oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Przyciąganie Myślami, Telepatia
slonecznikowa13
post 10.09.2017 - 20:43
Post #1

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 1

Hej, nie wiem czy dobrze trafiłam. Ale może znajdzie się ktoś, kto wie coś więcej w temacie telepatii, przyciągania myślami.
Zdarzało mi się kiedyś przyciągać ludzi myślami. Czasem ktoś mnie przyciągał i różnie się to objawiało. Zawsze ta osoba pojawiała się w moim śnie i próbowała się ze mną skontaktować. Czułam też czyjąś obecność w tym samym pomieszczeniu, w którym przebywałam. Teraz możecie się śmiać, ale w takich sytuacjach zawsze miałam gorące, palące uszy czasem też policzki. Śmiałam się z tego, nie chciałam wierzyć że to się tym objawia. Ale wiem że to prawda.
Wczoraj minęły 3 tygodnie odkąd ktoś próbuje dostać się do mojej głowy. Wszystko zaczęło się od poznania pewnej osoby. Trwa do dzisiaj. Nie wiem czy odległośc ma znaczenie, ale ta osoba jest teraz w Australii. Moje lewe ucho jest od tamtego dnia gorące, prawie cały dzień i noc. W nocy spać nie mogę, albo budzę się bo ucho mi się pali, czułam czyjś dotyk albo oddech (na pewno nie był to wiatr). Często mam wrażenie, że ktoś jest obok/ Ta osoba pojawiła się kilka razy w moich snach. Nie kłamię z tym, że trwa to już 3 tygodnie.
Na pewno nie jest to schizofrenia. Ktoś już mi powiedział, że mam pewne zdolności, inaczej pewne rzeczy odczuwam, bardzo intensywnie.
Byłam u trzech lekarzy, robiłam badania. Wszystko z moimi uszami jak i całym organizmem jest w porządku.Żadnych zmian nastroju, nic. Czuję się bardzo dobrze. Żadnych stresujących sytuacji od długiego czasu nie mam. To też odpada. Niczego na boku też nie biorę, żadnych wspomagaczy.
Na pewno nie był to świadomy sen. Rozpoznałabym.
Nie miało to związku z oobe. Od jakiegoś czasu już nie wychodziłam.
A jak wytłumaczyć sen, w którym ktoś wchodzi do pomieszczenia, ale cała postać jest rozmazana. Rozmawiamy, ale nic nie słyszę. Taki sen powtarza się często.
Często mam sny kiedy nie widzę ludzkich twarzy, są rozmyte.
Jeśłi ktoś z Was orientuje się w tym temacie, to pomóżcie. Czy da się to kontrolować, jakoś sprawdzić...Nie mogę się na niczym skupić, mam ochotę odciąć to ucho.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki slonecznikowa13 za ten przydatny wpis:
Rafael198

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park