oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Closed TopicStart new topic
> Ketamina Ktos Probowal? Gwarancja Na Oobe
Guest_sarajulka_*
post 27.11.2011 - 19:09
Post #1

Guests
Punkty prestiżu:

duzo czytalam o oobe i dodatkach dzieki kttorym mozna wejsc w ten stan . znajoma powiedziala ze brala KETAMINE kilkakrotnie i za kazdym razem odbywala podroz oobe inaczek K-HOLE tak jak pisza inni widza siebei z gory albo boku moga poruszac sie gdzie chca. latac i wiele innych rzeczy takze wyczytalam ze ponad 90% doswiadczen to oobe przy KETAMINIE, wlasnie kupilam 5 gr i okaze sie jaka bedzie moja podroz poza cialo.... sa osoby ktore juz probowaly tego?

http://talk.hyperreal.info/ketamina-t13118-10.html
Go to the top of the page

+Quote Post
Fskbnsk
post 27.11.2011 - 19:21
Post #2

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 6

Tak, oobe występuje bardzo często po zażyciu odpowiedniej ilości ketaminy, gdzie to dostałeś jeśli mogę spytać?

+Quote Post
Guest_sarajulka_*
post 27.11.2011 - 19:26
Post #3

Guests
Punkty prestiżu:

wystarczy wpisac w googl ,,sprzedam ketamine,mefedron ,, i opcji i sprzedajacych jest mnustwo, raport z podrozy podam jak wezme.... prosze o wypowiedzi jesli ktos juz teo prubowal

+Quote Post
Pistash
post 27.11.2011 - 19:26
Post #4

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 4

Mój znajomy z tego co pamiętam kiedyś próbował KETAMINE. Zażył pewną dawkę (nie mam pojęcia ile ale pewnie dużo) i z tego co opowiadał jego brat, to chciał mieć takie doświadczenie poza ciałem, że próbował z domu wybiec ze sznurem krzycząc, że idzie się powiesić. Efekt "podróży": płukanie żołądka i odwyk.
Serdecznie nie polecam.
W naturalnych podróżach wystarczy duże pragnienie opuszczenia ciała, wiara w siebie i niezłomność w dążeniu do celu. Odradzam korzystanie z farmakologi gdyż jeśli naprawdę zależy Wam na satysfakcji z "podróży" to takowa może być niesatysfakcjonująca, niebezpieczna, niezdrowa i powodująca na drugi dzień kaca moralnego.
pozdrawiam i jeszcze raz odradzam...

+Quote Post
Mano
post 27.11.2011 - 20:26
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 105

Notatnik

jaki kurwa mefedron? przeciez to zdelegalizowali, czy ja o czyms nie wiem?

"Mój znajomy z tego co pamiętam kiedyś próbował KETAMINE. Zażył pewną dawkę (nie mam pojęcia ile ale pewnie dużo) i z tego co opowiadał jego brat, to chciał mieć takie doświadczenie poza ciałem, że próbował z domu wybiec ze sznurem krzycząc, że idzie się powiesić. Efekt "podróży": płukanie żołądka i odwyk.
Serdecznie nie polecam. "

Po kiego sie wypowiadasz i nie polecasz? Doswiadcz na wlasnej skorze i sie wypowiadaj. Poza tym 'z tego co pamietam', 'pewna dawka, nie wiem ile ale pewnie duzo', 'opowiadal jego brat', to se wsadz pan w 4 litery. Gorsze o mediow jest tylko pie$$$$$ glupot.

+Quote Post
Pistash
post 27.11.2011 - 20:54
Post #6

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 4

Uważam, że jest to niebezpieczne i o tym mówię, wolny kraj wolne słowo i możność spojrzenia na sytuacje z różnych perspektyw. Historia prawdziwa, znam obu gości i obaj o tym opowiadali. Przecież każdy może postąpić jak uważa. Więc i wypowiedzieć może się każdy, ja po prostu odradzam również z racji swojej mentalności.

