oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

94 Stron V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jestem Początkujący, Tutaj początkujący mogą zadawać swoje pytania
Guest_Zuben_*
post 11.02.2009 - 12:04
Post #190

Guests
Punkty prestiżu:

piernikparanoik już sama nazwa mówi.

Ja mam pytanie:

Wczoraj jak szedłem spać to miałem fajne hipnagogie :D Kręciłem się wokół własnej osi, miałem bujawke itd. trwało to troche i zara zasnąłem....Pytanie, jak wykorzystać takie hipnagogie bym miał LD albo wyjśc z ciała (OOBE)???? bo prawde mówiąc podczas tego bujania nie wiedziałem co mam robić.
Go to the top of the page

+Quote Post
Typ
post 11.02.2009 - 12:40
Post #191

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 13

Notatnik

Wstań po prostu czy to takie trudne ?

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 11.02.2009 - 12:57
Post #192

Guests
Punkty prestiżu:

WSTAĆ?? Ale podczas hipagogów wcale nie spie ;p Podczas gdy połorzyłem się spać odrazu mnei t hipnagogie złapały. Podkreślam że nie miałem paraliżu. A wstać też próbowałem. Starałem się skupić jak najmocniej na ty bujaniach i na dłoni. Starałem się podnieść ręke, wyraxnie czułęm złduzenie drugiej ręki ale w srodku tej ręki i za cholere nie o,głem jej wyciągnać. Relakoswałem isę i starałem sie przeneiść tą ręke ale dupa.

dwuznacznie od odebrałem.....mam wstać cialem fizycznym czy starać się jak wyrzej pisałem

+Quote Post
Typ
post 11.02.2009 - 13:03
Post #193

Dusza Towarzystwa

Notatnik

WSTAĆ ciałem niefizycznym ,ale skoro nie masz paraliżu ,to najpierw na niego poczekaj ,bo może ci sie udać ,ale mieć NGC ,chyba ze masz tendencje do lunatykowania ,więc wtedy NGC nie wystąpi.

Próbowałeś powiedzieć wtedy ,że chcesz sie np unieść c CF ?

+Quote Post
piernikparanoik
post 11.02.2009 - 13:49
Post #194

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 2

Notatnik

CYTAT
piernikparanoik już sama nazwa mówi.

myslalam, ze mozna tutaj zadawac pytania wiec zadaje a tymczasem czuje sie obrazona, chyba, ze zle odebralam?

edit:
na tym forum zwraca sie uwage tylko na pytania wybranych czy cos?

+Quote Post
Typ
post 11.02.2009 - 14:44
Post #195

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Co za problem poszukac na forum ..Fałszywe przebudzenie to cos takiego ,ze wydaje ci sie ,ze już nie spisz i np wstajesz z łóżka ,a okazuje sie ,ze dopiero sie budzisz i zdajesz sobie sprawe ze to co wczesniej robiłas to byl sen ..

Kapujesz ?

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 11.02.2009 - 15:10
Post #196

Guests
Punkty prestiżu:

NGC? a co to, nawet w obepedii nie znalazłem tego?? Jak mam czekać na paraliż skoro zara zasypiam? :P NIe mam tendencji ani do lunatykowania ani gadania przez sen itd. :) Co wiec jest tym NGC?? W życiu nie raz miałem paraliż ale tylko nad ranem a nie w porze pójścia spać, ale mam za to często hipnagogie i nie wiem jak je użyć. Nic sobie w tedy nie mówiłem. Nie wiem czy mój umysł nie jest jeszcze zbyt rozbudzony ale hipnagogie są naprawde realne

+Quote Post
Typ
post 11.02.2009 - 15:23
Post #197

Dusza Towarzystwa

Notatnik

O sorka to jest niekontrolowane gumo ciasto ,czyli taka jakby blokada ,ktora cie sama cofa ...

+Quote Post
Franky
post 11.02.2009 - 22:06
Post #198

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

Zuben, po prostu ćwiczyć, aż sam znajdziesz swój sposób. Póki co ta zasada mi się sprawdza.

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 12.02.2009 - 12:24
Post #199

Guests
Punkty prestiżu:

jaka zasada?? mozesz ją bardziej opisać :) Chętnie poznam nwe techniki i je przerobie tak by namnie działa.ly

+Quote Post
Typ
post 12.02.2009 - 13:11
Post #200

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Słuchać nie wiem czy to wam pomoże ,ale ostatnio dałem koledze technike bardzo prostą na oobe i na niego zadzialało od razu (inny użytkownik tego forum też probowal tę technike i też odrazu były efekty ) oto i ta technika :

1.Dostosuj warunki obok ciebie tak ,zeby cię nie rozpraszały ..np .Powiedz mamie że idziesz spać ,wyłącz telefony itp ...
2.Połóż się lub usiądź wygodnie.
3.Relaksuj się ,po prostu nic nie rób z ciałem fizycznym ..jeśli musisz podrapać sie to sie podrap ,jak ci niewygodnie zmień pozycje ...
4.Świadomością skup się nad czymś ,np nad bananami z Brazylii ,ale uważaj ,żebyś nie przysnął .Sprawdzaj co jakiś czas stan swojego ciała ,tzn czy go czujesz ,czy cos słyszysz ,widzisz ...
5.Musisz znaleźć sie w stanie ,ze nie czujesz swojego ciała fizycznego i jego zmysłów.
6.Pamiętaj że jeśli cos nagle usłyszysz czy poczujesz ,albo zobaczysz ,to że są to hipnagogi
7.Skup się na nich ,powiększając je ,do granic możliwości ...nie bój sie ich
8.Hipnagogi ,mogą teraz zniknąć ,albo pojawić się inne ..Pogłębiaj ten stan ...
9.Jak poczujesz że jesteś juź wyjatkowo zrelaksowany ,wstań najnormalniej jak zawsze..Jeśli sie ne poruszysz to spróbuj myślą tzn ."Unoszę sie" z takim zamiarem ...
Jeśli nic sie nie stanie ,to nadal poglebiaj stan ...
10.Jak już ci się uda ,wtedy po prostu się poruszaj i masz oobe ..

