oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >  
Closed TopicStart new topic
> Pomoc W Odnalezieniu Kogo?
pigsonwings
post 30.03.2013 - 12:47
Post #43

haereticus
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 878

Notatnik

Taki wczoraj by? wielki ten pi?tek ?e w nocy bym da? rade tam helikopterem dolecie? do tej Sevilli, hehe.
Go to the top of the page

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 12:59
Post #44

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 23

[quote name='I L'OBE YOU' date='30.03.2013 - 00:11' post='97145']
joan r, nie jestem ekspertem od OBE czy LD, ale od paru lat prowadz? regularnie dziennik snów i radzi?bym Ci najzwyczajniej na ?wiecie zada? pytanie które Ci? m?czy bezpo?rednio przed za?ni?ciem.

Jestem w moim ostatnim ?nie Jason`em Statham z Transportera. Wracam z zagranicy do domu, musz? niespodziewanie, bo chc? czego? ode mnie. P?ynnie uciekam w ostatnich minutach, najcz??ciej pami?tam z domu przez dach, raz jak juz poczu?am, ?e interpretuje sen ju? w trakcie, ?eby go zrozumie?, czuj? go ju? mocno, to wychodzi?am sprytnie przez okno w piwnicy przy pomocy taty. Ma?o co a by mnie z?apali, ale nikt mnie nie zauwa?y? za p?otem. Zawsze przygotowana do ucieczki w portfel z pieni?dzmi i telefon, przebieg?a. Wtedy znowu do samolotu jak najszybciej by nikt nie zauwa?y? i nie z?apa?. Ale na ko?cu okazuje si?, ?e jestem i tak w poci?gu, s?ysz?, ?e przekroczy?am granic? Niemiec, ale nie mam biletów. I tak mi si? udaje. Bez zabijania, itp. Sama p?ynna ucieczka. Szcz??liwa, ?e za granic?. To by?a jedna z moich odpowiedzi.

Waleczne serce?

Medytuj?, milion razy staram si? jak mówisz... dostaje obrazki we ?nie, i niby powinno by? cudownie a nie jest.

Ja te? mam prorocze sny czasem.

+Quote Post
1 Dzięki joan_r za ten przydatny wpis:
I L'OBE YOU
Draq
post 30.03.2013 - 14:00
Post #45

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 178

Notatnik

Czy próbujecie naprawi? jej ?ycie, poniewa? sami czujecie si? ?le z tym, ?e nie jeste?cie w stanie zrealizowa? tego o co prosi?
Pomoc tyczy si? odnalezienia osoby, a nie rozk?adania ?ycia joan_r na czynniki pierwsze i mowienia, co powinna robi?, a czego nie, czy jej decyzja jest s?uszna.
Temat ten nie jest o ?yciowych poradach. Nie pada tu pytanie, czy droga jak? kieruje si? joan_r jest prawid?owa.

By? mo?e joan_r w?a?nie przysz?a tu po co? innego, by kto? j? "ol?ni?" ale tego nikt z nas nie wie, dlatego puki co - warto odnie?? si? do tego, co jest przytoczone w pierwszym po?cie.

Inn? spraw? jest, gdy ch?tna udzielenia pomocy osoba, ma jakie? wymagania i chce wiedzie?, czym ta pro?ba jest poparta.

Jest to forum o oobe i naprawd? warto, by temat ten potraktowa? jako eskepryment. Z tego co widz?, w takim w?a?nie dziale si? znajduje. Je?eli kto? nie potrafi opu?ci? cia?a, to niech tylko sobie wyobrazi i napisze, co ukaza?o si? w jego umy?le. Proponuj? by?my potraktowali te do?wiadczenie jako zabaw? i wymienili si? uwagami.

CYTAT
Ty po prostu robisz zamieszanie. I nie chcesz da? sobie pomóc, tak ja to widz?.

Sk?d wiesz czego potrzebuje? Dla mnie, to u?ytkownicy tego forum nie chc? pomóc. Joan_r jasno okre?li?a, czego potrzebuje. Temat ten zamieni? si? w os?d na temat tego, czy jest to prawid?owe.

+Quote Post
5 Dzięki Draq za ten przydatny wpis:
deiw, diaboliq, joan_r, Madlene26, serafis
Mero
post 30.03.2013 - 19:35
Post #46

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 65

Notatnik

CYTAT(Tulsi @ 29.03.2013 - 19:05) *
Ja bym da?a sobie spokój z tym facetem.

