oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kto To Zna - Ręka Do Góry
Xn3oX
post 30.06.2011 - 16:29
Post #22

Częsty Gość Rodziny
**
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

Miałem tak w ch...j razy i co jakiś czas powraca właśnie kiedy się relaksuje. Nieraz miałem tak że się nasilał i nasilał i niemogłęm od niego uciec. ( Bardzo uciążliwe ). Sposub na to to poprostu zacząć coś robić i się o nim zapomni :-) Pozdro.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Xn3oX za ten przydatny wpis:
Deimond
lokop
post 30.06.2011 - 16:44
Post #23

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 61

Notatnik

Ja nie mogę tego odtworzyć, co jest hę?

+Quote Post
Deimond
post 30.06.2011 - 21:45
Post #24

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

dodałem oryginalną wersję pisku - bez dudnień hemi sync
http://w520.wrzuta.pl/audio/3mySWFq6IeO/pisk_czysty
bo było kila uwag.

Teraz sobie pomyślałem o tych wszystkich ludziach zmagających się z tym piskiem jak tu:
http://forum.kardiolo.pl/temat2903.htm
http://groups.google.com/group/pl.sci.medy...dc0e514f9c85976
itp.
Jeśli jest on związany jakoś z OOBE ( a moim zdaniem jakoś jest) - to jak komuś powiedzieć żeby się nie wnerwiał i koncentrował na nim. Pewnie większość wysłała by mnie do czubków:D

no i drugie pytanie czy ma to coś faktycznie wspólnego z OOBE - ja słyszałem ten dźwięk często ale stał się głośniejszy po próbach wychodzenia.
Może uaktyniają się jakieś części mózgu - albo po prostu podczas OOBE zużywamy jakieś minerały i witaminy (np.potas) których niedobór powoduje otoemisje.

Generalnie jekby ktoś miał jakieś pomysły odnośnie generowania dźwięków ( co by chciał usłyszeć) - to mogę pomóc. Ja ostatnio nie mam koncepcji.

Było takie fajne nagranie do rozluźnienia ciała - chyba relaksacja Jacobsona - i wnerwiało mnie że kończy się wybudzaniem przez lektora - więc to wyciąłem i przedłużyłem szum morza - może dołączyć do tego hemi-sync później. Ciało się zrelaksuje a później stymulacja dźwiękami. - nie ma problemu . Jakby ktoś był chętny to mogę posiedzieć i pogenerować.

+Quote Post
1 Dzięki Deimond za ten przydatny wpis:
MadziaKK
andrzej93
post 01.07.2011 - 09:46
Post #25

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 21

Notatnik

CYTAT
Może uaktyniają się jakieś części mózgu

może postaraj się go kontrolować w pewnym to będzie trudne ,ale wykonalne może uda ci się przetworzyć je w dźwięk podobny do słów ? [może]
mi się udało ciekawe jak ci to wyjdzie :)

+Quote Post
2 Dzięki andrzej93 za ten przydatny wpis:
Deimond, Gray
Guest_Gray_*
post 01.07.2011 - 11:44
Post #26

Guests
Punkty prestiżu:

Podczas medytacji miewam takie coś.

+Quote Post
1 Dzięki Gray za ten przydatny wpis:
Deimond
andrzej93
post 01.07.2011 - 13:42
Post #27

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

ja nie potrafię medytować dłużej niż 30 min
boli mie wtedy wszystko nawet jak się wygodnie ułożę

+Quote Post
Alcior
post 01.07.2011 - 17:03
Post #28

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 1

ten dżwięk to nic nadzwyczajnego moja mam też to ma od czasu do czasu a o oobe nigdy nie słyszała jedynie zastanawia mnie czy u wszystkich ludzi w momecie wychodzenia z ciała ten dżwięk strasznie się nasila

+Quote Post
1 Dzięki Alcior za ten przydatny wpis:
Deimond
klucznik
post 01.07.2011 - 18:11
Post #29

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 136

Notatnik

U mnie się nasilał, ale był inny niż ten co zazwyczaj słyszę w nocy.
Ciężko go opisać.

+Quote Post
1 Dzięki klucznik za ten przydatny wpis:
Deimond
hepi
post 01.07.2011 - 19:38
Post #30

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Słyszę coś podobnego praktycznie cały czas jak się wyciszę. Jest bardzo delikatny i mam wrażenie, że o trochę niższej częstotliwości niż ten w 1 poście, czasem jednak momentalnie się podnosi i wtedy zwraca to moją uwagę.

