oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Czy To Oobe Czy Zwyk?y Sen?, ?wicz? ju? d?ugi czas
Dareczek
post 13.06.2018 - 09:21
Post #1

Przechodzie?

Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 1

Witam wszystkich, jestem nowy na forum.
Jeszcze nie uda?o mi si? wyj?? z utrzymaniem ?wiadomo?ci. Tylko podczas LD. A oto moje doznania senne, mój pretekst jest taki, ?e nie wiem czy to by?o oobe.
Po tym jak uda?o mi si? wyj?ç tzn. tak mi si? wydaje bo nie jestem ekspertem metoda 4 plus 1.zasn??em i wkroczy?em w krain? snów po chwili przy?ni?a mi si? zmar?a osoba i odrazu zczai?em, ?e to sen i powiedzia?em sobie ?e chc? wyj??, nagle jakby ?wiat zacz?? dr?e?, jakby trz?sienie ziemii oraz pioruny tak g?o?ne ?e a? si? na chwil? przerazi?em. Migotania przed oczami obraz zacz?? si? obraca?, wirowa? i poczu?em jakbym lecia? w czarn? przestrze?, zaraz po tym wydarzeniu wkroczy?em do dziwnego ?wiata. Czerwone niebo, piaskowa ziemia dziwne istoty które nios?y zamkni?tego w klatce czlowieka. Spyta?em si? kobiety która sta?a tu? obok mnie, czemu to robi? ona nic mi nie odpowiedzia?a, ale otrzyma?em wiad. w my?lach. Ów cz?owiek jest wyrzucany z tego wymiaru za co? tam. prowadzi?a mnie pi?kna kobieta ubrana w czerwon? suknie zapyta?em jej o co? ale ju? nie pami?tam bo by?o to do?? dawno. Zaprowadzi?a mnie do budynku gdzie d?ugi czas rozmawia?em z lud?mi na temat wychodzenia. Ile czasu ju? to robi?, po raz który uda?o mi si? wyj?? itd. To wydarzenie opisuj? pó? roku po tym jak si? wydarzy?o i nadal je doskonale pami?tam. Kontynuuj?c zacz??em czu? co? dziwnego jakbym, czu? ?e zanikam i co? mnie stamt?d wydziera. Powiedzia?em, ?e chyba zaraz si? obudz? oni prosili ?ebym jeszcze chwilk? zosta? i si? obudzi?em po czym stara?em si? uporzàdkowa? my?li w g?owie bo to co sie wydarzy?o by?o tak realne jak w tym naszym ?wiecie.
Po paru miesi?cach postanowi?em znowu spróbowac wyj?? postanowi?em wszystko rzetelnie opisywa?.
Dzien 1:tak wi?c wsta?em po raz nie wiem który obudzi?em si? bez budzika. Godz 3.15 jak zwykle. Czekam, a? mój umys? si? wybudzi aby mozna by?o robi? oobe. Mam nadziej? ?e w ko?cu mi si? uda. Chc? sprawdzi? czy to co pisz? w internecie jest prawd?. Le?e w ?ò?ku u Zuzki mam nadziej? ?e nikt mi nie zak?óci mojego oobe. Dalej sie nie udalo za krotko sie wybudzalem zasnalem przy 2 fazie.
Dzien 2: dzis o 3 nad ranem wstalem ale nie udalo mi si?. Nie pami?tam kiedy zaspa?em. Rano ok. Godz. 10 mia?em ju? prawie stan D czyli ?pi?ce cia?o ?wiadomy umys?. Ale zosta?em obudzony przez cz?onkôw rodziny. Mam nadziej?, ?e dzi? uda mi si? osi?gn?? oobe. Po raz kolejny kilkugodzinna proba oobe nieudana godz 22
Dzien 3:próbowa?em obudzi? si? o godz. 2 ale zaspa?em. godzina 3.40 wybUdzanie. Sprobuje wyjsc przy dzwiekach hemi sync.
Próba nieudana, nie zaspalem ju? w ogóle i teraz b?d? tak robi?. Je?li nie b?d? móg? wyj?? ju? si? nie b?d? k?ad? spa?. ?eby by? bardziej zm?czonym, my?l? ,?e wtedy szybciej uzyskam oobe.ostatni raz robie oobe z pomoca dzwiekow hemi sync ktore nie dziala tylko wybudzaja i przeszkadzaja w praktycre godz 14 jestem bardzo zmeczony a nie moge zaspac przez ten adudio track
