oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

26 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Trzy Grosze O Mnie ..., Napisz jaki jesteś - chętnie poczytamy :)
Ketrab
post 01.03.2007 - 21:36
Post #43

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 48

prawie 700 użytkowników a przedstawiło się chyba tylko 27 ,nie ma się czego bać ,otwórzecie dla innych cząstke siebie(:
Go to the top of the page

+Quote Post
JaCoOoOoS
post 01.03.2007 - 21:52
Post #44

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

Mam na imię Jacek, mam 18 lat. (Wiek jaki miałem gdy pisałem tego posta w jego oryginalnej postaci, teraz stuknie mi 20 w lipcu 2008)

LD zacząłem ćwiczyć żeby móc odpocząć od rzeczywistości, potem dowiedziałem sie o OOBE i próbuje to osiągnąć.

Jeśli chodzi o LD to moje wyniki oceniam jako dobre, szczególnie po kilkutygodniowej kuracji silene capensis.
Sprawa z OOBE ma się nieco gorzej ale uważam iż nie jestem jeszcze na to gotów. Chwilowo rozwijam i wzmacniam swoją osobowość by wejść w OOBE odpowiednio do tego przygotowanym mentalnie.

Pozdrawiam
JaCoOoOoS

+Quote Post
focus_oobe
post 02.03.2007 - 02:01
Post #45

Dusza Towarzystwa

Notatnik

ze niby o mnie ? :).. Mam na imie Przemek urodzilem sie 16.09.1987. Pochodze z Lublina.

~oobe doswiadczylem dwa razy (wystapilo samoczynnie).
..chodze do gastronomika ale kuchnia czy jedzenie nie jest moja pasja :P. Interesuje sie ogolnym rozwojem duchowym: odmiennymi stanami swiadomosci (zielarstwo tez mnie troche ciekwi:), oobe, ld, buddyzmem tybetanskim (http://www.benchen.org.pl/ i http://www.dharma.pl/), reiki, bioterapia (http://www.energoterapia.pl/), parapsychologia a tak w ogole to zastanawiam sie nad podjeciem nauki w studium psychologii psychotronicznej (http://www.studioastro.com.pl/studium/?art=wstep) :)
..lubie sluchac wwo ale przede wszystkim dobrego rocka :)
aktualnie czytam ksiazke: Rinpocze Tenzin Wangyal ''Leczenie formą, energią i światłem''
polecam nauki prosto od mistrzow :)

pozdrawiam wszystkich tych ktorzy wiedza co w zyciu jest naprawde wazne :P

+Quote Post
daywalker
post 02.03.2007 - 05:04
Post #46

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 4

Swieze, stare mieso melduje sie poslusznie.

Na imie mam Łukasz, lat 19, 4 dni starszy od kolegi nademna :p.
Stan cywilny, kawaler.
Orientacja seksualna, hetero.

Zainteresowania... hmm sporo ich bylo, ale obecnie zostalem przy sportach extremalnych, grach sieciowych, sztukach walki, oraz wszelkiej masci spraw niewyjasnionych.
Lubie spedzac czas ze znajomymi, uderzyc gdzies do klubu, ogolnie dobra zabawe. Letnie wypoczynki na dzialce, oraz podroze po Europie rowniez podnosza mnie na duchu:).
Jestem okazem wyjatkowego lenistwa, i niedbalstwa. Czesto potrafie sie polozyc, wlaczyc dobra muzyke i lezec tak godzinami rozmyslajac nad swoja obecna sytuacja egzystencji na tej planecie ;). Do tematu Projekcji Astralnych podchodze dosyc powaznie. I stalo sie to ostatnio, przez okres okolo 4, 5 miesiecy moja glowna pasja. W tym czasie zdazylem przeczytac sporo ksiazek dotyczacych tego zagadnienia. Dokladnie przestudiowalem trylogie Monroe'a oraz reszte podstawowych pozycji autorow znajdujacych sie na tej stronie. Jak i rowniez prace R.Bruce'a i M.Newtona. W swoim wachlarzu doswiadczen posiadam opanowanie technik glebokiego transu, duzo przypadkow na pograniczu wyjscia, niestety bez udanej projekcji. Bariera strachu na chwile obecna jest dla mnie nie do przebicia(a wydawalo sie to takie proste, niby czegos mocno pragniesz ale cos cie blokuje), jednak staram sie i mam nadzieje ze juz wkrotce bede mial okazje do podzielenia sie swoimi doswiadczeniami z podrozy pelnej milosci i uczucia nieograniczonej WOLNOSCI;). Tyle o mnie, pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

