oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

11 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Płaska Ziemia Czy Kulowata ?
Rafael198
post 01.11.2016 - 09:43
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 306

Zdecydowałem się na utworzenie tego tematu, choć długo myślałem i tak większość ludzi tutaj uważa mnie za nawiedzonego, ale to o czym teraz napisze, to możliwe ze strzele sobie w dwa kolana mojej opinie na forum
Zawsze byłem fanem SF, uwielbiałem planety i filmy o podróżach kosmicznych, ale sny mówiły mi coś innego, że świat na którym żyjemy nie jest planetą a czymś sztucznie stworzonym, że tam w górze nad nami nie ma czegoś takiego jak kosmos, jest za to gruba kopuła, tzw Sfera
ignorowałem te sny kiedyś, ale teraz zapoznaje z nowymi faktami naukowymi, że możliwe jest ze byliśmy oszukiwani od setek lat, wmawiają nam satelity, jakie satelity? podobno jest ich tysiące, a kto to widział? prawdziwą nie jakieś wypasione komputerowe zdjęcia
ostatnio podczas snu, gdy miałem okazje zapytać, to zapytałem zewnętrznego bytu, jak to jest czy żyjemy wewnątrz czy na zewnątrz ziemi? - on tak na mnie patrzył, patrzył, czas się kończył bo sen dobiegał końca i odpowiedział mi "dobrze jeżeli to cie uspokoi to żyjecie wewnątrz ziemi" - a ja zapytałem, więc co jest poza kopułom? - a on odpowiedział -nie mogę ci odpowiadać na pytania bo oni słuchają, mój czas się już skończył, wtedy przyłożył mi palec do ust i włożył zimną, jakby błękitną pigółkę do moich ust i się obudziłem

inny był sen jeszcze, że wyrwałem sie z ciała i wyleciałem w góre poza kopułe, sfere ziemi, tam poza sferom były bardzo wysokie istoty i bardzo demoniczne, poza sferą widziałem planety, czułem wolność, te istoty natychmiast mnie pochwyciły wiąską energii i ściagneły z powrotem do wnętrza sfery, zawsze podświadomie czułem, że tam po za sferom jest nie wyobrażalne zło, architekci tej sfery

Społeczeństwo karmi nas kłamstwami, epoki kosmicznej, poza komputerowymi zdjęciami nic nam nie dają bo tam nic niema

Masoni wypuszczają teras filmy o takiej tematyce jak chodzby
truman show
Mroczne miasto
Sygnał z 2014r
nawet w filmie bogowie egiptu jest pokazana płaska ziemia, zarządzana przez Bogów

Płaska Ziemia w TV publicznej - nadchodzą zmiany

Płaska Ziemia - pory roku

LODOWIEC SZELFOWY ROSSA

Auguste Piccard w 1931r jako pierwszy znalazł się w stratosferze
Cytat z czasopisma Popular Science z 1931roku o tym co zobaczył z wysokości :
(Ziemia )Wyglądała JAK PŁASKI DYSK Z WZNOSZĄCYMI SIĘ DO GÓRY KRAWĘDZIAMI

Go to the top of the page

+Quote Post
Rafael198
post 01.11.2016 - 10:40
Post #2

Dusza Towarzystwa

Ostatni filmik, pomimo że jest to coś w rodzaju kabaretu, parodii NASA,przeróbki świetnie wykonanej to gdy go oglądałem to dawno się tak dobrze nie uśmiałem :)
jeden fajnie tam napisał komentarz, ze pewnie w NASA się tak z nas nabijają, przy każdej nowej odkrytej nowości :)

link bezpośredni

https://www.youtube.com/watch?v=I0WMI0F_rh8

poczytajcie sobie komentarze poniżej filmiku, co ludzie sądzą na temat płaskiej ziemi ;)

+Quote Post
1 Dzięki Rafael198 za ten przydatny wpis:
Foks
Zielarz Gajowy
post 01.11.2016 - 11:56
Post #3

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Zdecydowałem się na utworzenie tego tematu, choć długo myślałem i tak większość ludzi tutaj uważa mnie za nawiedzonego, ale to o czym teraz napisze, to możliwe ze strzele sobie w dwa kolana mojej opinie na forum

Nawiedzony to jest Kaczyński, który dla doznań psychicznych jest gotów ekshumować swojego brata.

Ty masz swoje wkręty i tego się trzymaj i nie przejmuj opiniami na swój temat, które za bardzo wyolbrzymiasz.

Co do tematu to jest teoria płaskiej ziemi, pustej ziemi, ale to wszystko i tak bez większego znaczenia bo jak tą wiedzę wykorzystać?

