oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >  
Closed TopicStart new topic
> Pomoc W Odnalezieniu KogoŚ
pigsonwings
post 30.03.2013 - 12:47
Post #43

haereticus
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 877

Notatnik

Taki wczoraj był wielki ten piątek że w nocy bym dał rade tam helikopterem dolecieć do tej Sevilli, hehe.
Go to the top of the page

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 12:59
Post #44

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 23

[quote name='I L'OBE YOU' date='30.03.2013 - 00:11' post='97145']
joan r, nie jestem ekspertem od OBE czy LD, ale od paru lat prowadzę regularnie dziennik snów i radziłbym Ci najzwyczajniej na świecie zadać pytanie które Cię męczy bezpośrednio przed zaśnięciem.

Jestem w moim ostatnim śnie Jason`em Statham z Transportera. Wracam z zagranicy do domu, muszę niespodziewanie, bo chcą czegoś ode mnie. Płynnie uciekam w ostatnich minutach, najczęściej pamiętam z domu przez dach, raz jak juz poczułam, że interpretuje sen już w trakcie, żeby go zrozumieć, czuję go już mocno, to wychodziłam sprytnie przez okno w piwnicy przy pomocy taty. Mało co a by mnie złapali, ale nikt mnie nie zauważył za płotem. Zawsze przygotowana do ucieczki w portfel z pieniędzmi i telefon, przebiegła. Wtedy znowu do samolotu jak najszybciej by nikt nie zauważył i nie złapał. Ale na końcu okazuje się, że jestem i tak w pociągu, słyszę, że przekroczyłam granicę Niemiec, ale nie mam biletów. I tak mi się udaje. Bez zabijania, itp. Sama płynna ucieczka. Szczęśliwa, że za granicą. To była jedna z moich odpowiedzi.

Waleczne serce?

Medytuję, milion razy staram się jak mówisz... dostaje obrazki we śnie, i niby powinno być cudownie a nie jest.

Ja też mam prorocze sny czasem.

+Quote Post
1 Dzięki joan_r za ten przydatny wpis:
I L'OBE YOU
Draq
post 30.03.2013 - 14:00
Post #45

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 178

Notatnik

Czy próbujecie naprawić jej życie, ponieważ sami czujecie się źle z tym, że nie jesteście w stanie zrealizować tego o co prosi?
Pomoc tyczy się odnalezienia osoby, a nie rozkładania życia joan_r na czynniki pierwsze i mowienia, co powinna robić, a czego nie, czy jej decyzja jest słuszna.
Temat ten nie jest o życiowych poradach. Nie pada tu pytanie, czy droga jaką kieruje się joan_r jest prawidłowa.

Być może joan_r właśnie przyszła tu po coś innego, by ktoś ją "olśnił" ale tego nikt z nas nie wie, dlatego puki co - warto odnieść się do tego, co jest przytoczone w pierwszym poście.

Inną sprawą jest, gdy chętna udzielenia pomocy osoba, ma jakieś wymagania i chce wiedzieć, czym ta prośba jest poparta.

Jest to forum o oobe i naprawdę warto, by temat ten potraktować jako eskepryment. Z tego co widzę, w takim właśnie dziale się znajduje. Jeżeli ktoś nie potrafi opuścić ciała, to niech tylko sobie wyobrazi i napisze, co ukazało się w jego umyśle. Proponuję byśmy potraktowali te doświadczenie jako zabawę i wymienili się uwagami.

CYTAT
Ty po prostu robisz zamieszanie. I nie chcesz dać sobie pomóc, tak ja to widzę.

Skąd wiesz czego potrzebuje? Dla mnie, to użytkownicy tego forum nie chcą pomóc. Joan_r jasno określiła, czego potrzebuje. Temat ten zamienił się w osąd na temat tego, czy jest to prawidłowe.

+Quote Post
5 Dzięki Draq za ten przydatny wpis:
deiw, diaboliq, joan_r, Madlene26, serafis
Mero
post 30.03.2013 - 19:35
Post #46

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 65

Notatnik

CYTAT(Tulsi @ 29.03.2013 - 19:05) *
Ja bym dała sobie spokój z tym facetem.

