oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

5 Stron V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Pomoc W Odnalezieniu Kogo?
joan_r
post 29.03.2013 - 18:30
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 23

Czy kto? móg?by pomóc mi zlokalizowa? wa?n? dla mnie osob??
Chodzi mi o adres zamieszkania.
Nie jestem ?adn? wariatk?, która kogo? nachodzi, tylko potrzebuj? mie? ?wiadomo??, ?e gdybym jednak podj??a decyzj? wyjazdu "w ciemno" to wiedzia?abym, gdzie pomóc przeznaczeniu.
Wiem, ?e Hiszpania, Sevilla, gdzie? w centrum. jaka? kamienica.
By? kto? ch?tny do takiej pomocy?

Znalezienie adresu m??czyzny w wieku 34 lat, mam zdj?cia.
W zasadzie to mam jeszcze wa?ny bilet powrotny z Hiszpanii, powinnam tam by?, ale nie mia?am gwarancji, ?e uda mi si? go spotka? i pomy?la?am o pracy.....
Jednak ja potrzebuj? tylko "wpa??" na tego ch?opaka. Mie? z nim pierwszy rzeczywisty, prawdziwy kontakt.

Jest kto? tu na tyle zaawansowany i ch?tny, ?eby wybra? si? do pi?knego miasta Sevilla w Hiszpanii, odnale?? go, spisa? ulic? i numer budynku, mieszkania?

Joanna
gdyby co... piszcie na mail [email protected]
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki joan_r za ten przydatny wpis:
masa
pigsonwings
post 29.03.2013 - 18:34
Post #2

haereticus
Punkty prestiżu: 878

Notatnik

watpie ze ktos pomoze, pozatym tu wszystko jest subiektwyne nic nie bedzie potwierdzone na 100%

+Quote Post
1 Dzięki PigsOnTheWings za ten przydatny wpis:
masa
Dagon
post 29.03.2013 - 18:43
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 290

Notatnik

Ehhh.... kobiety :P ale ma to jaki? zwi?zek z oobe?

Btw. jak masz tam doj?cie do dobrze p?atnej pracy to moge jecha? na 3 - 4 miesi?ce.
Jak masz pewno?? co do tego, ?e on tam jest to tylko wyprowadzka mo?e wyja?ni? cokolwiek. Kilka dni nie wystarczy.

+Quote Post
1 Dzięki Dagon za ten przydatny wpis:
masa
twistoid
post 29.03.2013 - 18:48
Post #4

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2175

Dziecko zrobi? i uciek?. Bardziej pomocny by?by detektyw, albo policja.

+Quote Post
7 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
deiw, Foks, masa, Messanger, Messanger, Messanger, PigsOnTheWings
joan_r
post 29.03.2013 - 18:51
Post #5

Przyjaciel Rodziny

Wiem, ?e mieszka, mo?e by? s?u?bowo w tygodniu w innym mie?cie.
Po co mi przeprowadzka, mia?am bilet na 23.03 ale odpu?ci?am, powrotny jeszcze czeka....
Mog?abym zaryzykowa? i polecie?, ale musz? wiedzie?, gdzie pój??.

Oczywi?cie, ?e OOBE. kiedy? kto? robi? baaaaaaardzo dawno temu dla mnie to samo. Ale ta osoba poszukiwana wyjecha?a za granic?. Odpusci?am. A ten ch?opak dotar? w zasadzie idealnie jednego dnia do miasta, gdzie on mieszka? w Polsce, ??czy? si? ze mn? w jaki? sposób, ?eby wyczu? tamt? osob?.
To by?o bardzo dawno temu, nie mam z nim kontaktu teraz. A i przypadek jest teraz na serio. A nie dla ciekawo?ci.

+Quote Post
masa
joan_r
post 29.03.2013 - 18:52
Post #6

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(twistoid @ 29.03.2013 - 18:48) *
Dziecko zrobi? i uciek?. Bardziej pomocny by?by detektyw, albo policja.

nic z tych rzeczy. z r?k? sercu.

