oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Co Z Tym Forum?, Offtop si? szerzy
zupe?niezielony
post 20.09.2015 - 21:37
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 296

Notatnik

Nie by?o Mnie tu chyba od roku lub nawet d?u?ej, wi?c skoro ju? wpadam, postanowi?em zwróci? Wasz? atencj? na Mnie, popyta? o starych znajomych, dowiedzie? si? kto aktualnie rz?dzi na "dzielni" itp. itd. :)
Je?li macie jakiekolwiek pytania, nie tylko do Mnie, ?mia?o, mo?ecie spokojnie potraktowa? ten temat jako okazja by dowiedzie? si? czego? o Sobie nawzajem i pospiskowa? czy jak tam si? teraz na to mówi :v
Do dzie?a :)
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki zupe?niezielony za ten przydatny wpis:
Vamdou
TyHu
post 20.09.2015 - 22:05
Post #2

Coprobo
Punkty prestiżu: 620

Notatnik

No w?a?nie co z tym forum , A i jeszcze taka informacja dla tych co nie wiedz? Artyku?y musz? zosta? zatwierdzone przez moderatorów. Moderatorów których ju? nie ma.

+Quote Post
5 Dzięki TyHu za ten przydatny wpis:
g00rmik, Po?eracz Chmur, Se7en, Woytas74, zupe?niezielony
zupe?niezielony
post 20.09.2015 - 22:06
Post #3

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(TyHu @ 20.09.2015 - 23:05) *
No w?a?nie co z tym forum , A i jeszcze taka informacja dla tych co nie wiedz? Artyku?y musz? zosta? zatwierdzone przez moderatorów. Moderatorów których ju? nie ma.

Akurat odej?cia pewnych modów nie ma co ?a?owa? :)

+Quote Post
Woytas74
post 20.09.2015 - 22:34
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 439

CYTAT(zupe?niezielony @ 20.09.2015 - 21:06) *
Akurat odej?cia pewnych modów nie ma co ?a?owa? :)

a kto odszed?? Romek? :P

+Quote Post
zupe?niezielony
post 20.09.2015 - 22:56
Post #5

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Woytas74 @ 20.09.2015 - 23:34) *
a kto odszed?? Romek? :P

Ciiiii
Zachowajmy pozory przyzwoito?ci c:

+Quote Post
2 Dzięki zupe?niezielony za ten przydatny wpis:
Spyro, Woytas74
TyHu
post 20.09.2015 - 23:25
Post #6

Coprobo

Notatnik

akurat tu nie moderacja zawiod?a tylko administracja forum

+Quote Post
Negai1
post 21.09.2015 - 05:24
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 182

Notatnik

Jak dla mnie to forum ma si? coraz gorzej :P Jeszcze jaki? czas temu gdy tu wchodzi?am, codziennie jakie? nowe tematy, cz?sto nawet tyle ?e nie wiedzia?am za co sie zabra?. A teraz tylko raz na jaki? czas kto? co? napisze i tyle ca?ej rozrywki :P

+Quote Post
Pavve?
post 21.09.2015 - 08:10
Post #8

Punkty prestiżu: 1966

Notatnik

No ostatnio nieraz chyba by?o tak, ?e kilka najnowszych tematów by?o za?o?onych przeze mnie, a najnowsze posty prawie wszystkich najnowszych dyskusji tak?e moje, tak jakby prócz mnie, kolegi Zielarza i paru innych osób prawie nikt tu si? nie udziela? :(

To forum najcenniejsze pere?ki ma ju? zakopane g??boko w archiwum. Mo?na w nim siedzie? i siedzie? i nie wy?ciubia? nosa przez baaardzo d?uuugo :)

Teraz ju? prawie nic tu si? nie dzieje. Nie wiem od czego to zale?y. Czy starzy wyjadacze wzi?li si? za robot? i nie maj? czasu? Nowi s? zbyt niemrawi? A mo?e co? innego...

Ale zamiast narzeka?, ?e forum nie w smak, to uczy?cie je takim, jakim chcieliby?cie je widzie?... Je?li brakuje tematu, jaki chcia?aby? przeczyta?, sama taki napisz ;)
Je?li brakuje Ci ciekawych rozmów, sam takie zacznij. Itp. itd.
Haha, w niektórych tematach a? kipi, trudno powiedzie?, ?e nie ma tam nowych postów :P

Witaj z powrotem Zupe?niezielony ;)

+Quote Post
2 Dzięki Po?eracz Chmur za ten przydatny wpis:
g00rmik, Vamdou
p?ywak
post 23.01.2019 - 11:22
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 138