Dzien 4: przespalem sie w dzirn 4 godz. Posiedzialem godzinr i dalej poszedlem robic oobe osiagnalem stan wibracji. w nocy jeszcze probowalem ale nieskutecznie. Znalazlem muzyke ktoRa szybko wprowadza w stan relaksacji.
Dzien 5: brak internetu wieczorem po 1 godzinnej drzemce proba wyjscia i niepowodzenie chyba zaspalem nawet nie wiem kiedy.
Dzien 6: przez ostatnie 3 dni o roznych porach dnia i nocy probowalem wyjsc bez skutku. Przeczytalem ze mocne bicie serca lub odczucie braku oddechu to stan na skraju oobe czego czesto doswiadczam a nie mialem o tym pojecia. Teraz wiem ze jak mam ten stan nalezy spokojnje przeczekac az minie i wtedy wykorzystac z jakas technike do wychodzenia np wyobrazic sb ze obracam sie na bok i spadam z lozka takze jeszcze proba w nocy przed snem i nic budze sie rano.
Dzien :7
Pobudka 4 rano pisze sobie dziennik zeby zajac czyms umysl bede sie relakskwac pol godziny i przez nastepne kilkanascie lub kilkadziesiat min bede wczuwal sie w swoje cialo nast zastosuje technike obrotu na bok
Zapalilem papierosa napilem sie wody, pogadalem chwile z ciotka bo nie spala i klade sie za chwilkee czuje ze mam wypoczety umysl minelo 20 min ale czuje ze mi to wystarczy
Jednak nie wystarczylo bo zasnalem nawet nie wiem kiedy
Dzien 8: godz 19 po szkole proba oobe nie udana.
Dzien 9: nastawilem budzik na 4 rano ale niestety sie nie obudzilem
Dzien 10: poo koszenie podworka poszedlem robic oobe mialem wibracje ale zaspalem
dzien 11: pobudka 4 rano. Proba oobe przy bitach binuarnych Z aplikacji
Przez 3tyg nie robilem oobe bo bylem zbyt zajety
Przez kilka dni puszczalem binuarne bity przed snem i si? uda?o chociaz zreszta sami wydajcie opinie czy to sen czy oobe
Zaspalem ze sluchawkami w uszach dzwieki hemi sync. Kiedy obudzilem sie rano wszystko dokladnie pamietalem, a mianowicie: najpierw bylem opetany mowilem zle rzeczy mimo woli i moja mama zaczela mi przykladac krzyz do glowy co spowodowalo spalenie skory na czole jakby krzyz byl rozgrzany do czerwonosci nastepnie bylem z rodzina i dziewczyna na wycieczce gdzie zostalem sam jakas trendowata dziewczynka zaczela mnie gonic i wpadlem w siedlisko jadowitych kobr i pajakow zostalem przez nie pogryziony i szedlem przez pustynie wiedzac ze zaraz umre wszystko bylo tak realne jak na jawie. Zobaczylem ze ktos za mna idzie jakis Pan w podeszlym wieku. Szedlem dalej pozostawiony tam przez swoja rodzine i dziewczyne z nadzieja ze na czas dotre do jakiegos szpitala. Nagle ow czlowiek powiedzial do mnie cos o czym tylko ja moglbym wiedziec. Byly to slowa pozdrowien ktore kiedys ulozylem sobie w glowie. zorientowalem sie ze to jest Bog. Po wypowiedzianych slowach rozplakal sie i mnie przytulil, i wtedy tez sie rozplakalem czulem jego wielka milosc. Przy Nim wszystko inne przestalo miec jakiekolwiek znaczenie. U mnie emocje zaczely swirowac bylem podekscytowany serce mi walilo jak opetane czulem rowniez radosc a z drugiej str smutek bo tylko on byl przy mnie w takiej chwili. Nastepnie obudzilem sie i czulem wzruszenie przez kolejna godzine.
Czy ktos z was przezyl cos podobnego ?
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Dareczek za ten przydatny wpis:
Se7en
kwaku
post 13.06.2018 - 16:25
Post #2