Te? goni?am kiedy? po ?wiecie za takim jednym, pozna?am go w Indiach, dopad?am go w USA w Kalifornii.

I tylko masa k?opotów z tego wynik?a.
I dla mnie, i dla niego.

Nale?y si? zastanowi?, czy warto ?

Je?li nie spróbujesz nie dowiesz si? czy warto ;)

+Quote Post
masa
post 30.03.2013 - 19:57
Post #47

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

Draq a co utorsamiasz si? z ni??

Wsumie publiczna osoba jeste? wie? ka?dy wie tw? historie o mi?o?ci. Mo?e nam powiesz czy to szalenstwo by?o tego warte?

Ps. ZAnim przeczytasz móisz wiedzie? ?e widz? Ci?(Nowe standardy) jako cz?owieka mocno uduchowionego, co dla mnie jest strasznie Mi?o?? to egoizm?, Naprawde w to wierzysz?

Edit( Dla darka)
Ps. (dla siebie) Bo chodzi o to ?eby pokocha? siebie, brzmi p?ytko i banalnie, aczkowiek dobre dla cz?wieka który znajdzie si? w tarapatach. Jak myslisz Draq dlaczego w mieszkaniu do którego przyby?e? spotka?e? z?e byty?

+Quote Post
1 Dzięki masa za ten przydatny wpis:
PigsOnTheWings
Tulsi
post 30.03.2013 - 20:05
Post #48

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 508

Joan r zrobi co zechce :)

Ja tylko poda?am mój w?asny przyk?ad, ?e nie warto by?o.
Moje do?wiadczenia nie s? jej do?wiadczeniami, to jasne.

Pomóc jej nie potrafi?, wi?c w sumie moje wpisy na powy?szy temat s? zb?dne.

+Quote Post
1 Dzięki Tulsi za ten przydatny wpis:
masa
masa
post 30.03.2013 - 20:12
Post #49

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Tusi jest ok, czu? to nie Draq. Mo?e za du?o jesz stond mnie tak czytasz, To przykre ?e mam w sobie tyle ciekawo?ci a tak prakuje mi odwagi by si? wyrazi?. i nie chodzi o zyski

Od tego jest forum, ?eby z kim? pogada? nie poto ?eby ocenia? ani radzi?. Draq, ten ma?olat ma racjie. Draq jak odbior? Ci do?wiadczenie znowu bedziesz milcza?. Ketrab ma racjie, ludzie si? nie zmieniaj?, zmienia si? tylko t?o.

Najgorzsze jest to ?e wydurniam si? jak moge by? sie do mnie Ona(On) odezwa? a tu ciagle cisza. Pstryk

Ps. Draq powiedz do mnie cokolwiek
:awe:

Sorry ale uwa?am ?e problem jest taki ?e wszystko co czujesz nie utorsamiasz z ja

Musimy jeszcze jedno wyja?ni?, wychodze wtedy kiedy mnie wywala jak mnie nie wywala nie wychodze.
Zajebiste czeste mam wyjscia, st? si? tak znam.

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 20:43
Post #50

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(masa @ 30.03.2013 - 20:35) *
Sorry ale uwa?am ?e problem jest taki ?e wszystko co czujesz nie utorsamiasz z ja

Kto mia? te zmory w mieszkaniu? By?y u mnie mo?e? :)
To wiedzia?abym ju? sk?d ten ból g?owy, a zwalam ci?gle na ci?nienie .... :)
Kto kogo odwiedza?? Ju?, odpowied? na tablic?, bo teraz to i ja jestem ciekawa.

Masa kogo widzisz? Mnie? Czy kogo? innego?

Je?li mówisz o osobie publicznej i masz na my?li mnie, to fakt jestem. Ale te? potrzebuj? znale?? si? w?ród takich ludzi jak Wy, czuj? tutaj wi?ksze zrozumienie, ni? w kr?gu moich znajomych :)

+Quote Post
masa
joan_r
post 30.03.2013 - 20:47
Post #51

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(Tulsi @ 30.03.2013 - 20:05) *
Joan r zrobi co zechce :)

Ja tylko poda?am mój w?asny przyk?ad, ?e nie warto by?o.
Moje do?wiadczenia nie s? jej do?wiadczeniami, to jasne.

