oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

3 Stron V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Czytanie W My?lach, eksperyment szybkiej nauki czytani w my?lach :)
Krukos
post 27.05.2016 - 16:47
Post #22

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

mo?na poogl?da? filmy Jackowskiego na yt. ludzie tylko widz? to co dobrze przepowiedzia?. ale i wida? rzeczy, które ?le przepowiedzia?, to chuj z takim jasnowidzem. dobry tylko w gadce, ile on tam ludzi na yt omani?, dobry w gadce, dlatego ma du?o wiernych. wierni plotkuj?, a z niego jasnowidz ze ho ho, g?os ma jak wró?ka, ?o ja tu widzia?em, ?o ja to wiem itd.
Go to the top of the page

+Quote Post
Lisk
post 27.05.2016 - 17:13
Post #23

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 4456

Notatnik

Dokumenty policyjne
http://krzysztof-jackowski.info/dowody-jas...enty-policyjne/

+Quote Post
1 Dzięki Lisk za ten przydatny wpis:
Se7en
Lisk
post 27.05.2016 - 17:15
Post #24

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 27.05.2016 - 16:38) *
A sk?d mam wiedzie? jak chc? sprawdzi? telepatie? Napisz maila to si? dowiesz. A mo?e jest gdzie? w necie.

Takie eksperymenty w?a?nie wygl?daj? tak jak w przypadku Jackowskiego - rzut monet?...
Tak samo w badaniu AWARE montowali jakie? obrazki, i reszte zlewali - wiele ludzi widzia?o to co si? dzieje podczas resuscytacji, s?yszeli rozmowy itd. ale wg nauki to ?aden dowód, bo dowodem mia?y by? jakie? obrazki :/ Parapsychologi nie da si? zbada? za pomoc? metody naukowej, a te obrazki i monety mog? sobie wsadzi?.
Potrafimy rozszczepi? atom, mamy OTW, mechanik? kwantow? itd, ale co z tego jak wszytko sprowadza si? do rzutu monet? :/

"Có? za smutna epoka, w której ?atwiej jest rozbi? atom ni? zniszczy? przes?d" - Einstein

+Quote Post
MadziaKK
Shagy
post 27.05.2016 - 18:36
Post #25

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 360

W nowych filmach aktor graj?cy profesora xaviera dotyka skroni dwoma palcami:

https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A...=mrc&uact=8

W starych filmach profesor wyci?ga? jeszcze r?k?:

https://www.roleplaygateway.com/roleplay/x-...avier?start=140

My?licie ?e to pomaga ? W czytaniu innych my?li ? Dzi? tak spróbuje z palcami przy skroni i dam zna? co wysz?o :D

+Quote Post
1 Dzięki Shagy za ten przydatny wpis:
MadziaKK
MadziaKK
post 27.05.2016 - 19:40
Post #26

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

CYTAT(rab @ 25.05.2016 - 14:49) *
Jako sceptyk musz? to wklei?:)

Fundacja Edukacyjna Jamesa Randiego (James Randi Educational Foundation)[3] ufundowa?a nagrod? w wysoko?ci 1 miliona dolarów ka?demu, kto w wiarygodnym eksperymencie naukowym udowodni istnienie dowolnego zjawiska paranormalnego. Jak dot?d nikt tej nagrody nie odebra?.

Chyba nie wzgardzisz milionem dolarów?

Owszem, ale nie dlatego, ?e nie chc? kasy, CHC?. Ale dlatego, ?e wiem, widz?, ?e d?ugo nikt takiej nagrody nie b?dize mia?. Z prostego powodu. Nie wiem, jak to wyt?umaczy?, dla mnie to po prostu jasne... Kurcze, bo nikt tego nie mo?e mie?, bez zgody tego, kto chce da? t? nagrod? i zgody ?wiata na przyj?cie tego, ?e to mo?liwe w ogóle. A te tajemnice ?wiata, ?cisel tajne przez poufne itp. Poza tym, ?e ?wiat tak od podstaw jest tworzony... online, wiem, g?upio to brzmi w czasach, kiedy wszsytko co materialne jest sta?e i niezachwiane, a materia to podstawa ?waita... na dodatek ten czas, w ogóle czasoprzestrze?, online? jaki? ob??d. No, i kogo? mia?abym przekonywa? do czego?, jak tego si? nie da zrobi? bez zgody tej innej osoby na udzia? w tym przedstawieniu. Tak dzia?a ?wiat. Ja widzia?am, odczu?am niejedn? koncepcj? zdarze? i czego? tam. Jako? mi wysz?o co? kiedy? zmieni? my?l?. Raz czy dwa. I nic z tego nie jest do udokumentowania, ani do zachwytów. To tylko by dowiod?o, ?e ludzie s?... no, po prostu ?al, ?e tak ?yj? i robi? innym ludziom co robi?. Nie da si? udowodni? tego, ?e ?wiat ci zniknie sprzed oczu, jak sam go tworzysz. Zwyczajnie. I tym sposobem nikt, kto rozdaje ile? tam dolarów, czy jeden czy dwa, i uparcie szuka dowodu na NIEISTNIENIE niczego pozazmys?owego, nie da komu? takiej nagrody wygra?. Je?i by?by tym rzeczyi?cie zaiteresowany nie jeden mnich by si? zgodzi? wzi??? udzia? w takim eksperymencie (bo widz? wi?cej na 100% i takie gierki prze?wietlaj? na starcie). No i tyle co ja bym mog?a powiedzie? na te milion dolarow. :]