Też goniłam kiedyś po świecie za takim jednym, poznałam go w Indiach, dopadłam go w USA w Kalifornii.

I tylko masa kłopotów z tego wynikła.
I dla mnie, i dla niego.

Należy się zastanowić, czy warto ?

Jeśli nie spróbujesz nie dowiesz się czy warto ;)

+Quote Post
masa
post 30.03.2013 - 19:57
Post #47

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

Draq a co utorsamiasz się z nią?

Wsumie publiczna osoba jesteś wieć każdy wie twą historie o miłości. Może nam powiesz czy to szalenstwo było tego warte?

Ps. ZAnim przeczytasz móisz wiedzieć że widzę Cię(Nowe standardy) jako człowieka mocno uduchowionego, co dla mnie jest strasznie Miłość to egoizm?, Naprawde w to wierzysz?

Edit( Dla darka)
Ps. (dla siebie) Bo chodzi o to żeby pokochać siebie, brzmi płytko i banalnie, aczkowiek dobre dla człwieka który znajdzie się w tarapatach. Jak myslisz Draq dlaczego w mieszkaniu do którego przybyłeś spotkałeś złe byty?

+Quote Post
1 Dzięki masa za ten przydatny wpis:
PigsOnTheWings
Tulsi
post 30.03.2013 - 20:05
Post #48

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 508

Joan r zrobi co zechce :)

Ja tylko podałam mój własny przykład, że nie warto było.
Moje doświadczenia nie są jej doświadczeniami, to jasne.

Pomóc jej nie potrafię, więc w sumie moje wpisy na powyższy temat są zbędne.

+Quote Post
1 Dzięki Tulsi za ten przydatny wpis:
masa
masa
post 30.03.2013 - 20:12
Post #49

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Tusi jest ok, czuć to nie Draq. Może za dużo jesz stond mnie tak czytasz, To przykre że mam w sobie tyle ciekawości a tak prakuje mi odwagi by się wyrazić. i nie chodzi o zyski

Od tego jest forum, żeby z kimś pogadać nie poto żeby oceniać ani radzić. Draq, ten małolat ma racjie. Draq jak odbiorą Ci doświadczenie znowu bedziesz milczał. Ketrab ma racjie, ludzie się nie zmieniają, zmienia się tylko tło.

Najgorzsze jest to że wydurniam się jak moge byś sie do mnie Ona(On) odezwał a tu ciagle cisza. Pstryk

Ps. Draq powiedz do mnie cokolwiek
:awe:

Sorry ale uważam że problem jest taki że wszystko co czujesz nie utorsamiasz z ja

Musimy jeszcze jedno wyjaśnić, wychodze wtedy kiedy mnie wywala jak mnie nie wywala nie wychodze.
Zajebiste czeste mam wyjscia, stą się tak znam.

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 20:43
Post #50

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(masa @ 30.03.2013 - 20:35) *
Sorry ale uważam że problem jest taki że wszystko co czujesz nie utorsamiasz z ja

Kto miał te zmory w mieszkaniu? Były u mnie może? :)
To wiedziałabym już skąd ten ból głowy, a zwalam ciągle na ciśnienie .... :)
Kto kogo odwiedzał? Już, odpowiedź na tablicę, bo teraz to i ja jestem ciekawa.

Masa kogo widzisz? Mnie? Czy kogoś innego?

Jeśli mówisz o osobie publicznej i masz na myśli mnie, to fakt jestem. Ale też potrzebuję znaleźć się wśród takich ludzi jak Wy, czuję tutaj większe zrozumienie, niż w kręgu moich znajomych :)

+Quote Post
masa
joan_r
post 30.03.2013 - 20:47
Post #51

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(Tulsi @ 30.03.2013 - 20:05) *
Joan r zrobi co zechce :)

Ja tylko podałam mój własny przykład, że nie warto było.
Moje doświadczenia nie są jej doświadczeniami, to jasne.