+Quote Post
1 Dzięki hepi za ten przydatny wpis:
Deimond
andrzej93
post 01.07.2011 - 20:47
Post #31

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

CYTAT(Alcior @ 01.07.2011 - 18:03) *
ten dżwięk to nic nadzwyczajnego moja mam też to ma od czasu do czasu a o oobe nigdy nie słyszała jedynie zastanawia mnie czy u wszystkich ludzi w momecie wychodzenia z ciała ten dżwięk strasznie się nasila

ja ten dźwięk nie słyszałem od dawna
jak wychodziłem większość w nocy [z snu albo po] to nie słyszałem nigdy tego dźwięku
:(

+Quote Post
1 Dzięki andrzej93 za ten przydatny wpis:
Deimond
Deimond
post 01.07.2011 - 21:54
Post #32

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Alcior @ 01.07.2011 - 18:03) *

Mi się wydaje że się nie nasila - dopiero jak się zafiksujesz na tym dźwięku to zaczyna cię wnerwiać .Wydaje mi się że towarzyszy on każdemu tylk nie zwaraca na niego uwagi. To tak jakby miał nas nauczyć spokoju- hej - nic się złego nie dzieje - to tylko pisk.
Ale my mamy wrodzoną hipohondrię - więc zaraz - coś jest nie tak - na badania . Ja pierniczę mam coś z czachą . Ale jak się wyciszysz.....

To tak jak z bolącym zębem - jak się bedziesz skupiał że cię boli - zaczniesz chodzić po pokoju i myśleć o tym - to masz wrażenie że ci rozsadza czachę.
Ale jak się wyluzujes - położysz na chwilę - tętno zwolnieje - ból zaczyna mijać...

+Quote Post
Deimond
post 02.07.2011 - 00:37
Post #33

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(hepi @ 01.07.2011 - 20:38) *
Słyszę coś podobnego praktycznie cały czas jak się wyciszę. Jest bardzo delikatny i mam wrażenie, że o trochę niższej częstotliwości niż ten w 1 poście, czasem jednak momentalnie się podnosi i wtedy zwraca to moją uwagę.

Ja też to zauważyłem - ale to chyba nic nadzwyczjanego - tak samo jak zmienia się częstotliwość twojego mózgu w stanie alfa do beta itd.

+Quote Post
andrzej93
post 02.07.2011 - 11:49
Post #34

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

CYTAT(Deimond @ 02.07.2011 - 01:37) *
Ja też to zauważyłem - ale to chyba nic nadzwyczjanego - tak samo jak zmieniasz częstotliwości swojego mózgu w stanie alfa do beta itd.

a jak zmienić częstotliwość na alfa czy beta ?
bardzo to interesujące

+Quote Post
Deimond
post 02.07.2011 - 12:15
Post #35

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(andrzej93 @ 02.07.2011 - 12:49) *
a jak zmienić częstotliwość na alfa czy beta ?
bardzo to interesujące

źle ująłem - chodziło mi o nieświadome zmiany tych fal -sorki.
wyedytowałem post

+Quote Post
twistoid
post 02.07.2011 - 13:26
Post #36

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

http://www.karachan.org/b/src/130960048489.jpg

+Quote Post
Deimond
post 02.07.2011 - 13:38
Post #37

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(twistoid @ 02.07.2011 - 14:26) *

:D
Rozumiem że to wysoce zaawansowane urządzenie ekranujące od tajemniczych pisków?
xD
Załączony plik
Dodany plik  130960048489.jpg ( 159.37k ) Liczba pobrań: 256

+Quote Post
Deimond
post 03.07.2011 - 15:01
Post #38

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Gray @ 29.06.2011 - 00:51) *
Jest blisko, wiem dobrze o czym prawisz. Nie jest to szum, dzwonienie itd. tak jak jest to opisywane w przypadku szumów usznych, przypomina raczej dźwięki wysokiej częstotliwości z telewizora, gdy wyciszymy telewizor do 0. Ostatnimi dniami gdy zwróciłem na to większą uwagę to przytłaczało z lekka. Zastanawiałem się w czym leży przyczyna, czy to nie wada słuchu spowodowana słuchaniem muzy ze słuchawek. Dochodziło do tego, że słuchając muzyki ze słuchawek słyszałem również te dźwięki subiektywne. Zacząłem zakrapiać uszy kroplami otinum, w tych samych dniach medytując i przykładając ręce do nich łącząc to z wizualizacją mającą na celu wyciszenie tego. Rzeczywiście intensywność zmniejszyła się. Nie mam pojęcia czy dzięki medytacji, czy kroplom. Dotarło do mnie ostatnio, że takie coś miałem chyba cale życie. Kawałek czasu temu wychodziłem dzięki skupianiu się na tym i intensyfikowaniu, aż do uzyskania wibracji.
W sumie jak tak pamięcią sięgam, to od zawsze słyszałem wyraźniej te dźwięki z telewizora. Gdy telewizor był wyciszony całkowicie, wiedziałem z końca mieszkania czy jest włączony czy nie, na podstawie podobnych dźwięków.

