oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

94 Stron V  « < 9 10 11 12 13 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jestem Początkujący, Tutaj początkujący mogą zadawać swoje pytania
Silverka
post 13.02.2009 - 22:06
Post #211

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 295

Notatnik

spoko jak bedziesz wytrwala to znajdziesz technike dla siebie ;)
Go to the top of the page

+Quote Post
michu19931
post 13.02.2009 - 22:44
Post #212

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 19

Notatnik

Ja mam nad ranem często tak, że albo obudze się, minutka i mam paraliż, albo leże z pół godziny bez skutku i wstaje zły :D

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 14.02.2009 - 10:02
Post #213

Guests
Punkty prestiżu:

Ale jaja były dziś w nocy. Znaczy gdy szłem spać. Postanowiłem skupiać się na ciele. a więc tak:L Połorzyłem się, rozluźniałem, napnałem mięśnie i mówiłęm sobie ze jestem zrelaksowany. Przez całe moje ciało przechodził energia XZUŁEM TO to takie dziwne uczcucie :D czułęm mrowienie, raz ciepło raz zmino....i złapały mnie hipnagogie. Czuęłm wyraxnie kołysania na boki, lot w góre, w dół szarpania itd. mogłem bez porblemu nimi manipulować. I zaczołem odliczać od 10 do 0. Mówiłem sobie "gdy powiem 0 złapie mnie paraliż" no i zaczołem liczyć. Gdy powiedizałem zero przesżły mnie ciarki i takie dziwaczne uczucie! MIałem lekkie wrażenie parlaiżu ale jak sie pouszyłem to nie miałem go. Kilka razy se tak odliczałem ale nie było paraliżu tlyko te dziwne czucia. gdy przysypiałem czułem że hipnagogie sie wzmacniają a ja podniecony przez to wybiałem isę z rytmu. Wkońcu nie wytrzymałem i przewróciłem się na drugi bok bo mi było niewygodnie. Nawet po przewróceniu i tak czułem kołysania ale trzeźwość umysły byłą mniejsza podczas zasypiania i.....straciłem świadomość i zasnołem.

Jakieś wnioski

+Quote Post
Franky
post 14.02.2009 - 12:13
Post #214

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

Wnioski: postępy. Ćwicz dalej:D

+Quote Post
michu19931
post 14.02.2009 - 13:05
Post #215

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ja dzisiaj zrobiłem 4+1 i leżałem chyba z godzine w jednej pozycji. Czułem najróżniejsze kołysania, wizualizowałem sobie spacer wokół domu, odliczałem, chodziłem po podłodze w pokoju -> po ścianie i suficie, huśtałem się na huśtawce, wspinałem po linie.. i nic. W końcu się wkurzyłem położyłem na brzuch i w minute zasnąłem -.-

+Quote Post
Guest_Ero Cras_*
post 14.02.2009 - 13:20
Post #216

Guests
Punkty prestiżu:

Położyłem się spać późnym wieczorem, leżałem na plecach i wpatrywałem się w ciemność przed oczami, widziałem biel i czerń jakby chciała mnie pochłonąć. Gdy to wszystko znikło, nastąpiło uczucie falowania, w tym czasie wyobrażałem sobie, że latam, uczucie falowania było coraz potężniejsze i tak trwało to 10 minut. po tym wszystkim, znikło i zasnąłem.

+Quote Post
Franky
post 14.02.2009 - 13:53
Post #217

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(michu19931 @ 14.02.2009 - 14:05) *
Ja dzisiaj zrobiłem 4+1 i leżałem chyba z godzine w jednej pozycji. Czułem najróżniejsze kołysania, wizualizowałem sobie spacer wokół domu, odliczałem, chodziłem po podłodze w pokoju -> po ścianie i suficie, huśtałem się na huśtawce, wspinałem po linie.. i nic. W końcu się wkurzyłem położyłem na brzuch i w minute zasnąłem -.-

Bo tu trzeba cierpliwości, a nie chęci wyjścia na chama i mimo wszystko! Może nie używaj tylu technik.

+Quote Post
M2rc1n
post 14.02.2009 - 14:52
Post #218

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 16

Notatnik

Właśnie dobrze że używa! Trzeba próbować wszystkiego, modyfikować, przekształcać... Tak najszybciej znajdzie najodpowiedniejszy dla siebie sposób.

