oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

26 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Trzy Grosze O Mnie ..., Napisz jaki jesteś - chętnie poczytamy :)
Zbyszek
post 16.01.2007 - 15:15
Post #22

cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 976

Notatnik

CYTAT(Militar @ 15.01.2007 - 20:55) *
dobre :D gdyby nie seria sprzeczności to bym nawet uwierzył. jakkolwiek życzę nauki kontroli nad obe zbyszek.

Podaj mi choc jedna to ci uwierze , ze moze bys uwierzyl. Poza rokiem OOBE nie ma tam nic co by moglo cie przewrocic.
Go to the top of the page

+Quote Post
marta.i.am
post 16.01.2007 - 16:21
Post #23

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy

Notatnik

Do zchizmy..:

:D Marta pewnie ze ladnie ;) A wiesz chyba jednak cos łączy wszystkie imienniczki, bo czytałam Twój opis, i zaraz mi się przypomniała opinia mojego kumpla o mnie hehe :) Pozdrawiam Cieplo i przepraszam ze sie tak perfidnie wepchałam 'w kolejke' ..
Więc.. next please ;)

+Quote Post
Karakan
post 16.01.2007 - 17:05
Post #24

Listek
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

No to przyszła kolej i na mnie :P

Witam wszystkich, Marcin się kłania. Mam 19 lat, dwie ręce i uczęszczam (już niedługo koniec :) ) do LO , profil mat-inf. Interesuję się poważnie grafiką komputerową 3D i mam zamiar iść w tym kierunku na studia (biorę udział w niekomercyjnym projekcie gry komputerowej). Lubię słuchać polskiego rapu (najlepiej klasyki), szczypty gotick rocku (a'la Evanescence), oraz muzyki w stylu Linkin Park. Oprócz tego interesuję się parapsychologią (praktycznie) i ezoteryką (teoretycznie), a także psychologią i filozofią. Uwielbiam spotkania z przyjaciółmi, często przy piwie, ale nie przesadzam z alkoholem. Lubię czytać książki fantasy. Lubuję się w oglądaniu filmów wojennych, mój ulubiony temat to "Operacja Overlord". Nie lubię kiedy inni podchodzą do tematyki parapsychologii z nadmiernym sceptycyzmem (a najczęściej tak jest :P). Lubie pomagać mniej doświadczonym w tematyce OOBE, tak więc w razie potrzeby walcie jak w dym :)
Dzięki za czas spędzony nad czytaniem o mnie :P

Pozdrawiam wszystkich

PS: Naprawdę trafiłeś z tym tematem SORROW :)

+Quote Post
zchizma
post 16.01.2007 - 18:53
Post #25

Gość Rodziny
*

Notatnik

Ja tak jeszcze co do wieku. To nic ze srednia wieku, powiedzmy sobie szczerze, nie za wysoka, ale to nie znaczy ze my to jakies gownarze jestemy. Z nas sa dorosłe ludzie, ktore wiedza czega chca :). A co do tego ze lubimy wypic to nie bede generalizowac, odpuszczam.
No i Marty GÓRĄ :)

+Quote Post
zaku
post 02.02.2007 - 12:35
Post #26

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No to teraz ja:). Mam na imie Patryk i mieszkam w Pionkach mam 12 lat (13 kończe w sierpniu). Interesuje się ezoteryką, filozofią, psychologią, grafiką, grami, fotografią i Futbolem Amerykańskim. Jeszcze nie doświadczyłem OoBE, ale czuję że to nastąpi wkrótce.

Dziękuje, że przeczytaliście (prawdopodobnie) o mnie trochę rzeczy.

[edit]
O zapomniałem o jednym . Gram jeszcze na gitarze elektrycznej. Uczę się jeszcze.

+Quote Post
Ketrab
post 02.02.2007 - 18:04
Post #27

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

Bartek lat 18 zajebiście zmieniony przez FORUM (: gram na gitarze z keybordu zrezygnowałem , co by tu jeszcze rzec ? Lubie wychodzić z ciała (: Gdyby nie OOBE to chyba zaczął bym się uczyć (:
Lubie pierogi ruskie ,nie lubię ludzi którzy pragną wierzyć ale nie pozwala im na to wiekszość ): Lubie siedzieć w domu i kocham czytać "Wolność i miłość poza ciałem" Wiem jestem inny .

+Quote Post
Quel
post 03.02.2007 - 00:06
Post #28

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Ketrab... mnie również zmotywowała książka Sugiera:) Naprawdę motywuje a przed każdym rozdziałem znajduje się krótki tekst, który w pełni zrozumiany, wiele znaczy. To, że jesteś inny wcale nie oznacza, że gorszy, wręcz przeciwnie. Czasem zazdroszczę takim, jak TY. Potraficie znaleźć miejsce, w którym macie spokój w stresowych sytuacji natłoku. Życzę Ci, aby udało Ci się wyjść:) WAM WSZYSTKIM!:)
3.02.2007 Mój pierwszy raz.