Jeżeli ziemia jest plaska to gdzie się kończy i zaczyna? Nigdzie?

+Quote Post
Rafael198
post 01.11.2016 - 12:07
Post #4

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 01.11.2016 - 11:56) *

Nawiedzony to jest Kaczyński, który dla doznań psychicznych jest gotów ekshumować swojego brata.

Ty masz swoje wkręty i tego się trzymaj i nie przejmuj opiniami na swój temat, które za bardzo wyolbrzymiasz.

Co do tematu to jest teoria płaskiej ziemi, pustej ziemi, ale to wszystko i tak bez większego znaczenia bo jak tą wiedzę wykorzystać?

Jeżeli ziemia jest plaska to gdzie się kończy i zaczyna? Nigdzie?

wow zielażu zaskoczyłeś mnie, wiedziałem że napiszesz w temacie, ale liczyłem raczej na krytykę a nie wsparcie, zatkało mnie po prostu, czy to na prawdę jesteś ty? mam jóż chyba dosyć piwa na dziś, zaczynam dostrzegać rzeczy mało prawdopodobne :)

kończy się, mapa ziemi jest na mapie onz, granice ziemi to góry lodu, do których żaden człowiek nie może sie zbliżyć, bo pilnuje tego wojsko ONZ, nic tam nie do leci, bo zostanie rozwalone, obejżyj obrazki które wstawiłem
nowe superprodukcje filmowe, coraz częściej ukazują elementy płaskiej ziemi
z jej nadzorcami nazywających się najpierw Bogami, potem aniołami a teras obcymi

obejrzyj prosze ten filmik, przewiń do połowy :)

jeszcze odpowiem ci na pytanie nawet jeżeli to prawda to po co nam ta wiedza?
a po co w szkołach uczyli nas astronomi? skoro nie mamy wpływu na astronomie, opisywali nam planety, a po co nam to wiedzieć, skoro ci co opisują te planety, nie mają statku by tam dolecieć, wymyślają niemożliwe odległości, aby jedno pokolenie nie zadawało pytań typu, kiedy pokażecie nam zdjęcia jowisza? - a no sonda tam poleci 8 lat, a w 6 roku, we wiadomościach napiszą, że asteroida, rozwaliła sondę, albo, że elektronika wysiadła, w tym czasie rozwój grafiki komputerowej osiąga fenomen i stwierdzają, doleciała sonda do jowisza, mamy zdjęcia :)
spójszcie na nowe filmy sf, jak daleko poszła grafika komputerowa i gra aktorska

a w necie chodzą plotki że kopernik był masonem- nie da sie tego sprawdzić, bo loże masońskie nie udostępniają danych o swych członkach, jest miedzy nimi pakt milczenia

jeżeli jest ziemia okrągła i są planety i satelity
to dlaczego nie mamy prawdziwych zdjęć? szukam i wszędzie widzę grafikę komputerową, a zdjęcia księżyca wyglądają jak by były robione aparatem z lat 60, gdzie zdjęcia marsa są full HD - jak to jest ? Ludzie inteligentni zadawajom pytania, NASA by rozwiało problem pytających gdyby obruciło teleskop habla w stronę ziemi, ale nie zrobią tego bo nie ma takiego teleskopu

+Quote Post
Krukos
post 01.11.2016 - 18:26
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

ja chcem zobaczyć te zdjęcia płaskiej ziemni w HD xd

+Quote Post
Shagy
post 01.11.2016 - 19:34
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 360

Pisałem już wiele tematów na forum o płaskiej ziemi, jednak wcześniej nie miałem z kim podyskutować bo odpowiadały mi osoby które podawały anty argumenty typu, w książce z geografii było napisane albo w szkole mieliśmy globus...
ale to pokazywało mi tylko jak można łatwo słabymi umysłami kontrolować...

od kilku lat obserwuje otaczający świat i widzę jak mass media wciskają ludziom do głowy że ziemia jest kulą filmy, seriale, nasa itd..

nasa robi gówniane filmiki w których pokazuje że latają w kosmos, ale jednocześnie zostawiają luki, błędy, które jednoznacznie pokazują że nie latają, nie wiem czemu ? albo myślą że ludzie są tak głupi że i tak takie błędy nie wychwycą, nie wiem....

