oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Przypadki?
hyper85
post 16.02.2019 - 08:21
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 6

Witajcie kiedys pisalem na forum o moim przypadku nie bede do tego wracal jak ktos chce moze sobie poczytac.A wiec czytalem ksiazki monroea i moena troszke zaczalem sie interesowac oobe.Powiem tak praktycznie no moze nie zawsze ale czesto kiedy tylko pomysle o obe w nocy po przebudzeniu przechodza mnie ciarki po plecach stawiam na to ze to sa wibracje i utrzymuja sie tak dlugo do poki nie rusze cialem jestem w tym momencie swiadomy co sie dzieje.Dzisiejszej nocy okolo 1.30 to samo plus czulem ze moje nogi sa poza tak jakby ktos mnie chcial wyciagnac,moze nie bylo szarpania tylko ,,znowu"bo kiedys tak mialem zaczalem krzyczec bardziej jęczeć zeby to sie skonczylo,slyszalem moja zone jak mnie do mnie krzyczy z drugiego pokoju a ja nie moglem sie ruszyc.Do sedna chce przez to powiedziec ze boje sie troche opuscic cialo czyt.ksiazke i cyt.monroea ze raz jak sie wyjdzie to odwrotu noe bedzie.Wydaje mi sie ze mam jakies predyspozycje albo ktos chce zebym opuscil cialo bo nie mam z tym zadnego problemu zeby utrzymac stan swiadomosci tyle ze strach przed nieznanym mnie blokuje.Chcialem opisac moj przypadek bo wydaje mi sie ze to forum po to jest.No i z reguly jescze dodam ze dzieje sie tak ze leze na brzuchu prądy ciarki zaczynaja sie od plecow i praktycznie odrazu zaczyna sie tak jakby wyjscie od plecow ale dzisiaj od nóg i dzisiaj jescze jak zona do mnie krzyczala slyszac moj belkot otworzylem oko ale nie fizyczne,jak probowalem ruszyc czymkolwiek i jak juz sie udalo wszystko ustapilo.Dziekuje pozdrawiam.
Go to the top of the page

+Quote Post
MarcinM
post 21.02.2019 - 18:40
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

tak jakby ci sie nogi unosiły i falowały na czymś ?

+Quote Post
hyper85
post 21.02.2019 - 22:03
Post #3

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 6

Ciężko powiedziec ale tak jakby od uda do stóp byly powyzej ciala tak na 30cm.

+Quote Post
Bin
post 10.04.2019 - 08:37
Post #4

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 42

Notatnik

Też to kiedyś miałam. Jak gdyby ktoś mnie za nogi ciągnął do góry a cała rzeczywistość była taka sama jak w realu ( to samo miejsce spania, ubranie itd.) tylko tak jakby wszystko wibrowało, buczało. Z tego co mi się wydaje jest to dość powszechne przy paraliżu sennym. Przynajmniej czytałam i słyszałam od znajomych o tego typu akcjach nocnych opisywanych raczej jako koszmary senne.
Jakie jest pytanie?
Nie jest to chyba za dobry wstęp do obeobcowania bo wywołuje duży lęk. Szczególnie, że wydaje nam się że oddziałuje jakaś obca siła bo to się dzieje bez naszej wyraźnej intencji i mamy poczucie braku kontroli.
W moim przypadku przy drugim czy trzecim razem próbowałam poddać się temu ale barki i głowa nie chciały się oderwać od łóżka, czułam nawet coś jak ból przy próbie.
Jest to napewno ciekawe doświadczenie. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś znajdzie wytłumaczenie trochę lepsze niż randomowe wyładowania w mózgu na tego typu doświadczenia senne/ przysenne.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park