oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Eksperyment - Melatonina - I Jej Wpływ.
piter
post 08.08.2011 - 04:41
Post #43

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 9

Witam ponownie.
Otrzymalem melatonine i bralem ja przez 4 noce, po czym mialem dwie nocki i wtedy przestalem.
Kazdego dnia zazywalem tylko jedna (3mg) tabletke okolo 1h przed pojsciem spac.
Za kazdym razem kladlem sie po prostu spac, bez zadnych cwiczen, przygotowan lub medytacji, wczesniej siedzialem na kompie lub ogladalem TV. W pokoju mam wystarczajaco ciemno wiec nie zakrywalem oczu.
OBE lub LD miewam rzadko i ostatnio raczej malo poswiecam temu uwagi, nie prowadzilem dziennika snow i pamietalem zazwyczaj jeden sen lub wogole.
W pierwszy dzien pare godzin przed tabletka wypilem prawie 1l piwa nastepne dni wogole nie pilem alkoholu.
Przez pierwsze 3 noce pamietalem po dwa sny. W czwarta noc mialem 3-4 snow.
Za kazdym razem sny byly dluzsze niz zwykle, mniej chaotyczne, bardziej spojne.
Kazdy sen byl jakby wyswietlanym filmem, czego nie moge powiedziec o snach sprzed brania melatoniny kiedy byly one dosc mocno poplatane i chaotyczne.
Oprocz malatoniny kazdego dnia rano i wieczorem pilem po 10ml zlota koloidalnego (12ppm).
Zloto pije od 3,5 miesiaca. Przez pierwszych pare dni gdy je zaczalem pic moje sny zrobily sie troche dziwniejsze niz zwykle i lepiej je pamietalem. Niestety nie prowadzilem dziennika snow, nie robilem tez zadnych cwiczen czy medytacji i zaczalem zapominac sny.
Co do melatoniny kazdego nastepnego dnia rano czulem sie bardziej spiacy niz zazwyczaj wiec druga tabletka odpadala na starcie. Najgorzej bylo po ostatniej nocy gdy to chodzilem ospaly do popoludnia.
Wybaczcie ze tak dlugo nie pisalem, ale musialem troche czekac na te tabletki.
Deimond jesli masz jakies pytania wal smialo, postaram sie odpowiedziec na wszystko co tylko moge.
Nie wiem czy jeszcze kiedys zaczne brac melatonine na nowo gdyz nie odpowiada mi ta ospalosc nastepnego dnia, choc ponoc najlepsze efeky zaczynaja sie po 2 m-cach brania.
Powodzenia dla wszystkich eksperymentatorow.
Go to the top of the page

+Quote Post
2 Dzięki piter za ten przydatny wpis:
Bilu, Deimond
Deimond
post 08.08.2011 - 22:43
Post #44

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

CYTAT(piter @ 08.08.2011 - 04:41) *
Witam ponownie.
Otrzymalem melatonine i bralem ja przez 4 noce, po czym mialem dwie nocki i wtedy przestalem.
Kazdego dnia zazywalem tylko jedna (3mg) tabletke okolo 1h przed pojsciem spac.
Za kazdym razem kladlem sie po prostu spac, bez zadnych cwiczen, przygotowan lub medytacji, wczesniej siedzialem na kompie lub ogladalem TV. W pokoju mam wystarczajaco ciemno wiec nie zakrywalem oczu.
OBE lub LD miewam rzadko i ostatnio raczej malo poswiecam temu uwagi, nie prowadzilem dziennika snow i pamietalem zazwyczaj jeden sen lub wogole.
W pierwszy dzien pare godzin przed tabletka wypilem prawie 1l piwa nastepne dni wogole nie pilem alkoholu.
Przez pierwsze 3 noce pamietalem po dwa sny. W czwarta noc mialem 3-4 snow.
Za kazdym razem sny byly dluzsze niz zwykle, mniej chaotyczne, bardziej spojne.
Kazdy sen byl jakby wyswietlanym filmem, czego nie moge powiedziec o snach sprzed brania melatoniny kiedy byly one dosc mocno poplatane i chaotyczne.
Oprocz malatoniny kazdego dnia rano i wieczorem pilem po 10ml zlota koloidalnego (12ppm).
Zloto pije od 3,5 miesiaca. Przez pierwszych pare dni gdy je zaczalem pic moje sny zrobily sie troche dziwniejsze niz zwykle i lepiej je pamietalem. Niestety nie prowadzilem dziennika snow, nie robilem tez zadnych cwiczen czy medytacji i zaczalem zapominac sny.
Co do melatoniny kazdego nastepnego dnia rano czulem sie bardziej spiacy niz zazwyczaj wiec druga tabletka odpadala na starcie. Najgorzej bylo po ostatniej nocy gdy to chodzilem ospaly do popoludnia.
Wybaczcie ze tak dlugo nie pisalem, ale musialem troche czekac na te tabletki.
Deimond jesli masz jakies pytania wal smialo, postaram sie odpowiedziec na wszystko co tylko moge.
Nie wiem czy jeszcze kiedys zaczne brac melatonine na nowo gdyz nie odpowiada mi ta ospalosc nastepnego dnia, choc ponoc najlepsze efeky zaczynaja sie po 2 m-cach brania.
Powodzenia dla wszystkich eksperymentatorow.

