oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

16 Stron V  « < 12 13 14 15 16 >  
Reply to this topicStart new topic
> Pierwsze Doświadczenia, wpisujcie się tutaj i odpowiadajmy sobie nawzajem
zankel
post 31.01.2012 - 13:24
Post #274

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 236

Notatnik

Wystarczy widzieć co robisz i jak postępujesz w różnych sytuacjach... :) Bicie ludzi hmm to też naucza nas czegoś nowego. Praktyka czyni mistrza ale wybór należy do nas bijemy trenujemy ( innaczej poprzez doświadczenia poznajnemy siebie) albo tworzymy nową drogę poznawania :)
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki zankel za ten przydatny wpis:
bielik110
bielik110
post 31.01.2012 - 15:09
Post #275

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1147

Oj Zielu Zielu:)to się nazywa świadomość tego kim jesteś:)świadomość każdego aspektu życia,czyli poznanie siebie kim byłeś,kim jesteś,kim będziesz:)to jest świadomość,świadomego i pełnego wyboru:)napiszę tak MIŁOŚĆ TO NIE FSZYSTKO,ALE FSZYSTKO BEZ MIŁOŚCI TO JEDEN WIELKI ©HUJ:)pozdrawiam z uwielbieniem:)

+Quote Post
zankel
post 01.02.2012 - 00:57
Post #276

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 236

Notatnik

podobno przeszle ja nie istnieje a przyszle taj

+Quote Post
JAtoJA
post 02.04.2012 - 23:06
Post #277

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 2

"W głowie dudnił mi natomiast dziwny dźwięk (jakby silniki statków kosmicznych, co czasami na filmach są)"
Mich4 - ja przez takie coś odpuściłem sobie zabawy z OOBE ładnych kilka lat temu. W głowie silnik odrzutowca wymieszany z nieopisanych piskiem, potworny lęk i najgorsza świadomość tego co się dzieje plus kompletny paraliż - pół godziny w takim stanie a ja się czułem jakbym całą noc się tak męczył. Udało mi się kiedyś kilka przypadkowych wyjść - dlatego postanowiłem sie temu (OOBE) bliżej przyjrzeć. Ale jak zacząłem próbować, z każdą następną próbą, kiedy coś się działo moje przeżycia były o wiele gorsze. Po ostatniej nocy prób przez kilka następnych dni bałem sie iść spać. Dziś znowu spróbuję, zobaczymy co z tego wyjdzie, pewnie zasnę.
A i jeszcze jedno - myślę, że dziekco szybciej wszystko pojmuje i lepiej uczy się od starszego, wcale mnie nie dziwią Wasze doświadczenia po tak małej liczbie prób :) Oby tak dalej!

+Quote Post
1 Dzięki JAtoJA za ten przydatny wpis:
stray.ghost
Malowany
post 18.04.2012 - 20:51
Post #278

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 14

Notatnik

Witam! Jestem nowy i nie wiem do konca czy piszę w dobrej zakładce :) chciałbym się natomiast podzielic moimi doswiadczeniami... Zacznę od tego że jestem niedoświadczony i jak to wszystko się zaczeło... od małego miewałem paraliże sene które były dla mnie przerazajacym przeżyciem były one czymś strasznym (mam 24 lata). Nigdy wcześniej nie słyszałem o OOBE, LD czy tych sprawach były one dla mnie obce nie wiedziałem nawet co to jest ten paraliż senny... Początkowo myślałem ze to jakieś zjawy atakują mnie nocami jakieś siły z nie tego świata i nikomu o tym nie mówiłem bo brzmi to dla wiekszości osób dziwnie... ale do rzeczy jakiś rok temu podczas kolejnego paraliżu sennego nastąpił jakiś przełom a mianowicie poddałem mu się zamiast z nim walczyć tak jak to robiłem wcześniej... wyszedłem z ciała co wcale mi sie nie podobało ponieważ czułem obecność jakiejś istoty... zawszę czułem tą obecność nigdy jej nie widziałem lecz czułem... nigdy mi ona nic nie robiła ale sama ta obecność sprawiała mi taki strach że starałem się jej pozbyć za wszelką cene :/ i tak samo było wtedy kiedy udało mi się wyjść z ciała walczyłem z nią ruszając się we wszystkie strony choć jej nie widziałem...stałem po srodku swojego pokoju w ciemnosci i wszystko było tak realne ze myślałem ze to się dzieje naprawdę kiedy wróciłem do swojego ciała... poczatkowo byłem w takim szoku że myślałem ze to był sen, lecz nie dawała mi spokoju ta realność (mój pokój wszystko na swoim miejscu, wszystko było takie prawdziwe) w późniejszym czasie powtórzyło to się znów kilka razy (wszystko odbywało się w wielkim strachu i nie robiłem tego świadomie) znów jak bym chciał walczyć z tym czymś i wtedy udało mi się dojść do sypialni moich rodziców przez całe mieszkanie (wszystko na swoim miejscu wszystko jak najbardziej realne) chciałem ich zbudzić kiedy znów wróciłem do swojego ciala tak przerażony tym co się stało ze chyba spaliłem pół paczki papierosów :P na drugi dzień zaczełem szukac w necie i szczeże było trudno coś znaleść do póki nie natrafiłem na to co to jest paraliż senny :) po wyjaśnieniu mi tego od razu ulżyło mi na sercu że jednak jestem normalny a nie obłąkany :P i od tego czasu paralize senne znikły :( właśnie wtedy kiedy chciałem ten proces wykorzystać na poznanie siebie :) przeczytałem książki monroa (chyba tak się piszę jego nazwisko :p) i zaczełem wprowadzać się w stan OOBE lecz z marnym skutkiem :( stosuje metode taką że liczę w kółko do 6 oraz wsłuchuje sie w swoje tetno czego nauczyłem się kiedyś na koloni na tak zwanych "autogenach" przez co wibracje osiagam bardzo szybko lecz nie mogę wyjść z ciała :( albo zasypiam lub czasem mam wrażenie jak był bym już bliski i wtedy bum i wracam z powrotem... jeśli ktoś miał by jakieś wskazówki był bym wdzięczny :)