Notatnik

No tak , nie wszystko na tym forum dzia?a tak jak nale?y a administrator jako? si? tym nie przejmuje, mam wra?enie ?e odpu?ci?. Rzeczywi?cie artyku?y nie s? ju? wstawiane jak kiedy?, nowi ludzie wstawiaj? jakie? dziwne obrazki które pasuj? do poruszanych tematów jak pi??? do oka, nie wiem gdzie byli moderatorzy, a mo?e ju? nie ma ?adnych. Najwidoczniej nie ma pomys?u na zmodernizowanie tego portalu i zauwa?am coraz mniejsz? aktywno?? forumowiczów, ci którzy kiedy? si? mocno udzielali, odeszli w mroki, nie ma nowych ciekawych tematów, w?a?ciwie wszystko przenios?o si? na fc. Ja tu czasem si? jeszcze udzielam, bo jestem tu do?? d?ugo, mam swój notatnik no i troch? sentyment.

+Quote Post
Se7en
post 23.01.2019 - 18:34
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

No niestety, ju? o tym pisa?em znie?? p?atna rejestracj?. By?a odmowa i niby nie chodzi?o o pieni?dze. Administracji nie ma, a nawet jak jest to nic nie robi? aby to pchn?? to na w?a?ciwe tory. Wi?kszo?? odwiedza z sentymentu, nowi si? nie rejestruj? bo to nie ma sensu aby p?aci? za pe?ny dost?p do umar?ego forum z prehistorycznym kursem.

+Quote Post
Isabel Martin
post 23.01.2019 - 20:07
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1013

Notatnik

Niestety z jakiego? powodu OOBE przesta?o by? kusz?cym, ekscytuj?cym tematem :(

Ja póki co wol? zdobywa? plusiki na Polskim Forum ?wiadomego ?nienia.

+Quote Post
1 Dzięki Isabel Martin za ten przydatny wpis:
Déjà vu
Se7en
post 23.01.2019 - 21:55
Post #12

Dusza Towarzystwa

Notatnik

To nie oobe przesta?o by? kusz?ce tylko to forum, a bardziej polityka administracji której pojawi?a si? na chwil?. Mieli przenosi? z?ote góry, a zrobili tylko porz?dek z tym ?mietnikiem generowanym przez dwie osoby które powinny by? zbanowane do?ywotnio. Tyhu zagl?da ale pewnie nie odpisze. Usu?cie p?atna rejestracje bo nikt i tak si? nie zarejestruje na wymar?e forum. Mimo wszystko ludzie ca?y czas tu zagl?daj? ruch jest wi?c to kwestia op?at. Inne fora o podobnej tematyce kompletnie umar?y te od paru lat ca?y czas si? trzyma pomimo takiego muru dla zagl?daj?cych. Nie raz bywa?o i tak, ?e na forum by?o po 40-100 osób z czego tylko 0-3 u?ytkowników. Wystarczy?o by tylko w miar? pilnowa? i problem rozwi?zany. Chyba, ?e tu chodzi o pieni?dze z jednej rejestracji na miesi?c. Podajcie cen? za portal, a mo?emy my?le? :)

+Quote Post
Isabel Martin
post 23.01.2019 - 22:19
Post #13

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1013

Notatnik

CYTAT(Se7en @ 23.01.2019 - 22:55) *
To nie oobe przesta?o by? kusz?ce tylko to forum

Spójrzmy prawdzie w oczy. Czy o oobe da si? napisa? jeszcze co? nowego? Relaksacja, medytacja, latanie, w szyb? palca wsadzanie, my?lokszta?tnych lokacji explorowanie, z bytami obcowanie, i koniec. Nawet wspólne experymenty ju? mnie nie bawi?.
Moim zdaniem temat zosta? dog??bnie zbadany i omówiony, jak kto? pocz?tkuj?cy szuka informacji na forum, to na pewno je znajdzie. Owszem, mo?na si? zniech?ci?, gdy wszystko zawalone zielarzem, ale gdy komu? naprawd? zale?y, to wyjdzie z siebie, by osi?gn?? swój cel...

+Quote Post
1 Dzięki Isabel Martin za ten przydatny wpis:
Déjà vu
TyHu
post 24.01.2019 - 00:04
Post #14

Coprobo

Notatnik

Rok za?o?enia forum to 2006 a mamy dzisiaj 2019 . Od tego czasu wiele si? zmieni?o w samym internecie. Technologia posz?a do przodu i te forum jest przestarza?e dla kogo? mo?e by? niewygodne. Czat ju? te? nie bedzie dzia?al bo jest przestarza?y i trzeba jakby od?wie?y? ca?e forum . To jest jedno. Drugie jest to ?e ludzie ju? mniej przesiaduj? na forach. Teraz bardziej Facebook , Youtube i inne pierdo?y.To jeszcze przyda?yby si? osoby które poprowadzi?y by oficjalny kana? na Youtube. Blogi i strony internetowe dalej si? ciesz? popularno?ci?.