CYTAT(Lisk @ 27.05.2016 - 14:09) *
"To nie jest" czytanie w my?lach? taka my?l mi wskoczy?a :P

Hehe

No to nie moja ;p Ale czyja? z forum 100%

CYTAT(suchowiec @ 27.05.2016 - 17:47) *
mo?na poogl?da? filmy Jackowskiego na yt. ludzie tylko widz? to co dobrze przepowiedzia?. ale i wida? rzeczy, które ?le przepowiedzia?, to chuj z takim jasnowidzem. dobry tylko w gadce, ile on tam ludzi na yt omani?, dobry w gadce, dlatego ma du?o wiernych. wierni plotkuj?, a z niego jasnowidz ze ho ho, g?os ma jak wró?ka, ?o ja tu widzia?em, ?o ja to wiem itd.

Moim zdaniem po prostu robi show, ale i przy okazji dobr? robot?, niech robi dalej, po co mu przeszkadza?. I na szcz??cie uwa?a, ?e to mo?e ka?dy cz?owiek, ja te? tak uwa?am.

+Quote Post
rab
post 27.05.2016 - 22:51
Post #27

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 451

Madziakk powiedzmy, ?e stoj? obok Ciebie i co? sobie mówi? w my?lach. Jeste? w stanie wiedzie? co? A co jak b?d? np w pokoju obok, czy w 20 m od Ciebie?.

+Quote Post
MadziaKK
post 28.05.2016 - 08:25
Post #28

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 27.05.2016 - 23:51) *
Madziakk powiedzmy, ?e stoj? obok Ciebie i co? sobie mówi? w my?lach. Jeste? w stanie wiedzie? co? A co jak b?d? np w pokoju obok, czy w 20 m od Ciebie?.

Nawet na ko?cu ?wiata. Liczy si? co? innego, ?eby móc to odebra?.

Niemal za ka?dym razem przychodzi mi na my?l dok?adnie to co napisa?am, jak kto? czyta mój tekst z forum, jak nie jestem czym? jako? zaj?ta.

+Quote Post
rab
post 28.05.2016 - 17:59
Post #29

Dusza Towarzystwa

CYTAT(MadziaKK @ 28.05.2016 - 09:25) *
Nawet na ko?cu ?wiata. Liczy si? co? innego, ?eby móc to odebra?.

Niemal za ka?dym razem przychodzi mi na my?l dok?adnie to co napisa?am, jak kto? czyta mój tekst z forum, jak nie jestem czym? jako? zaj?ta.

A ciekawe sk?d wiesz, ?e si? nie mylisz co do tego, kto o czym pomy?la?.

+Quote Post
MadziaKK
post 28.05.2016 - 20:32
Post #30

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 28.05.2016 - 18:59) *
A ciekawe sk?d wiesz, ?e si? nie mylisz co do tego, kto o czym pomy?la?.

Dzia?a na tej samej zasadzie, jak pewno?? co do tego, ?e my?lisz, ?e co? s?yszysz, kto co? powiedzia?.

+Quote Post
rab
post 29.05.2016 - 14:14
Post #31

Dusza Towarzystwa

Chodzi mi o to czy to weryfikowa?a?(pyta?a? dan? osob? o to co my?la?a i czy pokrywa?o si? to z tym co wyczyta?a? w my?lach)?

+Quote Post
MadziaKK
post 29.05.2016 - 17:11
Post #32

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 29.05.2016 - 15:14) *
Chodzi mi o to czy to weryfikowa?a?(pyta?a? dan? osob? o to co my?la?a i czy pokrywa?o si? to z tym co wyczyta?a? w my?lach)?

Na pocz?tku tak.Potem nie potrzebowa?am takiej weryfikacji, odró?nia?am, odró?niam odczucie, mam pewno??, ?e to w?a?nie to pomy?la?a. Albo przysz?o tej osobie na my?l, tak jak przychodzi co? ka?demu, a autorem jest kto? inny.

