oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

14 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Projekt: Gift
Głosowanie
Ilość chętnych do zabawy:
zgłoszeń: [ 22 ] ** [100.00%]
Suma głosów: 22
Goście nie mogą głosować 
Guest_SORROW_*
post 04.11.2008 - 18:13
Post #22

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(MetaPsyche @ 04.11.2008 - 17:57) *
rozumiem że zostawiamy gifty w tym miejscu: http://www.oobe.pl/park/index.php?act=atta...post&id=124 ?

PS.
Nawet ładny obrazek, ale zbyt skomplikowany... no ale eksperyment już się zaczął, więc nie będziemy zmieniać. Jeżeli będzie "druga edycja" to proponuję wybrać coś prostszego, a najlepiej jakieś miejsce które istnieje w rzeczywistości...

2 x TAK .
:)
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 04.11.2008 - 18:23
Post #23

Guests
Punkty prestiżu:

Wiecie, zawsze mozna se uprosić rzecz :D Np. oto skrzynia http://img257.imageshack.us/img257/181/kufer2mw5.png i podzielmy sie na grupy, jedna grupa wkłada przedmioty a druga grupa je wyjmuje. Ja przymuje PW i potwierdzam/obalam znalezioną rzecz :) Ale to o tym experymencie, to tlyko taki przykłąd :D

+Quote Post
MetaPsyche
post 04.11.2008 - 18:26
Post #24

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 50

Notatnik

narazie nie komplikujmy ;] . eksperyment się skończy to będziemy myśleć nad kolejnym.

+Quote Post
Dragilla
post 04.11.2008 - 20:02
Post #25

Znajomy Rodziny

Notatnik

Ja serio mówie, że nie umiem się tam dostać. Dopiero stawiam pierwsze kroki. Jeśli zatem jest ktoś, kto umie, to chętnie odstąpię miejsce. Jeśli nie, to będę próbował, a nóż się uda :)

+Quote Post
michu19931
post 04.11.2008 - 20:35
Post #26

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 19

Notatnik

Ja chciałem wziąć jeszcze udział. Dzisiaj w nocy odwiedzę to miejsce :)

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 04.11.2008 - 22:09
Post #27

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Dragilla @ 04.11.2008 - 20:02) *
Ja serio mówie, że nie umiem się tam dostać. Dopiero stawiam pierwsze kroki. Jeśli zatem jest ktoś, kto umie, to chętnie odstąpię miejsce. Jeśli nie, to będę próbował, a nóż się uda :)

Więc próbuj Brachu w/g mojego opisu, lub jak masz wypróbowany swój - według niego. Jesteś więc z nami.

* Michu - też się załapałeś .

Niniejszym lista zostaje zamknieta .
Poloneza czas zacząć ...

wbijajcie się o dowolnej porze dnia i nocy .Najlepiej wielokrotnie .

Kończymy w niedzielę wieczorem o 20 :00
Wtedy host zapoda wyniki i spostrzeżenia - w tym temacie .

Kwestia przedmiotów : po jednym wystarczy ?

+Quote Post
Guest_Qursant_*
post 05.11.2008 - 07:39
Post #28

Guests
Punkty prestiżu:

Sam zarzuciłem kilka, przedmiotów.
Zrobiłem już listę tego co tam widzę, ciekawe czy coś trafię ^^

Zajebista sprawa o tyle, że nawet jeśli ktoś znajdzie cudzy przedmiot, wszyscy dostaniemy weryfikację, potwierdzenie.

Jeśli te przedmioty na prawdę będzie widać, będę szczęśliwy, żę jestem częścią czegoś tak wspaniałego ^^

+Quote Post
MetaPsyche
post 05.11.2008 - 16:53
Post #29

Niepoprawny racjonalista

Notatnik

Jeden przedmiot powinien styknąć na początek - i tak wyjdzie ich sporo bo uczestników jest w miarę dużo, a gdyby dać po kilka na osobę to by się tylko burdel zrobił. Zresztą tak ograniczamy prawdopodobieństwo przypadkowego trafienia. No ale jak ktoś musi to niech zarzuci dwa :> .

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 05.11.2008 - 17:44
Post #30

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(MetaPsyche @ 05.11.2008 - 16:53) *
Jeden przedmiot powinien styknąć na początek - i tak wyjdzie ich sporo bo uczestników jest w miarę dużo, a gdyby dać po kilka na osobę to by się tylko burdel zrobił. Zresztą tak ograniczamy prawdopodobieństwo przypadkowego trafienia. No ale jak ktoś musi to niech zarzuci dwa :> .

Niech i tak będzie .

Wbijać się ile się da razy - mentalki, LD , a jak który potrafi to oobe .
W niedziele o 20 :00 kończymy .

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 08.11.2008 - 00:44
Post #31

Guests
Punkty prestiżu:

...cisz przedwyborcza ...

+Quote Post
Ketrab
post 08.11.2008 - 08:51
Post #32

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

Od poniedziałku jestem pierwszy na liście :) (uczestnik) szkoda ,że wcześniej nie widziałem tematu .