Przepraszam ża błedy i za tak długie wypracowanie musiałem się wygadac :) proszę o wyrozumiałość Pozdrawiam:)

+Quote Post
1 Dzięki Malowany za ten przydatny wpis:
stray.ghost
Mikimikf
post 27.05.2012 - 21:59
Post #279

Przechodzień

Punkty prestiżu: 1

Moje 1 doświadczenie polegało hmm to było dziwne bo nigdzie o tym nie czytałem na tym że czułem jak mi serce tam w środeczku bije i jak mi krew w żyłach pulsuje na dodatek uczucie spadania miał ktoś coś podobnego bo jestem w kropce nie wiem czy była to reakcja mojego organizmu nie wiem na strach czy coś

+Quote Post
1 Dzięki Mikimikf za ten przydatny wpis:
stray.ghost
Hydrino
post 20.12.2012 - 15:49
Post #280

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 139

Notatnik

Miałem sen w którym nie miałem co prawda świadomości, ale miałem wibracje i później wyszedłem z ciała.
Wibracje wywołałem przez ściśnięcie mięśni wewnątrz ucha aż powstał taki szum.

Widziałem wszystko z 360 stopniowej perspektywy, i mój pokój był usytuowany nad przepaścią.

Zdrzemnąłem się na plecach.

To było oobe, tylko miałem słabe dostrojenie i napływająca świadomość przerwała proces.

+Quote Post
1 Dzięki Hydrino za ten przydatny wpis:
stray.ghost
artur96
post 25.02.2013 - 16:09
Post #281

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 5

Notatnik

Siema wczoraj próbowałem wyjść wszystko wam opowiem .
O 21 położyłem się do łóżka i oglądałem TV do 23 . Później chwile poleżałem i zacząłem relaks zamknąłem oczy i zacząłem mówić powoli moje stopy są rozluźnione moje łydki są rozluźnione i tak w góre po kolei . Później zacząłem się patrzyć w czerń i poczułem jak by moje ciało całę otyczyła nawet nie wiem jak to nazwać całe ciało otoczone czymś tak od stóp po głowe skupiłem się i jak patrzałem w ciemność przy zamkniętymi oczami jakiś duży obiekt latał mi przed oczyma obserowałem go później już nic nie było czułem sie dobrze i myślałem że wyjde ale nadal byłem we własnym łóżku i usnąłęm ....
macie jakąs metode dla mnie ..

+Quote Post
1 Dzięki artur96 za ten przydatny wpis:
stray.ghost
damcik1995
post 13.03.2013 - 19:57
Post #282

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Przez Twoje doświadczenie przechodzi pewnie prawie każdy i nie jest to nic specjalnego, chociaż to dobry znak chyba bo ja też to doświadczałem na początku. Spróbuj 4+1 jest chyba najskuteczniejsze.