+Quote Post
masa
Dagon
post 29.03.2013 - 18:57
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 290

Notatnik

Drogie jest ?ycie w centrum Sewilli. Mam troche jurków na start, ale jak nie ma dobrej pracy za minimum 1200 euro na r?sie to ja nie jade :D

+Quote Post
1 Dzięki Dagon za ten przydatny wpis:
masa
joan_r
post 29.03.2013 - 19:01
Post #8

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(Dagon @ 29.03.2013 - 18:57) *
Drogie jest ?ycie w centrum Sewilli. Mam troche jurków na start, ale jak nie ma dobrej pracy za minimum 1200 euro na r?sie to ja nie jade :D

Gdybym umia?a OOBE to sama bym spróbowa?a, ale to wymaga zaawansowania. A ja nawet nie wiem jak zacz??.

+Quote Post
masa
Tulsi
post 29.03.2013 - 19:05
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 508

CYTAT(joan_r @ 29.03.2013 - 18:30) *
Nie jestem ?adn? wariatk?, która kogo? nachodzi, tylko potrzebuj? mie? ?wiadomo??, ?e gdybym jednak podj??a decyzj? wyjazdu "w ciemno" to wiedzia?abym, gdzie pomóc przeznaczeniu.

W zasadzie to mam jeszcze wa?ny bilet powrotny z Hiszpanii, powinnam tam by?, ale nie mia?am gwarancji, ?e uda mi si? go spotka? i pomy?la?am o pracy.....
Jednak ja potrzebuj? tylko "wpa??" na tego ch?opaka. Mie? z nim pierwszy rzeczywisty, prawdziwy kontakt.

Jest kto? tu na tyle zaawansowany i ch?tny, ?eby wybra? si? do pi?knego miasta Sevilla w Hiszpanii, odnale?? go, spisa? ulic? i numer budynku, mieszkania?

Joanna

Ja bym da?a sobie spokój z tym facetem.

Te? goni?am kiedy? po ?wiecie za takim jednym, pozna?am go w Indiach, dopad?am go w USA w Kalifornii.

I tylko masa k?opotów z tego wynik?a.
I dla mnie, i dla niego.

Nale?y si? zastanowi?, czy warto ?

+Quote Post
2 Dzięki Tulsi za ten przydatny wpis:
masa, TyHu
Foks
post 29.03.2013 - 19:14
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 781

Notatnik

CYTAT(joan_r @ 29.03.2013 - 18:30) *

Joanna

Trzeba mu zrobi? psikusa?? Bo je?eli tak to da?o by rade, ale co do miejsca zamieszkania z tym by?by k?opot zreszt? w?tpi? ?eby kto? si? zna? tutaj na biolokacji...A w oobe przewa?nie wszystko wygl?da inaczej, ja np. nie mam wyobra?e? tych samych struktur tylko s? one podobne, z pocz?tku mia?em...Zale?y chyba od dosterojenia...Mam pytanie, jak wy chcecie si? znale?dz u kogo? to poprostu sie znajdujecie????bo mnie cz?sto wyrzuci gdzie? gdzie nei chce widocznei nei mam podzielno?ci uwagi....

+Quote Post
1 Dzięki Foks za ten przydatny wpis:
masa
masa
post 29.03.2013 - 19:23
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

CYTAT(joan_r @ 29.03.2013 - 19:01) *
Gdybym umia?a OOBE to sama bym spróbowa?a, ale to wymaga zaawansowania. A ja nawet nie wiem jak zacz??.

JAk Ci tak bardzo zale?y to si? naucz.

Edit. To od cz?owieka który napewno umie to zrobi?, mo?e jego zapytaj.

"OBE Lekcja 16: Jak dosta? si? do kogo? w poza?

Przegl?daj?c blogi obemaniaków zauwa?y?em, ?e cz?sto w nich figuruj? jako g?ówny bohater. I daj bóg, je?li pozytywny, bo ?echce to niezmiernie moje skromne ego, a jak kto? w astralnym dzienniku pisze jak to mu niby-DS obci?ga?, to ju? w ogóle jestem w siódmym niebie i czuj? si? wspaniale, bo od seksu nigdy nie stroni?, za? w poza zrobi? niekiedy wyj?tek i skosztuj? homoseksualnych igraszek. Oczywi?cie ?art. Czas si? troszk? wyluzowa?, by za powa?ny si? nie sta? ;)

Ludziska pisz?, ?e s? moim MTJ, rotuj? mnie, widz? jak se chlaszcz? pyt?ga, ?pam, pije i tego typu sprawy. Normalnie poszczy? si? mo?na ze ?miechu czytaj?c niektóre lekturki. Bogu dzi?ki, ?e w wi?kszo?ci DS wyst?puje jako heros i neo. Upas? se ego do granic mo?liwo?ci i stan? si? obe-monarch? i ca?y wszech?wiat mój. Podbij? ca?y astral! Wow! Rzecz jasna ?art pe?n? g?b? , bo ?artowa? trzeba, tym bardziej z samego siebie, gdy? to balsam na przepracowane zwoje mózgowe nie tylko moje.

