oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Problem Z Poruszaniem Się, Wiem że już było na forum jednak że poruszę na nowo.
0rion
post 25.11.2011 - 20:57
Post #1

Gość Rodziny
*
Grupa: Podróżnicy

Mam coś takiego że za każdym razem po przejściu, muszę na nowo uczyć się poruszać, obojętnie czy chodzić skakać czy latać. męczy mnie to, jak chodzę to nogi jakby w gumy albo z betonowymi pantofelkami. jaki sposób poruszania się uważacie za najłatwiejszy i czy też macie takie problemy ?
Go to the top of the page

+Quote Post
Drag0n
post 26.11.2011 - 12:23
Post #2

Świadomie Śniący
Punkty prestiżu: 304

Notatnik

Ja tylko pomyślę o przemieszeniu się i od razu to się dzieje, nie chodzę jak w realu.

+Quote Post
0rion
post 26.11.2011 - 21:17
Post #3

Gość Rodziny
*

właśnie może ja po prostu usiłuje chodzić jak w realu, jest to możliwe ale przez to zawsze na nowo się uczę, ciężko mi nawigować, czasami jak nie myślę o tym gdzie mam się znaleźć porostu gdzieś się znajduje i coś się dzieje a jak chcę gdzieś iść to schody. Jak z lataniem, jest porządku do puki nie popatrzę w duł. Problem mój polega chyba na tym że jak już coś się dzieje to nie dowierzam i spadam. Jak z Jezusem i Piotrkiem na morzu.

+Quote Post
Mero
post 26.11.2011 - 23:56
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 65

Notatnik

Jeśli się skupisz na tym co robisz np. lataniu to nie spadniesz w dół np. hm. co do poruszania się może musisz się dostosować ja nie miałem problemów więc nie wiem.

+Quote Post
set.h
post 27.11.2011 - 12:32
Post #5

instytutnoble.pl
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 523

Notatnik

W OBE można chodzić tak samo jak w realu nie ma szczególnej różnicy. Problemy które masz pojawiają się najczęściej na początku przygody z obe ale z czasem wraz z coraz większą ilością wyjść problem znika. U mnie np. do tej pory co jakiś czas pojawia się ten efekt który ustaje jak oddalę się na kilka metrów od ciała.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park