oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Czy Jakis ZŁy Byt Się Mnie Uczepił ?
Księciunio
post 30.11.2015 - 07:31
Post #22

Częsty Gość Rodziny
**
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

Co do braku energii. To moze sobie zbadaj ilosc pierwiastkow w organizmie. Analiza pierwiastkowa wlosa. Mialem okres ze byl u mnie calkowity brak energii nie mialem sily ruszyc i noga ni reka. Zaczolem po sugestii lekarza brac magnez potas i wapn. Wszystko sie poprawilo. Potem zrobilem apw i wyszly dalsze braki wiec teraz zjadam sporo wiecej pierwiastkow. Ale u mnie to jest problem chyba z jelitami ze mam spore braki. Takie picie w wiekszej ilosci i czesto pewnie wyplukuje sporo mineralow i sie kolo zamyka.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Księciunio za ten przydatny wpis:
nosołamacz
nosołamacz
post 30.11.2015 - 10:13
Post #23

Efekt Jojo
Punkty prestiżu: 391

Notatnik

CYTAT(Księciunio @ 30.11.2015 - 07:31) *
Co do braku energii. To moze sobie zbadaj ilosc pierwiastkow w organizmie. Analiza pierwiastkowa wlosa. Mialem okres ze byl u mnie calkowity brak energii nie mialem sily ruszyc i noga ni reka. Zaczolem po sugestii lekarza brac magnez potas i wapn. Wszystko sie poprawilo. Potem zrobilem apw i wyszly dalsze braki wiec teraz zjadam sporo wiecej pierwiastkow. Ale u mnie to jest problem chyba z jelitami ze mam spore braki. Takie picie w wiekszej ilosci i czesto pewnie wyplukuje sporo mineralow i sie kolo zamyka.

fakt, to mozebyc zła dieta. ciężko wybrać odpowiednie witaminy i minerały, zwłaszcza gdy ktoś woli się nie szprycować tabletami.

ospałosc mozebyc przez środek nasenny. też waeto skonsultować to z lekarzem lub farmacełtą. albo ulotką, ale to takie pospolite xD

+Quote Post
MadziaKK
post 30.11.2015 - 11:16
Post #24

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

CYTAT(Drag0n @ 05.09.2015 - 22:16) *
Nie wiem czy napisałem w dobrym dziale na forum, jesli nie to proszę admina o przeniesienie tematu ;) Hmm.. Czy jakiś zły byt się do mnie przyczepił ? Ostatnio zadaje sobie to pytanie.. Od poczatku roku nic sie nie układa, kilka wypadków, operacji, strata wielu przyjaciół, caly czas jakies dziwne myśli, kiepskie wysypianie, czuje jakbym zatracił w większości uczucia takie jak współczucie drugiej osobie czy tez odróżnianie złego od dobrego, dla mnie zaczyna być normalne cos co dla większości byloby nie do przyjęcia, zle, negatywne w dużym stopniu. Czasem az bym sie cieszył jakby drugiej osobie, której niezbyt lubię wydarzyła sie krzywda a jeszcze nie dawno taki nie bylem. To mnie niepokoi. Bylem kilka dni temu do spowiedzi i jakos nie czuje się lepiej.. Nawet przyjąłem komunie. Mam wrażenie, ze 'coś' się do mnie przyczepiło i cały czas mam negatywne myśli i chęć robienia raczej rzeczy uważanych powszechnie za złe, malo tego... To mnie zaczyna cieszyć ... Ale przejawiają się również nie określone lęki powiązane ze złością. Czasami strach mnie ogarnia bez powodu, dziwny ucisk jakby w klatce piersiowej ale to nie ma nic wspólnego z fizycznym ciałem. Dzieje się tak od prawie roku ale w ostatnich miesiącach bardzo się to nasiliło. Oczywiście praktykowałem oobe, ld czy tam ładowanie czakr od dawna bo bodajże od 2007 r i wszystko bylo fantastycznie.. Ale czy podczas którychś wyjść z ciała lub podróży mentalnych w jakiś sposób mogłem zaprosić cos co jest SZKODLIWE i mnie po prostu wyniszcza ? Czasami prosiłem "kogokolwiek o wyciągnięcie z ciała gdy oobe mi nie wychodzilo, bylem aż tak zdesperowany... A nie tak dawno mialem niesamowite oobe, które opisywałem na forum.. Może ktos udzielić jakichś pomocnych odpowiedzi na moje pytania, może porady... Sam nie wiem co robic. Mam również ostatnio koszmary. Sny w których umieram. Albo czesto mam jakies dziwne przeczucie, ze zaraz się cos wydarzy i faktycznie cos się dzieje. W tym 2015 roku doswiadczylem tylu rzeczy na raz jak w żadnym innym i co ciekawe ani jedno nie bylo pozytywne. Przykładowo prosiłem często w myślach o pewną rzecz, aby się spełniła ( nie będę tutaj pisal o co dokladnie chodzi bo to prywatne ) i faktycznie po kilku miesiącach.. Tak nagle dostałem "tą rzecz" i to w takim stopniu w jakim mi się nawet nie śniło. Tak sie cieszylem ale jednak to mialo drugie dno i teraz wyglada to tak, ze ta "rzecz" jest dla mnie toksyczna, wyniszcza mnie psychicznie i zaluje, ze w ogole to moje życzenie sie spelnilo, że dostalem to co bardzo chcialem a to okazalo sie zgubne.. Teraz ciężko sie tego pozbyć, bardzo sie pomieszało w moim zyciu. Dobra nie bede sie więcej rozpisywal. Prosilbym o odp.

cytuję pierwszy post, chociaż w następnych napisałeś właściwie więcej wskazówek,

i przyponina mi to moje wstawanie właśnie od jakichś kilu miesięcy... zwyczajnie taka jestem rano bezsilna, nie mam nic, co mnie ucieszy nowego dnia, nic mi się nie chce i nic nie ma sensu. Takie zupełnie nic. Nie wyczuwam wtedy żadnych innych "bytów", zazwyczaj tylko i może aż daję się wciagnąć w mentalny obraz tego co mnie czeka od osób, które chciałyby namieszać w moim życiu. Zazwyczaj to przewijają mi się myśli bez konkretnego działania z mojej strony, dopiero jak zaczynam podważać, dlaczego niby miałoby tak być, ja tak nie chcę, i zmienia się chmura energetyczna w której obudziłam się rano. Zmienia na bardziej optymistyczną wersję.

I to tylko i aż wiara, że to ode mnie zależy moje życie. To ja budzę w innych strach, jak wygladam "podejrzanie". O co w tym społeczeństwie nie trudno niestety. Ale to też ja mogę porozmawiać i "rozpuścić" strach tych osób, które mają wpływ na moje życie.

Może brzmi banalnie, ale z pojedyńczych rozmów i spotkań sklada się zycie. Nikomu nie zależy na tym, zeby ktos byl chory, jesli uswiadomisz mu, ze moglbys mu zyczyc tego samego i to by z twojego powodu on cierpial. Ale po co mialoby tak byc, jak może byc wersja ze obaj bedizecie w zdrowiu?

Pozdrawiam, MadziaK.

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park