+Quote Post
1 Dzięki Shagy za ten przydatny wpis:
Rafael198
Lisk
post 01.11.2016 - 20:05
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4456

Notatnik

CYTAT(Rafael198 @ 01.11.2016 - 10:43) *
Zawsze byłem fanem SF, uwielbiałem planety i filmy o podróżach kosmicznych, ale sny mówiły mi coś innego, że świat na którym żyjemy nie jest planetą a czymś sztucznie stworzonym, że tam w górze nad nami nie ma czegoś takiego jak kosmos, jest za to gruba kopuła, tzw Sfera
ignorowałem te sny kiedyś, ale teraz zapoznaje z nowymi faktami naukowymi, że możliwe jest ze byliśmy oszukiwani od setek lat, wmawiają nam satelity, jakie satelity? podobno jest ich tysiące, a kto to widział? prawdziwą nie jakieś wypasione komputerowe zdjęcia
ostatnio podczas snu, gdy miałem okazje zapytać, to zapytałem zewnętrznego bytu, jak to jest czy żyjemy wewnątrz czy na zewnątrz ziemi? - on tak na mnie patrzył, patrzył, czas się kończył bo sen dobiegał końca i odpowiedział mi "dobrze jeżeli to cie uspokoi to żyjecie wewnątrz ziemi" - a ja zapytałem, więc co jest poza kopułom? - a on odpowiedział -nie mogę ci odpowiadać na pytania bo oni słuchają, mój czas się już skończył, wtedy przyłożył mi palec do ust i włożył zimną, jakby błękitną pigółkę do moich ust i się obudziłem

inny był sen jeszcze, że wyrwałem sie z ciała i wyleciałem w góre poza kopułe, sfere ziemi, tam poza sferom były bardzo wysokie istoty i bardzo demoniczne, poza sferą widziałem planety, czułem wolność, te istoty natychmiast mnie pochwyciły wiąską energii i ściagneły z powrotem do wnętrza sfery, zawsze podświadomie czułem, że tam po za sferom jest nie wyobrażalne zło, architekci tej sfery

Społeczeństwo karmi nas kłamstwami, epoki kosmicznej, poza komputerowymi zdjęciami nic nam nie dają bo tam nic niema

Masoni wypuszczają teras filmy o takiej tematyce jak chodzby
truman show
Mroczne miasto
Sygnał z 2014r
nawet w filmie bogowie egiptu jest pokazana płaska ziemia, zarządzana przez Bogów

wow zielażu zaskoczyłeś mnie, wiedziałem że napiszesz w temacie, ale liczyłem raczej na krytykę a nie wsparcie, zatkało mnie po prostu, czy to na prawdę jesteś ty? mam jóż chyba dosyć piwa na dziś, zaczynam dostrzegać rzeczy mało prawdopodobne :)

kończy się, mapa ziemi jest na mapie onz, granice ziemi to góry lodu, do których żaden człowiek nie może sie zbliżyć, bo pilnuje tego wojsko ONZ, nic tam nie do leci, bo zostanie rozwalone, obejżyj obrazki które wstawiłem
nowe superprodukcje filmowe, coraz częściej ukazują elementy płaskiej ziemi
z jej nadzorcami nazywających się najpierw Bogami, potem aniołami a teras obcymi

obejrzyj prosze ten filmik, przewiń do połowy :)

jeszcze odpowiem ci na pytanie nawet jeżeli to prawda to po co nam ta wiedza?
a po co w szkołach uczyli nas astronomi? skoro nie mamy wpływu na astronomie, opisywali nam planety, a po co nam to wiedzieć, skoro ci co opisują te planety, nie mają statku by tam dolecieć, wymyślają niemożliwe odległości, aby jedno pokolenie nie zadawało pytań typu, kiedy pokażecie nam zdjęcia jowisza? - a no sonda tam poleci 8 lat, a w 6 roku, we wiadomościach napiszą, że asteroida, rozwaliła sondę, albo, że elektronika wysiadła, w tym czasie rozwój grafiki komputerowej osiąga fenomen i stwierdzają, doleciała sonda do jowisza, mamy zdjęcia :)
spójszcie na nowe filmy sf, jak daleko poszła grafika komputerowa i gra aktorska

a w necie chodzą plotki że kopernik był masonem- nie da sie tego sprawdzić, bo loże masońskie nie udostępniają danych o swych członkach, jest miedzy nimi pakt milczenia

to dlaczego nie mamy prawdziwych zdjęć? szukam i wszędzie widzę grafikę komputerową, a zdjęcia księżyca wyglądają jak by były robione aparatem z lat 60, gdzie zdjęcia marsa są full HD - jak to jest ? Ludzie inteligentni zadawajom pytania, NASA by rozwiało problem pytających gdyby obruciło teleskop habla w stronę ziemi, ale nie zrobią tego bo nie ma takiego teleskopu

Zwolennicy teorii płaskiej ziemi nie potrafią odpowiedzieć na wiele banalnych pytań:
- Dlaczego są pory roku?
- Dlaczego z Australii nie widać nieba północnego
- Jeśli grawitacja i księżyc nie istnieje to skąd się biorą pływy morskie?
- Jak wytłumaczyć dzień i noc polarną?
- Jeśli słońce ma 30 mil średnicy i znajduje się 4000 mil od Ziemi to dlaczego podczas wchodu i zachodu nie staje się mniejsze?