+Quote Post
Aga V
post 30.05.2016 - 07:54
Post #33

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 5

Notatnik

jak si? patrze na kogo? to przez chwile tak jakby "widz?" jak si? mo?e czu?, nie czuje tego ale tak jakby to wiem/widz?, im d?u?ej si? patrze tym trudniej tzn. nie da si?, tylko jak od razu zaskoczy to si? da. Jest to jaki? jego naturalny stan czy tez poziom napi?cia, czy jest wyluzowany czy poddenerwowany, mia?am jedna babk? która chyba czu?a wy?szo?? nad innymi - czy to to o co chodzi czy raczej moja wyobra?nia?

+Quote Post
1 Dzięki Aga V za ten przydatny wpis:
MadziaKK
MadziaKK
post 30.05.2016 - 09:30
Post #34

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Aga V @ 30.05.2016 - 08:54) *
jak si? patrze na kogo? to przez chwile tak jakby "widz?" jak si? mo?e czu?, nie czuje tego ale tak jakby to wiem/widz?, im d?u?ej si? patrze tym trudniej tzn. nie da si?, tylko jak od razu zaskoczy to si? da. Jest to jaki? jego naturalny stan czy tez poziom napi?cia, czy jest wyluzowany czy poddenerwowany, mia?am jedna babk? która chyba czu?a wy?szo?? nad innymi - czy to to o co chodzi czy raczej moja wyobra?nia?

o to.

No to mo?e uda m i sie wrzuci? nast?pne ?wiczenie jeszcze dzisiaj, chocia? w?tpi?, bo choruj? troch? :(

+Quote Post
rab
post 30.05.2016 - 19:54
Post #35

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Aga V @ 30.05.2016 - 08:54) *

Tak dzia?a empatia:).

+Quote Post
masa
post 30.05.2016 - 21:26
Post #36

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

Ja umiem czyta? w swoich, nawet jak ich nie s?ysz?, taki s?aby ?art. Czytam z mowy cia?a na którym my?li odciskaj? swe pi?tno. Ka?dy ale to ka?dy pod?wiadomie odbiera wszystkie bod?ce z zewn?trz wiekszo?? porostu s? zaj?ci zbyt sob? ?eby zwróci? uwag? co dzieje si? doko?a nich.

+Quote Post
1 Dzięki masa za ten przydatny wpis:
MadziaKK
MadziaKK
post 31.05.2016 - 09:12
Post #37

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 30.05.2016 - 20:54) *
Tak dzia?a empatia:).

I o to w?a?nie chodzi, nigdy nie twierdzi?am, ?e czytanie w my?lach to co?, co mam tylko ja, albo trzeba mie? dar. W?a?nie odwrotnie, próbuj? pokaza?, ?e t? mo?liwo?? ma ka?d y i na dodatek to wykorzystuje, nie w pe?ni i pod ró?nymi nazwami, ale ka?dy cz?owiek. Empatia to wymienianie si? energi?, odczuciem, jakie ma kto? inny, takie w?a?nie odczytywanie energii z kogo?. Zró?nicowanie tego, co mo?na odbiera? i co ludzie nazywaj? empati?, a co ju? nie... Jest chyba niemo?liwe do zdefiniowania. :p

CYTAT(masa @ 30.05.2016 - 22:26) *
Ja umiem czyta? w swoich, nawet jak ich nie s?ysz?, taki s?aby ?art. Czytam z mowy cia?a na którym my?li odciskaj? swe pi?tno. Ka?dy ale to ka?dy pod?wiadomie odbiera wszystkie bod?ce z zewn?trz wi?kszo?? porostu s? zaj?ci zbyt sob? ?eby zwróci? uwag? co dzieje si? doko?a nich.

W?a?nie, Trafi?e? dok?adnie w to, bo w tych czasach ludzie chodz? spi?ci. Maj? zwini?te swoje energie tak, ?eby by? mrówk? w t?umie. Nie b?d? si? rozwodzi? nad przyczynami. Ale wiem, ?e ?atwo to zmieni?. Tylko ?e taka zmiana, to nastawienie, poczucie, odczucie, mo?na by powiedzie? nastrój, jaki si? ma akurat dzisiaj. Wiec zwyczajnie, dopóki komu? nie b?dzie "wygodnie", przestanie ba? si? by? sob?, otworzy si? na to co mo?e odebra?, zacznie odbiera? wi?cej. ?eby nie zwariowa? warto si? nauczy? tego nie ba?. Strach to emocja, energia, jaka zabarwia, to co odbiera cz?owiek z otoczenia na jaki? kolor emocjonalny. I strach nie jest dobrym doradc?. W obe z uczuciem strachu kogo? zwyczajnego mo?na zobaczy? pod postaci? jakiej? bestii. (Monroe jak zobaczy? kota). Wi?c ze strachem, nie warto uczy? si?, ?e to co odbierzemy b?dzie prawdziwe. Prawdziwe w znaczeniu, ?e dok?adnie takie, jakie ten kto? ma, jak si? czuje, czy co dok?adnie pomy?la?, z kim w my?lach rozmawia.

