oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Czy Nauka Może Nas Uratować? Starożytność, średniowiecze A Oświecenie.
Czy nauka może nas uratować?
Czy nauka może nas uratować?
Tak [ 2 ] ** [50.00%]
Nie [ 1 ] ** [25.00%]
Nie wiem. [ 1 ] ** [25.00%]
Suma głosów: 4
Goście nie mogą głosować 
Rokinon
post 06.01.2018 - 13:24
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 17202

Zaskakujące fakty o rzekomo "ciemnym" średniowieczu i starożytności a "oświeceniu" rewolucji francuskiej.

Go to the top of the page

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 06.01.2018 - 21:13
Post #2

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Nic zaskakującego. Cała dzisiejsza oficjalna historia ludzkości to stek bzdur i kabanos manipulacji...

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 07.01.2018 - 00:57
Post #3

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Matka Ziemia ma swój początek, ale i koniec...

...jesteśmy pyłem...

..

.

+Quote Post
Cao
post 07.01.2018 - 19:23
Post #4

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 5

Nie chce mi się tego oglądać, ale każdy kto się trochę interesuje średniowieczem wie, że wcale nie było ono takie ciemne i prymitywne.
Z tego co mi wiadomo w średniowieczu było lepiej niż w czasach które były pomiędzy średniowieczem, a czasami współczesnymi.
Także wiele rzeczy zarzucanych średniowieczu było później. Na przykład to osławione palenie czarownic było w renesansie, a nie w średniowieczu.

+Quote Post
Nieświadoma...
post 01.04.2018 - 23:15
Post #5

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 46

CYTAT(Cao @ 07.01.2018 - 20:23) *
Nie chce mi się tego oglądać, ale każdy kto się trochę interesuje średniowieczem wie, że wcale nie było ono takie ciemne i prymitywne.
Z tego co mi wiadomo w średniowieczu było lepiej niż w czasach które były pomiędzy średniowieczem, a czasami współczesnymi.
Także wiele rzeczy zarzucanych średniowieczu było później. Na przykład to osławione palenie czarownic było w renesansie, a nie w średniowieczu.

Radzę poczytać o kobietach, które zostały uznane za czarownice i spalone na stosie. Porównać daty itd. Umowny koniec średniowiecza to 1453 rok, niektórzy historycy podają 1492. Palenie czarownic następowało wcześniej. A czy żyło się lepiej? Wszystko zależy jakie życie wiedziesz.

+Quote Post
bielik110
post 15.04.2018 - 22:36
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1147

CYTAT(Nieświadoma... @ 02.04.2018 - 00:15) *
Radzę poczytać o kobietach, które zostały uznane za czarownice i spalone na stosie. Porównać daty itd. Umowny koniec średniowiecza to 1453 rok, niektórzy historycy podają 1492. Palenie czarownic następowało wcześniej. A czy żyło się lepiej? Wszystko zależy jakie życie wiedziesz.

Wszystko zależy jak życie postrzegasz:)zawsze jest takie same,tylko postrzeganie inne

+Quote Post
1 Dzięki bielik110 za ten przydatny wpis:
Nieświadoma...
Nieświadoma...
post 17.04.2018 - 22:11
Post #7

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 46

CYTAT(bielik110 @ 15.04.2018 - 23:36) *
Wszystko zależy jak życie postrzegasz:)zawsze jest takie same,tylko postrzeganie inne

Dokładnie, o to mi chodziło Bielik

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park