Jeżeli ktoś nie potrafi odpowiedzieć czy nawet znaleźć odpowiedzi na te pytania tzn. że przyjął teorie płaskiej ziemi bez namysłu, na wiarę.

CYTAT
to dlaczego nie mamy prawdziwych zdjęć? szukam i wszędzie widzę grafikę komputerową, a zdjęcia księżyca wyglądają jak by były robione aparatem z lat 60, gdzie zdjęcia marsa są full HD - jak to jest?

https://www.google.com/moon/
https://www.google.com/mars/

A satelity można nawet gołym okiem obserwować.

http://www.celestia.pl/Heavens-Above
http://www.n2yo.com/

CYTAT
Ludzie inteligentni zadawajom pytania, NASA by rozwiało problem pytających gdyby obruciło teleskop habla w stronę ziemi, ale nie zrobią tego bo nie ma takiego teleskopu

Ludzie inteligentni zadają logiczne pytania. Gdybyś wycelował hubble'a w Ziemie i zrobił zdjęcie to zobaczył byś tylko rozmazaną plamę, to tak jakbyś chciał zrobić zdjęcie swojego palca z odległości 1mm. Hubble został tak zaprojektowany żeby badać obiekty które są oddalone o setki tysięcy milionów lat świetlnych od Ziemi.

Nasa to nasa tamto, tylko szkoda że oprócz nasa jest ponad 50 innych agencji, i setki tysięcy astronomów amatorów, i jakoś nikt niczego nie zauważył.

Większość niedorzecznych teorii takich jak teoria płaskiej ziemi zostały stworzone przez masonerię, w celu siania dezinformacji w środowiskach alternatywnych - counter information
Tak samo ruch new age promujący sztuczną równość i poprawność został stworzony przez CIA

"Niemal wszystkie środowiska opozycyjne są zainfekowani judeomasońskimi agentami promującymi absurdalne idee, jak "płaska Ziemia", negujących wszystko co się da. Celem jest sprowadzenie do absurdu działań opozycji, skojarzenie inteligentnych obserwatorów rzeczywistości z obłąkańcami. Idea "niepoprawności politycznej" czy też "teorii konspiracji" już nie działa, wprowadzane są więc nowe metody, nad którymi przez lata pracowali specjaliści z Tavistosk Institute czy też innych juedomasońskich instytucji o charakterze ludobójczym.

Na YouTube pojawia się coraz więcej filmików sponsorowanych przez judeosatanistyczną mafię Rotszyldów mających na celu przekonanie opinii publicznej, że Ziemia jest płaska.

Okazuje się, że brednie nt. tzw "Płaskiej Ziemi" są sowicie sponsorowane z Londynu przez masonerię Illuminati. Każdy z promujących "płaską ziemię" musi się rozliczyć ze swojej skuteczności i zależnie od tego ile mu się udało wcisnąć komentarzy i ewentualnie zwabić kolejne ofiary, dostaje odpowiednią sumę. Jak pisze Henry Makov, znakomity badacz judeomasonerii, a szczególnie ich elit czyli tzw. Illuminati w artykule "Operacja psychologiczna Płaska Ziemia jest konspiracją stanowiącą rzeczywiste zagrożenie", operacja ta ma na celu zdekoncentrowanie, podzielenie i zdyskredytowanie grup tych osób, które rozumieją, że społeczeństwo zostało zniewolone przez masonerię żydowskiego pochodzenia. Operacja ta ma na celu stworzenie dysonansu poznawczego, który w rezultacie stworzy sytuację, że wątpliwe staną się wszelkie założenia, szczególnie te, które są prawdziwe. Jest to wiec poważne zagrożenie dla prawdy obiektywnej.

