ch***.

wciąż tkwie między światami. Między astralnymi dziwakami a realistami i sceptykami ponieważ doświadczam czegoś, co mi nie daje ani pełnego obrazu rzeczywistości w którą wierzą ezoterycy ani nie utwierdza mnie w materialiźmie... ;]

tom: były tematy o opiekunach i było jasno powiedziane o CO tak konkretnie chodzi. O ich ODCZUWANIE a nie wzywanie ;-) nie zbaczajcie już z tematu, wejdźcie se na chata

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 21.06.2009 - 15:20
Post #36

Guests
Punkty prestiżu:

No właśnie, najpierw trzeba wyjsć z ciała....a to juz inna bajka. Chodzi oto by OPIEKUNOWIE cię wyciągneli! Nieraz czytałem psoty na tym forum ze "opiekun mnie wyciągnął"....to czemu mnei nie wyciągnął?? Żadko miewam paraliże i LD'ki ale gdy je mam to staram isę wyczuc opiekuna ale widać robie coś nei taaaaak....

dreamer the one ja także rok

najbardziej jest wkurzające gdy 3 dni podrząd uda ci się wejsć w paraliż a przez następne 3 miesiące ci się to nie udaje.......a ta sama technika.

PS: Wogóle by było fajnie gdyby CAŁE CALUTKIE forum umwiło by się na spotkanie astralne.....Jedna osoba by wyciągał a wszysktich z ciała-nawet nowych-bo widze nigdy czegoś taiego nie bylo ;D

+Quote Post
dreamer_the_one
post 21.06.2009 - 15:48
Post #37

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Zuben @ 21.06.2009 - 16:20) *
PS: Wogóle by było fajnie gdyby CAŁE CALUTKIE forum umwiło by się na spotkanie astralne.....Jedna osoba by wyciągał a wszysktich z ciała-nawet nowych-bo widze nigdy czegoś taiego nie bylo ;D

super pomysł!! oO
gdyby to było takie proste...

+Quote Post
Rachab
post 21.06.2009 - 20:19
Post #38

Dusza Towarzystwa

Notatnik

A myślałam, że nie ma rzeczy niemożliwych... xD

+Quote Post
majsterka
post 07.07.2009 - 15:45
Post #39

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

Hm co do obecności istot w naszej przestrzeni... Co mam zrobić, jeśli ja się ... BOJĘ tych istot? Duchow, istot, i wszelakiem Obecności wokół mnie która jest niematerialna... Ostatnio bardzo często czuję Kogoś. A nawet kilku. ale boję się... bardzo się ich boję:( nie mogę przez to spać!

+Quote Post
Majster
post 07.07.2009 - 22:17
Post #40

Dusza Towarzystwa

CYTAT(majsterka @ 07.07.2009 - 16:45) *
Hm co do obecności istot w naszej przestrzeni... Co mam zrobić, jeśli ja się ... BOJĘ tych istot? Duchow, istot, i wszelakiem Obecności wokół mnie która jest niematerialna... Ostatnio bardzo często czuję Kogoś. A nawet kilku. ale boję się... bardzo się ich boję:( nie mogę przez to spać!

Odpowiedź wydaję się zbyt oczywista by ją pisać po raz n-ty LECZ! odpowiem!
Otóż musisz się przestać ich bać!
Koniec.

+Quote Post
doloreska
post 12.07.2009 - 09:48
Post #41

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 100

Notatnik

Dzięki Silverko:)
Po tym, jak przeczytalam ten temat wlączylam sobie na wieczór nagranie Turlińskiej "Spotkanie z przewodnikiem duchowym" i....
...i nikogo nie widzialam, ale sie poryczalam....i to jak dziecko... czulam coś, nie wiem jak to opisać...czy On byl przy mnie??? :) ??? mialam takie wrażenie, że jest....

+Quote Post
dreamer_the_one
post 12.07.2009 - 20:49
Post #42

Dusza Towarzystwa

Notatnik

ludzie. Polecam położenie rękę sobie na ramieniu i prośbę o pojawienie się zza pleców.
U mnie podziałało na razie raz na jedną próbe. zobaczymy co dalej
;)

ps. za drugą próbą dało też niezłą fazę, bez kontaktu

+Quote Post
1 Dzięki dreamer_the_one za ten przydatny wpis:
ciernik

5 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park