Dziękuję Ci Piter za udział - Twoje wnioski są jak najbardziej cenne i potwierdzają to co też doświadczyłem wraz z moją połówką:) Po melatonince sny są bardziej przejżyste i dłuższe oraz mniej chaotyczne. Co do senności to takowej nie zauważyłem u siebie z rana - ale fakt że mogłem spać dość długo. Kilka snów czasem łączyło się w jeden spójny scenariusz. I było to dość wyraźnie zauważalne, żeby mówić że to tylko sugestia bądź placebo.
Ja miałem jeszcze to czego doświadczył klucznik - sen o wychodzeniu(dwukrotnie) pomieszany z dość realnym uczuciem wychodzenia co opisałem w notatniku.
Dodatkowo dodam że zdarzyły mi się sny kontrolowane - w których świat budował się na moich oczach - jak w jakiejś grze na starym kompie - gdzie dogrywają ci się tekstury dopiero po chwili.

No i jeszcze dodam że przez okres kilku lat wogóle miałem wrażenie że mi nic się nie śni. (i może dlatego czasem potrzebowałem aż dwóch tabletek- zależy od trybu życia i organizmu).

Skoro melatonina ma wpływ na sny - a te według pewnej teorii są również wychodzeniem z ciała - to stąd prosty wniosek że melatonina wydzielana w organiźmie ma wpływ na oobe. Moim zdaniem syntetyzuje się z niej DMT. Przy niedoborach można mieć problemy z wychodzeniem. Ale to tylko teoria.

Jeszcze raz Piter dzięki że zechciałeś się zaangażować i mam nadzieję że nie masz pretensji że straciłeś kasę na tabletki. Zawsze to jakieś doświadczenie - i mam nadzieję że dla Ciebie również przydatne.

A propo pytań - mógłbyś coś przytoczyć o tym przjmowaniu melatoniny przez dwa miesiące - zaciekawiło mnie to - choć tak długo chyba bym się nie zdecydował.

Pozdrawiam serdecznie.

+Quote Post
Anczej
post 09.08.2011 - 06:35
Post #45

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 81

Notatnik

Jeśli chodzi o DMT i melatonine Dr Strassman w książce "Molekuła duszy" w kilku eksperymentach które przeprowadził nie dowiódł żadnych właściwości melatoniny zbliżonych do DMT albo jej wpływu na jego wytwarzanie.

Nawet wysnuł wniosek odwrotny, mianowicie DMT może zacząć być wytwarzane przez nasz organizm ZAMIAST melatoniny. Jednak kiedy dlaczego i po co nie wiadomo.

+Quote Post
piter
post 09.08.2011 - 21:50
Post #46

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Sorry, ze tak dlugo nie pisalem, ale szukalem info gdzie przeczytalem o tych 2 m-cach i okazalo sie, ze to 2 tygodnie. Wybaczcie za zamieszanie.

