oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

13 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Regularne Wyprawy, dla zabawy i wprawy
Rachab
post 29.07.2009 - 20:27
Post #43

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 74

Notatnik

CYTAT(Paul 023 @ 27.07.2009 - 23:15) *
Siemka wszystkim

Niestety u mnie nici sny jakie do tej pory pamiętam.
Nie widzę tu by to raczej był Szczecin.

Boś gapciu przegapił. W zeszłym tygodniu był Szczecin. WYsyłałam na priva jak zwykle wszystkim tylko widać jak czytasz :D

CYTAT(Freddy K @ 28.07.2009 - 12:38) *
Czyżby samobójstwo w afekcie, jak w dramacie Szekspira?

PS. Gdybyś mnie w mentalce albo w astralu spotkała to byś ze strachu się posikała, jak mała dziewczynka w łóżeczku. A więc niech nikt nie drażni Freddy'ego.

Freddy Kruger czy jak tam Ci... w toalecie byłam więc się nie posikam. Do astrala podobno nie chodzisz, bo Cię to nie bawi - takiego posta gdzieś czytałam. Z resztą skoro uważasz, że oobe to tylko dzieje się w naszych głowach to teoretycznie niemożliwe jest bym weszła Ci do głowe tylko sobie mojego klona tam znaleźć możesz jak taką atrapę stworzysz sikającą jak BabyBorn. A taka mała to nie jestem. Ma się te 60kg w tyłku xD Jak nie jak tak :D No i gdzie wdzięczność za chojność? Mogłabym tę kule twistoidowi podarować. On by nie pogardził.

A tak poważnie to chciałam powiedzieć moje kochane kotki z parafii to postarajmy się teraz, bo trasa jest ciekawa. Zwiedziłam ją w zeszły weekend i muszę powiedzieć, że warto to zobaczyć. Nieziemskie przeżycie. Więc taki apel o AKTYWNOŚĆ LUDZI MŁODYCH prawie jak za czasów PRLu xD ŁĄczmy się! Hawk!
Go to the top of the page

+Quote Post
Rachab
post 31.07.2009 - 21:49
Post #44

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Przypominajka kochani! Weźcie się normalnie w garść. Wiem, że właśnie spisujecie doznania, więc czekam na szybkie odpowiedzi! NO ruszyć się robaczki :*

+Quote Post
Rachab
post 04.08.2009 - 14:11
Post #45

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No to wtorek i jak co wtorek Ogłoszenia Parafialne kochani!

Po pierwsze to kochani chciałabym serdeczcnie pogratulować odkrywcy o nicku TOM za poświęcenie swojego czasu na wyprawę :D Bardzo jesteśmy mu wdzięczni i wielkie gratki dla niego! Oto reaultaty jego wyprawy:

"No więc jestem na miejscu. Na biegunie stoi obecnie czarno żółta flaga :) chyba obecnie noc polarna jest, bo widze przepiękną zorze koloru fioletowego, sypie się z niej złocisty pyłek, zorza przybiera twarz uśmiechniętej kobiety, duchowa manifestacja zorzy. Stoi skuter śnieżny, a niedaleko gadający niedźwiedź ;p sam do siebie xD Widze też samochód taki jakby rajdowy, na pustyniach co nimi śmigają, takie z klatką zamiast kabiny na jedną osobę. Stoi iglo z zegarem, jest punkt 2. Na horyzoncie, na zmrożonych wodach płynie parowiec. „plaviec”? xD ruski chyba jakiś trans atlantic. Zbieram energie wokół siebie i wbijam pionową w ziemie, kierowany impulsem jak pocisk kieruje się w jądro ziemi. Coraz cieplej, potem gorąc który stał się z chwilą do wytrzymania. Przewaga żółi i czerwieni, dziwna substancja, jak rozpadająca się gwiazda rodem z filmu „Fountain”. Widze kryształ, idealnie foremny, pełen ciepła...ale ciepła duchowego, bje pozytywną energią. Chwile stoje przy nim by wyczuć wibracje, poczym staram się je powielać. Lece dalej na przestrzał na drugi biegu. Tu mglisto i mroźno... pusto... Tylko jakas dama w kremowej sukni przemknęła 10cm nad ziemią (lodem;p)Mgła schodzi i widze na lodowym wzgórzu fortece. W środku pomieszczenia biurowe i mnóstwo roślin. Troche ludzi, europejskie rysy. Chyba stacja badawcza. Z okna widze konwój pojazdów z żaglówką na przyczepie. Jakaś radosna dziewczyna (polka?:P) śmiga na saniach w zaprzęgu haskich :) Pije po chwili gorący napój. We wglądzie energetycznym widziałem jakby napój ten tuż po wpłynięciu do żołądka eksplodował na wszytskie strony złotawymi kółeczkami, Pobudza i regeneruje ciało, na twarzy kobiety maluje się niesamowita radość, wręcz ekstaza. Niedaleko fortecy jakaś starsza miejscowa kobieta w grubym kubraku coś mamrocze pod nosem w dziwnym języku, podchodzi i obkadza mnie i kobiete z zaprzęgu jakimiś ziołami. Oboje wiemy, że to miejscowy kult nowo przybyłych, niejako oczyszczenie by nie zabrudzać ich jakże „czystego” świata :) "