Ten post edytował daywalker 02.03.2007 - 05:19

+Quote Post
focus_oobe
post 02.03.2007 - 13:32
Post #47

Dusza Towarzystwa

Notatnik

dajcie wiecej miesa :P

ah ten ogranicznik - strach.. glupi nieukierunkowany strach przed nieznanym ? ..najlepiej zamienic w ciekawosc i chec zdobywania wiedzy..chec zamieniania niznanego w znane i doskonalenia swojego JA tu :)

pozdrawiam swieze mieso i te stare tez :P

*zapraszam na http://www.polchat.pl/chat/?room=oobe.pl

+Quote Post
daywalker
post 02.03.2007 - 22:08
Post #48

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP

Dokladnie tak jak mowisz:). Niestety moje ja TU rozni sie od ja TAM. W tym miejscu jestem nieustraszonym podroznikiem, odkrywca niczym Indiana Jones;), ktory po zblizeniu sie do drugiej strony zamienia sie w przestraszone dziecko, z ktorym trzeba walczyc ^^.

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 02.03.2007 - 22:34
Post #49

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(daywalker @ 02.03.2007 - 22:08) *
Dokladnie tak jak mowisz:). Niestety moje ja TU rozni sie od ja TAM. W tym miejscu jestem nieustraszonym podroznikiem, odkrywca niczym Indiana Jones;), ktory po zblizeniu sie do drugiej strony zamienia sie w przestraszone dziecko, z ktorym trzeba walczyc ^^.

Ha, w dziecko zmienia się w swej nieświadomości , bo uzyskawszy w pełni po "Tamtej" (lepszej) stronie świadomość odzyskujemy jednocześnie odwagę .Najbardziej pożądaną męską cechę ponoć...
A propo... czytając pierwsze posty z tego tematu-nie tak dawno napisane -można odnieść wrażenie ,że to przecież było wieki temu .Muszę przyznać,że moje życie pędzi jak "enterprise"(nie jak poemat) .Poza tym sporo się u mnie zmieniło (ten temat z założenia trochę zbliżony jest do bloga,lub notatnika:piszcie co chcecie :) ale jedno jest stałe i niezmienne : co wieczór wypijam conajmniej trzy piwa ,albo ćwiarę wódki ,hehe ... wiem,nie ma się czym chwalić .Nie moja wina,że sny mam jakoś bardziej żywe i wyraziste jak nafaszeruję się chmielem .Poza tym miałem dwa prawie udane LD (kilkunastosekundowe) tak,euforia wyje**ła mnie do reala ; i tak w kółko . Na szczęście wszystko pozostałe jest OK .Kocham to życie i może dla tego tak trudno mi z niego na chwilę wyjść...
Pozdrawiam wszystkich ,którzy poświęcili chwilę i wpisali się,lub tu zajrzeli .

+Quote Post
Kowic
post 05.03.2007 - 19:01
Post #50

Przechodzień

Ja jestem Mateusz mam 16 latek ;] Interesuję się Parkour'em i akrobatyką :D do tego gry komputerowe, fajne filmy :] OGame i takie tam :D Trafiłem Tu bu kumpel mi płakał bym się zarejestrował myśle pewnie głupie będzie :D ale ku mojemu ździwieniu jak się zarejestrowałem coś mi powiedziało przeczytaj co mają na forum ;] I powiem szczerze że mnie to zainteresowało ;] Mam nadzieję że nauczę się tego OOBE :D Nie do końca jeszcze wiem o co chodzi ale jestem ciekawy co to ;]
Pozdro dla wszystkich!

+Quote Post
Goku
post 11.03.2007 - 15:44
Post #51

Częsty Gość Rodziny
**

Notatnik

Witam!

Nazywam sie Piotr mam 15 lat chodze do ginazjum, jetem tu nowy XD interesuje się OOBE i LD

+Quote Post
strapped
post 11.03.2007 - 19:35
Post #52

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

JESTEM

KTÓRY

JESTEM

+Quote Post
paciorek
post 12.03.2007 - 17:51
Post #53

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Jak już to "KIM JESTEM" chyba, że jesteś jakaś liczbą porządkową.

Dlaczego denerwują mnie takie wpisy jak ten?

+Quote Post
Ketrab
post 12.03.2007 - 18:18
Post #54

Dusza Towarzystwa

CYTAT(paciorek @ 12.03.2007 - 17:51) *
Dlaczego denerwują mnie takie wpisy jak ten?

Poniewaz ludzie nawet z wałsnego przedstawienia swojego życiorysu potrafią zrobić z tego kompletną szmire ,ja tak jak ty nic a nic nie rozumiem z tego co napisał strapped ,kolego możesz jaśniej?