+Quote Post
Deimond
post 18.10.2011 - 23:56
Post #47

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

Odświerzam o nowe info - po spotkaniu z Zygą - pogadaliśmy o tym i spróbował melatoniny - okazało się że miał sen jak to nazwał w rozdzielczości full HD po zażyciu (pozdrowionka). Traktorzysta1300 również do mnie pisał że wpływa na niego pozytywnie. Ja sam w między czasie zaeksperymentowałem jeszcze z zażyciem dawki 10mg przed snem i po mocnej zielonej herbatce oraz ormusie od makyo - miałem dość dziwną sytuację o której pisałem w notatniku.
http://www.oobe.pl/park/index.php?automodu...;showentry=9863

Być może schemat eksperymentu powinien podążać w inną stronę - większość eksperymentujących pisała o dość wyraźnych snach ale mało miało to wspólnego z wychodzeniem.

Ja natomiast miałem dziwną podróź (mentalną?) zażywając melatoninę i pijąc herbatę która podwyższyła moje ciśnienie i ożywiła przed porą snu.
Stąd wniosek że może zwiększona dawka melatoniny (ok godzinki przed zasypianiem - czas dla metabolizmu) plus coś ożywczego typu kawa czy mocna herbata co nie pozwoli nam zasnąć przyniesie ciekawe rezultaty.
Może wtedy osiągnie się moment jak po kilku godzinach snu i pobudce - z tym że przesuniętym do pory zasypiania - bo ilość melatoniny w organiźmie będzie oki - a stan umysłu rozbudzony. I wtedy medytacja - rozluźnianie ciała - pozwoli na prawdę jej działać- choć umysł pozostaje w funkcji czuwania.

+Quote Post
Sensei Noni
post 19.10.2011 - 08:58
Post #48

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 296

Notatnik

Powiem tak święta trójca sztuki śnienia to DMT MELATONINA I Wazotocyna

Kropelka Wazotocyny do środka nosa powoduje bajecznie długie i bajecznie realne sny. Sprawdzone naukowo chodź nie mam pojęcia skąd to wziąć (naturalnie produkuje przysadka mózgowa)

Zwiększenie produkcji DMT przez szyszynkę (medytacje z czakrą 3 oka) lub dożylnie z zewnątrz efekt przenosi Nas nas w wyższe alikwoty Astrala albo nawet już poza wymiar Astralny.

Melatonina brana z zewnątrz ma duże znaczenie w jakości dostrojenia snów oraz pamięci. Wydłuża REM.

+Quote Post
Vamdou
post 19.10.2011 - 11:55
Post #49

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 143

Notatnik

Zaciekawił mnie temat. Do tej pory nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy, ale może już czas coś wypróbować. Zaopatrzę się w tą melatoninę i dam znać o efektach.

edit:

Ok, melatonina kupiona. Dzisiaj próba.

+Quote Post
Guest_Traktorzysta1300_*
post 19.10.2011 - 12:24
Post #50

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Vamdou @ 19.10.2011 - 12:55) *
Zaciekawił mnie temat. Do tej pory nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy, ale może już czas coś wypróbować. Zaopatrzę się w tą melatoninę i dam znać o efektach.

Z melatoniną można poeksperymentować ale koniecznie przeczytaj ulotkę o działaniach ubocznych i interakcjach. Z pozostałymi wymienionymi - nie warto.
Do eksperymentow polecam tez Melisa Fix albo preparaty zawierajace melise np. nervomix. Polepsza sen i uspokaja. Przeciwskazaniem istotnym przy Melatoninie i innych podobnych jest prowadzenie pojazdow, poniewaz potrafi niezle "rabnąć" i na nastepny dzień chodzisz skołowany. Biorac Melatoninę rób kilkudniowe przerwy, bo wtedy lepiej działa. I stosuj jak najmniejsze dawki.

+Quote Post
I L'OBE YOU
post 26.01.2012 - 14:54
Post #51

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Cześć i Czołem,

jeżeli pozwolicie odświeżyć temat, to powiem że ja mam wrażenie iż melatonina działa w pewnym sensie podobnie do:
-h2o2 (30 kropli wody utlenionej w szklance wody+szczypta soli) lub
-gorzkiej czekolady (50-100g. przed snem)

Otóż te specyfiki działają najlepiej na samym początku, potem tolerancja organizmu na nie rośnie. Czy zgadzacie się z tezą, że tolerancja na melatoninę także rośnie po kilku zażyciach?

offtop @Piter
Próbowałeś może Salvii Divinorum - póki była legalna w .pl miałem bardzo ciekawe sny po paleniu tego specyfiku. Swoja drogą melatonina na receptę a szałwia na legalu - ciekawe podejście brytyjskich władz

+Quote Post
OWCA
post 26.01.2012 - 21:35
Post #52

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 49

Notatnik

Hej,
Zażywałam melatoninę(LEK-AM 5mg) przez 5 dni przed snem.
Poniżej moje odpowiedzi na pytania zawarte w temacie.