"Teoria" nie odnosi się do faktów, nie wyjaśnia np. działania satelitów i GPS twierdząc, że jest to wynik działania sieci nadajników na Ziemi. Zakłada też absurdalne przejście Słońca przez "przestrzeń zerową" by mogło się pojawić nagle po drugiej stronie, by Ziemia nie pogrążyła się w długiej ciemności. Jak w każdej operacji psychologicznej dochodzi tu do manipulacji faktami i założeniami. Np. z jednej strony grawitacja jest fikcją, a z drugiej istnieje, ale tylko po to by zakrzywiać promienie Słońca – a to po oto by wytłumaczyć dlaczego nie możemy obserwować krańca płaskiego dysku Ziemi. Aby ułatwić sobie przebicie, płaskoziemcy traktują swoją "teorię" jak religię, a więc są w niej "niepodważalne" dogmaty, są też i odłamy. Jej pochodną jest m.in. tzw. niebocentryzm promowany usilnie w Polsce przez niejakiego Szczytyńskiego. Nie wiem co motywuje tego człowieka, ale jest szczególnie agresywny w promowaniu swoich bzdur. Co ciekawe, dają się na to nabierać ludzie związani z opozycją wobec żydowskiej dominacji oraz przeciwnicy bezprawia. Tam bowiem Szczytyński i jego ludzie najchętniej wszczepiają swoje "teorie".

Jeden z głównych międzynarodowych promotorów idei "Płaskiej Ziemi", założyciel International Flat Earth Research Society (IFERS), Eric Dubay, zakłada, że cała opozycja wobec władzy, poza jego ruchem oczywiście, jest kontrolowana. Jednocześnie promuje Adolfa Hitlera jako człowieka pokojowego, którego zniszczyły fałszywymi informacjami syjonistyczne media.

Operacja o nazwie "Płaska Ziemia", jak i jej pochodne, są sowicie finansowane przez judeomasońskie służby. Stąd taki wysyp jej sympatyków filmików na YouTube i komentarzy na wszelkich blogach, także i na tym. Należy sobie zdać sprawę, że ci ludzie działają wbrew interesowi społeczeństwa, a nawet można założyć, że współuczestniczą w ludobójstwie, bowiem judeomasoneria jak wiadomo, ma na celu depopulację globu wszelkimi metodami. Bez unieszkodliwienia opozycji będzie to dla niej niemożliwe. "Płaska Ziemia" ma właśnie na celu unieszkodliwienie opozycji, stąd szczególny atak jej agentów w alternatywnych mediach i grupach oporu."

http://henrymakow.com/2016/02/Flat-Earth-Psyop.html
https://www.monitor-polski.pl/plaska-ziemia...ych-ludobojcow/
https://www.monitor-polski.pl/masonska-scie...-to-dac-nabrac/

+Quote Post
1 Dzięki Lisk za ten przydatny wpis:
Deimond
Lisk
post 01.11.2016 - 20:13
Post #8

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Shagy @ 01.11.2016 - 20:34) *
od kilku lat obserwuje otaczający świat i widzę jak mass media wciskają ludziom do głowy że ziemia jest kulą filmy, seriale, nasa itd..

nasa robi gówniane filmiki w których pokazuje że latają w kosmos, ale jednocześnie zostawiają luki, błędy, które jednoznacznie pokazują że nie latają, nie wiem czemu ? albo myślą że ludzie są tak głupi że i tak takie błędy nie wychwycą, nie wiem....

Wiadomo świat jest manipulowany i wciska się nam kit, ale branie każdej alternatywnej teorii za fakt to nic innego jak zwykła głupota.

A może ty odpowiesz mi na te pytania? :P
- Dlaczego są pory roku?
- Jeśli słońce ma 30 mil średnicy i znajduje się 4000 mil od Ziemi to dlaczego podczas wchodu i zachodu nie staje się mniejsze?

+Quote Post
3 Dzięki Lisk za ten przydatny wpis:
Deimond, Rafael198, Tulsi
Freddy K
post 01.11.2016 - 20:27
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 310

Notatnik

CYTAT(Rafael198 @ 01.11.2016 - 21:43) *
...i tak większość ludzi tutaj uważa mnie za nawiedzonego

A czyja to wina?

+Quote Post
Rafael198
post 01.11.2016 - 20:49
Post #10

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Shagy @ 01.11.2016 - 19:34) *
Pisałem już wiele tematów na forum o płaskiej ziemi, jednak wcześniej nie miałem z kim podyskutować bo odpowiadały mi osoby które podawały anty argumenty typu, w książce z geografii było napisane albo w szkole mieliśmy globus...
ale to pokazywało mi tylko jak można łatwo słabymi umysłami kontrolować...