I je?li to kogo? uspokoi, to to, ?e zacznie si? czyta? w my?lach, nie wiele zmieni, przynajmniej na pocz?tku, zawsze si? z tego mo?na wycofa?. Postrzega? jak dawniej.

+Quote Post
MadziaKK
post 01.06.2016 - 21:00
Post #38

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Mam pomys? na nast?pny krok.

Ka?dy kto jest zainteresowany, niech w my?lach zada mi pytanie, co lubi?...? I si? przedstawi nickiem z forum. W miar? mo?liwo?ci, b?d? pisa? na forum, je?li kto? nie chce, a chce pogada?, to mam skype... podam na pv. Ale wol? na forum, b?dzie mo?na weryfikowa?. I nie jest takie trudne, a nie s? to liczby, które ka?demu chodz? jakie? po g?owie tysi?ce ka?dego dnia. :)

No to, dawajcie. Od razu zaznaczam, te? mia?am ci??szy okres, wi?c nie odbieram wszystkiego. A jak kto? nie b?dzie pewny mojej odpowiedzi - pytajcie do skutku, nie obra?? si?.

:) Czekam :]

+Quote Post
1 Dzięki MadziaKK za ten przydatny wpis:
Lisk
Lisk
post 01.06.2016 - 21:26
Post #39

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT
Ka?dy ale to ka?dy pod?wiadomie odbiera wszystkie bod?ce z zewn?trz wi?kszo?? porostu s? zaj?ci zbyt sob? ?eby zwróci? uwag? co dzieje si? doko?a nich.

umys? - filtr

+Quote Post
MadziaKK
MadziaKK
post 01.06.2016 - 21:52
Post #40

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No kurcz?,

Dla mnie to jakie? za bardzo zajmuj?ce, jednak umówmy si? na skype :)

D o tej pory kilka osób zd??y?o mnie zapyta?, to co zapami?ta?am, rab - co lubi? robi? w kuchni - jajecznic? na bia?ej ma?ej patelni, w mi?dzy czasie kilka innych odpowiedzi, kurcz?, chyba musia?abym zapisywa?.

O to co robi? przy komputerze - nic ciekawego, wiadomo?ci i co? youtube, no i to forum,
Shagy o (ale wola?by ?eby o nim nie puisa?)

Lisk - niech to szlag, zapomnia?am.

Komu? wspomnia?am o zaparzaniu herbaty, bo pyta? o to co robi? teraz. O to co lubi? robi? w ?yciu - je?dzi? motorem, Innej odpowiedzia?am ?e medytowa? (bo by? kontekst odpoczynku), innej patrze? na ma?? rzek? i drzewa (s? za moim balkonem), ...

Nie wiedzia?am, ?e to b?dzie takie zajmuj?ce...

Jednak skype, albo znajd?cie na forum osob?, i z ni? przeprowad?cie kilka prób. Ja ?wiczy?am na gg i skype i wychodzi?o jak wida?. Da si?. :)

KOgo? pomin??am, pzepraszam.

:)

+Quote Post
rab
post 01.06.2016 - 22:03
Post #41

Dusza Towarzystwa

Pytanie do Ciebie wys?a?em z jakie? 20 min temu. Skupi?em si? i pi?? razy zapyta?em jakie filmy lubisz ogl?da?. Tak?e niestety pud?o. ;(.

?eby by? ?cis?ym zaraz po przeczytaniu twojego postu o tym, ?eby si? o co? zapyta? zacz??em si? zastanawia? o co si? zapyta?. Nie pami?tam o co chcia?em si? zapyta? na pocz?tku, bo w sumie mia?em kilka innych pomys?ów, ale raczej nie to co napisa?a?. Zreszt? wtedy to jeszcze nie chcia?em zadawa? pytania.

+Quote Post
MadziaKK
post 01.06.2016 - 22:07
Post #42

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 01.06.2016 - 23:03) *
Pytanie do Ciebie wys?a?em z jakie? 20 min temu. Skupi?em si? i pi?? razy zapyta?em jakie filmy lubisz ogl?da?. Tak?e niestety pud?o. ;(.

No to pud?o, mo?e podobny nick :) O filmach nie us?ysza?am w ogóle, ale pyta?am o nicka i wyra?nie us?ysza?am rab. Wi?c... Dla mnie to za du?o na raz.

No to ?eby by? dok?adnym, kilka minut po napisaniu postu, odebra?am pytanie od ciebie, jako pierwszej osoby.

Komu? jeszcze "pokaza?am" pod?og? w przedpokoju w kratk? - bia?o i prawie czarn? :)

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park