Wi?c lepiej by by?o jakby to by?a strona internetowa z zawarto?ci? najwa?niejszych informacji nawet w formie blogu, a forum(p?atne) oddzieln? tylko dodatkow? opcj?. Ma?o kto lubi u?y? opcji szukaj i babra? si? przez te wszystkie tematy.

No i po?owa tematów jest do wywalenia moim zdaniem. To jako mederator mog? zrobi? ale znowu czy kto? nie b?dzie mia? pretensji, ?e mu temat usuwam.

Narazie nie widz? spamu, Zielarza nie ma to banowa? nie trzeba, ale jak cos to kto? mo?e pisa?. Tam obowi?zki moderatora mog? wykonywa?. Tak to wol? swoim ?yciem si? zaj?? ale mówie forum w takiej formie nie nadaje si? do u?ytku ju?.

Rejestracja by?a p?atna i byli ludzie wi?c to nie problem tym bardziej ?e 4z? to tak symbolicznie. Kiedy? by? problem bo ca?y internet chodzi? na piratach.Filmy , muzyka itd. Teraz ludzie p?ac? raczej za warto?ciowe rzeczy w formie elektronicznej.

+Quote Post
1 Dzięki TyHu za ten przydatny wpis:
Zbyszek
Se7en
post 24.01.2019 - 04:59
Post #15

Dusza Towarzystwa

Notatnik

To fakt wiele si? zmieni?o ale tylko forum ma racje bytu, a nie facebook czy kana? na yt prowadzony przez jedn? osob? lub grup? ludzi którzy si? znaj? i podzielaj? podobny pogl?d. S? dobrze prosperuj?ce fora o podobnej tematyce i nie tylko. Zajawka na oobe si? sko?czy?a ale wi?kszo?? for jest bezp?atnych, a te jest przegrane na starcie. Nie oszukujmy si? wi?kszo?? niestety opu?ci to forum ze wzgl?du na rejestracj?. Je?eli w?adz? forum tego nie widz? jak dla mnie jak dla mnie chodzi im o pieni?dze albo im po prostu jest taka kolej rzeczy na r?k?. Zielarza nie ma ale chyba dobrze wiemy kto robi? najwi?kszy ?mietnik chyba, ?e tego nie ustalili?cie. Dla samej zasady powinny posypa? si? bany bez zb?dnych pyta? czy poucze? bo to co si? tu dzia?o przekracza?o poj?cie. Spamu nie ma bo nikt prawie nic nie pisz?, nie ma nowych tematów bo nie ma nowych u?ytkowników którzy si? nie rejestruj? przez symboliczn? op?at?. To mo?e od razu zamkn?? to forum skoro to nie ma sensu czemu zatem chcia?e? zosta? moderatorem?

+Quote Post
1 Dzięki Se7en za ten przydatny wpis:
Zbyszek
Se7en
post 07.02.2019 - 16:50
Post #16

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT
W tej chwili portal odwiedza 100 osób.

Co nie wejd? na forum to 80+ go?ci siedzi.

+Quote Post
Pavve?
post 18.02.2019 - 21:07
Post #17

Notatnik

Jak kogo? powstrzymuje op?ata w wysoko?ci dobrej dro?d?ówki, to znaczy ?e nie interesuje si? oobe i mu nie zale?y a? tak bardzo, a jak nie zale?y, to mo?e dobrze, ?e takich osób tu nie przynosi... Utrzymanie strony internetowej kosztuje min. pi razy drzwi 80 z? rocznie - op?ata za serwer i domen?. Jak zaproponujesz adminowi utrzymywanie forum za w?asne pieni?dze, to my?l?, ?e si? zgodzi usun?? op?at? rejestracyjn? ;)

+Quote Post
1 Dzięki Po?eracz Chmur za ten przydatny wpis:
warmine
Se7en
post 20.02.2019 - 21:34
Post #18

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Je?eli kto? si? interesuj? oobe to nie zarejestruje si? na wymar?ym forum nawet i za gorsz? dro?d?ówk?. Ewentualnie je?li, jak czas pokazuje ma?o kto zostaj? na d?u?ej. Kto? zadaje jedno pytanie albo nawet i nie, aktywno?? nowego u?ytkownika na forum si? zaraz ko?czy. Brak postów robi swoje. Wole co rusz odpowiada? nowym na pytania ni? przeczyta? raz w roku jeden nowy ciekawy temat. Szczerze mówi?c to zw?tpi?em ju? w to forum. Admin? Jak 4 lata tutaj siedz? i zagl?dam prawie dzie? w dzie? to nie spotka?em si? jeszcze z aktywno?ci? ze strony admina. Widocznie tak ma by? i tak jest najwygodniej nie robi? nic z forum które od paru dobrych lat nie chce do ko?ca umrze?. Czemu tak si? dzieje? Bo jest potencja? i skrajnie ignorancka polityka.