Cz?sty Go?? Rodziny
**
Punkty prestiżu: 4

CYTAT(Dareczek @ 13.06.2018 - 09:21) *
Witam wszystkich, jestem nowy na forum.
.....
Czy ktos z was przezyl cos podobnego ?

Pami?taj o jednym. ?wiadomy sen, to otwarcie drzwi na OBE. Je?eli jeste? w stanie utrzyma? ?wiadomo?? w LD, to jest bardzo dobrze. To jest bardzo du?o. :)

Co do szczegó?ów, nie b?d? si? wypowiada?. Wynikaj? one bezpo?rednio z dozna? Twojego obecnego ?ycia, pracy pod?wiadomo?ci i karmy.

Pozdrawiam :)

+Quote Post
Se7en
post 13.06.2018 - 21:00
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

Nie jeden z nas tu mia? podobne do?wiadczenia. To one s? kluczowe, a nie fakt czy oddzielenie by?o czy te? nie. Formalnie oobe to jest jak si? oddzielisz od cia?a, którego nie by?o. Dla mnie to jest nie istotne bo na jedno wychodzi, szczerze mówi?c moje do?wiadczenia bezpo?redniego wej?cia w obraz s? lepsze pod ka?dym wzgl?dem. Sen jest g??boki, stabilniejszy i bardziej realny bez utrat obrazu. Wyj?cia z regu?y u mnie wygl?daj? bardzo ja?owo, w mrok i trzeba to rozbuja?. Najwa?niejsza w tym wszystkim jest ?wiadomo??. Im pe?niejsza, tym do?wiadczenia intensywniejsze (jak z jawy) i lepsze zapami?tywanie prze?y? jak za dnia. Wystarczy przysta? i j? wyostrzy?, u?wiadomi? siebie co tak naprawd? si? ze mn? dzieje. Poczu? jak ?ciska w do?ku, pi?kne uczucie. Te prze?ycia s? o wiele cenniejsze ni? do?wiadczenie iluzji wyj?cia z cia?a w real.
Wi?c pro? o kolejne do?wiadczenia, a nie o g?upie wyj?cie bo dosta?e? co? wi?cej ni? prosi?e?.
Pozdrawiam

+Quote Post
Dareczek
post 14.06.2018 - 07:22
Post #4

Przechodzie?

Punkty prestiżu: 1

CYTAT(Se7en @ 13.06.2018 - 22:00) *
Nie jeden z nas tu mia? podobne do?wiadczenia. To one s? kluczowe, a nie fakt czy oddzielenie by?o czy te? nie. Formalnie oobe to jest jak si? oddzielisz od cia?a, którego nie by?o. Dla mnie to jest nie istotne bo na jedno wychodzi, szczerze mówi?c moje do?wiadczenia bezpo?redniego wej?cia w obraz s? lepsze pod ka?dym wzgl?dem. Sen jest g??boki, stabilniejszy i bardziej realny bez utrat obrazu. Wyj?cia z regu?y u mnie wygl?daj? bardzo ja?owo, w mrok i trzeba to rozbuja?. Najwa?niejsza w tym wszystkim jest ?wiadomo??. Im pe?niejsza, tym do?wiadczenia intensywniejsze (jak z jawy) i lepsze zapami?tywanie prze?y? jak za dnia. Wystarczy przysta? i j? wyostrzy?, u?wiadomi? siebie co tak naprawd? si? ze mn? dzieje. Poczu? jak ?ciska w do?ku, pi?kne uczucie. Te prze?ycia s? o wiele cenniejsze ni? do?wiadczenie iluzji wyj?cia z cia?a w real.
Wi?c pro? o kolejne do?wiadczenia, a nie o g?upie wyj?cie bo dosta?e? co? wi?cej ni? prosi?e?.
Pozdrawiam