Pomóc jej nie potrafię, więc w sumie moje wpisy na powyższy temat są zbędne.

Cieszą mnie Twoje wpisy, muszę przeprosić za powiedzenie o braku dojrzałości, więc przepraszam :)

Intuicja wrzeszczy, albo już rozum tracę....nie wiem. Szukam drogi i rozwiązania. Znalazłam się tutaj.
A czy ktoś tutaj ma może na imię Łukasz?

+Quote Post
masa
post 30.03.2013 - 20:49
Post #52

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Nie znam Cie, poprostu staram się wczuć, zrozumiec, i dlazego gość wywala zółtko i smaży to na oleju rafinowanym. Fox Draq chociaż o włosy dbaj tam jest twoja moc

Ps. Miałeś się nie wydurniać przepraszam

Potrzebuje się wygłupiać moje życie jest naprawde poważne i od moich decyzji duo zależy nie chce się pomylic

Co iinego internet

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 20:55
Post #53

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(masa @ 30.03.2013 - 20:49) *
Nie znam Cie, poprostu staram się wczuć, zrozumiec, i dlazego gość wywala zółtko i smaży to na oleju rafinowanym. Fox Draq chociaż o włosy dbaj tam jest twoja moc

Ps. Miałeś się nie wydurniać przepraszam

Potrzebuje się wygłupiać moje życie jest naprawde poważne i od moich decyzji duo zależy nie chce się pomylic

Co iinego internet

Już Cię uwielbiam :)

Jakie decyzje podejmujesz?

poza tym mnie zrozumieć?
Jeżeli nikt nie był w stanie mnie ogarnąć. Jedyna osoba, która wywnioskowała, że mnie nie można analizować, bo ja "walczę" sama ze sobą.
w sensie sama potrafię się naprawić. więc co było 10 min temu, może być już wewnętrznie we mnie zmodyfikowane na lepsze.

Właśnie zastanawiam się, czy ja powinnam zacząć próbować zacząć wychodzić. Ale sama nie dam rady.

+Quote Post
masa
post 30.03.2013 - 20:58
Post #54

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Działaj ja bede Cię podziwiał.

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 21:00
Post #55

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(masa @ 30.03.2013 - 20:58) *
Działaj ja bede Cię podziwiał.

nie bądź taki niedostępny.
Nie odpowiadasz nawet na pytania :)

+Quote Post
masa
post 30.03.2013 - 21:01
Post #56

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Znowu się upiłem, taki ze mnie kozak.
Deiw prosze Cię nie możesz mnie oceniać, chocią Ty
Przepraszam ale jest dla mnie ważny

+Quote Post
masa
post 30.03.2013 - 21:09
Post #57

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Piekna jesteś, wsumie powinnaś to wiedzieć szukaj go, draq to ogarnie
Jemu się uda

JAk się jednemu znas uda odnaleść, to czego pragniesz to bedzie nasz wielki sukcesz

Zaczynam cigle mysleć że Darek daleko zaleciał

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 21:19
Post #58

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(masa @ 30.03.2013 - 21:09) *
Piekna jesteś, wsumie powinnaś to wiedzieć szukaj go, draq to ogarnie
Jemu się uda

JAk się jednemu znas uda odnaleść, to czego pragniesz to bedzie nasz wielki sukcesz

Zaczynam cigle mysleć że Darek daleko zaleciał

no zaleciał daleko....
błagam Cię, jak chcesz do mnie wpaść, żebym nauczyła się wyczuwać dusze, to uprzedź mnie, zebym zrobiła makijaż :)

+Quote Post
masa
masa
post 30.03.2013 - 21:26
Post #59

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Dziekuje, ale chyba nie za mna gonisz:) Choć to mocno miłe. No chciałbym ale nie wierze w takie bujdy:) A czuje każdy nie kazdy pamieta.

