oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Dlaczego Nie Działa Chat Na Oobe.pl
Shagy
post 05.06.2018 - 09:26
Post #22

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 360

płatna rejestracja musi być: zmniejsza to ryzyko że co poniektórzy pozakładają 20 kont i będą pisać głupoty !

kto jest zainteresowany naprawdę oobe to zapłaci, taka jest prawda...

ja bym dodał dodatkowo możliwość nie wiem sponsorowania forum, jakiś numer konta na które można wpłacać datki, nie oszukujmy się pracy jest sporo, wydatki też są...

Go to the top of the page

+Quote Post
warmine
post 05.06.2018 - 20:53
Post #23

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 1234

Notatnik

CYTAT(Se7en @ 05.06.2018 - 03:53) *
Odpowiada mi to co jest chociaż nie wiem po co się tak produkuję pomimo, że to odebrane zostanie jako atak.
Nie No nie przesadzaj :) Tylko następnym razem nie pisz w tak pretensjonalny sposób bo to jest przykre, a staramy się i wprowadzamy zmiany jak mamy możliwości i czas. Jesli chodzi o zastępczy czat to był proponowany przez NeuroCosmic . Raczej nie był nikt zainteresowany. A zlot trwa cały weekend juz od piątku. Można pod namioty jechać :) Kochani bądźcie proszę cierpliwi. Po kolei jest coś wprowadzane nowe lub modernizowane odkąd się znowu pojawiliśmy. Ale forum na pewno zostanie płatne te niecałe 4 zł . Shagy dobrze trafił jaki był główny tego zamysł . Pozdrawiam i dalekich podróży dzisiejszej nocy życzę :)

+Quote Post
Se7en
post 06.06.2018 - 10:18
Post #24

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

Był proponowany chat psajko, więc trochę nie bardzo. Co do płatności za forum jestem kompletnie odmiennego zdania. To nie ma prawa rozwijać się w należyty sposób, fora bez płatnych rejestracji mają przecież problemy z aktywnością. Jak dla mnie to jest strzał w kolano, tym bardziej, że teraz ma kto tego pilnować. No ale jak chcecie :).

+Quote Post
MarcinM
post 07.06.2018 - 23:10
Post #25

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

Typowe fora juz nigdy nie będą sie rozwijać bo w modę weszły zjebane grupy na facebooku, gdzie ludzie wolą komentawać byle zjebane zdjecie jaszczura niz przeczytac i skomentować pięcio linijkowy tekst,

+Quote Post
2 Dzięki MarcinM za ten przydatny wpis:
Isabel Martin, kwaku
Neuro.
post 08.06.2018 - 08:36
Post #26

cosmic
Punkty prestiżu: 524

Notatnik

Jednak niepolskie fora mają się dobrze. Np. taki http://dreammoods.com/dreamforum/
Patrz ile tam wpisów jest codziennie. Chociaż oni się może lepiej reklamują...

+Quote Post
1 Dzięki NeuroCosmic za ten przydatny wpis:
kwaku
Neuro.
post 10.06.2018 - 17:48
Post #27

cosmic
Punkty prestiżu: 524

Notatnik

Tak bardzo chcieliście, więc czat już działa.
( http://czat.oneironautyka.info/ :)

+Quote Post
kwaku
post 12.06.2018 - 18:29
Post #28

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 4

CYTAT(MarcinM @ 07.06.2018 - 23:10) *
Typowe fora juz nigdy nie będą sie rozwijać bo w modę weszły zjebane grupy na facebooku, gdzie ludzie wolą komentawać byle zjebane zdjecie jaszczura niz przeczytac i skomentować pięcio linijkowy tekst,

Niestety, to smutna rzeczywistość. Fejs pożarł fora tematyczne. I gdyby jeszcze był lepszy. Tam niestety wszystko się rozmydla. Rozmowy o wszystkim, niczym i najnowszej fryzurze sąsiadki. :(

Nie tylko to forum już zdycha. Działałem na nim kilka lat temu, ale padło mi niestety hasło i poczta. Spotkało to również (nie spamuję, daję tylko przykłady), obemanie i obeforum.