+Quote Post
1 Dzięki damcik1995 za ten przydatny wpis:
stray.ghost
Cum
post 02.12.2013 - 19:38
Post #283

Przechodzień

Punkty prestiżu: 1

Ja miałem trochę inne doświadczenia. dopiero zaczynam więc jeszcze pewnie się wszystko zmieni. Nie miałem przeważnie cierpliwości do uczenia sie tych metod wychodzenia. przeważnie kończyło się na relaksowaniu i tyle. potem mnie olśniło że nie mam pojęcia co to znaczy odpręż swoją lewą nogę. dramat. dałem sobie spokój. I wtedy przyszedł taki piękny dzień. Wróciłem do domu po robocie zmachany jak ostatnia świnia. Wypiłem kawę i poszedłem spać. (przeważnie kawa pomaga). W nocy bez większego problemu wyszedłem z ciała. byłem w swoim pokoju było ciemno ale widziałem wszystko wyraźnie. był ktoś jeszcze. Byłem ciekawy i panicznie przerażony. dość szybko wróciłem i zmusiłem się do obudzenia. Nie potrafię zrozumieć czego się bałem ale pierwszy, świadomy raz zaliczony.

+Quote Post
1 Dzięki Cum za ten przydatny wpis:
danEG
moyra
post 06.12.2013 - 17:26
Post #284

Częsty Gość Rodziny
**

Witam :) Dopiero się zarejestrowałam... macie szereg zabezpieczeń ale to zrozumiałe przy takich doświadczeniach. Potrzebuję pomocy bo nie wiem z czym mam do czynienia. Dzisiaj dowiedziałam się o Obe na zakładowym forum. Wyszło to mianowicie z kilku ciekawych artykułów jakie zamieszczono na tym moim forum. Artykułów dotyczących przestrajania fal dźwiękowych na 432 Hz i 528 Hz. Na you tube znalazłam kawałek w którym jest dźwięk w częst. 528HZ przepuszczony przez spiralę Fibbonacciego i oparty na Pi. Słuchając tego wprowadziłam się chyba w trans. w każdym razie dziwnie się czułam. Kolega z forum zasugerował Obe oraz kilka innych rzeczy. Na Wiki przeczytałam czym jest Obe, ale to dla mnie chyba za trudne. Moja Historia jest bardzo długa i z tego względu nie chciałabym jej tutaj opisywać. Jest też powiązana z duchami bardzo mocno. Z jasnowidztwem i z czarami, ponieważ miałam w rodzinie tzw. "szeptunkę". Czy ktokolwiek jest w stanie obecnie ze mną porozmawiać na dany temat lub wysłuchać mojej historii by wyjaśnić mi te wszystkie zjawiska, które dzieją się wokół mnie od 3 roku życia (mam 31 lat) włącznie z telekinezą?

+Quote Post
2 Dzięki moyra za ten przydatny wpis:
obenautka, wyspiarz
twistoid
post 06.12.2013 - 17:40
Post #285

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

na pewno znajdą się ludzie chcący z Tobą porozmawiać czy poznać się, ludzie lecą na takie historie i całą tą otoczkę,magię

+Quote Post
moyra
post 06.12.2013 - 17:44
Post #286

Częsty Gość Rodziny
**

CYTAT(twistoid @ 06.12.2013 - 17:40) *
na pewno znajdą się ludzie chcący z Tobą porozmawiać czy poznać się, ludzie lecą na takie historie i całą tą otoczkę,magię
ja nie chcę by ktokolwiek poleciał na moją historię tylko pomógł mi zrozumieć i przestać się panicznie bać! to mnie wykańcza za każdym razem psychicznie! jesli napiszę, ze ja nie śnię tak jak normalni ludzie to czy ktokolwiek w to uwierzy? nie sądzę. ja śnię zawsze wtedy kiedy ma cos nadejść, coś niedobrego, z tego co już wyczytałam to jest obe ale towarzyszy temu inna istota nie z tego świata niezyjąca już, nienawidze swoich snów bo wszystkie się sprawdzają, zasadę samospełniającego się proroctwa znam, ale ona nie funkcjonuje w przypadku smierci raczej

+Quote Post
twistoid
post 06.12.2013 - 17:49
Post #287

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

niestety jedyne co możesz zrobić to bać się, wiesz jakbym miał opisywać co się dzieje ze mną nikt by mi nie uwierzył:D może napisz do jakiegoś eksperta polecam użytkowniczkę Warmine ona ma podobne doświadczenia

+Quote Post
1 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
moyra
TyHu
post 06.12.2013 - 18:21
Post #288

Coprobo
Punkty prestiżu: 619

Notatnik

"ale ona nie funkcjonuje w przypadku smierci"

Nie funkcjonuje przy śmierci bo śmierci nie ma . Nie ma czegoś taka jak śmierć to tylko myśl.

