oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

26 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Trzy Grosze O Mnie ..., Napisz jaki jesteś - chętnie poczytamy :)
Guest_SORROW_*
post 12.01.2007 - 20:38
Post #1

Guests
Punkty prestiżu:

Przeglądają forum pomyślałem sobie ,że w sumie to stanowimy społeczność .
Grupę ludzi z różnych (światów) warstw społecznych ,różniących się
wiekiem, wyznaniem ,zainteresowaniami .Miło jest wpaść na net - konkretnie na tą stronę i powymieniać się spostrzeżeniami , które są -szczególnie dla początkujących,ale nie tylko -bardzo istotne. Wiele razy mając tzw" głębokiego doła " czytając Wasze wypowiedzi pozytywnie się nastrajałem i mobilizowałem do działania .
Biorąc powyższe pod uwagę pomyślałem,że warto było by się lekko do siebie "zbliżyć " i napisać - każdy niech coś o sobie napisze,cokolwiek - czym się interesuje , co lubi jeść, gdzie pracuje itd Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie rozmawiać i uzewnętrzniać się .

Ja np interesuję się ponad wszystko parapsychologią , ale też jestem maniakiem gier wideo ,lubię dobre filmy .Poza tym mam 31 lat ,mam teoretycznie wolny zawód ,sporo piję -szczególnie browara nie stronię też od mocnych trunków , lubię się obżerać -szczególnie wieczorem .
Tak więc zapraszam ,POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ (jakkolwiek głupio by to brzmiało). :)

Go to the top of the page

+Quote Post
wert
post 12.01.2007 - 20:47
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy

noto teraz ja:p
mam 16 lat ,chodze do liceum ,alkoholu nieodmawiam.hobby: terrarystyka(zwierzeta egzotyczne),bractwo rycerskie(14-15w,lucznik;p),parapsychologia,capoeira,pisze wiersze i tworze ogolnie piorkiem,,,noto tyle omnie next pleas:P

+Quote Post
Kazarossi
post 12.01.2007 - 21:53
Post #3

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 1

25 lat. Z zamiłowania fotograf. Też popijam :) Dużo palę. Medytuje od 9 lat - w tym 3 - 4 wyjścia zaliczone, masa LDków. Robie dobrą pizzę :P przez 7 lat miałem zespół rapowy 1998 - 2005. Pracuję dla IKEI + prowadzę własną firmę. Ogólnie leń. Nie uznaję przemocy. Następny proszę :)))
What of fame ??

everyone knows ure face

The world screams ure name

Never again R u alone...
-->

+Quote Post
jozkes
post 12.01.2007 - 21:57
Post #4

Częsty Gość Rodziny
**

Notatnik

Witam ja od niedawna jestem tutaj na forum. Mam 20 lat studiuje na politechnice na wydziale Budownictwa. Interesuje sie dietetyka i sportami silowymi. Zainteresowalem sie oobe gdyz jest to dla mnie pewna forma relaksu po ciezkim i stresujacym dniu na uczelni. Glownie chodzi mi wlasnie o to by osiagnac spokoj ducha. Pozdrawiam

+Quote Post
Lukasz
post 12.01.2007 - 23:37
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006

Notatnik

Witam :)

Łukasz, mam 18 lat, uczę się w liceum o profilu mechatronicznym, interesuje sie ezoteryką i innymi pokrewnymi sprawami. Lecz konkretnie to tylko OOBE. Zajmoje sie robieniem podkladow muzycznych (hip-hop) - jakby ktos byl zainteresowany to zapraszam :D. Mieszkam w Piasecznie kolo Warszawy, nie lubie "hamstwa i oszukanstwa" :).

Widze ze jest tu troche artystow.