a więc już masz z kim porozmawiać :) zacząłem prowadzić własne badania i w końcu wszystko skleja mi się w całość jak jedna wielka układanka
jeżeli wezmiemy ziemie jako planete pośród milonów planet wtedy człowiek staje się niczym, elementem ewolucji, jak każdy zwierzak
ale jeżeli wezmiemy pod uwage, że ten świat to twór sztucznie stworzony, otoczony kopułom, gdzie ludzie są uwięzieni w ciałach, wtedy obe ma sens, medytacja ma sens, materializm staje się martwy, wyścig szczurów zaczyna być martwy, bo każdy szuka ucieczki z tej klatki, z mocy tych istot

kto rządzi światem? pieniądze, figuranci podstawieni przez istoty które panują nad tą farmą

powstał teraz ciekawy film, bardzo ciekawy o tych istotach,
Skórozmienni(2013)

http://www.filmweb.pl/film/Skórozmienni-2013-696670

jest w nim pokazana przewaga technologiczna i umysłowa nad ludzmi, więc na pytanie, dlaczego władze krajów podpisały pakt współpracy z tymi istotami? ze strachu i bezsilności wobec ich przewagi

+Quote Post
Shagy
post 01.11.2016 - 20:51
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 360

CYTAT(Lisk @ 01.11.2016 - 21:13) *
Wiadomo świat jest manipulowany i wciska się nam kit, ale branie każdej alternatywnej teorii za fakt to nic innego jak zwykła głupota.

- Dlaczego są pory roku?

ok odpowiadam na pytania: żeby głupi miał zagadkę: D:D:D:D:D

nic nie poradzę że czuję się jak bohater filmu Truman Show :D
coś mi nie gra i nie akceptuję "oficjalnych" teorii.

Ok patrz podważ moje odpowiedzi:
-pory roku: bo to sztuczny system, jak w akwarium,
-Australia bo niebo to hologram
-grawitacja istnieje bo jesteśmy na płaskiej ziemi, pływy morskie są sztuczne kontrolowane
-dzień polarna, niebo to hologram

https://www.google.pl/search?q=K%C4%85ty+pa...SIyvPuKygAuM%3A

+Quote Post
1 Dzięki Shagy za ten przydatny wpis:
Rafael198
Rafael198
post 01.11.2016 - 20:51
Post #12

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Lisk @ 01.11.2016 - 20:13) *

- Dlaczego są pory roku?

odpowiedzi są podane w dwóch pierwszych filmikach, gdybyś je obejrzał, nie pytałbyś ;)

+Quote Post
Lisk
post 01.11.2016 - 20:54
Post #13

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Rafael198 @ 01.11.2016 - 21:51) *
odpowiedzi są podane w dwóch pierwszych filmikach, gdybyś je obejrzał, nie pytałbyś ;)

To może podaj mi te odpowiedzi, czy proszę o zbyt wiele? :P

+Quote Post
Rafael198
post 01.11.2016 - 20:58
Post #14

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Freddy K @ 01.11.2016 - 20:27) *
A czyja to wina?

heh dobre :) nie bendę zaprzeczał że odbiegam od normy i że gadam jak nawiedzony :)
ale powiem wam że jak obserwuje społeczeństwo, to nie chce do nie go należeć
społeczeństwo jakie panuje teras to jest chaos, trudno znaleść człowieka który jeszcze ceni bardziej własne zasady i honor od pieniędzy

+Quote Post
Rafael198
post 01.11.2016 - 21:03
Post #15

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Lisk @ 01.11.2016 - 20:54) *
To może podaj mi te odpowiedzi, czy to zbyt wiele? :P

podam ci je i wszystkim innym, ale prosze daj mi czas do jutra, poszerze temat, o dodatkowe informacje, bardzo dobrze że pytasz, o to chodzi w tym temacie, aby więcej pytań tego typu :)
bendą dokładne opisy i linki, bo mam te sensowne odpowiedzi w głowie, tylko potrzebuje czasu aby na spokojnie to przelać na komputer, jutro wieczorem, jak wróce z pracy zajmę sie tematem, bo teras jusz zchodze z kompa ;)

+Quote Post
1 Dzięki Rafael198 za ten przydatny wpis:
Lisk
Deimond
post 01.11.2016 - 21:24
Post #16

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

Ja dalej nie rozumiem sensu takich tematów. Ciągle te same odgrzewane kotlety od kilku lat.
Ja mam tylko pytanie - załóżmy że ziemia jest płaska tak jak to widzisz. I co w związku z tym?
Co zamierzasz z tą wiedza robić? Jaki masz cel w zakładaniu kolejnego wątku o płaskiej ziemi? Chcesz nas przekonać i co dalej?
Tak , wielu tu zna tą teorię i uznaje ją za bzdurę.