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy!

"A teraz ja wywiązuję się z obowiązku opowiedzenia o wyprawie... choć z efektem tylko wyprawy do jądra... na biegunach było biało xD wpływając od północnej strony dotarłam do jądra. Pękny kryształ. Po północnej stronie normalnie czerwono-żółty, a po połudiowej niebiesko-biały. I emanuje taką miłością że hoho... byłam wewnątrz. Przecudownie. I zobaczyłam, że tak naprawe Ziemia nas kocha, bez względu na to co jej robimy i tak na prawde nie jesteśmy w stanie jej zaszkodzić, bo np. ona pozostaje niezmienna, bo to, że wydobędziemy ropę naftową i zmienimy miejsce jej położenia nie oznacza, że na Ziemi będzie więcej lub mniej ropy naftowej.. jedynie zmienimy jej miejsce położernia a to może wpłynąć na nas Ziemia jest niezmienna..."

Dziękujemy RAchab za poświęcony czas :P

No moje leniwe robaczki... proszę o większe zaangażowanie i apeluję o obecność...

PS-Zbyszkowi dziękujemy za widok gumowego samolotu :P

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE>

Od dzisiaj do niedzieli moi kochani Parafianie zwiedzamy elficki las... załączam obrazki pomocne w udaniu się na wyprawę. Radzę potggadać z elfami, bo to fajne skubańce i jak im zagracie to lubią tańczyć:D serio. Pocieszne stworzonka i takie kochane, ale płoche.

http://mongabay.com/images/aus_nz_full/fraser_forest.gif
http://gallery.photo.net/photo/4181165-lg.jpg
http://gallery.photo.net/photo/1783231-md.jpg
http://www.freewebs.com/minastelamrun/elves.jpg
http://www.paradyskloofguesthouse.co.za/ga...kabouterbos.jpg

Serdecznie pozdrawiam
( : R A C H A B ; )

+Quote Post
1 Dzięki Rachab za ten przydatny wpis:
twistoid
Guest_SORROW_*
post 04.08.2009 - 16:16
Post #46

Guests
Punkty prestiżu:

Okej, dzisiaj się wbijam w ten las koło 1-2 w nocy .
Zapraszam !!!

sorrow

+Quote Post
1 Dzięki SORROW za ten przydatny wpis:
Rachab
Rachab
post 04.08.2009 - 20:16
Post #47

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(SORROW @ 04.08.2009 - 17:16) *
Okej, dzisiaj się wbijam w ten las koło 1-2 w nocy .
Zapraszam !!!

sorrow

postaram się wbić razem z Tobą.:D

+Quote Post
SORROW
Guest_SORROW_*
post 05.08.2009 - 10:52
Post #48

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Rachab @ 04.08.2009 - 21:16) *
postaram się wbić razem z Tobą.:D

Podjąłem próbę, ale niepotrzebnie w pozycji leżąc . Odjechałem w nieświadomość . Dzisiaj ponawiam o tej samej porze .

+Quote Post
Rachab
tom
post 05.08.2009 - 14:20
Post #49

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

to i mnie tam dziś nie braknie :D

+Quote Post
2 Dzięki tom za ten przydatny wpis:
Rachab, SORROW
Guest_SORROW_*
post 05.08.2009 - 15:34
Post #50

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(tom @ 05.08.2009 - 15:20) *
to i mnie tam dziś nie braknie :D

No, to jesteśmy umówieni ;)

+Quote Post
Rachab
twistoid
post 05.08.2009 - 16:09
Post #51

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

Byłem byłem ale elfów nie znalazłem :( Jutro letze z koksem ponownie będę szukał skurczybyków.