Ps.
Dobra, dobra, ciagle ją sprawdzasz czy ma dobre intencjie?
Ciagle prosze cie o odzew Buu

Joanna sprubuj

+Quote Post
I L'OBE YOU
post 30.03.2013 - 21:35
Post #60

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT
raz jak juz poczułam, że interpretuje sen już w trakcie,

czyli zwiększasz świadomość śnienia. fajnie.

CYTAT
Medytuję, milion razy staram się jak mówisz... dostaje obrazki we śnie, i niby powinno być cudownie a nie jest.

Kto Ci obiecywał, że będzie cudownie? Imię nazwisko adres...

Jeśli chodzi o interpretację, to sie powstrzymam, to Twój sen

...mimo że ten motyw z samolotem pociągiem i biletami jakiś podejżanie bliski

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 21:41
Post #61

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(masa @ 30.03.2013 - 21:26) *
Dziekuje, ale chyba nie za mna gonisz:) Choć to mocno miłe. No chciałbym ale nie wierze w takie bujdy:) A czuje każdy nie kazdy pamieta.

Ps.
Dobra, dobra, ciagle ją sprawdzasz czy ma dobre intencjie?

Bilet do Hiszpanii do Malagi na 1 kwietnia podrożał x2 wiec nawet i powrotny na 05.04 może się...
Jestem spontaniczną osobą, nie wiem co zrobię, jaką podejmę ostatecznie decyzję.
Wiem, że na pewno nie wparuję mu do mieszkania, szybciej ...usiądę na schodach i poczekam.
Ale ja nie chcę wychodzić na wariatkę.
Jednak wiem, że muszę go zobaczyć na żywo.

Może jednak pojadę na stopa i będę pragnęła jednak go zobaczyć.
czuję, że to moja druga dusza.. A może jednak dostaje pierdo... już.
Ale poczułam od razu, że znalazłam. Miałam z nim kontakt, ale on milczy, a wiesz czemu? Bo mu powiedziałam, że chyba zablokował mnie na skype. Obraził się, tak jak za 1 razem, gdy palnęłam, że dużo mówi.

Nie ma poważnych powodów, dla których miałabym się od niego odsunąć. A może on mnie potrzebuje?
ja też czasem potrzebuję drugiego człowieka, żeby odblokował mnie wewnętrznie... naprowadził. Na pewno Rafael jest osobą, która miała się pojawić w moim życiu. A ja zawsze jakoś wewnetrznie czułam, ze bedę weidziała, gdy go znajdę. Też musiałam przygotowac się do tego spotkania. Przede wszystkim przebudzić, odblokować... To nie jest jak na pstryknięcie palcami.
Coś mnie tu na to forum podprowadziło.

I macie u mnie ... no nie wiem co... Ale macie moje serce za tą pomoc. Dziękuję.

+Quote Post
joan_r
post 30.03.2013 - 21:47
Post #62

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(I L'OBE YOU @ 30.03.2013 - 21:35) *
czyli zwiększasz świadomość śnienia. fajnie.

Kto Ci obiecywał, że będzie cudownie? Imię nazwisko adres...

Jeśli chodzi o interpretację, to sie powstrzymam, to Twój sen

...mimo że ten motyw z samolotem pociągiem i biletami jakiś podejżanie bliski

co masz na myśli?
To skrojony sen.
Jeszcze go pamiętam.

Szukamy Rafaela Martineza jakich wielu tam podobno... 34 lata... I też nie byle kto, jest też osoba na jakimś poziomie duchowości. Niewysoki mężczyzna.
Łóżko w pokoju ma po prawej stronie od drzwi, pod ścinami, po lewej okno, jakieś biurko czy stolik. To co widziałam na skypie rozmawiając z nim. Mieszka ze wspołlokatorami w mieszkaniu.

Adres sama bym chciała poznać. Ulicę, numer budynku i klatki schodowej....

+Quote Post
masa
post 30.03.2013 - 21:51
Post #63

Dusza Towarzystwa

Notatnik

My wierzymy jeszcze w głupsze rzeczy, dziekueje:) Mam nadizje że nie orazi Cie moja prostota i brak wykształcenia.

+Quote Post

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park