+Quote Post
firmasons
post 13.01.2007 - 00:42
Post #6

OBE Maniak 65
Punkty prestiżu: 31

Notatnik

Witam

Nazywam sie Marcin :) Mam 18 lat i ucze sie w liceum ogolnoksztalcacym, moje zainteresowania to glownie motoryzacja,kulturystyka,a takze oczywiscie ezoteryka (parapsycholgia), coz moge jeszcze wiecej powiedziec mieszkam w Suwałkach i uwielbiam rosołek :D. Jak jest czas chodze sobie z kolegami po knajpkach, pubach, dyskotekach,ogniskach itp itd... Mam dziewczynez ktora juz jestem kawalek czasu. Wydaje mi sie ze jestem zwyklym młodziencem :D

+Quote Post
ICE
post 13.01.2007 - 12:29
Post #7

Członek Rodziny

Notatnik

17 lat skonczone. Mieszkam w Radomsku (na Pd. od Łodzi) Głowne zainteresowania muzyczne to TRANCE i METAL. Gram na gitarze a w przyszlym tygodniu zaczynam na elektrycznej ;) Chodze do liceum na profil mat-fiz (samobójstwo:D).Interesuje sie też informatyka. Chyba jak kazdy w wolnym czasie wychodze z przyjaciolmi. Nie lubie pic, tylko okazyjnie i nie pale :P Ogolnie chyba normalny jestem :D

+Quote Post
Hubert:)
post 13.01.2007 - 13:09
Post #8

Członek Rodziny

Notatnik

no tak jak Lukasz widze że kilku tu artystów, więc ja też się zgłaszam :) mam skonczone 17 lat, chodze do LO w Zakopanem, profil językowy. Moje zainteresowania to (poza parapsychologią) sztuka; malarstwo olejne, rysunek itd. Lubię przelewać na papier/płótno moje sny i doświadczenia... czasem wychodzą różne ciekawe rzeczy. Poza tym to astronomia- ale bardziej obserwacje przez teleskop niż obliczenia..., chemia doświadczalna. Oczywiście uwielbiam spotkania z przyjaciółmi itd. popijam okazyjnie, nie palę!

Fajnie ze na tym forum można z kims normalnie pogadać, tak samo jak na chacie.
Ktoś kiedyś napisał że można by założyć konto na gronie z tej stronki, może to niegłupi pomysł... :)

+Quote Post
SadaM
post 13.01.2007 - 13:57
Post #9

Dusza Towarzystwa

Notatnik

To teraz trochę o mnie.
Mam na imię Adam(kto by się po nicku nie domyślił) i mam 17 lat. Chodzę do LO we wrześni do klasy o profilu mat-fiz-inf. Moje zainteresowania(poza ezoteryką) to głównie muzyka(skonczyłem szkolę muzyczną). Gram na perkusji w swoim zespole rockowo-funkowym. Jutro właśnie gramy koncert na wośpie :D Gdybym miał dobry mikrofon, to bawiłbym się w składanie naszych utworówn a komputerze ;p. Interesuję się również fizyką(głównie doświadczenia) i komputerami(programowanie itp.). Co do alkoholu ostatnio zacząłem go odmawiać. A tak to ogólnie lubię się spotkać z kumplami.

Next please :)

+Quote Post
Klajcor
post 13.01.2007 - 14:25
Post #10

Gość Rodziny
*

Mam na imię Karol (naznaczonych moim imieniem bylo wiele wielkich osobistosci :P) mam 18 lat i jak wiekszosc z Was uczeszczam do LO na profil mat-inf. Dzisiaj czeka mnie studniowka, OOBE zainteresowalem sie calkiem niedawno, moze miesiac i temat ten stal sie dla mnie bardzo wazny. Daje mi jakas taka sile, wiedze, wiare w siebie i calkowicie zmienia moje nastawienie do swiata. Codziennie staram sie medytować i cwiczyc koncentracje. Przed snem probuje osiagac OOBe na razie bez skutku ale nie odpuszczam :). Od bardzo dawna zastanawialem sie, czy to co sie dzieje wokol mnie to "wszystko". Nie wierze ze pochodzimy ze swiata fizycznego :P Chociaz nie jestem specjalnie osoba wierzaca w Boga w sposob jaki widzi Go kosciol to czuje obecnosc tej sily, ktora nad swiatem panuje. Interesuje sie muzyka, jak jeden z przedmowcow gram na gitarze, lubie rysowac, szkicowac, na lekcjach jest to jedyny sposob na nude ;) Slucham alternetywnego rocka vide Radiohead, Blur i jestem wielkim fanem Johna Frusciante (gitarzysta Red Hot Chilli Peppers dla niewtajemniczonych ;), on tez medytowal dzieki czemu rzucil nalog heroinowy, przez co jest dla mnie wielkim autorytetem a co ciekawsze, zaczal grac lepiej niz wczesniej, twierdzac ze dzieki medytacji). Oobe chce osiagnac glownie po to, by udowodnic sobie ze jestem czyms wiecej niz jeno pylkiem... Mało tu u nas kobiet, nieprawdaż? A moze wstydza sie napisac :P

P.S... Artyści, każdy z nas ma jakiś "cel", nie uważacie ,że to dzięki temu się tym interesujemy, że wierzymy że nasz , nomen omen, talent zawdzięczamy czemuś niezrozumialemu, nieudowdnionemu? Ciekawe...