CYTAT(NeuroCosmic @ 08.06.2018 - 08:36) *
Jednak niepolskie fora mają się dobrze. Np. taki http://dreammoods.com/dreamforum/
Patrz ile tam wpisów jest codziennie. Chociaż oni się może lepiej reklamują...

Fajnie. Ale tu niestety jest Polska i smutna polska rzeczywistość. Polskie fora o obe nie działają. Za granicą być może jest większa świadomość. W Polsce, nawet psie goowno (przepraszam za mocne słowa) w amerykańskim papierku, odbiera większości rozum. :(

+Quote Post
Isabel Martin
post 12.06.2018 - 18:59
Post #29

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1013

Notatnik

CYTAT(kwaku @ 12.06.2018 - 19:29) *
Rozmowy o wszystkim, niczym i najnowszej fryzurze sąsiadki. :(

Żeby to chociaż była fryzura intymna podejrzana w oobe...

+Quote Post
1 Dzięki Isabel Martin za ten przydatny wpis:
kwaku
kwaku
post 13.06.2018 - 16:19
Post #30

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 4

CYTAT(Isabel Martin @ 12.06.2018 - 18:59) *
Żeby to chociaż była fryzura intymna podejrzana w oobe...

Hahahaha... :)

W sumie masz rację. W OBE i świadomych snach, początkowo rządzą nami podstawowe instynkty. I nawet dyskusja o nich na fejsie, o instynktach w stanach OBE, mogłaby nieść coś rozwijającego. Ale niestety. Wszystko tam się rozmydla. :(

Wybacz, jestem już niemłodym facetem. Toteż zauważę, że fryzur intymnych już nie ma. Nie modne. Obecnie rządzi plaża. :( Ale to tylko taka uwaga i dygresja starego człowieka. ;)

Pozdrawiam :)

+Quote Post
Drag0n
post 19.12.2018 - 20:52
Post #31

Świadomie Śniący
Punkty prestiżu: 304

Notatnik

Pozwolę sobie odświeżyć temat. I jak, czat działa? Czy działać będzie? Jak to wygląda.

+Quote Post
Se7en
post 20.12.2018 - 03:19
Post #32

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

Przestał działać więc został usunięty, miał być jakoś na jesień tylko pytanie ta co była czy ta co ma nadejść?

+Quote Post
B.Soul
post 30.01.2019 - 18:10
Post #33

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 38

Notatnik

Dzień Dobry

Nie było mnie tu jakieś 5 lat... jeśli dobrze liczę. Chętna na czat.

Roman , jesteś ?

Pozdrawiam wszystkich

+Quote Post
2 Dzięki B.Soul za ten przydatny wpis:
FerdekKiepski, Pavveł
warmine
post 06.02.2019 - 18:40
Post #34

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

No właśnie gdzie czat . PurpleCat masz jakieś wieści ? Oby dobre :) My chcemy czat ! :)

+Quote Post
2 Dzięki warmine za ten przydatny wpis:
masa, Pavveł
FerdekKiepski
post 18.02.2019 - 20:43
Post #35

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 55

Notatnik

Gdzie jest czat ja sie pytam

+Quote Post
warmine
post 22.02.2019 - 22:57
Post #36

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Ale mi tego czatu brakuje . Masakra . Pamiętacie te czasy? Aż sie wzdycha. Miłe wspomnienia. Cat próbował uruchomić czat i nie udało sie . Próbowałam wszystkich swych możliwości by pokonać informatyczne przeciwności i lipa . Włączył sie do akcji TyHu który jest lepszy ode mnie w te klocki i tez sie nie udało . To poważniejsza sprawa . Cat miał coś pomysleć, ale zniknął . Oby cos nam przekazał dobrego . Może ktoś z Was jest geniuszem informatycznym i by pomógł ? Z sentymentu do tematu lub ludzi bo nie oszukujmy sie to forum nie zarabia na siebie . Cat założył je z pasji do tematu oobe . Chciał pomagać ludziom i sam wszystko finansował, a teraz on potrzebuje pomocy .

+Quote Post
1 Dzięki warmine za ten przydatny wpis:
Pavveł
Pavveł
post 23.02.2019 - 11:03
Post #37

Punkty prestiżu: 1966

Notatnik

Może zaimplementować (przynajmniej tymczasowo) coś takiego? - http://www.phpfreechat.net/

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park