+Quote Post
Silverka
post 14.02.2009 - 15:14
Post #219

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 295

Notatnik

wlasnie, tylko tak odnajdzie technike dla siebie;)

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 14.02.2009 - 16:10
Post #220

Guests
Punkty prestiżu:

Podczas tego trzeba być odprężonym a nie na chama wyjsć, bo jak na chama chcesz wyjść to wątpie bys był odprężony

+Quote Post
michu19931
post 14.02.2009 - 17:32
Post #221

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Nie pisałem, że na chama, po prostu chciałem i prosiłem NP :) Byłem zrelaksowany chyba maksymalnie i tak godzinę, aż nie mogłem już wytrzymać :) Dzisiaj spróbuje jeszcze raz :)

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 14.02.2009 - 21:28
Post #222

Guests
Punkty prestiżu:

przy nieudanej próbie zwykle zasypiam a nie "kończe"

+Quote Post
konon
post 14.02.2009 - 22:07
Post #223

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 6

Sorry że to piszę , ale czym różni się ospuo od oobe ? Bo nigdzie w internecie nie mogę znaleść jakiś konkretniejszych informacji na temat tego pierwszego.
I moje drugie pytanie ; czy te obrazy które mają się pokazywać podczas wchodzenia w oobe , to one jakiej są treści ? jakiejś strasznej?

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 14.02.2009 - 22:15
Post #224

Guests
Punkty prestiżu:

Konon, podczas OBE/LD jesteśmy w OSUPO-świecie wykreowanym prze znaszą jaźń. Mozemy wejsć do OSUPO innego cxzłowieka. MOżemy takze podróżować po focusach a to nie jest juz osupo.
Te obrazy-hipnagogie-są różne. Straszne?? jak chcesz to mogą być straszne, zwykle to są obrazy niemające żadnej treści

+Quote Post
michu19931
post 14.02.2009 - 23:08
Post #225

Dusza Towarzystwa

Notatnik

konon - OSPUO to "Obszar Stworzony Przez Umysł Obserwatora." a OBE to chyba tłumaczyć nie trzeba ;o

+Quote Post
Franky
post 15.02.2009 - 01:08
Post #226

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Mój kolega kiedyś twierdził, że jako hipnagog ukazała mu się jak to nazwał "wielka, czerwona morda diabła na białym tle". Ale nie straszne też mogą być. Tak czy owak, raczej nie ma co się przejmować jakie one są. :D

+Quote Post
Franky
post 15.02.2009 - 01:10
Post #227

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ale chyba nie "za jednym zamachem". Może się mylę. Ale tyle technik przy jednej próbie, tylko by mnie zdekocentrowało.

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 15.02.2009 - 10:02
Post #228

Guests
Punkty prestiżu:

Ja dziś mialem nad ranem dwa LD i paraliz z którego nie mogłem sie wydostać bo panikowałem.....POSTĘPY!! :) niestety tlyko nad ranem a nie gdy szłem spać

+Quote Post
konon
post 15.02.2009 - 10:13
Post #229

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 6

Wykreowany przez naszą jaźń ? Czyli można powiedzieć że projekcja astralna i osupo to to samo ?

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 15.02.2009 - 11:26
Post #230

Guests
Punkty prestiżu:

cos w tym stylu-chyba xD

bardziej rozwine to oc napsiaęłm. Podczas paraliżu złapał mnie skurcz w plecach. Skupiłem ten skurcz w mały punkt, który cholernie bolał, potem wywaliłem go poza ciało i rozproszyłem :D i przeztało bolec ale paraliz się skończył.

Cóż, nie wiem skad te skurcze u,mnie sie biorą podczas paraliżu :/ Ale to nie są prawdizwe skurcze bo mam je tlyko przy paraliżu. Są neistety tak mocne że musze przerwać

+Quote Post
Franky
post 15.02.2009 - 12:11
Post #231

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Nie wiem czy to istotne, ale kiedyś w trakcie wchodzenia w trans i nagle złapał mnie w lewym uchu taki bardzo intensywny, lecz punktowy ból. Był i znikał. Coś jakby ktoś mi igłę wsadzał (ale nie do końca). Powiedziałam, żeby "spadał" i jakoś wszystko ustało. Co to mogło być?

+Quote Post

94 Stron V  « < 9 10 11 12 13 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park