Dzi?ki, równie? pozdrawiam

+Quote Post
Krukos
post 28.07.2018 - 22:25
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

Opisy wygl?daj? jak sny. Nawet pytania dotycz? snów. Ustal przed snem o co zapytasz. Ja kiedy? spotka?em 3 babki spyta?em je sk?d jestem i poda?y mi moj? miejscowo??. To co opisujesz wygl?da jak sen. Gdy masz obe fabu?a snu umiera, robisz to co chcesz. Z twoich opowiada? wynika ?e kontynu?owa?e? sen dalej.

+Quote Post
Se7en
post 29.07.2018 - 09:39
Post #6

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Krukos @ 28.07.2018 - 23:25) *
Opisy wygl?daj? jak sny. Nawet pytania dotycz? snów. Ustal przed snem o co zapytasz. Ja kiedy? spotka?em 3 babki spyta?em je sk?d jestem i poda?y mi moj? miejscowo??. To co opisujesz wygl?da jak sen. Gdy masz obe fabu?a snu umiera, robisz to co chcesz. Z twoich opowiada? wynika ?e kontynu?owa?e? sen dalej.

Jak? Ty widzisz ró?nic? pomi?dzy snem, a oobe? Co do fabu?y to si? nie zgodz?, tu i tu mo?e by? albo jej nie by?. Nie wiem jak na podstawie do?wiadcze? mo?na wnioskowa? co si? prze?y?o? Je?eli oddzielenia si? od cia?a nie by?o to formalnie nigdy takiego do?wiadczenie oobe nazwa? nie mo?na to logiczne. Widz?, ?e wi?kszo?? nazywa tutaj do?wiadczenia mianem oobe jak prze?yj? si? co? ekstra. Chocia? ja nie widz? ?adnej ró?nicy pomi?dzy snem. a oobe. Nie?wiadomo?? u mnie sama pozwala sobie na wyj?cia z cia?a i cz??? jej wie, ?e porusza si? we ?nie.

+Quote Post
Krukos
post 29.07.2018 - 20:17
Post #7

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Po opisie wida? ?e nie prze?y? ch?opak tego co chcia?. Fabu?a to chyba zawsze jest, ale gdy si? oczkniesz i skapniesz ?e to sen, nie dosni si? tak jak dosni?a by si? bez tej wiedzy. W oobe cz?owiek obudzony widzi to co mu si? ?ni. Wi?c ró?nica ?e komu? przy?ni si? oobe a ?e ma oobe ma prawo istnie?. Mo?esz spaç i zadac pytanie i ?ni? ?e zadajesz pytanie. Mo?esz widzie? ró?nice taka ?e ?ni ci si? ?e masz sen lub faktycznie podczas snu o tym wiedzie?. Mimo ?e definicja sen oznacza ?e wszystko ci si? ?ni.

+Quote Post
Se7en
post 30.07.2018 - 08:40
Post #8

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Wi?kszo?ci w ogóle nie zrozumia?em o czym napisa?e?.