+Quote Post
6umerang
post 08.11.2008 - 18:36
Post #33

Dziadek do ożehuf
Punkty prestiżu: 84

Notatnik

Nie biorę udziału w eksperymencie - ale taka myśl - jak weźmiecie miejsce z reala albo uprościcie na maksa całość, to podświadomość się nie otworzy, bo pojawią się wzorce i przekonania albo nie będzie wystarczającej stymulacji - o to w tym chodzi, by miejsce zachęcało do eksploracji i szukania przedmiotów, skrzynia to shit jest, otwierasz i musisz od razu coś dojrzeć a jak podświadomość nie będzie gotowa na odbiór to musi sobie sama coś wygenerować i pipa będzie wielka :)

Non real miejsce i właśnie większe, by było gdzie chować i szukać i absorbować podświadomość - wrzucanie po więcej niż jeden przedmiot, to też porywanie się z motyką na słońce - oczywiście biorący udział w eksperymencie mogą sobie go modyfikować i ustalać po swojemu przebieg, ale zrazicie się brakiem wyników jeśli przekombinujecie.

Pamiętać też trzeba, że osoby się znające w realu mają większe szanse, dlatego ci, którzy się nie znają muszą mieć gdzie i co szukać w tym miejscu. a do tego miejsce z reala może dla kogoś mieć znaczenie i pokierować podświadomość w złym kierunku - przedmioty też nie mogą się w żaden sposób kojarzyć z osobą - piwo zostawione przez Sorrowa jest aż nazbyt jasne, więc to odpada - mam nadzieję, że kumacie xD

Pozdro i powo ;)

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 09.11.2008 - 12:48
Post #34

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Ketrab @ 08.11.2008 - 08:51) *
Od poniedziałku jestem pierwszy na liście :) (uczestnik) szkoda ,że wcześniej nie widziałem tematu .

Dzisiaj kończy się nasz eksperyment. Około 20 , lub później (nie wcześniej) host wrzuci wyniki .

Niezależnie od wyników - od poniedziałku proszę TU w temacie zapodawać propozycje do kolejnego experymentu , jednocześnie zgłaszać się na: uczestnika (proponuję max do 8-10 osób) , oraz jadnę-dwie osoby na hosta - weryfikatora (w zalezności od ilozci uczestników) .

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 09.11.2008 - 20:04
Post #35

Guests
Punkty prestiżu:

i jest 20:00 no dobra oto wyniki:

SORROW:

Wydaje mi się ,ze kilka przedmiotów na k :) tam zostawili.

karabin,
kwiat,
komputer,

i jeszcze :

taboret,
ubrania ,
okulary,

MetalPsyche

Wizualizowałem umówiony obrazek i umieściłem lampę (taką jaką możesz zobaczyć przy każdej ulicy) obok drzewa (tego na samym dole obrazka).

Różnice jakie zobaczyłem to:
ptak coś miał (czyt. trzymał w pazurach) ale nie jestem w stanie okreslić co.

Dragilla:
Niniejszym informuję, że zostawiłem swój żółty motocykl (enduro) pod drzewem.
Niestety nie udało mi się nic zauwazyć (tzn nic o czym wcześniej bym nie myślał, że mogłoby tam być, więc o tym nawet nie będę wspominał :)
Wrócę tam jeszcze, może coś znajdę.

TOM:

Dałem kule wewnątrz której widać domek i padający śnieg:)
Znalazłem : piłka do nogi, pluszak (kangur?), wstążka na gałęzi, skrzyneczka taka mała zdobiona, obrączka/pierścień, samochodzik (albo plakat z samochodem)

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 09.11.2008 - 20:10
Post #36

Guests
Punkty prestiżu:

No...rozjechaliśmy się trochę .Każdy przedmiot z innej bajki i nie widać związku.
Ale to dopiero próbne podejście było.Taki rozruch żółtego motocykla :)

+Quote Post
Spyro
post 09.11.2008 - 20:31
Post #37

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 53

Notatnik

Jak dla mnie amatorzy albo ludzie ktorzy maja pierwszy raz stycznosc z mentalkami nic tu nie zdzialaja. Wroze wam ze nic z tego eksperymentu nie wyjdzie :)

+Quote Post
michu19931
post 09.11.2008 - 20:32
Post #38

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 19

Notatnik

Aaaaj.. nie zdążyłem do 20 na kompa wejść, ale ja łyżeczkę srebrną widziałem :) Od razu jestem gotów do następnego eksperymentu, ale następnym razem wcześniej napisze :) Pozdrawiam ciepło

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 09.11.2008 - 20:39
Post #39

Guests
Punkty prestiżu:

jeślio chcecie moge dalej być hostem

+Quote Post
MetaPsyche
post 09.11.2008 - 21:10
Post #40

Niepoprawny racjonalista

Notatnik

Nie wierzę, żeby weryfikacja w tym eksperymencie mogła dać pozytywny wynik, ale udział biorę w drugiej edycji, bo to dobre ćwiczenie na wizualizację (wczoraj niemalże się przeniosłem w wizualizowane miejsce) ;]

Jeśli potrzebny drugi host - piszę się na to, jeśli nie - biorę udział jako uczestnik.

Zostawiłbym termin niedziela 20:00 jako termin zakończenia eksperymentu - w ten sposób każda kolejna edycja będzie trwała tydzień.
Teraz czekamy tylko na propozycję "miejsca", które będziemy wizualizować ;] .

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 09.11.2008 - 22:12
Post #41

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(MetaPsyche @ 09.11.2008 - 21:10) *
Teraz czekamy tylko na propozycję "miejsca", które będziemy wizualizować ;] .

To wrzucajcie, jak coś fajnego macie .

+Quote Post
MetaPsyche
post 09.11.2008 - 22:28
Post #42

Niepoprawny racjonalista

Notatnik

idąc za radami 6umerang'a zarzucam pomysł: http://www.mts.net/~warreno/eden.jpg

Jak się podoba to umieszczajcie motory i inne, jeśli nie to czekam na Wasze propozycje.

+Quote Post

14 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park