1. Przed pójściem spać(1 dzień, 2 dzień, 3 dzień):
a) oglądałem TV, grałem
b) walnąłem browara, byłem na imprezce
c) nie robiłem nic ciekawego
d) sport, wysiłek fizyczny w innej postaci;)
e) inne ? czytanie, słuchanie muzyki

2. Jakie było twoje nastawienie przed snem(1 dzień, 2 dzień, 3 dzień):
a) chciałem mieć OOBE,LD , afirmowałem , skupiałem się
b) poszedłem po prostu spać
c) zestresowany, oczekujący
d) inne -opisz

3. Ile czasu trwał Twój eksperyment w dniach przyjmowania ? 5 dni

4. Jakie dawki w który dzień :
Pierwszy dzień- 1 tabletka -5 mg
Drugiego nia- 2 tabletki po 5 mg
Trzeci dzień- 1 tabletka- 5mg
Czwarty i piąty dzień po 1 tabletce

5. Stosowałem koszulkę(lub inne nakrycie oczu) jak się robiło jasno i nie mogłem spać- Nie, ponieważ nie było takiej potrzeby.

6. Stosunek do snów i OOBE:
a) OOBE i sny miewam regularnie
b) Dawno nic mi się nie śniło
c) Nie pamiętam snów
d) Kombinacje powyższych bądź inne ? Oobe miewam rzadko, sny mam co noc, zawsze pamiętam przynajmniej jeden, ld miałam do tej pory tylko kilka

7. Jak doświadczam OOBE
a) regularnie
b) miewam spontaniczne
c) nigdy nie miałem
d) inne ? rzadko- mniej więcej raz na miesiąc

8. Efekt w trakcie lub po eksperymencie(1 dzień, 2 dzień, 3 dzień):
a) nic niezwykłego
b) lepiej mi się spało
c) sny były dłuższe
d) inne ? sny trwały długo, bardzo dobre dostrojenie- jakość HD, odbieranie bodźców wszystkimi zmysłami, czasem po przebudzeniu i ponownym położeniu się do łóżka sen wracał, zapamiętywałam kilka snów (3, 4) z jednej nocy, większość pamiętam do tej pory, mimo że po przebudzeniu zapisywałam tylko jeden z nocy.

10. Dźwięk:
a) nic specjalnego
b) wysokie syczenie
c) inne ... opisz

9. Komentarz własny - .....(1 dzień, 2 dzień, 3 dzień):

Nie wiem czy to melatonina tak działa czy po prostu moje nastawienie i wiara w to, że zadziała spowodowało akurat takie efekty. Jestem w właśnie w trakcie urlopu i całkowicie skupiłam się na ?pracy? nad osiągnięciem oobe- codziennie 4+1, sesje HS, medytacja i takie tam, więc pewnie to również miało wpływ na wynik eksperymentu.
Jedno jest pewne- po melatoninie nawet krótki sen pozwala na regenerację- budziłam się wypoczęta i pełna energii.

Zapomniałam napisać, że dzisiejszej nocy, mimo że niczego nie zażywałam, udało mi się wyjść. :-)

Pozdrawiam

+Quote Post
2 Dzięki OWCA za ten przydatny wpis:
Deimond, I L'OBE YOU
Ganimedes
post 10.09.2012 - 14:18
Post #53

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem melatoniny identycznej jaką posiadał Deimond. 5mg 30 tabletek.

Mam nadzieję że zbytnio nie odkopuję tematu, ale jest wart uwagi :)
Jestem pozytywnie nastawiony, zobaczymy jak to będzie, wyniki za kilka dni :>

Pozdrawiam :)

+Quote Post
Jarzyn44
post 10.09.2012 - 18:02
Post #54

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 193

"
d) inne ? rzadko- mniej więcej raz na miesiąc
" Myślę że nie jeden chciałby wychodzic tak rzadko :)

Ganimedes- a Ty się nie chwal, bo na terenie całego kraju w każdej aptece dostanie się to samą melatoninę z LEK-AMu :)
pozdrawiam.