Ten post edytował Klajcor 13.01.2007 - 14:32

+Quote Post
Guest_nerhaa_*
post 13.01.2007 - 16:04
Post #11

Guests
Punkty prestiżu:

Coś tu było, ale zmieniłem, bo nieaktualne:)

Wiecznie hihoczący, czasem nawet chichoczący. Wesoły diabeł. Fotki miałem nie dawać, ale dałem. Uwielbiam jeździć nago na deskorolce, wchodzić w trans przy każdej możliwej okazji i pić dobry browar kiedy się da (Warka nie ma u mnie uznania niestety).

Bywam upierdliwy bardziej niż wrzód na dupsku, ale też kto we mnie zyska przyjaciela, ten się nie zawiedzie
(ale finansowo póki co nie wspieram).

W przyszłości zamierzam być The fakin masta of da fakin obe! Yo.

+Quote Post
1 Dzięki nerhaa za ten przydatny wpis:
lordini
paciorek
post 13.01.2007 - 20:09
Post #12

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4

Notatnik

Mam naimie Tomek,
Mam 17 lat,
Lubię bułki.

A tak serio to mam 17 lat chodzę do LO we Wrześni na profil: mat-fiz-inf. (Tak, tak ja i Sadam jesteśmy w tej samej klasie). Moje zainteresowania poza ezoteryką? Hmm... niewiele takich, ale myślę, że komputery (głównie programowanie php oraz mysql).

Co jeszcze co jeszcze?

Alko chyba nie odmówię, imprezy uwielbiam. Spotkania z dobrymi kumplami/kumpelami również ubóstwiam.

Co do nerhaa... Mówisz, że jesteś ateista jednak zapamiętaj, że ateistą nie jest ten który nie wierzy w chrzescijanskiego Boga, ale ten który całkowicie zaniedbał i olał swój rozwój duchowy. Ty praktykujesz projekcje astralna czyli nie olałeś swojego rozwoju duchowego.

+Quote Post
marta.i.am
post 13.01.2007 - 20:26
Post #13

Przechodzień

Notatnik

mam na imie Marta (a to dziwne :P )
mam 18 lat, bo tyle zawsze maja kobiety xD
jestem oglnie tajemnicza :) ale wychodzi mi to czasem na zdrowie:)

Robie w zyciu duzo rzeczy. Ucze sie, pracuje, bawie sie mmm imprezy To jest To itepe itede :)
OOBE mnie zafascynowalo jakos niesamowicie. Zawsze interesowalam sie psychologia, lubilam jakies nierealne historyjki... Takie ogolnie dziwne zainteresowania mam. Kolzeank wybieraja kolor błyszczyka a ja czytam Sugiera heheh:) I nagle pojawia sie mozliwosc zrobienia kursu :) i jak sie nie zapisac? Oczywiscie efektow za duzych nie ma (zeby nie powiedziec zadnych) ale ja potrafie byc cierpliwa. A to wszystko z powodu wlasnie mojego zycia --ciagle w biegu-- i .. strachu przed ciemnością i duchami! niestety. Jak dziecko.

Hm tyle chyba wystarczy. Musze jeszcze powiedziec ze jestem optymistka straszna :) i kocham to moje zycie :)