+Quote Post
Mano
post 27.11.2011 - 20:59
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 105

Notatnik

spoko ogolnie rozumiem, jedynie co wkur$$$ mnie to, ze sam nie sprobowales, a napisales, bo ktos tak mowil. Ja jestem zdania, ze dopoki samemu sie nie sprobuje nie ma sie co wypowiadac, a kwestia mentalnosc polakow, to osobny temat.
Nie mam spiny, ale chyba wiesz o co mi chodzi.

Dam ci przyklad:
Stare roczniki - Cpunstwo, to palenie trawki, a jak trawka to na bank cos zlego, w zyle i do rowu i tyle.
Ale, ze kurwa alkohol i papierosy dostepny, pija, palą, dopoki nie wypija zjebany humor a jak zapala to mysla, ze sa chuj wie kim to mnie to szczerze wkurwia. Wiec temu mam takie podejscie i mnie to po prostu gnebi od srodka.
Nie cierpie polaczkow, mam dosc tej mentalnosci i nie ja wybieralem gdzie sie urodzilem.

dobrze ze mamy wolnosc slowa i to jeszcze na takim forum. Moge se poprzeklinac :)

+Quote Post
Guest_sarajulka_*
post 27.11.2011 - 21:22
Post #8

Guests
Punkty prestiżu:

widze ze niektorzy sa ograniczeni... wiele specyfikow probowalam i nie jestem uzalezniona ale wiele jeszcze sprobuje... prosze o wypowiedzi osob ktore probowali KETAMINY

+Quote Post
0rion
post 27.11.2011 - 21:33
Post #9

Gość Rodziny
*

tak czytam o waszych środkach, nigdy bym niczego nie brał na zwiększenie szans wyjścia lub rodzaju pobytu, każdy środek działa na ciało lub umysł, chmiel, tytoń kofeina to i wasze środki też, wydaje mi się że najlepiej jest na trzeźwości umysłu, problem, ( trudności jakie mamy ) wynikają zapewne z ilości neuroprzekaźników jakie mamy w bani, myślę że gdybyśmy mieli ich więcej znacznie więcej łatwiej było by to osiągnąć, nie potrzeba nam jednak dopalaczy, i tak wszystko opiera się na własnej woli, nawet jak zjesz liść laurowy i uwierzysz że ci pomorze to pomorze, niczym BE POWER z biedronki za 2 zł, chuj nie energi drink a poczujesz się lepiej.

+Quote Post
Mero
post 27.11.2011 - 21:43
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 65

Notatnik

daj linka do kupna ketaminy jeśli możesz , jeśli masz :)

+Quote Post
makyo
post 27.11.2011 - 22:55
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 376

Mano, obywatelstwa można się zrzec. I nie będziesz już polaczkiem. Cejrowski tak zrobił i jest szczęśliwym człowiekiem.
Wolność słowa nie oznacza, że możesz bluzgać w miejscach publicznych i moderatorzy powinni zwrócić Ci uwagę.
Ja osobiście mam dość powszechnie panującego wulgaryzmu, chamstwa i prostactwa.
Tfu!

+Quote Post
Bilu
post 28.11.2011 - 08:49
Post #12

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 349

Notatnik

CYTAT
Ja osobiście mam dość powszechnie panującego wulgaryzmu, chamstwa i prostactwa.

Jajka Cie bolą od tego, czy może głowa?

+Quote Post
biosone
post 28.11.2011 - 09:55
Post #13

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 14

CYTAT(sarajulka @ 27.11.2011 - 19:26) *
wystarczy wpisac w googl ,,sprzedam ketamine,mefedron ,, i opcji i sprzedajacych jest mnustwo, raport z podrozy podam jak wezme.... prosze o wypowiedzi jesli ktos juz teo prubowal

Ale masz już u siebie tą ketamine, znaczy przyszła Ci paczka? bo czytałem że 90% takich ogłoszeń to oszustwa.

+Quote Post
twistoid
post 28.11.2011 - 11:34
Post #14

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2174

Oobe występuje przy śnieniu narkotyki wywołują stany narkotyczne. Zresztą to nie forum o narkotykach. Zamykam.

+Quote Post

Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park