"I od dzisiaj wynajęty morderca ma pilnować drogi do mojego serca..."
-->

+Quote Post
zaku
post 03.02.2007 - 08:50
Post #29

Dusza Towarzystwa

Notatnik

W książce pana Sugiera zmotywowało mnie to jak zobaczył tą aurę która wyciekała mu z palca. Ciekawe. Ale jeszcze jej nie przeczytałem(tej książki).
Pozdrawiam

+Quote Post
Noble
post 03.02.2007 - 09:44
Post #30

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 137

Notatnik

Zaku to nie zwlekaj z lekturą bo to podstawowa pozycja dla oobe maniaków :)

+Quote Post
paciorek
post 14.02.2007 - 20:55
Post #31

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4

Notatnik

Noble nie tyle podstawowa co obowiązkowa :)

+Quote Post
Ketrab
post 14.02.2007 - 21:10
Post #32

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

CYTAT(paciorek @ 14.02.2007 - 20:55) *
Noble nie tyle podstawowa co obowiązkowa :)

Jak "Janko Muzykant" w podstawówce , "W pustyni i w puszczy" w gimnazjum "Pan Tadeusz" w liceum , Kurcze nie wiem co na studiach(: Ale i tak te wszystkie tytuły nic się nie mają do "Miłośc i wolnośc poza ciałem"

+Quote Post
Noble
post 14.02.2007 - 21:56
Post #33

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 137

Notatnik

zgadzam się :)

+Quote Post
Kazarossi
post 14.02.2007 - 22:29
Post #34

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 1

Szczerze to mnie lektury o tyematyce oobe mało intersują (co nie znaczy ze ich nie czytałem:)) - poprostu zniechęca mnie jedno proste zdanie "czego sie nie robi dla pieniędzy?" mam nadzieję że większość zrozumiała co miałem na myśli... Chciałem się podzielic z Wami cząstą mojego zycia skoro jesteśmy że tak to nazwę RODZNĄ - macie tutaj link z moim zdjęciami :
http://onephoto.pl/portfolio.php3?id_autora=25770
oraz muzyką:
http://mp3.com.pl/PI90

Nie oczekuję ze ktoś się tym zachwyci - poprostu daję cząstkę siebie dla Was, bo jesteście mi naprawde biliscy.
Pozdrawiam wszyskich OOBEowiczów:P
What of fame ??

everyone knows ure face

The world screams ure name

Never again R u alone...
-->

+Quote Post
paciorek
post 15.02.2007 - 08:02
Post #35

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Kazarossi pomyśl! Jeśli pan Darek sprzedaje swoje książki po 9.99zł to jaki on ma w tym zysk? 50gr?

+Quote Post
wert
post 15.02.2007 - 09:47
Post #36

Przyjaciel Rodziny

noto idac sladami Kazarossi-ego tez daje wam czastke siebie
tu sa wiersze moje i zdjecie(to duze):

a ty moje zdjecia

+Quote Post
Sillewa
post 15.02.2007 - 12:08
Post #37

Gość Rodziny
*

Notatnik

Witam serdecznie,

Cóż nazywam się Aleksander i ma 31 lat ( nie ja jeden ;-) ). Pracuję w sieci handlowej kupując dla niej towar. Gdzie się da... W sprawie picia. Niestety lekarz zabronił mi kategorycznie... więc nici z tego. Ale mozna wytrzymać...:-). Teraz interesuję się tym jak sobie radzić z dziećmi ( urodzi mi sie syn w maju ) więc wiele nowego przede mną.
Jak tylko czas mi pozwala staram się powoli osiągać coraz to głębsze stany poprzedzające wyjście z ciała. Na razie nie udało się wyjść....Ale to tylko kwestia czasu...OObe interesuje się od dawna. Jak tylko w Polsce pojawiły się książki Monroe i Moena. Oczywiście przeczytałem też DS książkę, Webera i wiele innych.

Cieszę się że taka strona powstała. Można spotkać tutaj ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Pozdrawiam wszystkich...

+Quote Post
pieczywo
post 15.02.2007 - 14:39
Post #38

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 23

Notatnik

Michał, lat 20. Podróżuje od 4 lat z przerwami. Gram na perkusji i to moja główna pasja. Studiuje Kulturoznawstwo (specjalistyka - film). Nie oglądam TV natomiast lubie dobre kino (Kubrick, Lynch, Hitchcock, Aronofsky). Też lubie spotykac sie ze snajomymi przy zimnym piwku. I chyba to wszystko... a właściwie dodam, że muzyka jest we mnie 24h na dobe :)

+Quote Post
$zeiker
post 15.02.2007 - 15:27
Post #39

Przechodzień

Notatnik

Marcin, 15 lat:) Zainteresowania: BMX, robienie muzy (rap), ezoteryka. Lubię wypić browara i ogórkową:P Next

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 16.02.2007 - 20:56
Post #40

Guests
Punkty prestiżu:

Sugeruję,żeby odświeżyć temat zwłaszcza,że jest trochę nowych "Twarzy"
.Prośba do forumowiczów -dołączajcie swoje foty :)

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 01.03.2007 - 21:00
Post #41

Guests
Punkty prestiżu:

Zapraszam "świeże mięsko " do wpisów :)

+Quote Post
paciorek
post 01.03.2007 - 21:29
Post #42

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Mięso armatnie chciałeś powiedzieć.
:)

Taki żart. Nie mogłem się powstrzymać :D

+Quote Post

26 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park