+Quote Post
2 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
Rachab, SORROW
Korna
post 06.08.2009 - 08:59
Post #52

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 8

Notatnik

Kurcze ale kusicie , więc dołączam;) Spróbuje dzisiaj wieczorem przed spaniem moze uda mi sie kogoś za nogi złapać :)

+Quote Post
2 Dzięki Korna za ten przydatny wpis:
Rachab, SORROW
tom
post 06.08.2009 - 10:02
Post #53

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Aj elfy sprytnie sie chowają ;p ale wilki nadają klimat :D słyszał je ktoś wczoraj w nocy (dziś) ;>?

+Quote Post
Rachab, SORROW
doloreska
post 06.08.2009 - 10:14
Post #54

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 100

Notatnik

to ja również się dolanczam :) do zobaczenia w lesie...

+Quote Post
2 Dzięki doloreska za ten przydatny wpis:
Rachab, SORROW
Guest_SORROW_*
post 06.08.2009 - 12:57
Post #55

Guests
Punkty prestiżu:

Nie wiem dlaczego, ale MOMENTALNIE łapę klimat .Chwila odprężenia, wyciszenie umysłu, wizualizacja przepływu energii i KLIK!! Wczoraj (to znaczy dzisiaj nad ranem ) nikogo co prawda nie spotkałem , ponieważ przełączałam się pomiędzy lasem , a osobą z mojej rodziny , która doznała krwiaka na mózgu i kontakt werbalny był z nią utrudniony . Dzisiaj znowu uderzę, już tylko w kierunku lasu .
WYpatrujcie rozświetlonej białym kolorem postaci .

+Quote Post
Rachab
Rachab
post 06.08.2009 - 19:00
Post #56

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Dziś w nocy też dołączam :D szukajcie zielonej panny podobnej do Elfa... to ja :P

+Quote Post
SORROW
tom
post 06.08.2009 - 20:16
Post #57

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

A ja wybywam nad morze :D także pewnie nic nie wkleje, ale czaić sie w lesie bede ;p baaaardzo często :D

+Quote Post
Rachab, SORROW
Guest_SORROW_*
post 06.08.2009 - 20:39
Post #58

Guests
Punkty prestiżu:

Nooo, to koło 1 jestem !!

+Quote Post
Rachab
Korna
post 07.08.2009 - 09:00
Post #59

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 8

Notatnik

Wczoraj jakoś nie dałam rady, moze przez to ze pierwsz w nocy to dla mnie za pózno i zasnęłam. próbuję dzisaj ale nastawiając sie na kontakt, zapomniałam ze przy mentalkach nie ma znaczenia czas lecz intencja :)

+Quote Post
2 Dzięki Korna za ten przydatny wpis:
Rachab, SORROW
Rachab
post 08.08.2009 - 15:54
Post #60

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No tym razem frekwencja lepsza
mam nadzieje, że już tak zostanie :P

+Quote Post
SORROW
Rachab
post 12.08.2009 - 13:29
Post #61

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ogłoszenia Parafialne! Obwieszczenie Duszpasterskie!

To ja Duszpasterz! Typ niepokorny!
Ale bardzo zdolny!
dookoła wiernych mam!
Niczym Rydzyk furą gnam!
Jak Abdul czaję się za rogiem!
Z mym papierosowym nałogiem!
I prezentów mam bez liku!
Dla każdego po wągliku!

/\
|| kolejna poezja niskich lotów. Ale jakże charakterystyczna dla PAstorału XXI wieku!

Kolejna wyprawa zakończona sukcesem. Frekwencja corawi większa... więc kasa dla diecezji też płynie! Będzie nowsze BMW! Dla biednych znaczy się ;P

Wybraliśmy się w zesżłym tygodniu do jakże szanowanego elfickiego lasu. Niestety elfy płoche nie chciały się pokazać obenautom. Ale spoko... jeszcze ich zobaczymy! Trochę cierpliwości.

PIerwszemu wręczamy nagrodę Obenaucie TWistoidowi! I gratulujemy mu! Jednocześnie dziękujemy za trud ic zas włożony oraz wysiłek i zmarnowane chusteczki do wycierania potu z czoła podczas wysiłku!