Pragn?? bym co? wyja?ni? i podpowiedzie? je?li mog? oczywi?cie zabra? g?os i cho? tego nie lubi? mentorem si? na chwilk? sta?. Po pierwsze jestem hetero, po drugie nie zipi?, raz na rok trawk? przy imprezce nieraz zakurz?, po trzecie dawno ju? nie chlaszcz?, bo se zrobi?em trzy dni przerwy, a browca ?oje od czasu do czasu, jak mnie naleci, a i nie jestem herosem i zbawicielem, tylko skromniutkim DS, który wbrew pozorom jest oddalony, nieprzyst?pny i ciutk? aspo?eczny oraz audsajedrowy w ka?dym calu. Bo tak mu dobrze, bo tak mu lepiej, bo to kosmita w ogóle jest i do tej planety nihuja nie poasuje. Wi?c...
Ale do meritum, bo a nó? kto? si? ocknie z iluzji i co? me s?owo wniesie:

Otó? na pierwszym planie, czyli fazie najbli?szej naszemu realowi, istoty odwiedzaj?ce lub zasiedlaj?ce nasze sny ?wiadome, przyjmuj? bardzo cz?sto posta? emocjonalnie zwi?zanych z nami osób, co nie oznacza ?e nimi s?. Cz?sto przybieraj? posta? adekwatn? do otoczenia. Przyk?adowo: w domu zastaniemy istoty w postaci naszych rodziców, ma??onków, dzieci, s?siadów itd. W szkole, gdy odzyskasz ?wiadomo?? i b?dzie ona twoim ospuo, istoty przyjm? posta? kolegów z klasy i nauczycieli. W pracy b?dzie to szef, partnerzy lub klienci.

Natomiast istota, która cz?sto przebywa z tob? jako twój dialog wewn?trzny, jak se z ni? gadasz w my?lach o tym i o owym, przenika? mo?e wszystkie warstwy i towarzyszy? ci mo?e w ka?dej podró?y astralnej. Kim b?dzie ta istota? Odpowied? brzmi -tob?!- Aspektem ciebie stworzonym twoimi my?lami. To twój duplikat, kopia wykreowana i o?ywiana twoimi uczuciami. To jeste? ty!

Widzisz, oto chodzi, ?e jeste?my troch? jak te maszyny do tworzenia kolejnych ja?ni. Wytwarzamy je wewn?trznym dialogiem samym z sob?, my?lo-emocj? zabarwion? potrzeb?, odgrywanymi rolami, wcieleniami etc. Ale wci?? to jeste? ty! Najlepiej to wida?, jak wychodzi si? z cia?a, krok po kroku coraz g??biej i g??biej bez przerywania wewn?trznego dialogu, który ka?dy prowadzi. Wida? wówczas jak ten kto?, z którym przed chwil? prowadzi?e? dialog, wy?ania si? z ciebie i w ospuo zaczyna stanowi? odr?bn? istot?.

Je?eli gada?e? w my?lach z DS, kogo ujrzysz na pierwszym planie? Oczywi?cie kopi? DS. Zastanawiasz si? wówczas kim ona jest? A no tob?. Ty go powo?a?e? do ?ycia. To twój aspekt. Mo?e by? tak, ?e twoje Wy?sze ja przyjmie posta? DS. Mi?o mi z tego powodu, ale ja nim nie jestem. Ja tylko, za twoim przyzwoleniem, u?yczy?em mu ubrania, wygl?du.

Mówi? ci, ziemia to istna planeta uroje? i to nie tylko na planie fizycznym i astralnym. Jeszcze kolejn? iluzj? sobie dorzucili?my. Co jest trzeci? iluzj?? ?wiat internetu. Tu dopiero dochodzi do indukowanych s?owem pisanym, zbiorowych mentalnych podro?y. Iluzja w iluzji, iluzj? pogania...

Okej, ale jak si? dostroi? do innego kogo??
By nawi?za? kontakt z innym cz?owiekiem odbywaj?cym podró? astraln? lub przebywaj?cym w tym czasie we ?nie, nawi?za? kontakt z inn?, odr?bn? istot?, nie koniecznie ludzk?, nale?y si? do niej uda? lub zaprosi? do siebie i uczyni? to za po?rednictwem MTJ-przewodnika. Nie inaczej. Wówczas masz pewno??, co do trafno?ci identu, a wi?c i spotkania.