Amras84, DanEG, - też potwierdziliście związek z TV:)

Pisząc ten post nie wiem do czego zmierzam - a robię to intuicyjnie wiążąc fakty i zdobytą wiedzę. Mam nadzieję że coś z tego wyniknie:)

Teraz sobie przypominam że ten dźwięk faktycznie kiedyś mi się kojarzył z dźwiękiem telewizora - i wcale nie bez przyczyny:) właśnie na to wpadłem czemu::)

dźwięk który wygenerowałem ma częstotliwość 13,6 kHz

Telewizory kineskopowe (wiem bo zajmuje się elektroniką- byłem w technikum i naprawiałem takie telewizory) mają częstotliwość odświeżania poziomego ok 13,5 kHz a dokładniej ich cewka wysokiego napięcia pracuje z taką częstotliwością i na pewno da się jej pracę usłyszeć. To jest takie ceramiczne prostokątne cuś:) z którego wychodzi kabelek z przyssawką do kineskopu. A jak się zbliży śrubokręt to przeskakuje łuk elektryczny i jeszcze glośniej piszczy.Jak ktoś miał do czynienie to będzie wiedział o co chodzi.

http://www.psworld.strefa.pl/index5.html
"Podczas gdy typowy telewizor działa z częstotliwością poziomą rzędu 13.5 kHz, odświeżanie obrazu zaś następuje z częstotliwością od 25 do 30 Hz, większość monitorów komputerowych jest w stanie wyświetlać obraz z częstotliwością poziomą równą ponad 60 kHz, zaś pionową 85 Hz. Warto ustawić częstotliwość odświeżania na własnym monitorze, tak aby była ona równa co najmniej 85 Hz. Przy niższych częstotliwościach występuje migotanie obrazu męczące oczy, nawet jeśli nie jesteście w stanie go zauważyć.
"

Więc dlatego słyszałeś ten dźwięk nawet po ściszeniu TV. Obecnie mamy tv LCD lub plazmowe które nie mają takiej cewki i nie generują takich odgłosów a mimo to dźwięk dalej się pojawia. Pozatym jak sobie przypomnę nieraz miałem taką akcję - że po tym pisku mówiłem -" o TV chodzi"- ale okazywało się że jest wyłączony.

Może to taki przypadek - uświadomienie sobie jego istnienia dzięki starym poczciwym TV.:)

+Quote Post
1 Dzięki Deimond za ten przydatny wpis:
Gray
Beata
post 06.07.2011 - 11:31
Post #39

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 15

Notatnik

Też zdarza mi się to słyszeć , często gdy jest cicho przez bardzo długi czas , gdy natychmiast są wyłączane wszystkie urządzenia elektryczne typu komputer / telewizor i kiedy rano się budzę czy też w nocy kiedy ''spać'' idę ;) Może to po prostu nagła zmiana czegoś powoduje przyzwyczajanie słuchu do czegoś innego , np. z hałasu w głęboką ciszę :) W każdym razie tak mi się wydaje ;D
POZDRAWIAM ;*

+Quote Post
1 Dzięki Beata za ten przydatny wpis:
Deimond
aumakumma
post 09.07.2011 - 02:29
Post #40

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 209

Notatnik

Nie ,nie, u mnie szum, nie pisk.Słyszałam to co macie, chyba jest to lepsza wibracja od mojej ale mam pytanko czy słychać to równo w obu uszach od samego początku i czy macie to wzdłuż kręgosłupa ,tak do lędźwi? Czy może nie ?Jezu ale się wkręciłam. Pozdrawiam gorąco. Mało czytam ale zawsze tafie na coś fajnego.

+Quote Post
Deimond
post 09.07.2011 - 18:12
Post #41

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(aumakumma @ 09.07.2011 - 03:29) *
Nie ,nie, u mnie szum, nie pisk.Słyszałam to co macie, chyba jest to lepsza wibracja od mojej ale mam pytanko czy słychać to równo w obu uszach od samego początku i czy macie to wzdłuż kręgosłupa ,tak do lędźwi? Czy może nie ?Jezu ale się wkręciłam. Pozdrawiam gorąco. Mało czytam ale zawsze tafie na coś fajnego.

raczej równo - a w zasadzie jak zatkam uszy to wiem że to raczej pochodzi z głowy a nie z uszu(choć miewam czasem głośniejszy np. z lewej strony). Czy lepsza wibracja - to nie wiem - po prostu jest. Co do połączenia tego z odczuciami wzdłuż kręgosłupa - to nigdy takowych raczej nie miałem. Ale ciekawe to co piszesz. Ostatnio po melatoninie słyszałem troszkę niższy ton - jakieś 1khz . A przy wychodzeniu spontanicznym - coś jak głośne elektroniczne szumienie przez ułamek sekundy.

+Quote Post
Iska
post 10.07.2011 - 21:31
Post #42

Znajomy Rodziny

Notatnik

Zabawne. Czasami za dnia zdarza się że mam zawroty głowy połączone z takim właśnie wysokim dźwiękiem.

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park