oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

7 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Wrażenia Po Oobe Zlocie
Draq
post 06.08.2007 - 12:33
Post #43

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 178

Notatnik

Hehe, mój tata powiedział że jedzie ze mną na następny zlot, zaczął się interesować ezo, masakra :D
Go to the top of the page

+Quote Post
twistoid
post 06.08.2007 - 12:47
Post #44

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 2171

DZIAŁO SIĘ DZIAŁO drodzy OBECNI moi FP było nieziemsko!!! Teraz kiedy to piszę odczuwam zajebistą tęsknotę.To było naprawdę OBEdoznanie najwyższych lotów.Tyle WSPANIAŁYCH osób. Nadal czuję waszą obecnośc. Dzięki Imar brachu za foty. Nic już nie będzie takie samo:-)

+Quote Post
pieczywo
post 06.08.2007 - 13:02
Post #45

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 23

Notatnik

CYTAT(Draq @ 06.08.2007 - 13:33) *
Hehe, mój tata powiedział że jedzie ze mną na następny zlot, zaczął się interesować ezo, masakra :D

Moja mama powiedziala to samo :D pozniej ogladajac pare fragmentow z kamery wciagnela sie tak, ze malo co a spoznilaby sie do pracy.

Dzięki! Jesteście wspaniali, a w dodatku dzis rano mialem jeszcze oobe :)
Kompa bede mial kolo czwartku, wiec jakichs zajawek filmowych spodziewajcie sie kolo weekendu.
K... jestem nowym człowiekiem!!!
ps. Na nastepnym zlocie trzeba postarac sie o troche wiecej OBEbigosu :P

+Quote Post
Liv
post 06.08.2007 - 17:33
Post #46

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy

Witajcie wszyscy :)))))

No to się zarejestrowałam :)))

Zjazd to maksymalne DOŚWIADCZENIA i maksymalna ZABAWA :)))
Zupełnie inaczej czyta się teraz posty "widząc", kto je pisze :))

...OBEjadek, OBEbigos, "OBEUFO" na górce i pyszne "sugierki" ;) Ależ fantastycznie wyszedł nam sobotnio-nocny trans, gdzie mieliśmy sobie "wyrywać głowy"... nikt nie zaprzeczy, że wszyscy transowali się bardzo głębko ;)))))
I na koniec, jak wyjechał OBEbus, przeleciał nad nami żółto-czarny OBEsamolot :))) No cud miód podkreślający ziemsko-nieziemskie klimaty :)))
Świetny pomysł z OBEdługopisem... PRZYPOMINA, ach przypomina o ŚWIADOMOŚCI i PAMIĘTANIU :))))

Wszyscy - ci co byli i nie byli na zlocie - jesteśmy grupą NIESAMOWITYCH ZIEMSKO-NIEZIEMSKICH istot :)))))

+Quote Post
Kiraa
post 06.08.2007 - 17:39
Post #47

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Hej!
Kurcze, szkoda, że nie mogłam z Wami tam być ;( Będę musiała zadowolić się fotami ;(
Pozdro

+Quote Post
Mishah
post 06.08.2007 - 17:42
Post #48

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 143

Moi rodzice też powiedzieli, że na następny zlot jadą ze mną, ale chyba żartowali, bo jak nie to masakra normalnie jakaś

+Quote Post
Zbyszek
post 06.08.2007 - 17:51
Post #49

cialka.net
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 976

Notatnik

Tak w pospiechu.Cialka sie potwierdzily a bezradny duch bez cialek,bez psychiki potwierdzony zostal przez paru oobeowcow.Brawo dla Dragona..
Miedzy trzezwieniem udalo sie nam pare prob przeprowadzic,
Obrywanie glowy ,ciagniecie za rece. Skakanie du... po brzuchu i pare wspolnych wypraw mentaln,Darek scisnal mnie raz we wspanialym uscisku heteronogami po nerach. .Z tego co wiem Noble gonilo ufo a mnie raz w nocy przywalilo miloscia, z czego zrobilem uzytek.
Przy porzegnaniu na dworcu i zaczelo mnie wywalac z ciala.Dosyc pozno jak dla mnie. Chyba przez ten absynt.

+Quote Post
Ketrab
post 06.08.2007 - 17:55
Post #50

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

Ludzie, jak by ktoś nieśwaidomy naszych zainteresowań wpadł na forum i o od razu wszedł na ten teamt to jedyne słowa jakie cisneło by mu sie na usta to " Na łysą góre z nimi ,może da się ich jeszcze urtować" (:

+Quote Post
Noble
post 06.08.2007 - 19:14
Post #51

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 137

Notatnik

Trochę już doszedłem do siebie i po prostu jeśli mam coś powiedzieć na temat zlotu to powiem tak: BYŁ TO ZAJEBISTY TRZYDNIOWY WSPÓLNY LD. Moja świadomość się zmieniła i stałem się innym człowiekiem... TO BYŁO SPOTKANIE W REALU A JEDNAK BYLIŚMY POZA - ZAJEBISTE!!! Więcej nie piszę bo łzy się cisną...eh nie da sie opisać tego słowami...

+Quote Post
Guest_kamglow_*
post 06.08.2007 - 19:18
Post #52

Guests
Punkty prestiżu:

Te "sugierki" (Domyślam sie że cukierki.. od pana Darka), mogły być nafaszerowane jakąś substancją przesłaną przez niefizycznych ;D bo coś sie za bardzo cieszycie =]

+Quote Post
Draq
post 06.08.2007 - 19:41
Post #53

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 178

Notatnik

http://youtube.com/watch?v=kCsAfkl13kg
Jeden z filmików ze zlotu. Jest kręcony z mojej komórki, dlatego też taka słaba jakośc.