"Hej wlasnie wrocilem z tego lasu intencją było znalezienie się w nim niestetyy nie spotkałem żandych elfów, no nic będę próbował cechą charakterystyczną byl przyjemny lekki wiaterek i nieomal białe niebo ale takie raczej mleczne nieprzejrzyste i atmosfera polmroku taka jak ma to miejsce przed burzą.yo.
...
Cześć :) Wlasnie znowu bylem w lesie,intencja taka sama klimat ten sam dostrojenie świetne.Co rzuca się w oczy to klimat raczej mało sielankowy, a mroczny jak z "labiryntu fauna" zakładam że parę osób widziało ten film.Elfów znowu brak niestety mimo moich szczerych chęci skomunikowania się z tymi istotami, ale raczej nic sobie z tego nie zrobiłem skoro nie to nie, widocznie nie maja ochoty się ujawniać.Postanowiłem poświęcić czas na zbadanie go w celu uzyskania specyficznych charakteryzujących go rzeczy.Ciekawa rzecz to ziemia zmina prawie jak lód wziąłem ja w garść i brr normalnie :) Inna ciekawa rzecz że głębiej idąc na cos ala polance byl stworzony obiekt coś w rodzaju ołtarza znowu wcale nie w sielankowym klimacie a mroczny zbudowany z kości naszkicuję mniejwięcej jak to wyglądało nie odczułem od niego nic zadnej energii był tylko obiektem przedmiotem nie bylo w nim duchów/dusz więc możliwe że ołtarzem nie był."

Gratulujemy jeszcze raz!

Kolejny obenauta chcący się poszczycić swoimi osiągnięciami to jest.... trrrrrrrrrrr(werble)
Doloreska i Rachab i Korna- trzy damy o wielkim zapale i chęciach, ale bez efektów
Dziękujemy za trud włożony w wysiłki, ale może następnym razem...
Gratulujemy i wspieramy! Nie rozklejać się. Uda się jeszcze!

Kolejny zawodnik z sukcesami godnymi podrapania za uchem jest... tra ta ta tam... ta tam! (to famfary)
SORROW!!!

"Nie wiem dlaczego, ale MOMENTALNIE łapę klimat .Chwila odprężenia, wyciszenie umysłu, wizualizacja przepływu energii i KLIK!! Wczoraj (to znaczy dzisiaj nad ranem ) nikogo co prawda nie spotkałem , ponieważ przełączałam się pomiędzy lasem , a osobą z mojej rodziny , która doznała krwiaka na mózgu i kontakt werbalny był z nią utrudniony . Dzisiaj znowu uderzę, już tylko w kierunku lasu .
WYpatrujcie rozświetlonej białym kolorem postaci ."

Dziękujemy panu za udział w programie "OdDajmy Księdzu naszą emeryturę na ofiarę". Gratulujemy jeszcze raz sukcesu... i życzymy dalszych udanych lotów!

Tomowi dziękujemy za dobre chęci i wsparcie mentalne. Mamy nadzieje, że jego wyjazd się udał.

No to tyle robaczki!!!
Do zobaczenia!

P O Z D R A W I A M
( : R A C H A B ; )

+Quote Post
Rachab
post 12.08.2009 - 13:33
Post #62

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Obwieszczenie Duszpasterskie!
Serdecznie zaprasza się Obenautów do wzięcia udziału w pielgrzymce w tym tygodniu na wyspy wielkanocne! Upraszamy o dużą frekwencję, bo duża frekwencja to więcej kasy u proboszcza i więcej lasek w konfesjonale! Do biuletynu środkowotygodniowego załączam zdjęcia oferty Wysp Wielkanocnych dokąd się udajemy!
http://www.interklasa.pl/meteo/wielkanocna/tyt.jpg
http://tierralatina.blox.pl/resource/Wyspa_Wielkanocna.jpg
http://j.luxlux.pl/l1781/88204e68001673b344f2378d/022341.jpg
http://www.egzotyka.tv/_pliki_/wiadomosci/12120596188855.jpg
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/20702/wyspa_wielkanocna2.jpeg

Dziękujemy nowej gosposi proboszcza Doloresce za wsparcie i wykonywanie za niego wszystkich prac domowych.

Życzymy udanego wypooczynku i przyjaznych lotów!
P O Z D R A W I A M
( : R A C H A B : )

+Quote Post
doloreska
post 13.08.2009 - 20:06
Post #63

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 100

Notatnik

:)he więc ja się wybieram :) dziś

+Quote Post

13 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park