+Quote Post
strapped
post 12.03.2007 - 18:34
Post #55

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

w porządku o mistrzowie!! niech sie stanie wasza świeta wola!!! powiem wam kim jestem...
jestem strapped.

ps zawsze sie o cos przyczepia;p

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 12.03.2007 - 23:33
Post #56

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(strapped @ 11.03.2007 - 19:35) *
JESTEM KTÓRY JESTEM

Tak mi się wydaje,że to wpływ niedzielnej sumy spowodował u tego kolesia ten wpis .Słowa proboszcza robią swoje ,ale to dobrze ...

+Quote Post
wojti_dnb_mejnia...
post 14.03.2007 - 22:30
Post #57

Przechodzień

Witam Wszystkich!

Jestem jak widać "świerzym mięsem" na forum wiec pomyślałem, że stosownie będzie zacząć od przedstawienia się i wklepania kilku zdań o sobie.

Nazywam sie Wojtek mam 23 lata i mieszkam w Lublinie skąd pochodzę. Kilka dni temu zainteresowałem się parapsychologią i ezoteryką. Nigdy mi nie odpowiadały katolickie metody rozwijania duchowości człowieka, uważałem to bardziej za "organizację zniewalaczy zagubionych owieczek". Dlatego też szukam alternatywy. Naukę mam już za sobą - niestety zapewniła mi jedynie zmywak w Irlandii ;). Jak tylko nazbieram kapitału to zmontuje jakiś biznes w kraju, bo jednak ciężko się żyje poza granicami chorej Ojczyzny.

Lubie dobre kino i muzykę (ostatnio szeroko pojęty d'n'b mną zawładną, ale się nie ograniczam). Gram na gitarze klasycznej i pianinie (jestem po muzyku), a na wlasna rękę trenuje akustyka. Produkuje muzyke we fruity loopsie, nawet wychodzi :)

Sprawa OOBE bardzo mnie interesuje, toteż chętnie wymienie się każdym nowym doświadczeniem. Wierzę, że się uda i Wam tego życzę. Zapraszam na GG:3768122

Palę i piję rozsądnie.

Pozdrawiam radio-olewaczy i "słuchaczy".

fota: 20 lat :)
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die." - Roy Batty -->

+Quote Post
Pyrokar1990
post 15.03.2007 - 14:45
Post #58

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Mnie nie tyle zadziwila...ee... powsciagliwosc strapped'a (i troche naduzycie cierpliwosci Boga), co to, ze dopiero sorrow skojarzyl tekst z Biblia... troche jednak zalamka - w koncu jeden z najbardziej chrzescijanskich krajow :D .

Nie pamietam czy mowilem kim jestem, wiec powiem:

Rocznik 1990, z wygladu przypominam fauna Tumnusa, interesuje sie wszystkim, wraz z przyjacielem zaglebiam sie w Hune. Na forum trafilem dzieki niemu.

+Quote Post
Ketrab
post 15.03.2007 - 18:22
Post #59

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Pyrokar1990 @ 15.03.2007 - 14:45) *
troche jednak zalamka - w koncu jeden z najbardziej chrzescijanskich krajow :D .

Pyrokar jestesmy krajem aż do przesady chrześcijańkim ,ale nie ludzie w naszym wieku,potrzeba zaspokojenia swoich potrzeb duchowych przychodzi tylko wtedy gdy śmierć zbliża się do nas wielkimi krokami ,łatwo zaobserwować to w kościołach gdzie większość miejsc siedzących zajmują osoby starsze ,choć jak wiadomo są rózne odłamy chrześcijaństwa np Świadkowie Jehowy u nich jest odwrotnie ,w większości to ludzie młodzi zdolni do śłużby teokratycznej,ale ile jest na tym forum śwaidków Jehowy pewnie żaden,bo nie pozwala mu na to biblia ,lub inaczej własna nieprzymuszona wola,wiec zadajmy sobie pytanie czy zwykły w wieku średnio około 20 lat(na tym forum)lub ateista ,który idzie do kościoła by spotkać się z kolegami,skojarzy sobie ten cytat z biblią ?Żeby biegle władać mądrościami zawartymi w Bibli trzeba ją przeczytać (niestety)kilka razy.
p.s
Napisałem ten post w oparciu o własne doświadczenia ,i dobrą znajomość moich kolegów(:
Ale nie czas na rozmowy o tym czy ktoś czyta czy nie czyta bibli , następny proszę

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 16.03.2007 - 23:33
Post #60

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Pyrokar1990 @ 15.03.2007 - 14:45) *
Mnie nie tyle zadziwila...ee... powsciagliwosc strapped'a (i troche naduzycie cierpliwosci Boga), co to, ze dopiero sorrow skojarzyl tekst z Biblia... troche jednak zalamka - w koncu jeden z najbardziej chrzescijanskich krajow :D .

