oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Zostawienie Swoich Kompleksów I Smutków W Astralu
*^^*Vedis*^^*
post 25.02.2009 - 15:14
Post #1

Gość Rodziny
*
Grupa: Podróżnicy

Notatnik

Pewien kolega pomyślał, że można zostawić swoje kompleksy i smutki w astralu. Ja tak zrobiłam dziś w nocy. Wrzuciłam je do miski. Teraz czuję się bardzo, bardzo szczęśliwa.
Inny kolega powiedział mi przed chwilą na gg, że w ten sposób porzucam część siebie i te smutki wrócą do mnie z podwojoną siłą. Co o tym sądzicie? Czy powinnam wrócić do astrala, aby odnaleźć tę miskę i wylać smutki?
Go to the top of the page

+Quote Post
Draq
post 25.02.2009 - 15:44
Post #2

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 178

Notatnik

Niczego nie musisz sie pozbywać, by smutki i kompleksy przeszly, zamiast tego przyjmij do siebie wiecej swiatła i pokochaj siebie :).

+Quote Post
1 Dzięki Draq za ten przydatny wpis:
PurpleCat
*^^*Vedis*^^*
post 25.02.2009 - 16:15
Post #3

Gość Rodziny
*

Notatnik

CYTAT(Draq @ 25.02.2009 - 16:44) *
Niczego nie musisz sie pozbywać, by smutki i kompleksy przeszly, zamiast tego przyjmij do siebie wiecej swiatła i pokochaj siebie :).

Powiem, że teraz czuję się bardzo fajnie, ale nie chcę, żeby smutki wróciły.

+Quote Post
monii
post 25.02.2009 - 16:48
Post #4

Częsty Gość Rodziny
**

to chyba bardziej chodzi o podświadomość, wydaje ci się że wrzuciłaś smutki i psychicznie jest Ci dobrze...
Nie wierz w jakieś głupoty że do Ciebie to wróci, wróci jeżeli będziesz się tym zamartwiać bo podświadomość zadziała w odwrotny sposób właśnie

pozdr.

+Quote Post
Franky
post 25.02.2009 - 19:10
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

Ja podzielam zdanie z monii. A jak się boisz, że wrócą to zostaw je w sf. Po prostu przestań o tym myśleć i zaakecptuj siebie. Nic nie doda Ci uroku i urody jako kobiecie jak samozaakceptowanie.

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 25.02.2009 - 19:43
Post #6

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(*^^*Vedis*^^* @ 25.02.2009 - 15:14) *
Pewien kolega pomyślał, że można zostawić swoje kompleksy i smutki w astralu. Ja tak zrobiłam dziś w nocy. Wrzuciłam je do miski. Teraz czuję się bardzo, bardzo szczęśliwa.
Inny kolega powiedział mi przed chwilą na gg, że w ten sposób porzucam część siebie i te smutki wrócą do mnie z podwojoną siłą. Co o tym sądzicie? Czy powinnam wrócić do astrala, aby odnaleźć tę miskę i wylać smutki?

R Monroe w swoich utworach z Instytutu też poleca taką metodę na pozbycie się wielu niepotrzebnych aspektów . Robiłem to już tyle razy ,że gdyby skumulowane wróciły - zalały by jeb*ną Amerykę razem z jej z jej je*anym kryzysem.

+Quote Post
Joko
post 26.02.2009 - 15:38
Post #7

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 4

Notatnik

Nie znam sie zbyt dobrze na tym, ale zdaje się nie wychodzic to na zdrowie, zabrałabym tylko część tych smutków, ale sama zdecyduj...

+Quote Post
jaskier
post 26.02.2009 - 16:09
Post #8

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 4

Wszystko zależy od ciebie. Zatop w beczce, wyrzuć na dno morza, cokolwiek. Skoro ich się pozbyłaś, czemu miałyby wracać? Zamknęłaś epizod i żyjesz dalej, ot co :)

+Quote Post
Kja
post 26.02.2009 - 19:59
Post #9

Przechodzień

Notatnik

Jak czujesz się z tym fajnie to dobrze nie przejmuj się tym bo gdy będziesz o tym myśleć to radość minie ;)

+Quote Post
Michal
post 01.03.2009 - 23:38
Post #10

Gość Rodziny
*

CYTAT(*^^*Vedis*^^* @ 25.02.2009 - 15:14) *

po pierwsze, to jeśli zrobiłas sobie projekcje miski i tych smutków które tam zostawiasz to ok, ale jeśli o nich dalej myślisz, koncentrujesz się na nich, to niczego się nie pozbyłaś, tylko dalej je sobie projektujesz :) tylko poprostu lepiej sie poczułaś ale to niczego nie zmienia. Nie możesz czegos wyrzucić i tyle.

Sugier dobrze sobie odkrył "tu i teraz" bo stad odbywa się kreacja i tylko to sie liczy. Jeśli tu i teraz myślisz o smutkach czy problemach to je dostaniesz (zrobisz sobie ich projekcje - w realu), tworzysz sobie wlasne warunki wlasnie w ten sposob itd.

+Quote Post
Szopen
post 02.03.2009 - 18:14
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 41

Notatnik

Ja od siebie chciałbym dodać, ze mam babkę terapełtkę i kiedyś mówiła mi o metodach (psychologicznych) pracy ze "zdepresjowanymi" pacjętami. Wprowadza się taką osobe w trans i właśnie działa na podświadomość (jak np. nagrania Adama Bytofa) w ten sposób by słuchający wrzucił smutki, żale i problemy do kotła i zajął się własnym, życiem a nie przeszłością/przyszłością. po prostu Carpe Diem :). Nie widze w tym nic... problematycznego :p

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park