Miłych lotów xD

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 12.02.2009 - 14:06
Post #201

Guests
Punkty prestiżu:

ciekawa technika ale mam kilka pytań. Chodzi o punkt 4:
Jeśli myślą uciekniesz do ciała fuzycznego to mozesz je poczuć, czy to cie nei wybije z rytmu?? czasami jak sie zrelaxuje mocno to nagle sie orientuje że jestem w innym stanie i to mnie wybudza ;/

drugie: Czy ci koledzy gdy próbowali tą technike to jak szli spać czy normalnie popołodniu?? a moze nadranem?? i czy mieli już kiedyś jakieś wyjścia?-innymi technikami.

+Quote Post
Typ
post 12.02.2009 - 16:16
Post #202

Dusza Towarzystwa

Notatnik

nie mieli ,a testowali przed snem ..Jesli chodzi o punkt 4 to tu chodzi oto zeby ci sei nie nudzilo i zebys mial zajecie ..chyba że szybko ci przychodzi paraliz to wtedy mozesz ominąć

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 12.02.2009 - 18:46
Post #203

Guests
Punkty prestiżu:

Mnie paraliż łapie tlyko nadranem i to jeszcze żadko. Cóż a więc oni normalnie jak idą spać to zasypiaja bez żadnego parlaizu itd. dopiero przy tej technice udało im się wyjść już za PIERWSZYM razem. Dziwne, mam nadzieje że skuteczne bo mnie paralize ciężko łapią.
WILD polega na podtrzymaniu świadomości podczas zasypiania i poczekaniu na parlaiż. WILD'a nikomu za pierwszym razem się nieudało zrobić, dopiro po miesiącach praktyk udało. Ta metoda ejst troche podobna do WILD'a lecz na inny sposób. Mam nadzieje że różni się bo skoro oni za pierwszym razem wyszli to musi coś w tym być...bo jak patrze na to zdanie ".chyba że szybko ci przychodzi paraliz to wtedy mozesz ominąć" to jakoś nie takie mi sie to wydaje....:| praktycznie powinni najzwyczajniej w świecie zasnąć a nie wyjść. Ale skoro te przypominanie sobie ociele działa to coś musi w tym być :?

+Quote Post
Franky
post 12.02.2009 - 22:50
Post #204

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Zuben @ 12.02.2009 - 13:24) *
jaka zasada?? mozesz ją bardziej opisać :) Chętnie poznam nwe techniki i je przerobie tak by namnie działa.ly

Chodzi mi o taką zasadę, że szukasz metody, która działa na Ciebie najlepiej. Nie należy bać się ją zmieniać pod siebie (bo efekty mogą być gorsze). Tu nic nie powinno być sztywne ;] Jeśli chcesz wypróbować czegoś "mojego" to śmiało przeczytaj mój notatnik (ostatni wpis;). Może to będzie dla Ciebie dobre:P Z tego co wiem, to jednemu z "nowym" forumowiczów "moje" metody spodobały się:D

+Quote Post
Typ
post 13.02.2009 - 12:36
Post #205

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Nie wiem jak traktujesz LD WILD i oobe ,ale dla mnie to jest jedno i to samo tylko różne nazwy ...

I nie mów ,że paraliż przychodzi ci trudno ,bo ja mam np kłopoty z paralizem ,a jakoś byłem poza ...znalazłem teraz fajną technikę i się cieszę ...czytaj notatnik

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 13.02.2009 - 20:47
Post #206

Guests
Punkty prestiżu:

no bo przychodzi trudno....przynajmniej nieśiwadomie przychdozi.

Często podczas gdy ide spać to mam oczym myśleć-zwykle to sa emocjonujące mysli-tlyko nie wiem w któym momencie trace swiadomość :? Leze i nagle się budze rano i nie wiem kiedy stracięł mświadomość. Cały czas ćwicze nad tym by podtrzymać swoją świadomość ale NIE MOGE ciągle odpływam i nie wiem jak ;/ jak niby mam mieć świadomie parlaiż skoro ciągle odpływam, mimo że myślami nie odchdoze tak daleko. Jak niby mam czekać na ten paraliż

+Quote Post
M2rc1n
post 13.02.2009 - 21:12
Post #207

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 16

Notatnik

Podpowiem Ci. Rozwiązanie jest proste a jakże sprawdzone. Gdy chcesz zachować świadomość i trzeźwość umysłu to co jakiś czas powtarzaj coś co będzie Ci przypominało o tym że nie śpisz. Np. co kilkanaście sekund powtarzaj sobie "nie śpię-czuwam", albo jakieś inne słowo klucz które nie pozwoli Ci zasnąć-a zarazem pozwoli Twojemu ciału fizycznemu się odprężyć i odciąć od reala.

Pozdrawiam.Marcin

+Quote Post
Franky
post 13.02.2009 - 21:36
Post #208

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ja nie usypiam, ale paraliż też mnie nie łapie.

+Quote Post
Silverka
post 13.02.2009 - 21:58
Post #209

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 295

Notatnik

to nie staraj sie go wywolywać i myslec o nim "gdzie jest ten paraliz?" po prostu wyluzuj poodychaj gleboko;)

+Quote Post
Franky
post 13.02.2009 - 22:02
Post #210

Dusza Towarzystwa

Notatnik

O tak;] I tu też trzeba kombinować. Ale powiem szczerze, że są efekty.

+Quote Post

94 Stron V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park