Pomóc jej nie potrafi?, wi?c w sumie moje wpisy na powy?szy temat s? zb?dne.

Ciesz? mnie Twoje wpisy, musz? przeprosi? za powiedzenie o braku dojrza?o?ci, wi?c przepraszam :)

Intuicja wrzeszczy, albo ju? rozum trac?....nie wiem. Szukam drogi i rozwi?zania. Znalaz?am si? tutaj.
A czy kto? tutaj ma mo?e na imi? ?ukasz?

+Quote Post
masa
post 30.03.2013 - 20:49
Post #52

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Nie znam Cie, poprostu staram si? wczu?, zrozumiec, i dlazego go?? wywala zó?tko i sma?y to na oleju rafinowanym. Fox Draq chocia? o w?osy dbaj tam jest twoja moc

Ps. Mia?e? si? nie wydurnia? przepraszam

Potrzebuje si? wyg?upia? moje ?ycie jest naprawde powa?ne i od moich decyzji duo zale?y nie chce si? pomylic

Co iinego internet

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 20:55
Post #53

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(masa @ 30.03.2013 - 20:49) *
Nie znam Cie, poprostu staram si? wczu?, zrozumiec, i dlazego go?? wywala zó?tko i sma?y to na oleju rafinowanym. Fox Draq chocia? o w?osy dbaj tam jest twoja moc

Ps. Mia?e? si? nie wydurnia? przepraszam

Potrzebuje si? wyg?upia? moje ?ycie jest naprawde powa?ne i od moich decyzji duo zale?y nie chce si? pomylic

Co iinego internet

Ju? Ci? uwielbiam :)

Jakie decyzje podejmujesz?

poza tym mnie zrozumie??
Je?eli nikt nie by? w stanie mnie ogarn??. Jedyna osoba, która wywnioskowa?a, ?e mnie nie mo?na analizowa?, bo ja "walcz?" sama ze sob?.
w sensie sama potrafi? si? naprawi?. wi?c co by?o 10 min temu, mo?e by? ju? wewn?trznie we mnie zmodyfikowane na lepsze.

W?a?nie zastanawiam si?, czy ja powinnam zacz?? próbowa? zacz?? wychodzi?. Ale sama nie dam rady.

+Quote Post
masa
post 30.03.2013 - 20:58
Post #54

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Dzia?aj ja bede Ci? podziwia?.

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 21:00
Post #55

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(masa @ 30.03.2013 - 20:58) *
Dzia?aj ja bede Ci? podziwia?.

nie b?d? taki niedost?pny.
Nie odpowiadasz nawet na pytania :)

+Quote Post
masa
post 30.03.2013 - 21:01
Post #56

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Znowu si? upi?em, taki ze mnie kozak.
Deiw prosze Ci? nie mo?esz mnie ocenia?, choci? Ty
Przepraszam ale jest dla mnie wa?ny

+Quote Post
masa
post 30.03.2013 - 21:09
Post #57

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Piekna jeste?, wsumie powinna? to wiedzie? szukaj go, draq to ogarnie
Jemu si? uda

JAk si? jednemu znas uda odnale??, to czego pragniesz to bedzie nasz wielki sukcesz

Zaczynam cigle mysle? ?e Darek daleko zalecia?

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 21:19
Post #58

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(masa @ 30.03.2013 - 21:09) *
Piekna jeste?, wsumie powinna? to wiedzie? szukaj go, draq to ogarnie
Jemu si? uda

JAk si? jednemu znas uda odnale??, to czego pragniesz to bedzie nasz wielki sukcesz

Zaczynam cigle mysle? ?e Darek daleko zalecia?

no zalecia? daleko....
b?agam Ci?, jak chcesz do mnie wpa??, ?ebym nauczy?a si? wyczuwa? dusze, to uprzed? mnie, zebym zrobi?a makija? :)

+Quote Post
masa
masa
post 30.03.2013 - 21:26
Post #59

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Dziekuje, ale chyba nie za mna gonisz:) Cho? to mocno mi?e. No chcia?bym ale nie wierze w takie bujdy:) A czuje ka?dy nie kazdy pamieta.

