oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

4 Stron V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Stworzenie Faq
fioletowy kruk
post 23.11.2007 - 15:31
Post #43

Znajomy Rodziny
Grupa: Podró?nicy

Kronopio-a co nie lubisz fioletowego??:]:]:]:]
Go to the top of the page

+Quote Post
Kronopio
post 23.11.2007 - 15:56
Post #44

zdrogi.blogspot.com
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 210

Notatnik

CYTAT(fioletowy kruk @ 23.11.2007 - 15:31) *
Kronopio-a co nie lubisz fioletowego??:]:]:]:]

wr?cz przeciwnie:))))

+Quote Post
Zbyszek
post 09.12.2007 - 10:16
Post #45

cialka.net
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 984

Notatnik

Poczytalem Vaqa Darka. Sporo sie zmienilo i doszly nowe objasnienia.Fajowo. Ciekaw jestem kiedy spiszemy calosc.

Zbych
Cialkofrenik

+Quote Post
adrian_01
post 30.12.2007 - 09:14
Post #46

Znajomy Rodziny

Notatnik

To ja mam dodatkowy pomys? do FAQ dodajmy tam wszystkie skróty którymi sie pos?ugujemy to ja zaczn?
OOBE-out of body experience (wyj?cie z cia?a) ale to chyba wie ju? ka?dy
NP- niefizyczni przyjaciele
LD-?wiadomy sen
no w?a?nie i co wi?cej

+Quote Post
Guest_mind trainee_*
post 30.12.2007 - 11:05
Post #47

Guests
Punkty prestiżu:

W FAQ-u na obemaniak.pl skróty OOBE i LD s? wyt?umaczone
Co do skrótów i poj??:

OBE,OOBE,LD, podró? mentalna,OSPUO,OP,MTJ,NP,MILD,WILD,RT Bot, Atrapa, Hipnagogie, Focus X, gdzie X=1,3,10,12,15,21,22,23-25,27,34/35, Zgromadzenie, Park, Cia?ka (eteryczne,astralne,mentalne) czakry, faza, dostrojenie, przesuni?cie, pog??bienie fazy, cofka, Pomocnicy, astral, POZA, wibracje, Pasmo H Dzwi?ku, Szczelina, Emiter, Obszar I, Obszar II, INSPEK, Odzyskanie, RAM, OBE Maniak, OBE Rebelia, System, MIWPC na razie tyle.

+Quote Post
sonic3
post 31.12.2007 - 00:44
Post #48

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 77

Notatnik

CYTAT(mind trainee @ 30.12.2007 - 11:05) *
W FAQ-u na obemaniak.pl skróty OOBE i LD s? wyt?umaczone
Co do skrótów i poj??:

OBE,OOBE,LD, podró? mentalna,OSPUO,OP,MTJ,NP,MILD,WILD,RT Bot, Atrapa, Hipnagogie, Focus X, gdzie X=1,3,10,12,15,21,22,23-25,27,34/35, Zgromadzenie, Park, Cia?ka (eteryczne,astralne,mentalne) czakry, faza, dostrojenie, przesuni?cie, pog??bienie fazy, cofka, Pomocnicy, astral, POZA, wibracje, Pasmo H Dzwi?ku, Szczelina, Emiter, Obszar I, Obszar II, INSPEK, Odzyskanie, RAM, OBE Maniak, OBE Rebelia, System, MIWPC na razie tyle.

B?dzie Obepedia, bynajmniej tak podaje ten w?tek: http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopic=1716&st=0 :)

+Quote Post
storkk
post 07.01.2008 - 12:50
Post #49

Przechodzie?

Par? pyta? od laika :]

Co si? stanie gdy podczas OBE kto? b?dzie stara? si? nas obudzi?? Obudzimy si? tak jak ze zwyk?ego snu czy sami musimy chcie? si? wybudzi??

Po jakim czasie od rozpocz?cia "treningów" uda?o wam si? osi?gn?? OBE?

Muzyka taka jak Lucid Dreaming with Wolves podobno pomaga przy osi?gni?ciu LD, czy jest jaka? muzyka albo cokolwiek innego oprócz naszej silnej woli co pomaga w osi?gni?ciu OBE? Jest Brainwave ale czy pomaga osi?gn?? OBE? I czy u?ywanie Brainweava jest bezpieczne i zdrowe?