+Quote Post
obe_jerry
post 06.08.2007 - 22:27
Post #54

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 34

Notatnik

Ej ludzie nie wiecie co sie stało z Darkiem?? Czemu wogle sie nie odzywa ani na swojej stronce ani tu na forum?? Ktoś wie cos na ten temat? Bo zaczynam sie martwić.

+Quote Post
Noble
post 06.08.2007 - 22:35
Post #55

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 137

Notatnik

Spoko z Darkiem wszystko ok:) przeładowałem go miłością i zanim się wysłowi musi trochę wytracić ciepła ;) w międzyczasie napierdala sie z systemem...podobnie jak ja zresztą...

+Quote Post
Guest_Angello_*
post 06.08.2007 - 23:11
Post #56

Guests
Punkty prestiżu:

Miło słyszeć, że zlot sie udał. Nawet pogoda dopisała. Fotki super, ale czekam na filmiki. :)

+Quote Post
bachu
post 07.08.2007 - 09:38
Post #57

Członek Rodziny

Notatnik

Mialem byc, ale mnie nie było ponieważ jeszcze nie odpocząłem po innym wyjezdzie. Mam nadzieje, że obemaniacy mi to wybaczycie.

+Quote Post
Discoverer
post 07.08.2007 - 11:13
Post #58

OBE Maniak 41
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

Świetnie ze zlot wypalił i to jak widzę rewelacyjnie dobrze, co zresztą się nie dziwie spotkanie tylu obeznanych, obeświadomych wspaniałych ludzi musiało zaowocować w czadową obeimpre:)
Zapewne następny zlot będzie równie bardzo dobry jak ten, jak nie lepszy, niech żyje miłość i wolność tu i tam w POZA zawsze i wszędzie niech tak będzie niech moc miłości i wolności nie topnieje w kruchości ludzkiej niedoskonałości.

+Quote Post
Zbyszek
post 07.08.2007 - 11:45
Post #59

cialka.net
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 976

Notatnik

Na fotce z cieniami tylko Anula sie usmiecha. Jak by przeczula ,ze ktos ja pocaluje astralnie nastepnego ranka a moze cos sie jej przytrafiloniebuanskiego

+Quote Post
Kazik
post 07.08.2007 - 12:18
Post #60

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 69

Dzisiaj zastosowałem moją słynną metodę wychodzenia zwaną "na piwo". :-)
Najlepsze to Okocim Mocne wypite przed snem. Odjazd gwarantowany w 80%! Tak jest przynajmniej w moim przypadku. :-) Gdzieś koło trzeciej w nocy zacząłem liczyć od 100 do 1, starałem się też równomiernie oddychac. Miałem nadzieję, że uda mi się wybrać na spotkanie na górce... Powoli zapadałem w trans i wkrótce pojawiły się ciarki. Wibracje rozchodziły się powoli od splotu słonecznego po całym ciele i im bardziej się nasilały, tym bardziej odpływałem. Leżałem na boku, z ręką na poduszce, ale po chwili dotarło do mnie, że czuję się tak, jakbym leżał na plecach.
Wiedziałem, że teraz mogę wyjść. Wyciągnąłem do góry ręce, po chwili z ciała wyszła jeszcze głowa. Miałem jednak problemy z całkowitym oderwaniem się. Wysilałem się mocno, wierciłem w ciele próbując się jakoś wyrwać. W kńcu zacząłem prosić: "Hej! No pomóżcie mi się stąd wydostać, pociągnijcie mnie do góry, weźccie z sobą...!". Kuźwa! Nikt nie przyszedł! Olali mnie! :-))) Nikt mi nie pomógł.
Zmęczyło mnie to truchę, drgawki znów się nasiliły, a ja zaczałem zapadać się w ciało. Wiedziałem już, że ze spotkania na górce nici...
Stopniowo powracałem do siebie. Pierwsze przebłyski świadomości były takie, że znów leżę na boku. Pod sobą miałem pościel, pod uchem poduszkę, ale jeszcze nie miałem czucia w rękch i dłoniach. Lewa ręka leżąca na poduszce, była jakby w zawieszeniu. Wiedziałęm, że tam jest, ale sama dłoń nie czuła jeszcze pościeli. Zmysł dotyklu był w niej wyłączony, choć inne części ciała odczywały ciepło łóżka, materiał pościeli itp. A moja lewa ręka wydawała się unosić w próżni, lewitując parę centymetrów nad łóżkiem. Dopiero po chwili, gdy całkiem dopasowałem się do ciała stopniowo pod palcami dłoni wyczułem materiał i miękkość poduszki... W końcu cały stałem się "fizyczny".
Gdy się obudziłem, była 3.40 rano.
Później zrobiłem jeszcze drugie podejście, ale tym razem skończyło się tylko na drgawkach i chwilowym wysunięciu głowy.
Gdy się obudziłem ponownie, była 5.20. Dzisiaj nie polatałem, ale samo doświadczenie było super.

:-) Kazik

+Quote Post
amen
post 07.08.2007 - 18:06
Post #61

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 15

wstawiłem na YouTube filmik ze zlotu, zrobiony moją komórką :
http://www.youtube.com/watch?v=uFPb4WAQFb8
Pozdrawiam!

+Quote Post
Sebastian - RAKI...
post 07.08.2007 - 18:36
Post #62

Dusza Towarzystwa

Notatnik

:| Będę płakusiał...
:)

+Quote Post
amen
post 07.08.2007 - 18:39
Post #63

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 15

Nie płakaj, tylko przyjedź na następny zlot:) Ja już czekam na niego, brakuje rozmów o tym, co mnie naprawdę interesuje no i waszych Jaźni...

+Quote Post

7 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park