oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Budzik!dzwi?k We ?nie>>>ld
Foks
post 11.09.2013 - 10:30
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 781

Notatnik

Witam!!
Wbijam z tematem odno?nie budzika

, i stoperów do uszu...

Wczorajszego popo?udnia postanowi?em 1,5 h poeksperymentowa? w??czy?em budzik dosy? cichutko tak ?ebym z ledwo?ci? s?ysza? powtarzaj?cy sie d?wi?k majac stopery w uszach...
Jak ju? spa?em w czasie snu us?ysza?em d?wi?k, d?wi?k dobrze mi znany wiedzia?em ze mam wsta?...Przy?ni? mi si? sen, sta?em obok ?ó?ka i próbowa?em wy??czy? budzik ze z?o?ci nawet go rozwali?em, tylko ze w ?nie s?ysza?em pó?niej z ka?dego elektronicznego urz?dzenia w moim domu ten sygna?...
Mo?na by wyobra?a? sobie ten d?wi?k, i my?le? ?e ?nimy wtedy ?wiadome sny b?d? si? w??cza? jak tylko us?yszymy ten d?wi?k...
My?l? nad stworzeniem p?yty w której b?dzie s?yszalny szept,, w?a?ni ?nisz'' fajnie jak ten szept by?by ustawiony wtedy kiedy mam faz? rem...tylko nei jestem dobrym elektronikiem który móg? by stworzy? urz?dzenie które podczas fazy rem jak tylko oczy napierdzielaj? jak szalone automatycznie s?yszalny by? by d?wi?k i g?os ?e ?pisz....

Go to the top of the page

+Quote Post
I L'OBE YOU
post 11.09.2013 - 14:04
Post #2

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Foks @ 11.09.2013 - 10:30) *
My?l? nad stworzeniem p?yty w której b?dzie s?yszalny szept,, w?a?ni ?nisz'' fajnie jak ten szept by?by ustawiony wtedy kiedy mam faz? rem...tylko nei jestem dobrym elektronikiem który móg? by stworzy? urz?dzenie które podczas fazy rem jak tylko oczy napierdzielaj? jak szalone automatycznie s?yszalny by? by d?wi?k i g?os ?e ?pisz....

po co wywala? drzwi otwarte na o?cie?, wszak i tak ju? fruwasz.

"Albin, to jest Twój sen. Wiesz ?e ?nisz. Albin, spójrz na wlasne r?ce. Albin wyjmujesz r?ce spod ko?dry, patrzysz na w?asne d?onie i wiesz, ze jeste? we snie"

nagra?em kiedy? podobne slowa z w?asnym imieniem na symulatorze g?osu online i wrzuci?em w telefon pod postaci? mp3. ustawi?em jako budzik godzin? przed domnieman? pobudk? i...
...nie da?em rady zasn??

+Quote Post
rab
post 11.09.2013 - 23:13
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 451

CYTAT(Foks @ 11.09.2013 - 11:30) *
Witam!!
Wbijam z tematem odno?nie budzika

, i stoperów do uszu...

Wczorajszego popo?udnia postanowi?em 1,5 h poeksperymentowa? w??czy?em budzik dosy? cichutko tak ?ebym z ledwo?ci? s?ysza? powtarzaj?cy sie d?wi?k majac stopery w uszach...
Jak ju? spa?em w czasie snu us?ysza?em d?wi?k, d?wi?k dobrze mi znany wiedzia?em ze mam wsta?...Przy?ni? mi si? sen, sta?em obok ?ó?ka i próbowa?em wy??czy? budzik ze z?o?ci nawet go rozwali?em, tylko ze w ?nie s?ysza?em pó?niej z ka?dego elektronicznego urz?dzenia w moim domu ten sygna?...
Mo?na by wyobra?a? sobie ten d?wi?k, i my?le? ?e ?nimy wtedy ?wiadome sny b?d? si? w??cza? jak tylko us?yszymy ten d?wi?k...

S? podobne rzeczy - http://www.youtube.com/watch?v=d7LssPuyu7c

+Quote Post
2 Dzięki rab za ten przydatny wpis:
Deimond, Foks
Foks
post 12.09.2013 - 11:04
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 781

Notatnik

Nie zak?adam nowego tematu, mia?em ostatnio problem z lataniem we ?nie. Wymy?li?em wiec czapk? do latania. ;-) spróbujcie...

Jeszcze jedno!! Mo?na te? wypróbowa?, dzia?anie zapachów na ?wiadome ?nienie...Czasami wyczówam w LD jak kto? co? gotuje w domu:) Wszystkie zmys?y s? aktywne...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park