+Quote Post
Drusilla
post 13.01.2007 - 21:25
Post #14

Znajomy Rodziny

Notatnik

Ave ]:>. Jestem Emilia, mam 16 lat i piję mleko, bo chcę być wielka XD.
A na poważnie: OOBE doświadczałam od małego, ale dopiero od niedawna dowiedziałam się czym owe zdarzenia były (i są :)).
Co nie co o mnie: Chodzę do LO we Wrocku. Interesuję się praktycznie wszystkim dopóki mnie coś nie znudzi ;P. Parapsychologia jest mi znana dosyć dobrze, bo od pokoleń w mojej rodzinie dzieją się dziwne rzeczy, które w wolnym czasie próbuję zbadać i wytłumaczyć. Marzy mi się, aby OOBE opanować w takim stopniu, żeby móc wychodzić z ciała praktycznie zawsze kiedy będę chciała (ach, te marzenia). W pewnym sensie nie powinnam narzekać, bo udaje mi się czasem pobawić się w astralu, ale wiadomo, że skoro można więcej, bardziej i lepiej to powinno się próbować aż do skutku (i kto to mówi, notoryczny leń ;>).
Gdyby ktoś zechciał pogadać na temat OOBE (bądz jakikolwiek inny) to proszę klikać: GG-1576453

+Quote Post
1 Dzięki Drusilla za ten przydatny wpis:
lordini
silverek84
post 13.01.2007 - 21:52
Post #15

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 2

Notatnik

Mam na imię Marcin, mam 23 lata. Obecnie pracuję w firmie Komandor. Projektuję tam oraz sprzedaję meble. Jeśli chodzi o moje zainteresowania to przede wszystkim muzyka, gitara, ezoteryka i wszystko z nią związane Gram na gitarze elektrycznej już kilka ładnych latek. Chciał bym związać z tym swoją przyszłość ale raczej nie sądzę by to było realne. Ponad to interesuję się filmem, komputerami. Lubię także napić się piwa oraz dziewczyny. (Nie jestem Casanova) :D Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu by poświęcić się swoim zainteresowaniom, wiadomo praca. Lecz tylko jak jak znajdę chwilę i mam dobry nastrój to oddaje się im całkowicie. Pozdrawiam. :)

+Quote Post
VegOo.
post 15.01.2007 - 11:48
Post #16

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

Siema
Mam na imie Mateusz lecz wszyscy mowią do mnie Drobny<- od nazwiska. Jestem z Sosnowca.
Zainteresowania: ezoteryka (głównie oobe), anime\manga, gry komputerowe, silownia na którą uczęszczam, sztuki walki tj. tajski box, capoeira, troche chodziłem na karate (seido).
Skąd jestem: Mieszkam blisko Katowic.
hobby: rysowanie, kolekcja anime (mała dość, ale sie rozwija)
Coś ciekawego o mnie: hmmm... jestem zwykłym, przeciętnym śmiertelnikiem, który jest maleńką cząsteczką wszechświata. Jak każdy lubie popić, czasem sie ochlać na maxa, a czasem tylko dla smaczku. Lubie pizze, kurczaka z rożna, chamburgery, cocacole. Papierosów nie pale i nie lubie gdy ktoś pali w moim towarzystwie. Oobe interesuje sie od
26.07.06r kiedy to przeczytalem pare artukułów o obe, jeszcze tego samego dnia opuściłem na krótko świadomie ciało ok godz 03:15 (Prawda jest taka, że gdybym nie opuścił wtedy ciała to by mnie tu prawdo podobnie nie było). Miałem wiele LD i dwa Oobe. Chyba to wszystko.

+Quote Post
Zbyszek
post 15.01.2007 - 20:11
Post #17

cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 976

Notatnik

Hej tu ja i dziadek .Pozdrowienia
Doliczylem sie 46 lat.Przez pare ostatnich myslalem ,ze tylko 44.

+Quote Post
Militar
post 15.01.2007 - 20:55
Post #18

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 14

Notatnik

dobre :D gdyby nie seria sprzeczności to bym nawet uwierzył. jakkolwiek życzę nauki kontroli nad obe zbyszek.

+Quote Post
Quel
post 15.01.2007 - 21:00
Post #19

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Witam

Mam na imię Damian, 16-stka na karku, konkretne LO - human. Najważniejszy w moim życiu jest sport - breakdance, capoeira, gimnastyka gimnastyczna - , właśnie on jest moją ucieczką od jakichkolwiek problemów. Nie mam nałogów, korzystam z silnej woli. Poza tym interesuje mnie psychologia, filozofia, zagłębianie się w logikę, demagogią, sztuką przekonywania i bardziej międzyludzkimi sprawami. OOBE to dla mnie odskocznia od nudnego i jakże prostego świata codziennego. Z rzeczy zwyczajnych to szukam spokoju w muzyce, jest to głównie hiphop. Jak jestem smutny - jest to trochę rad, przy dobrym humorze - zabawa słowem. Aha, no i ciekawi mnie schizofrenia.