To ja trochę ... wtrącę : faktycznie księża w naszym kraju jak najbardziej katolickim (od wieków ) trochę ostatnio( tj od kilkunastu lat ) jadą mijając się z tematem. Boli słuchanie kazania w które wplątane są polityczne aspekty.Jeżeli jeszcze są one wplątane ,to powiedzmy ,że w jakimś tam stopniu jest OK i jest to do przełknięcia.Bywają jednak sytuacje ,gdzie preacher upolitycznia swoich "wyznawców" a oni w znakomitej większości to akceptują, ba (!) z czasem tego pragną ...
Boli także brak młodych dusz na sumie - ja jestem z rocznika 7X , gdzie kiedy miałem lat powiedzmy 8 w kosciele widziałem masę młodych ludzi ( hm...większość forumowiczów na pewno nie pamięta tego pięknego okresu, ale wierzcie mi BYŁO TAK !)
Apropoo ... nie trzeba kilkakrotnie czytać nowego/starego testamentu ,jak się Ketrab wyraziłeś ...ponieważ Piękne i prawdziwe słowa zakorzeniają się gdzieś we wnętrzu i dopóki w nie wierzysz dopó(u)ty tam będą ...
AMEN
i pozdro .

+Quote Post
Pyrokar1990
post 17.03.2007 - 06:11
Post #61

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ja tylko troche pokontynuuje ten offtop :D.

Z mojego doswiadczenia:
Wiek 8-13 lat ->tlumy dzieci w kosciele
obecnie: dzieci nadal sa, a 90% osob z mojego rocznika, ktore chodzily, to nadal chodza.

Moze to fenomen, albo po prostu mamy super ksiedza, ale u mnie w kosciele mohery to mniejszosc.

+Quote Post
Eunice
post 17.03.2007 - 11:11
Post #62

Gość Rodziny
*

Hmmm...Ależ młoda ta forumowska społeczność :-) Gdyby nie Sorrow, to nie wiem czy odważyłabym się tu napisać ;-)
W zasadzie to nie wiem czy powinnam się odzywać w tym miejscu bo należę do użytkowników dopiero od...dwóch dni:-) A trafiłam na to forum zupełnie przypadkiem w poszukiwaniu danych dotyczących paraliżu sennego. Pomyślałam jednak, że nie zaszkodzi jak tutaj też coś skrobnę.
Mam skończone 26 lat, z zawodu jestem psychologiem (do tej pory wydawało mi się, że racjonalnym;-) ). Interesuje mnie przede wszystkim człowiek. Zarówno jego psychika (stąd bardzo duże zainteresowanie astrologią, TAROTEM i hipnozą), jak i ciało (zainteresowanie utrzymaniem zdrowia i sposobami walki z chorobą).
Staram się, aby zainteresowania szły w parze z czynami, tak więc regularnie ćwiczę, dobrze się odżywiam i póki co skutecznie bronię się przed nałogami;-)
Poza tym mam mnóstwo wad, nad którymi też staram się pracować, czasem z marnym skutkiem:-)

Pozdrawiam
Eunice

+Quote Post
paciorek
post 17.03.2007 - 21:06
Post #63

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Eunice więc mam do Ciebie kilka pytań jeśli pozwolisz.
1. Dlaczego Eunice? Jakby nie patrzeć jest to dość orginalny nick i posiada dziwną genezę. (Quo Vadis)
2. Co masz na myśli mówiąc "dobre odżywianie". Mówisz o wegetarianiźmie? Jeśli tak to moje uznanie, ale czy napewno jest to dobry pomysł

Hmm... 26 lat to tak samo dobry wiek jak 17. Ot! Co!

Interesujesz się tarotem? Jeśli o karty chodzi to nie czytaj pierdołowatych książeczek pseudo wróżek. Poczytaj Crowleyowski wzmianki o tarocie i to Ci wystarczy aż nad to. Po za tym kup sobie swoją talie i praktykuj.
Dam Ci pewną radę. Nie traktuj tarota jako przepowiednika, wielkiej wyroczni. Traktuj go jak przyjaciela, a wróżby, które Ci pokazuje jako przyjacielskie rady.

Astrologia? Tutaj polecam łyknąć wiedzy o szamaniźmie. Polecam stronkę www.taraka.pl

To narazie wszystko! Trzymaj się!

P.S Rozumiem, że jak stawie się u ciebie w twoim gabinecie to sesje mam sa darmo? Hehe!

+Quote Post

26 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park