Chcesz zaspokoić swoją ciekawość i dostać potwierdzenie? Raczej nie dostaniesz. Moja rada jest taka - idź sobie na kraniec tej płaszczyzny, spójrz w dół, potwierdź swoją teorię i uspokój swoją duszę i umysł pewnością że tak jest. No masz jeszcze opcję że nie znajdziesz tego krańca ziemi.... a wtedy będziesz tłumaczył że pewnie Cie uśpiono i transportowano do punktu wyjścia :P

+Quote Post
Rafael198
post 01.11.2016 - 21:29
Post #17

Dusza Towarzystwa

ten świat jest ogromny i powiem wam że nie zamierzam bronić teorii płaskiej ziemi bo to nie ma znaczenia, ale bendę bronił teorii że tam gdzie widzimy gwiazdy, nie ma gwiazd, jest kopuła, sfera i nic nie wyleci z tej planety, nie ma gwiazd
możemy sie wymieniać argumentami, za i przeciw np.
gdyby ziemia była obrotową kulą, to cała woda skupiała by się wokół równika
loty samolotów? latają wg mapy płaskiej ziemi, a nie wg teorii kuli
po co są te satelity, skoro cała technologia oparta jest na masztach radiowych, dlatego nie wszędzie jest zasięk, najlepiej było to widoczne 10 lat temu, zasiek był tam gdzie był nadajnik
z każdej strony pociskają nam kid do głowy

ludzie którzy stworzyli te filmiki to ludzie którzy prubują odkryć prawdę, wiedzą ze są oklamywani, poświęcają czas i sami badają, nie ma ją gotowych informacji, sami szukają bo taki jest prawdziwy człowiek, prawdziwy człowiek szuka
a ci co gapią sie w tv i przyjmują wszystko jak leci, bendą zabijać w obronie tego czym system ich karmi, tacy ludzie nie zadawają pytań, jusz przestali się rozwijać, ich ewolucja staneła w miejscu
a człowiek który szuka, chodzby się mylił, to pozostaje w ruchu, bo on się rozwija
wielcy wynalazcy byli wyśmiewani przez innych, ale byli uparci i po 20 latach błędów im sie udało,
teoria płaskiej ziemi jest młoda, ludzie ci dopiero zaczynają badać wszystkie zjawiska, to są młodzi naukowcy, oni zasługują na czas,
ludzie zaczynają sie budzić i pytają o to co widzą, władzy sie to bardzo nie podoba, bo kończą jej sie wymówki na stare przyjęte kłamstwa

+Quote Post
Deimond
post 01.11.2016 - 21:33
Post #18

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

CYTAT(Rafael198 @ 01.11.2016 - 22:29) *
ten świat jest ogromny i powiem wam że nie zamierzam bronić teorii płaskiej ziemi bo to nie ma znaczenia, ale bendę bronił teorii że tam gdzie widzimy gwiazdy, nie ma gwiazd, jest kopuła, sfera i nic nie wyleci z tej planety, nie ma gwiazd
możemy sie wymieniać argumentami, za i przeciw np.
gdyby ziemia była obrotową kulą, to cała woda skupiała by się wokół równika
loty samolotów? latają wg mapy płaskiej ziemi, a nie wg teorii kuli
po co są te satelity, skoro cała technologia oparta jest na masztach radiowych, dlatego nie wszędzie jest zasięk, najlepiej było to widoczne 10 lat temu, zasiek był tam gdzie był nadajnik
z każdej strony pociskają nam kid do głowy

ludzie którzy stworzyli te filmiki to ludzie którzy prubują odkryć prawdę, wiedzą ze są oklamywani, poświęcają czas i sami badają, nie ma ją gotowych informacji, sami szukają bo taki jest prawdziwy człowiek, prawdziwy człowiek szuka
a ci co gapią sie w tv i przyjmują wszystko jak leci, bendą zabijać w obronie tego czym system ich karmi, tacy ludzie nie zadawają pytań, jusz przestali się rozwijać, ich ewolucja staneła w miejscu
a człowiek który szuka, chodzby się mylił, to pozostaje w ruchu, bo on się rozwija
wielcy wynalazcy byli wyśmiewani przez innych, ale byli uparci i po 20 latach błędów im sie udało,
teoria płaskiej ziemi jest młoda, ludzie ci dopiero zaczynają badać wszystkie zjawiska, to są młodzi naukowcy, oni zasługują na czas,
ludzie zaczynają sie budzić i pytają o to co widzą, władzy sie to bardzo nie podoba, bo kończą jej sie wymówki na stare przyjęte kłamstwa
tak na szybko podam linki

http://joemonster.org/art/35757

http://aszdziennik.pl/117529,7-dowodow-na-...o-kopalnia-beki

Przecież te linki co podałeś to wyśmiewają tę teorię.