+Quote Post
Korba-dawid
post 10.09.2012 - 18:27
Post #55

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 26

Ganimedes koniecznie zdaj relacje z eksperymentu.

+Quote Post
Ganimedes
post 13.09.2012 - 18:08
Post #56

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

Jarzyn44. Tak wiem że można kupić to na terenie całej Polski. Nie wiem po czym wnioskujesz że się 'przechwalam'. Po prostu informuję że jestem szczęśliwy że mogę brać udział w eksperymencie.

Kto zainteresowany może przeczytać moje doświadczenia z melatoniną w tym notatniku: http://www.oobe.pl/park/blog/ganimedes/ind...showentry=10794

Formę skróconą jaką zamieszczają użytkownicy w tym temacie załączę pod koniec eksperymentu.

Dziękuję i pozdrawiam :)

+Quote Post
cris3
post 18.09.2012 - 10:31
Post #57

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 7

Jako że jestem nowy:) Mam na imię Krzysiek i również od dawna walczę z osiąganiem oobe z różnymi skutkami. Niestety bardziej bez rezulatatów. Jedynie spontaniczne oobe. Ale nie o tym chciałem popisać. Zaintrygowała mnie właśnie ta wazocytyna, może dlatego ze jest legalna a widać z rozmowy tutaj jak i przeglądając fora zagraniczne i polskie może wiele zdziałać w tej sprawie. Przeszukałem troszkę po internecie z laboratoriami światowymi. Jest kilka koncernów ktore produkują w.w. substancję. Rozejrzałem sie za cenami i nejlepszą ofertę jaką znalazlem do tej pory to 33$ za 1mg oraz 132$ za 5mg. I to jest moje pytanie czy byłby ktoś chętny na takie zamówienie. Ja myśle że im więcej byśmy zamówili tym było by taniej. Taka składka na to. Być może to jest świety gral dla Obenautów. To jest tylko takie moje pytanie, nikogo nie namawiam. Jestem tu nowy i przepraszam jeśli coś źle coś napisałem. Pozdrawiam:)

+Quote Post
1 Dzięki cris3 za ten przydatny wpis:
iumi
iumi
post 10.10.2012 - 11:46
Post #58

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 346

Notatnik

Witam, nie jestem tu nowa, ale nigdy nic nie pisalam, a jestem na forum od 2 lat.
Kupiłam 2 dni temu melatonine 5mg. Miewam czasem problemy z zasypianiem a przy okazji chcialam zobaczyc jak na mnie działa, bo ten temat mnie zainteresował ;) Mimo ze to dopiero 2 dni, musze napisac jak na mnie wplywa, bo zauwazyłam ze nikt takich efektów nie opisal. A wiec pojawiły sie koszmary, takie, ze budze sie w nocy z krzykiem. Są bardzo realne, długie i odbieram je wszystkimi zmysłami i pamiętam kazdy szczegól. Oczywiście eksperyment bede kontynuowac, a na koniec opisze ostateczne wrażenia. Zastanawia mnie czy ktoś jeszcze doświadczył koszmarów biorąc melatonine. (zazwyczaj nie miewam koszmarów, a jak już to rzadko i nie w takim natężeniu i nie o takiej intensywności)

+Quote Post
iumi
post 10.10.2012 - 11:48
Post #59

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 346

Notatnik

CYTAT(cris3 @ 18.09.2012 - 11:31) *
Jako że jestem nowy:) Mam na imię Krzysiek i również od dawna walczę z osiąganiem oobe z różnymi skutkami. Niestety bardziej bez rezulatatów. Jedynie spontaniczne oobe. Ale nie o tym chciałem popisać. Zaintrygowała mnie właśnie ta wazocytyna, może dlatego ze jest legalna a widać z rozmowy tutaj jak i przeglądając fora zagraniczne i polskie może wiele zdziałać w tej sprawie. Przeszukałem troszkę po internecie z laboratoriami światowymi. Jest kilka koncernów ktore produkują w.w. substancję. Rozejrzałem sie za cenami i nejlepszą ofertę jaką znalazlem do tej pory to 33$ za 1mg oraz 132$ za 5mg. I to jest moje pytanie czy byłby ktoś chętny na takie zamówienie. Ja myśle że im więcej byśmy zamówili tym było by taniej. Taka składka na to. Być może to jest świety gral dla Obenautów. To jest tylko takie moje pytanie, nikogo nie namawiam. Jestem tu nowy i przepraszam jeśli coś źle coś napisałem. Pozdrawiam:)

