oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Aplikacja Do Notowania Oobe
My Astral Diary
post 30.03.2019 - 14:34
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 14

Notatnik

Chcia?em mie? aplikacj? typu dziennik, która nie wypali mi oczu jak j? odpal? w ?rodku nocy, ma opcj? eksportu wpisów i nie wymaga nadania jej ?adnych podejrzanych pozwole? (np. do internetu). Ostatecznie sam sobie zrobi?em. Jak kto? inny ma te? takie potrzeby to mo?e si? "cz?stowa?". Aplikacja ma otwarte ?ród?o, wi?c inne osoby mog? po?wiadczy? o bezpiecze?stwie samej aplikacji. Nikogo do pobierania nie przymuszam, ja tu zysków ?adnych nie mam :)

https://play.google.com/store/apps/details?...i.myastraldiary
Go to the top of the page

+Quote Post
2 Dzięki Sirkamilo za ten przydatny wpis:
Negai1, Pavve?
Pavve?
post 30.03.2019 - 23:41
Post #2

Punkty prestiżu: 1966

Notatnik

Fajna apka! propsy..
Mam te? pomys? na inn? apk?, która po 4h snu wydawa?aby lekkie sygna?y ?wietlne lub/i drgania/d?wi?ki, lekko stymuluj?c pobudzenie mózgu, na tyle, aby si? nie obudzi? w nocy, ale by wymusi? ?wiadomo?? podczas snu.

+Quote Post
Negai1
post 29.04.2019 - 18:03
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 182

Notatnik

My?l? ?e ciekawy pomys? ale samo dr?enie/d?wi?ki to mog?oby by? za malo. To przecie? nie jest tak ?e jak ?pimy to ?wiat sie wy??cza by nas nie obudzi?. To my wy??czamy si? an ?wiat, ale odg?osy z zewn?trz oraz z domu ca?y czas istniej?, ró?ne ?wiat?a odbijane od przeje?d?aj?cych samochodów itd. Dlatego to musia? by? o tyle silny bodziec by kojarzy? si? z ?wiadomo?ci? np ,,mam ?wiadomy sen" wypowiedziane odpowiednio cicho ale nie za cicho, i odpowiednio cz?sto .Jednoczesnie zale?nie od tego w jakiej fazie snu (Czy g??bokiej czy p?ytkiej) byliby?my moglo by to spowodowa? brak reakcji, wzmo?on? reakcje w postaci nag?ego przebudzenia lub odpowiedni? reakcje w postaci cz??ciowego przebudzenia i rozbudzenia ?wiadomo?ci w ?nie. Dlatego to wszystko kwestia odpowiedniego ustawienia i tego, ?e na ka?dego ta aplikacja dzia?a?aby lepiej lub gorzej. By? mo?e konieczny by?by okres przygotowawczy w postaci kilku nieprzespanych nocy by przystosowa? si? do tego d?wi?ku ,ale równie? nie przyzwyczai?. I np. on powinien pojawia? si? mniej wi?cej co godzin? lub pó?tora, w sumie ci??ko mi stwierdzi? dok?adnie bo fazy snu te? si? róznie zmieniaj?.

A co do aplikacji to jest bardzo fajna my?le ?e j? sobie zainstaluje, bo sam fakt korzystania z takiej apki móg?by zmotywowa? mózg do pami?tania o ?wiadomym ?nieniu ;)

+Quote Post
1 Dzięki Negai1 za ten przydatny wpis:
Pavve?
Pavve?
post 25.05.2019 - 23:49
Post #4

Punkty prestiżu: 1966

Notatnik

Nie do ko?ca... Nie ca?kiem wy??czamy si? na ?wiat dooko?a nas podczas snu. Mózg co ok. 40 minut cz??ciowo si? wybudza, ?eby sprawdzi? czy nic mu nie zagra?a. My?l?, ?e umys? jest bardziej ?wiadomy tego, co si? dzieje dooko?a nas podczas snu, od naszej ?wiadomo?ci, cho? sobie tego nie u?wiadamiamy ;) Tak wi?c, gdyby takie sygna?y wybudzaj?ce zaaplikowa?, wówczas by?aby szansa pobudzi? mózg na tyle, by go ca?kiem nie obudzi?, ale by wprowadzi? w podwy?szony stan czujno?ci, w intensywniejszy tryb pracy, a to mo?e ju? spowodowa? wzrost ?wiadomo?ci we ?nie.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park