+Quote Post
Rafael198
post 01.11.2016 - 21:43
Post #19

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Deimond @ 01.11.2016 - 21:24) *
Ja dalej nie rozumiem sensu takich tematów. Ciągle te same odgrzewane kotlety od kilku lat.
Ja mam tylko pytanie - załóżmy że ziemia jest płaska tak jak to widzisz. I co w związku z tym?
Co zamierzasz z tą wiedza robić? Jaki masz cel w zakładaniu kolejnego wątku o płaskiej ziemi? Chcesz nas przekonać i co dalej?
Tak , wielu tu zna tą teorię i uznaje ją za bzdurę.

Chcesz zaspokoić swoją ciekawość i dostać potwierdzenie? Raczej nie dostaniesz. Moja rada jest taka - idź sobie na kraniec tej płaszczyzny, spójrz w dół, potwierdź swoją teorię i uspokój swoją duszę i umysł pewnością że tak jest. No masz jeszcze opcję że nie znajdziesz tego krańca ziemi.... a wtedy będziesz tłumaczył że pewnie Cie uśpiono i transportowano do punktu wyjścia :P

hmm krańce ziemi to góry lodu, nawet samoloty tam nie dolatują, bo skręcają
co mi daje ta wiedza? pewność, że będzie mi łatwiej umrzeć, wiedząc że uwalniam się z farmy istot które traktują ludzi jak baterie,
budda jak był młody i widział jak są nawożone pola, a rolnicy się ciesz, to płakał, bo czuł cierpienie owadów które są topione

gdzie nie popatrzysz, wszędzie jest cierpienie, to jedna wielka fabryka cierpienia
model płaskiej ziemi zakłada Matrixa, klatke, farme
model planety zakłada coś normalnego, że człowiek i zwierzęta są przypadkiem i wygra najsilniejszy, powstaje więc karma, brak altruizmu i współodczuwania tworzy karmę, system karmiczny, nieustanny system inkarnacyjny

ci co postzregają świat jako płaską klatke mają szanse się wyzwolić z karmy, z inkarnacji
ci co postrzegają świat jak planete, bendą budować sobie karme, bo życie na planecie wymaga wyścigu o przetrwanie i dobra materialne

koncepcja ziemi klatki, zmienia całą świadomość i pojęcia duchowe, przestajemy się czuc jak element przypadku, ale jak więzień pilnowany przez złe siły demony

+Quote Post
Lisk
post 01.11.2016 - 21:44
Post #20

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Shagy @ 01.11.2016 - 21:51) *
ok odpowiadam na pytania: żeby głupi miał zagadkę: D:D:D:D:D

nic nie poradzę że czuję się jak bohater filmu Truman Show :D
coś mi nie gra i nie akceptuję "oficjalnych" teorii.

Ok patrz podważ moje odpowiedzi:
-pory roku: bo to sztuczny system, jak w akwarium,
-Australia bo niebo to hologram
-grawitacja istnieje bo jesteśmy na płaskiej ziemi, pływy morskie są sztuczne kontrolowane
-dzień polarna, niebo to hologram

https://www.google.pl/search?q=K%C4%85ty+pa...SIyvPuKygAuM%3A

Nie udzieliłeś odpowiedzi na żadne, twoim argumentą brak logiki...

Równie dobrze ja mogę napisać że księzyc jest z sera ale człowiek nie potrafi odróżnić sera od księzyca, albo że pod każdym mostem mieszka niewidzialny troll. Jak to obalisz. Troche logiki...

Twoje "odpowiedzi" rodzą nowe pytania:
- jak działa ten system, co wskazuje na to że pory roku są sztucznie wywoływane?
- wg teorii płaskiej ziemi grawitacja nie istnieje, i jak kontroluje się pływy?
- na jakiej zasadzie działa ten hologram?

Proszę o jakieś konkrety, a nie gadki typu "ja nie wiem jak to działa, nie mam żadnych dowodów, ale wiem że ziemia jest płaska"

+Quote Post
Rafael198
post 01.11.2016 - 21:46
Post #21

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Deimond @ 01.11.2016 - 21:33) *
Przecież te linki co podałeś to wyśmiewają tę teorię.

przepraszam, widzisz, zmęczony jestem nic na siłe, musze mieć czas aby wrócić do tematu, na dzisiaj dziękuje wam za aktywny udział w temacie

+Quote Post

11 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park