Ps.
Dobra, dobra, ciagle j? sprawdzasz czy ma dobre intencjie?
Ciagle prosze cie o odzew Buu

Joanna sprubuj

+Quote Post
I L'OBE YOU
post 30.03.2013 - 21:35
Post #60

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT
raz jak juz poczu?am, ?e interpretuje sen ju? w trakcie,

czyli zwi?kszasz ?wiadomo?? ?nienia. fajnie.

CYTAT
Medytuj?, milion razy staram si? jak mówisz... dostaje obrazki we ?nie, i niby powinno by? cudownie a nie jest.

Kto Ci obiecywa?, ?e b?dzie cudownie? Imi? nazwisko adres...

Je?li chodzi o interpretacj?, to sie powstrzymam, to Twój sen

...mimo ?e ten motyw z samolotem poci?giem i biletami jaki? podej?anie bliski

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 21:41
Post #61

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(masa @ 30.03.2013 - 21:26) *
Dziekuje, ale chyba nie za mna gonisz:) Cho? to mocno mi?e. No chcia?bym ale nie wierze w takie bujdy:) A czuje ka?dy nie kazdy pamieta.

Ps.
Dobra, dobra, ciagle j? sprawdzasz czy ma dobre intencjie?

Bilet do Hiszpanii do Malagi na 1 kwietnia podro?a? x2 wiec nawet i powrotny na 05.04 mo?e si?...
Jestem spontaniczn? osob?, nie wiem co zrobi?, jak? podejm? ostatecznie decyzj?.
Wiem, ?e na pewno nie wparuj? mu do mieszkania, szybciej ...usi?d? na schodach i poczekam.
Ale ja nie chc? wychodzi? na wariatk?.
Jednak wiem, ?e musz? go zobaczy? na ?ywo.

Mo?e jednak pojad? na stopa i b?d? pragn??a jednak go zobaczy?.
czuj?, ?e to moja druga dusza.. A mo?e jednak dostaje pierdo... ju?.
Ale poczu?am od razu, ?e znalaz?am. Mia?am z nim kontakt, ale on milczy, a wiesz czemu? Bo mu powiedzia?am, ?e chyba zablokowa? mnie na skype. Obrazi? si?, tak jak za 1 razem, gdy paln??am, ?e du?o mówi.

Nie ma powa?nych powodów, dla których mia?abym si? od niego odsun??. A mo?e on mnie potrzebuje?
ja te? czasem potrzebuj? drugiego cz?owieka, ?eby odblokowa? mnie wewn?trznie... naprowadzi?. Na pewno Rafael jest osob?, która mia?a si? pojawi? w moim ?yciu. A ja zawsze jako? wewnetrznie czu?am, ze bed? weidzia?a, gdy go znajd?. Te? musia?am przygotowac si? do tego spotkania. Przede wszystkim przebudzi?, odblokowa?... To nie jest jak na pstrykni?cie palcami.
Co? mnie tu na to forum podprowadzi?o.

I macie u mnie ... no nie wiem co... Ale macie moje serce za t? pomoc. Dzi?kuj?.

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 21:47
Post #62

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(I L'OBE YOU @ 30.03.2013 - 21:35) *
czyli zwi?kszasz ?wiadomo?? ?nienia. fajnie.

Kto Ci obiecywa?, ?e b?dzie cudownie? Imi? nazwisko adres...

Je?li chodzi o interpretacj?, to sie powstrzymam, to Twój sen

...mimo ?e ten motyw z samolotem poci?giem i biletami jaki? podej?anie bliski

co masz na my?li?
To skrojony sen.
Jeszcze go pami?tam.

Szukamy Rafaela Martineza jakich wielu tam podobno... 34 lata... I te? nie byle kto, jest te? osoba na jakim? poziomie duchowo?ci. Niewysoki m??czyzna.
?ó?ko w pokoju ma po prawej stronie od drzwi, pod ?cinami, po lewej okno, jakie? biurko czy stolik. To co widzia?am na skypie rozmawiaj?c z nim. Mieszka ze wspo?lokatorami w mieszkaniu.

Adres sama bym chcia?a pozna?. Ulic?, numer budynku i klatki schodowej....

+Quote Post
masa
post 30.03.2013 - 21:51
Post #63

Dusza Towarzystwa

Notatnik

My wierzymy jeszcze w g?upsze rzeczy, dziekueje:) Mam nadizje ?e nie orazi Cie moja prostota i brak wykszta?cenia.

+Quote Post

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park