Jeśli ktoś ma własne teksty chętnie je poczytam, zawsze można czegoś więcej się nauczyć:)
W ogóle zachęcam do konkretniejszych rozmów:)
3.02.2007 Mój pierwszy raz.

"I od dzisiaj wynajęty morderca ma pilnować drogi do mojego serca..."
-->

+Quote Post
zchizma
post 15.01.2007 - 21:31
Post #20

Gość Rodziny
*

Notatnik

Siemanko! Czy ja tez moge :D ?
Nawet jesli nie to i tak napisze.
Mam na imie Marta i jest mi milo ze jest tu juz jedna Marta bo to takie fajne imie.
Mam 19 lat ( w tym roku skoncze). Planuje zdac mature i zostac urzędasem, ale takim fajnym co patrząc na papierki widzi ludzi a nie tylko papierki. Uczęszczam do klasy o profilu humanistycznym (przypadek). A tak a propo tych z mat-fizu to tylko tacy sie nadaja do praktyki obbe? (nie odbierjacie mi nadziei :)Nie no w sumie byl tu ktos z humana, ale to chyba prawdziwy humanista )
Mowia ze jestem opanowana, ale często wybucham-ŚMIECHEM (ciężko mnie wtedy uspokoić).
Uwielbiam koncerty, wiąże się to z muzyką jaką kocham a mianowice regge. Oprcz tego uwielbiam rock, punk rock, ska, nawet hard rock i gotyk. Ta muzyka (to wszystko co wymienilam i pare innych) daje mi sile i pozytywnie nastawia do tego, jakby nie bylo, niewesolego świata. Jak muzyka to i taniec...pogo (hehe), ale bawie sie we wszystkim.
Lubie sporty, choc jestem raczej przeciętniakiem w tej kwestii. Wazne zeby bylo smiesznie (szczegolnie w siatkowce).
Co jeszcze...jestem leniwa, nie chce mi się uczyć, ale za to imprezkami nie gardze. Ostatnio poznaje nowe smaki win, wiecznie jestem na diecie ale piwem nie gardze (niestety). Tak szczerze to lubie być pijana( ale nie tak żeby sprawdzać jak szumi morze w łazience).
Jestem osoba spoleczna, nie moge zyc bez przyjaciol i znajomych. A poza tym jestem liberalna, wesola i optymistyczna, tolerancyjna.
Marzy mi sie wolność absolutna, ale ciagle cos staje na drodze do mojej wolnosci :(
Tak mi sie wydaje, że powinien mnie zbadac dobry psychiatra...
No to tyle bo jeszcze w jakis naryzm popadne a przeciez jestem skromna osóbka. Mam nadzieje, że nie przynudzilam. Chyba za duzo gadam. Przepraszam
Nastepny proszę :) (jak u lekarza )

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 16.01.2007 - 14:30
Post #21

Guests
Punkty prestiżu:

Hehe ... cieszę się,że tamat się przyjął .Już wiemy o sobie więcej i jesteśmy troszkę bliżej :)
Średnia wieku mnie trochę przytłoczyła - Gdyby nie Zbyszek ,to okazało by się,że jestem jedynym weteranem . Wczytując się w niektóre wypowiedzi można wywnioskować (na tym wyłącznym przykładzie ) ,iż ludzie interesujący się -zawężając temat: oobe ,ld i podobnymi kwestiami są bardzo poważnymi osobami (pomimo młodego wieku) . Czy tylko mnie się wydaje,że część postów zabrzmiała : " Witam ,mam na imię Kazimierz i jestem alkoholikiem :) " Trochę ironizuję ,ale coś w tym jest .
Najważniejsze jednak ,że jest nas sporo i możemy wzajemnie wspierać się wiedzą wynikającą z doświadczeń , własnych doświadczeń .A taka wiedza jest najcenniejsza .Przyznać trzeba ,że jest wśród nas kilka osób , które posiadają ogrome doświadczenie którym chętnie się dzielą i służą szybką pomocą udzielając dobrych rad wszystkim "pytającym" a o to przecież chodzi . Podsumowując: JEST DOBRZE !
Kto się jeszcze nie "wpisał" ,albo coś chce dodać, podsumować , zreasumować , to zapraszam ...

+Quote Post

26 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park