Jeszcze raz ?opatologicznie i pedagogicznie: by dosz?o do jakiegokolwiek spotkania w poza z inn? ja?ni?, lub zewn?trzn? energi?, uczyni? to nale?y za po?rednictwem Wy?szego Ja. Wówczas mamy pewno??, ?e dosz?o do spotkania fejs tu fejs, a nie fejs tu atrapa. Po prostu wydawa? ci si? mo?e, ?e si? z kim? spotka?e?, a to by? zwyk?y halun i bujda p?ytkiej fazy. Brutalne, ale prawdziwe. Nie wspomn? o tym, ?e osoba któr? odwiedzasz, musi da? na spotkanie przyzwolenie...

Chcesz si? z kim? spotka? w poza? Wyra? tak? ch??, kieruj?c sygna? do swojego MTJ, a by? mo?e twoje oczekiwanie zostanie spe?niona. Nie chc? si? powtarza?, ale dla mnie kontakt i po?rednictwo si?y MTJ w astralnych woja?ach to podstawa. Wówczas mam pewno?? tego co prze?y?em. Powiem brutalnie: bez MTJ-przewodnika tylko cz?owiek mo?e b??dzi? i b??dzi? bez ko?ca dryfuj?c po niskich obszarach i ton?? w kolejnych iluzjach projektowanych przez siebie. Je?li chcesz czego?, je?li masz jaki? cel do wykonania w poza, nie rób tego sam, tylko popro? by ci? tam zaprowadzono, daj sob? przewodzi?.

Tak naprawd? gówno wiemy o tym bezkresnym oceanie i tyle!
Z Wy?szym Ja, które ma odmienn? perspektyw? big-brothera , mo?emy czego? dokona?. Czy to b?dzie spotkanie z innym astral-podró?nikiem, lot na zewn?trz, czy te? do wewn?trz, spotkanie z kosmitami, badanie wciele?, uzdrowienia, ods?anianie kolejnych i kolejnych obszarów wraz z jego tajemnicami, dzia? si? to wszystko mo?e jedynie z MTJ. Reszt ta to bujda-granda i halun p?ytkich faz.

MTJ-ta masz z ty?u za plecami. To jeste? ty, tylko z jakby z odleg?ej przysz?o?ci, co? takiego. Zawierz mu swoje podró?e, a zobaczysz jaki siedmiomilowy zrobisz skok. W innym wypadku b?dziesz drepta? w miejscu, a wydawa? ci si? b?dzie ?e idziesz. Nie chodzi o spotkanie si? i gadk? przy kawie z MTJ, tylko zawierzenie tej sile, oddaniu steru i kierownictwa przy osi?ganiu kolejnych celów - odnowienie pierwotnej wi?zi...

Powodzenia, ?wiat ju? si? zmienia :-)

DS"

+Quote Post
1 Dzięki masa za ten przydatny wpis:
diaboliq
joan_r
post 29.03.2013 - 19:51
Post #12

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(Tulsi @ 29.03.2013 - 19:09) *

Te? goni?am kiedy? po ?wiecie za takim jednym, pozna?am go w Indiach, dopad?am go w USA w Kalifornii.

I dla mnie, i dla niego.

To nie jest miejsce na porady psychologiczne.
Których tym bardziej nie potrzebuj?.
Prosz? tylko o wypowiadanie si? osób zainteresowanych tym. Ok?

By the way? W OOBE go goni?a?? Czyli jak wida? to mo?liwe. Mo?e Ty mi pomo?esz?

+Quote Post
masa
joan_r
post 29.03.2013 - 19:53
Post #13

Przyjaciel Rodziny

[quote name='masa' date='29.03.2013 - 19:23' post='97109']

"OBE Lekcja 16: Jak dosta? si? do kogo? w poza?

Uraczy?e? ca?? mas? lekcji 16 a ja nie znam nawet 1.
Zostawmy to profesjonalistom. Nie chcesz - nie pomagaj....

+Quote Post
masa
masa
post 29.03.2013 - 19:58
Post #14

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Naprawde chcia? bym pomo? ale dla mnie to nie takie latwe, ospuo i iluzje znam doskonale i na ty si? ko?czy, ale jak czyta?a? ta druga osoba musi da? przyzwolenie, a? tak Jeste? tego pewna?