Czy ksi??ki Moena, Monroea i Sugiera s? dost?pne w Polsce w empiku albo innych sklepach, je?eli tak to jaka jest cena tych ksi??ek?

+Quote Post
szczesio
post 13.01.2008 - 21:24
Post #50

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4

kolejne pytanie-
czym sie rózni OOBE i LD

przede wszystkim OOBE osi?gamy w pe?ni ?wiadomy a ld dopiero bo przespaniu do 1wszej fazy rem i odzyskujemy ?wiadomo?? podczas snu

+Quote Post
Angela Log
post 05.02.2008 - 19:19
Post #51

Go?? Rodziny
*

Pyta?am ju? na innym topiku, ale mo?e powtórz? pytanie tu:
Czym si? ró?ni OOBE prze?yte w czasie LD od snu ( LD ) o OOBE?
I czy w ogóle jest jaka? ró?nica?

+Quote Post
Viris
post 31.03.2008 - 07:26
Post #52

Cz?sty Go?? Rodziny
**
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

Czy konieczne s? wibracje by wyj?? z cia?a?

Czy mo?na wyj?? z cia?a tak, by by? w ?wiecie rzeczywistym?

Jak wychodzi si? z drugiego cia?a?

Czy mo?na w jaki? sposób kole?ance udowodni? prawdziwo?? OOBE?

+Quote Post
Guest_Deidara_*
post 15.07.2008 - 17:16
Post #53

Guests
Punkty prestiżu:

ja mam pytanie- chce wyj??, ale si? troch? boj? jak ju? b?d? mia? wyj??- tych ca?ych larw, wampirów oraz NP- wiem ze NP pomagaj? ale i tak sie boje ?e kto? taki wogóle jest itd... opowiedzcie mi o istotach w astralu

+Quote Post
Spyro
post 15.07.2008 - 19:20
Post #54

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 53

Notatnik

Deidara, za du?o naczyta?a? si? fantazji wyssanych z palca i teraz sie boisz :) Je?li nie masz z?ych zamiarów to nic nie ma prawa Ci zrobi? w oobe krzywdy

+Quote Post
Karoru-senpai
post 15.07.2008 - 19:26
Post #55

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 2

Notatnik

tez mu tak powiedzia?em ale jest uparty

+Quote Post
Guest_Deidara_*
post 15.07.2008 - 19:30
Post #56

Guests
Punkty prestiżu:

prosze opowiedzcie mi jak to jest, gdy sie wychodzi- to ktos na nas czeka, czy jest cos czego sie mozna bac (ale przy pierwszym wyjsciu)

+Quote Post
Guest_Deidara_*
post 15.07.2008 - 20:56
Post #57

Guests
Punkty prestiżu:

jestem przerazony tym ca?ym swiatem poza... moze tu rzuce, i zaczne cwiczyc telekineze? hmm

+Quote Post
Sweet-Sacrifice
post 22.08.2008 - 23:39
Post #58

Przechodzie?

Mam pytanie. Przeczyta?am sporo o OOBE i co? mnie ciekawi. Je?eli uda mi si? wyj?? to jak to jest? B?d? np. tylko w swoim pokoju? Jak daleko mog? si? uda?? Czy s? jakie? granice pokonywania odleg?o?ci? Mo?e to g?upie pytanie, ale poprostu nie wiem jak to jest i chcia?abym si? dowiedzie?. Czy mog? by? np w miejscu oddalonym od swojego pokoju o 400 km?

+Quote Post
twistoid
post 23.08.2008 - 02:39
Post #59

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 2175

Na to pytanie odpowiedz sobie sama i talerz zupy dla Ciebie.

+Quote Post
Silverka
post 07.11.2008 - 21:11
Post #60

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 295

Notatnik

Dla poczatkujacych i starszych uzytkownikow.

Jesli nie jeste? pewny swojej wiedzy, najpierw j? sprawdz. Wiedza, ktora NIE jest sprawdzona w praktyce miesza innym w glowie. WARTO wiedzie? o czym si? pisze zanim co? SI? NAPISZE.

+Quote Post
Franky
post 20.01.2009 - 18:17
Post #61

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

skoro to jest strona o oobe to moze w faq nale?y odpowiada? na pytania dotycz?ce oobe, a nie LD.

