oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Oobe
Dorian
post 03.10.2019 - 07:19
Post #1

Gość Rodziny
*
Grupa: Podróżnicy

Mam pytanie, mieliście tak że po wyjściu z ciała obracaliscie się i nie było was w łóżku? Ja miałem tak dziś. Łóżko było puste, nie było tam mojego ciała. Leżał tylko mój pies który fizycznie spał w drugim pokoju. Bardzo mnie to zastanawia
Go to the top of the page

+Quote Post
Foks
post 04.10.2019 - 20:32
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 780

Notatnik

CYTAT(Dorian @ 03.10.2019 - 08:19) *
Mam pytanie, mieliście tak że po wyjściu z ciała obracaliscie się i nie było was w łóżku? Ja miałem tak dziś. Łóżko było puste, nie było tam mojego ciała. Leżał tylko mój pies który fizycznie spał w drugim pokoju. Bardzo mnie to zastanawia

Miałem tak, czułem się wtedy jakbym był w kilku wymiarach...

+Quote Post
MarcinM
post 05.10.2019 - 10:25
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

mam tak prawie za kazdym razem

+Quote Post
Dorian
post 11.10.2019 - 15:43
Post #4

Gość Rodziny
*

A też lądujecie zawsze we własnym mieszkaniu? Ja za każdym razem. Zmienia się tylko czas w którym tam jestem. Raz jest umeblowane tak jak w teraźniejszości a raz tak jakby to było 15 lat temu.
Pytanie jak się dostać w jakieś inne rejony niż swoje mieszkanie i własna okolica?

+Quote Post
Se7en
post Wczoraj, 21:38
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

Czasem wychodze do swojego starego mieszkania. Ja przewaznie obracam sie w miejscach juz dawno temu "namapowanych" od najmlodszych lat jezeli w ogole mozna tak to nazwac. Czyli taki obszar gdzie snie ma on jakies odbicie do reala, motywy w nich sie powtarzaja, mam dostep do pamieci z nimi zwiazanych. Oczywiscie wszystko jest polaczone i sie w pewien sposob moze zmienic w zaleznosci od potrzeb.
Czasem cialo u mnie jest czasem nie ma albo znika bez roznicy. Bede chcial to bedzie w lozku. Jezeli ktos szuka potwierdzen, ze sie wyszlo do reala to powodzenia. Wazne jest jakie doswiadczenia zbieramy, a sam fenomen drugiego zycia jest piekny i nieoceaniony. Wiekszosc nie ma nawet swiadomosci, ze takie cos moze istniec.
Dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia czy wyjde czy odzyskam swiadomosc. Kwestia fazy snu jest kluczowa i poziomu odzyskanej swiadomosci. Kazdy ma jakies wytarte schematy, wiare w cos, wobrazenia dlatego u kazdego inaczej to wyglada. Kwestia woli kazdy aspekt mozna naginac i zmieniac, a astral i tak sie dostosowuje do naszych potrzeb. Dlatego kazdy znajduje w nim w co uparcie wierzy.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park