+Quote Post
1 Dzięki masa za ten przydatny wpis:
zankel
joan_r
post 29.03.2013 - 20:01
Post #15

Przyjaciel Rodziny

[quote name='masa' date='29.03.2013 - 19:23' post='97109']

Inne pytanie.. Masz kontakt ze swoim przewodnikiem duchowym?

[quote name='masa' post='97113' date='29.03.2013 - 19:58']Naprawde chcia? bym pomo? ale dla mnie to nie takie latwe, ospuo i iluzje znam doskonale i na ty si? ko?czy, ale jak czyta?a? ta druga osoba musi da? przyzwolenie, a? tak Jeste? tego pewna?[/quote]

Pewna czego?
W zasadzie pewna jestem, ?e powinno doj?? do spotkania face to face w realu. W oobe tylko z pomoc? kogo? mog? go odnale??.

Temu znajomemu naprawd? si? uda?o. Nie mówi?am, ?e tamten jest z krakowa a on tam trafi?, innym razem by? bli?ej ale si? zgubil. Potem okaza?o si?, ?e jest za granic?.

+Quote Post
masa
masa
post 29.03.2013 - 20:08
Post #16

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Jeste? szalona musisz go znale??, zacznij nauke od teraz:)

+Quote Post
joan_r
post 29.03.2013 - 20:11
Post #17

Przyjaciel Rodziny

CYTAT(masa @ 29.03.2013 - 20:08) *
Jeste? szalona musisz go znale??, zacznij nauke od teraz:)

jestem szalona? :)
dlaczego tak uwa?asz? :)

czuj?, ?e ja trafi?abym do niego, bo wewn?trznie jest mnie bardzo ciekawy.
Reszta nie na forum.

+Quote Post
masa
twistoid
post 29.03.2013 - 20:29
Post #18

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2175

CYTAT(Tulsi @ 29.03.2013 - 19:09) *

I dla mnie, i dla niego.

HAHAHAHA

Podobno punktem honoru teraz dla polek jest oprócz dziecka mie? romans z obcokrajowcem.On powie ?e kocha a jutro jest z inn?...

+Quote Post
1 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
masa
Krisss
post 29.03.2013 - 20:39
Post #19

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 450

Amerykanie robili takie proby, 3-ch gigantow w biolokacji jednoczesnie, ale nigdy nic to nie dalo (chodzilo o odszukanie zakladnikow trzymanych przez islamistow), watpie zeby ktos tu ci mogl pomoc.

Lepiej popatrzyc w ksiazce telefonicznej. Tylko po co ? Niejasna ta historia, niejasne ze musisz na niego przypadkiem ’wpasc’ „O! ale numer, co ty tu robisz, co za zbieg okolicznosci, moze porozmawiajmy o tym niezwyklym wydarzeniu w kawiarni, co ty na to...?”.

Twist ma racje, uwazaj z tym wpadaniem.

+Quote Post
1 Dzięki Krisss za ten przydatny wpis:
masa
Messanger
post 29.03.2013 - 20:40
Post #20

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 507

Fascynuj?ce... xD

Zakocha?a si? w go?ciu, a nie ma jego numeru, adresu, pe?nego nazwiska pewnie te? nie zna (bo znalaz?aby go na FB albo gdzie? indziej w sieci :D ).

Niektórym kobietom ci??ko zrozumie?, ?e jak facet wyjedzie bez po?egnania... to znaczy, ?e mu nie zale?y :).

+Quote Post
1 Dzięki Messanger za ten przydatny wpis:
masa
Okai
post 29.03.2013 - 20:44
Post #21

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

Droga Joanno, gdyby kto? chcia?by ci pomóc musia?by najpierw wiedzie? o ch chodzi. O mi?o??, nienawi?? czy co? innego. Mo?e to po prostu taka zachcianka. Musisz po prostu bardziej przybli?y? spraw?, wyt?umaczy? o co chodzi jaka wi??e si? z tym historia. Wtedy znajd? si? ch?tni. A najlepiej gdyby? nauczy?a si? tego sama oobe, je?li ci na tym zale?y powinno ci to zaj?? niewiele czasu.

Pozdrawia i ?ycz? szcz??cia.

+Quote Post
1 Dzięki Okai za ten przydatny wpis:
masa

5 Stron V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park