+Quote Post
.
post 30.07.2018 - 10:45
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 526

Notatnik

Tutaj teraz wi?kszo?? na dopalaczach leci, wi?c nic dziwnego, ?e trudno zrozumie? takie wypowiedzi :)

+Quote Post
Krukos
post 30.07.2018 - 16:41
Post #10

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No je?eli oobe to dla ciebie sen to nie zrozumiesz. Bo ja podczas oobe nie ?pi?, musz? si? skupi? aby nie wsta? cia?em realnym, tylko wirtualnym. Nie zrozumiesz czym jest sen o oobe a oobe. Ja widz? ró?nic? i tyle w temacie. Je?eli j? w ?nie widz? te istoty i rozmawiam z nimi, a w jednej chwili mog? szybko zerwa?/wstac z ?ó?ka, to ja ?pi? czy nie ?pi?? Ja niby kontroluje te cia?o wirtualne ale w jednej chwili mog? si? prze??czy? i porusza? realnym. A gdy mam sen ?e wychodz? z cia?a nie mam nad niczym kontroli. Ale podam przyk?ad ?pi? mam sen jak biegn? drog?, nagle zdaje sobie spraw? ?e spié, ale nic z tym nie moge zrobi?, bo nie jestem w stanie tego kontrolowa? i zaw?adn?? snem. No je?eli nie jestem w stanie zaw?adn?? snem to ?pi? i czekam co dalej fabu?a do?ni. Mo?e si? komu? przysnic ?e ma oobe obserwowa? ?e wychodzi z cia?a, ale je?eli tym nie zaw?adn??, nie zrobi? to co chcia? tylko mu si? wysni?o samo to co to za oobe? Sen a nie oobe. Mo?e si? w ?nie ?ni? ?e o co? pytam, ale je?eli zaw?adn? snem i o co? pytam jest ró?nica, czuj? si? tak jakbym to ja zdecydowa? co zadam, mam kontrol? nad tym. Sen jest jak ogl?danie filmu, który jest zaplanowany, a gdy si? ockniesz sam nie jeste? w stanie tego doko?czy? musisz sam my?le? czy i?? w prawo czy w lewo, nie wysni ci si? któr?dy masz i??, sam musisz zdecydowa?. Mo?e ci si? przysnic ?e podejmujesz decyzje, ale to nie to samo, gdy masz kontrol?.

Ale w sumie gdy s? zamkni?te oczy to wszystko sen. Tylko ?e ja podejmuje decyzj?, która mi si? nie ?ni. Podczas oobe ja nie ?pi?, ale widz? wszystko to co mi si? ?ni.

+Quote Post
Se7en
post 31.07.2018 - 11:19
Post #11

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No na pewno. Sam sobie zaprzeczasz. Cia?a realne, wirtualne, a ostatnie zdania hehe. Dam Ci dobr? rad? lepiej odstaw to jebane gówno.

+Quote Post
Krukos
post 31.07.2018 - 16:38
Post #12

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ok zaprzeczam sobie. Wi?c pytam, czy po zamkni?ciu oczu ciemno?? która widz? to sen czy nie sen? Gdy mam zamkni?te oczy a pomy?le o czym? to sen czy nie sen? Teraz w oobe dlaczego mam tak my?le? ?e to sen? Rozumiem je?eli mi si? co? przy?ni, ale je?eli mam oobe, gdzie ja si? czuj? ?e ni spié, mog? nawet w ka?dej chwili poruszyc swoj? realna reka. Nie zosta?em poinformowany dlaczego b??dnie my?l? ?e oobe to nie sen tylko nazwany cpunem.

Dobra nie da rady si? porozumie?. Ja napisa?em ?e zaprzeczam, ale my?l? inaczej. ?le to wysz?o chcia?em wyt?umaczy? wysz?o ?e ja sam tak my?l?. W t?umaczeniu musia?em uwzgl?dni? ?e oobe to sen, aby wyt?umaczy? ?e jest inaczej, nie uda?o si?. Tak wysz?o ?e ja tak my?l?, no trudno.

Ja widz? tak? ró?nic? ?e my?lenie mo?e si? ?ni?, a je?eli cz?owiek ma oobe my?lenie si? nie ?ni. Je?eli kto? pisze ?e wszystko si? ?ni, to chc? pozna? dlaczego tak si? dzieje.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park