oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Budzik!dzwiĘk We Śnie>>>ld
Foks
post 11.09.2013 - 10:30
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 780

Notatnik

Witam!!
Wbijam z tematem odnośnie budzika

, i stoperów do uszu...

Wczorajszego popołudnia postanowiłem 1,5 h poeksperymentować włączyłem budzik dosyć cichutko tak żebym z ledwością słyszał powtarzający sie dźwięk majac stopery w uszach...
Jak już spałem w czasie snu usłyszałem dźwięk, dźwięk dobrze mi znany wiedziałem ze mam wstać...Przyśnił mi się sen, stałem obok łóżka i próbowałem wyłączyć budzik ze złości nawet go rozwaliłem, tylko ze w śnie słyszałem później z każdego elektronicznego urządzenia w moim domu ten sygnał...
Można by wyobrażać sobie ten dźwięk, i myśleć że śnimy wtedy świadome sny będą się włączać jak tylko usłyszymy ten dźwięk...
Myślę nad stworzeniem płyty w której będzie słyszalny szept,, właśni śnisz'' fajnie jak ten szept byłby ustawiony wtedy kiedy mam fazę rem...tylko nei jestem dobrym elektronikiem który mógł by stworzyć urządzenie które podczas fazy rem jak tylko oczy napierdzielają jak szalone automatycznie słyszalny był by dźwięk i głos że śpisz....

Go to the top of the page

+Quote Post
I L'OBE YOU
post 11.09.2013 - 14:04
Post #2

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Foks @ 11.09.2013 - 10:30) *
Myślę nad stworzeniem płyty w której będzie słyszalny szept,, właśni śnisz'' fajnie jak ten szept byłby ustawiony wtedy kiedy mam fazę rem...tylko nei jestem dobrym elektronikiem który mógł by stworzyć urządzenie które podczas fazy rem jak tylko oczy napierdzielają jak szalone automatycznie słyszalny był by dźwięk i głos że śpisz....

po co wywalać drzwi otwarte na oścież, wszak i tak już fruwasz.

"Albin, to jest Twój sen. Wiesz że śnisz. Albin, spójrz na wlasne ręce. Albin wyjmujesz ręce spod kołdry, patrzysz na własne dłonie i wiesz, ze jesteś we snie"

nagrałem kiedyś podobne slowa z własnym imieniem na symulatorze głosu online i wrzuciłem w telefon pod postacią mp3. ustawiłem jako budzik godzinę przed domniemaną pobudką i...
...nie dałem rady zasnąć

+Quote Post
rab
post 11.09.2013 - 23:13
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 451

CYTAT(Foks @ 11.09.2013 - 11:30) *
Witam!!
Wbijam z tematem odnośnie budzika

, i stoperów do uszu...

Wczorajszego popołudnia postanowiłem 1,5 h poeksperymentować włączyłem budzik dosyć cichutko tak żebym z ledwością słyszał powtarzający sie dźwięk majac stopery w uszach...
Jak już spałem w czasie snu usłyszałem dźwięk, dźwięk dobrze mi znany wiedziałem ze mam wstać...Przyśnił mi się sen, stałem obok łóżka i próbowałem wyłączyć budzik ze złości nawet go rozwaliłem, tylko ze w śnie słyszałem później z każdego elektronicznego urządzenia w moim domu ten sygnał...
Można by wyobrażać sobie ten dźwięk, i myśleć że śnimy wtedy świadome sny będą się włączać jak tylko usłyszymy ten dźwięk...

Są podobne rzeczy - http://www.youtube.com/watch?v=d7LssPuyu7c

+Quote Post
2 Dzięki rab za ten przydatny wpis:
Deimond, Foks
Foks
post 12.09.2013 - 11:04
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 780

Notatnik

Nie zakładam nowego tematu, miałem ostatnio problem z lataniem we śnie. Wymyśliłem wiec czapkę do latania. ;-) spróbujcie...

Jeszcze jedno!! Można też wypróbować, działanie zapachów na świadome śnienie...Czasami wyczówam w LD jak ktoś coś gotuje w domu:) Wszystkie zmysły są aktywne...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park