Według mnie pomysł moze byc ciekawy, ale potrzeba wiecej osób chętnych do spróbowania. Pozdrawiam!

+Quote Post
aumakumma
post 10.10.2012 - 19:51
Post #60

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 209

Notatnik

Napar, czy tez koloid złota nie jest tu odpowiednim substratem.Najlepiej zarzyć koloid srebra dla aktywnych lub krzemu dla niezaawansowanych. Procedura prosta ,zwykła elektroliza srebra lub krzemu,małe napięcie przez 30-40 min i gotowe.To njaszybsza i dająca ponad 20% roztwór metoda. Sam preparat jest kosztowny a tak prosty w uzyskaniu,zatem robimy , nie kupujemy nie woiadomo czego. Jak wiadomo budowa ludzi to (niby) węgiel i woda . Powinno być woda i węgiel. A istoty wyzsze składają się z krzemu i wody. Nie musza jeść, lewitują ,krystalizują w dowolnie obranym czasie rzeczywistość,maja niewyczerpane żródła energii odnawialnej,leczą przestzreń wokół siebie. Melatonina ,jeśli jest zastępnikiem tsh to miło ale to jednak nie to samo. Czy prowadzi ktoś z Was jeszcze ten eksperyment? Może warto?Dla rozluźnienia -taki fajny filmik stary ale jary. Na szczęście melatonina jest bez recepty, Radze jednak 10mg od początku.Dzięki Ci Jezu.(bo jestem katolikiem) :)
http://www.youtube.com/watch?v=j30K8YLTNTs

+Quote Post
aumakumma
post 10.10.2012 - 19:59
Post #61

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 209

Notatnik

Acha. wiadomo,że stwórcą jest informacja ,doświadczana i przetwarzana na bierząco. Zatem tu kupisz melatoninkę 10mg,sprawdzona.http://allegro.pl/melatonina-10mg-60kaps-bezsennosc-na-zdrowy-sen-i2661190297.html?source=oo

Szczerze zachęcam,jak ważne aby wibrować na poziomie bycia w świadomości.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 10.10.2012 - 20:34
Post #62

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Auma a Ty widzisz różnicę w jakości snu po kuracji melatoninowej?

+Quote Post
zx12
post 01.11.2012 - 14:49
Post #63

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 221

CYTAT(aumakumma @ 10.10.2012 - 19:59) *
Zatem tu kupisz melatoninkę 10mg,sprawdzona.http://allegro.pl/melatonina-10mg-60kaps-bezsennosc-na-zdrowy-sen-i2661190297.html?source=oo

Melatoninę kupisz również w każdej polskiej aptece bez recepty. I to w dowolnej dawce. :) Akurat 10mg, które linkujesz jest końską dawką i każdy kto ją zażyje następnego dnia będzie mieć problemy z odróżnieniem sedesu od szafy. ;) Zbyt będzie chciało mu się spać.
Wskazane jest raczej rozpoczynać od 1mg dla osób młodych i 3mg dla osób w wieku nieco bardziej zaawansowanym.

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 10.10.2012 - 20:34) *
Auma a Ty widzisz różnicę w jakości snu po kuracji melatoninowej?

Wprawdzie nie jestem Auma, ale chętnie odpowiem. :) Oczywiście, że taka różnica występuje. Przede wszystkim są mniejsze kłopoty z zasypianiem. Stosowałem ją w pewnym bardzo stresującym i wyczerpującym okresie życia.
Zdecydowanie ułatwia zasypianie. Osoby liczące na melatoninę, jako środek do osiągnięcia odmiennych stanów świadomości (hormon szyszynki) bardzo się rozczarują.
Jeżeli ktoś nie ma kłopotów ze snem, nie warto zażywać.

+Quote Post

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park