+Quote Post
Pavve?
post 21.02.2019 - 17:51
Post #19

Notatnik

Na to czy forum jest wymar?e czy nie, wp?ywa wi?cej czynników, ni? tylko op?ata, lub jej brak. W dodatku to si? zmienia w czasie. Nie generalizujmy wi?c.
Je?li uwa?asz, ?e ma?o kto zostaje na d?u?ej, to zobacz sobie dat? mojej rejestracji czy kilku losowych osób udzielaj?cych si? ostatnio w tym temacie.
Wiele osób na tym forum wola?o czyta?, ni? pisa? i tak mo?e by? i dzisiaj.
Ja wol? i?? na jako??, ni? na ilo??.
Tutaj nadal jest bardzo du?o do czytania. Przy odpowiednim nak?adzie pracy, z zawarto?ci tego forum mog?aby wyj?? bardzo ciekawa i bardzo gruba ksi??ka ^^.
Ja wol?, ?eby by?a op?ata i by?o ma?o postów, ale konkretnych i ciekawych, wnosz?cych co? nietuzinkowego... ni? mnóstwo spamu i powtarzaj?cych si? podstawowych w?tków.
Te? ?atwiej i skuteczniej si? pisze oraz przyjemniej czyta, gdy jest nieco mniej materia?u, ale pouk?adanego, ni? zalew nie zawsze konstruktywnych wiadomo?ci.
Jedyna aktywno?? admina od pocz?tków istnienia tego forum, to chyba p?acenie za serwer i domen? :P Kiedy? byli aktywni moderatorzy, potem przestali - co niektórzy wiedz? z jakim skutkiem (bardzo z?ym!), ale teraz na szcz??cie wrócili ;)
Potencja? wykorzystuje si? poprzez prac?, nie przez obietnic? tanich deklaracji i p?onne nadzieje. Tak wi?c, je?li chcesz, by potencja? tego forum zakwit?, przyczy? si? do tego ze swojej strony, zapocz?tkuj jaki? ciekawy temat, a ze swojej strony ch?tnie go podsyc? i si? w nim wypowiem, i s?dz?, ?e nie tylko ja.

+Quote Post
Se7en
post 22.02.2019 - 16:55
Post #20

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Mam takie zdanie, a nie inne odno?nie p?atnej rejestracji. Pytania pocz?tkuj?cych powinny mie? swoje miejsce, a nie ka?dy zak?ada nowy temat. Wprawdzie ka?dy pyta o ró?ne rzeczy mimo wszystko s? to w?tki powi?zane ze sob?. Zdecydowanie nowe ciekawe tematy rozwijaj? forum to przede wszystkim. Ale zostawiaj?c "nowego" bez odpowiedzi nie ma co liczy?, ?e tu zostanie. Temat oobe jest na tyle grz?ski i nie ma jednoznacznych odpowiedzi na pytania. Ka?dy ma ró?ne do?wiadczenia, przekonania, ?e si? wszyscy uzupe?niamy co do odpowiedzi. Nie wiem jak Wy ale ja widz? du?o ciekawych tematów jeszcze do napisania. Tylko ten chroniczny brak czasu oraz inne zainteresowania robi? swoje.

+Quote Post
warmine
post 22.02.2019 - 22:07
Post #21

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 1239

Notatnik

Pytania pocz?tkuj?cych maj? swoje miejsce. Na samej górze w dziale jestem pocz?tkuj?cy tak by by? widoczny . Jeszcze jest to opisane, ?e tu pocz?tkuj?cy mog? zadawa? swoje pytania. Tylko pocz?tkuj?cy nie patrz? na to i zak?adaj? nowe tematy . http://www.oobe.pl/park/Jestem-Poczatkujacy-t6014.html Ale nie szkodzi , niech si? nie boj? i zak?adaj? . Ka?dy ma prawo pyta? . Najwy?ej pó?niej przenios? temat do odpowiedniego dzia?u. Rejestracja p?atna to by? mega dobry pomys? bo uby?o hejtu i trolli i spamu. Zostaje :) Siódemeczko przesta? marnowa? swój czas na marudzenie tylko napisz co? ciekawego skoro piszesz, ?e masz o czym opowiada?, ale brakuje czasu . Jednak na marudzenie nie brakuje Ci czasu ;) pozdrawiam cieplutko

+Quote Post
1 Dzięki warmine za ten przydatny wpis:
Pavve?

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park