Śmierć ciała to tylko rozkładające się mięso , nie mam tam duszy i nigdy nie było.

Taka jest prawda o świecie kwantowym że jest subiektywny.

życie weryfikuje

Cierpieć można z dwóch przyczyn po piewrsze widzisz w tym sens po 2 czujesz ból.

To że masz prorocze sny nie znaczy jakby ich nie miałaś to by działo sie coś innego. Wszystko zależy jak masz poukładane w głowie

+Quote Post
moyra
post 06.12.2013 - 18:45
Post #289

Częsty Gość Rodziny
**

CYTAT(TyHu @ 06.12.2013 - 18:21) *
To że masz prorocze sny nie znaczy jakby ich nie miałaś to by działo sie coś innego. Wszystko zależy jak masz poukładane w głowie
i to akurat rozumiem, ale co powiesz na to, ze jeden lub więcej z takich snów zapobiegł jakiemuś wydarzeniu? zgodnie z tym co twierdzisz, mimo iż przewidziałam pewne okoliczności i tak powinny się wydarzyć, owszem wydarzyły się, ale dzięki temu, ze wiedziałam o nich wcześniej zapobieglam efektowi końcowemu w postaci nieszczęścia

+Quote Post
TyHu
post 06.12.2013 - 18:46
Post #290

Coprobo
Punkty prestiżu: 619

Notatnik

to chyba dobrze w tym przypadku

+Quote Post
moyra
post 06.12.2013 - 18:48
Post #291

Częsty Gość Rodziny
**

CYTAT(TyHu @ 06.12.2013 - 18:46) *
to chyba dobrze w tym przypadku
oczywiście, ale chciałabym zrozumieć ten mechanizm, ten i wiele innych

+Quote Post
obenautka
post 06.12.2013 - 23:42
Post #292

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 188

Notatnik

CYTAT(moyra @ 06.12.2013 - 17:26) *
Witam :) Dopiero się zarejestrowałam... macie szereg zabezpieczeń ale to zrozumiałe przy takich doświadczeniach. Potrzebuję pomocy bo nie wiem z czym mam do czynienia. Dzisiaj dowiedziałam się o Obe na zakładowym forum. Wyszło to mianowicie z kilku ciekawych artykułów jakie zamieszczono na tym moim forum. Artykułów dotyczących przestrajania fal dźwiękowych na 432 Hz i 528 Hz. Na you tube znalazłam kawałek w którym jest dźwięk w częst. 528HZ przepuszczony przez spiralę Fibbonacciego i oparty na Pi. Słuchając tego wprowadziłam się chyba w trans. w każdym razie dziwnie się czułam. Kolega z forum zasugerował Obe oraz kilka innych rzeczy. Na Wiki przeczytałam czym jest Obe, ale to dla mnie chyba za trudne. Moja Historia jest bardzo długa i z tego względu nie chciałabym jej tutaj opisywać. Jest też powiązana z duchami bardzo mocno. Z jasnowidztwem i z czarami, ponieważ miałam w rodzinie tzw. "szeptunkę". Czy ktokolwiek jest w stanie obecnie ze mną porozmawiać na dany temat lub wysłuchać mojej historii by wyjaśnić mi te wszystkie zjawiska, które dzieją się wokół mnie od 3 roku życia (mam 31 lat) włącznie z telekinezą?

Witaj!

Opisz najlepiej wszystko wtedy wiecej osob bedzie moglo sie odniesc do Twoich pytan.
Mysle,ze jest tu bardzop duzo osob ktore z wielkim zainteresowaniem Cie przeczytaja.Ja jestem pierwsza! Pozdrawiam cieplo.

+Quote Post
moyra
post 07.12.2013 - 00:47
Post #293

Częsty Gość Rodziny
**

CYTAT(obenautka @ 06.12.2013 - 23:42) *
Witaj!

Opisz najlepiej wszystko wtedy wiecej osob bedzie moglo sie odniesc do Twoich pytan.
Mysle,ze jest tu bardzop duzo osob ktore z wielkim zainteresowaniem Cie przeczytaja.Ja jestem pierwsza! Pozdrawiam cieplo.

za dużo by pisac tutaj, powaznie

+Quote Post
Deimond
post 07.12.2013 - 00:50
Post #294

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

CYTAT(moyra @ 07.12.2013 - 00:47) *
za dużo by pisac tutaj, powaznie

Moja dziewczyna miała podobnie - jej babcia była kimś jakby szeptuszką - i po śmierci ją nawiedzała .

+Quote Post

16 Stron V  « < 12 13 14 15 16 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park