Aha... Uwa?am, ?e nale?y doda? wzgl?dy religijne.

Kurde, nie wiem co jeszcze wymy?li?. Ale jak co? mi wpadnie, to powiem:D

+Quote Post
Hubert_Hnatczuk
post 22.01.2009 - 15:11
Post #62

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 26

CYTAT(Franky)
skoro to jest strona o oobe to moze w faq nale?y odpowiada? na pytania dotycz?ce oobe, a nie LD.

Aha... Uwa?am, ?e nale?y doda? wzgl?dy religijne.

Kurde, nie wiem co jeszcze wymy?li?. Ale jak co? mi wpadnie, to powiem:D

Jeste? nowa na forum i chyba dzia?ów nie przegl?da?a?... jest dzia? o LD, mentalce, oobe... itp.

Wzgl?dy religijne... nast?pna osoba, która boi si? oobe, nie bój si? nie ma to wp?ywu na Twoj? wiar? ani nie jest to grzech.
To ?e strona jest zatytu?owana oobe.pl to nie znaczy ?e jest tu tylko temat o oobe.

Dobra a co do tego czy w OSPUO s? potwory, zjawy, i czy kto? na nas czeka to mówi?, i? zale?y to od Twojej wyobra?ni, je?eli masz potencja? do koszmarów to mo?liwe ?e w OSPUO te? tak b?dzie, ale nie bój si? je?eli masz koszmary to nic. W OSPUO sam kreujesz co chcesz zobaczy? to nawet je?eli zjawi si? potwór to mo?esz go unicestwi? wysy?aj?c w jego stron? mi?o??,

CYTAT(Deidara)
jestem przerazony tym ca?ym swiatem poza... moze tu rzuce, i zaczne cwiczyc telekineze? hmm

?wiczy? telekinez?.. te? chcem ;).
Pierwsze zetkni?cie z tym zjawiskiem tzn. OOBE mo?e by? straszne jak i przyjemne...
Pierwszy raz poza cia?em nie b?dziesz d?ugo, wi?c je?eli pojawi si? co? strasznego to i tak po nied?ugim czasie cia?o Ci? "wci?gnie".

A tak poza tematem.. Masz jakie? ?wiczenia na telekinez?, je?eli tak to napisz na pw...

CYTAT(Spyro)
Deidara, za du?o naczyta?a? si? fantazji wyssanych z palca i teraz sie boisz :) Je?li nie masz z?ych zamiarów to nic nie ma prawa Ci zrobi? w oobe krzywdy

Spyro potwierdzam... ja te? naczyta?em si? na ten temat za du?o i skutki te? by?y (ka?dy d?wi?k jaki us?ysza?em podczas schodzenia w trans stawa? si? bardzo g?o?ny i straszy? mnie;/.

Mam nadziej? ?e pomog?o to innym osob?

________________________________________________________________________________
_____
POZDRAWIAM

+Quote Post
Franky
post 22.01.2009 - 17:32
Post #63

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

CYTAT(Guru69 @ 22.01.2009 - 15:11) *
Jeste? nowa na forum i chyba dzia?ów nie przegl?da?a?... jest dzia? o LD, mentalce, oobe... itp.

Wzgl?dy religijne... nast?pna osoba, która boi si? oobe, nie bój si? nie ma to wp?ywu na Twoj? wiar? ani nie jest to grzech.
To ?e strona jest zatytu?owana oobe.pl to nie znaczy ?e jest tu tylko temat o oobe.

________________________________________________________________________________
_____
POZDRAWIAM

Przegl?da?am i wiem co tam jest. Chodzi mi o to, ?e pytania do faq ma?o dotycz? OOBE, bardziej LD.

A co do religii to nie chodzi o to, ?e boje si? OOBE, albo, ?e boj? si? o moj? wiar? czy, ?e pope?ni? grzech.
Mi to wisi, bo mam "w?asn?" wiar?. Chodzi o to, ?e w faq nale?y umie?ci? najcz??ciej pojawiaj?ce si? pytania. I my?l?, ?e takie dotycz?ce religii b?dzie odpowiednie.

Aha, w wierze katolickiej OOBE jest grzechem.

+Quote Post

4 Stron V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park