oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Czakry - gdzie jest prawda?
ICE
post 13.11.2006 - 17:43
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

Chodzi mi o czakry. na rynku ezoterycznym pojawila sie masa ksiązek o czakrach. niby wszystko dobrze im wiecej tym lepiej ale... prawie w kazdej ksiazce pisza co innego :P ze np inny kolor lub inne umiejscowienie :D któremu przekładowi wierzyć ? http://www.psychotronika.pl/index.php?opti...catid=162&id=21 <---- ten mi sie wydal najbardziej wiarygodny ale mam male doswiadczenie wiec wole poczekac na wasze opinie :P moze ktos już zna wiarygodne źródło które podaje poprawne informacje na ten temat :P
Go to the top of the page

+Quote Post
Karakan
post 13.11.2006 - 19:51
Post #2

Listek
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

Czytałem i słyszałem sporo o tej książce i z tego co wiem jest ona wiarygodna (o ile wiarygodne mogą być nasze informacje na temat czakr). Ja osobiście pracując z czakrami zawsze bazuję na tym co napisał Robert Bruce, ale moim zdaniem powinniśmy sami podjąć jakieś próby związane z tym tematem jeśli chcemy być pewni, że to na czym bazujemy jest prawdziwe. Czakry wielu ludziom kojarzą się bardziej z tematyką magii i dlatego sporo osób w to nie wierzy. Ja należę do tych drugich i aktywnie staram się dowiedzieć czegoś na podstawie własnych doświadczeń :)

+Quote Post
ICE
post 13.11.2006 - 21:17
Post #3

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

hmmm... praktykujac metode Roberta Bruce'a czułem czakry... albo to byla autosugiestia :P robiąc to sposobem opisanym w tej książce takze czulem tyle ze pulsowanie ale tylko w 1 i 2 czakrze... w sumie oba sposoby (Roberta Bruce'a i przeklad z tej ksiązki) sa bardzo podobne jedynie sa sprzecznosci w polozeniu 3 czakry i kolorow... w pewnym momencie zacząłem lączyć obydwa sposoby ale dopiero od niedawna no i pozostaje nadal sprzeczna czakra nr 3... jakie beda efekty dowiem sie później :P

+Quote Post
r_m
post 18.11.2006 - 14:22
Post #4

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 110

Notatnik

kiedyś kompetentna osoba poleciła mi książke Księga Czakr - S.SHARAMON, B.BAGIŃSKI i ją właśnie polecę również. Co do kolorów to czakry nie wszystkie mają jeden kolor dla tego ta robieżność.

+Quote Post
bachu
post 18.11.2006 - 20:07
Post #5

Członek Rodziny

Notatnik

Z tego co wiem to mogą mieć kolor jaki tylko chcemy, lub mogą nie miec wogole.

+Quote Post
Angra Manyu
post 19.11.2006 - 13:59
Post #6

Przechodzień

Witam czy zna ktoś jakiś sposób aby rozwinąć działalnośc czakr zwłaszcza interesuje mnie czakra czoła(Trzecie Oko) z góry dziękuję za odpowiedź

+Quote Post
Karakan
post 19.11.2006 - 14:30
Post #7

Listek
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

Stymuluj działanie czakr za pomocą metody Roberta Bruce'a z "Traktatu o projekcji astralnej". Ja tak robię od dłuższego czasu i czuję wszystkie. Już po krótkim okresie ćwiczeń możesz rozwinąć poszczególne czakry. Jeśli chcesz natomiast zbadać swoje czakry możesz poczytać ten artykuł http://www.psychotronika.pl/index.php?opti...d=448&Itemid=48 Ja nigdy nie próbowałem takiego badania tak więc nie wiem na ile jest ono skuteczne ;)

Pozdrawiam

+Quote Post
Raziel
post 22.11.2006 - 21:57
Post #8

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 15

Notatnik

hej mam takie jedno pytanko, które od pewnego czasu mnie nurtuje. Czy można...albo czy dozwolone jest pobieranie energii od drzew (roślin)? Tak sobie myślę że w końcu to są istoty 1gęstości..(sorry naczytałem się trochę tych przekazów od kasjopean :D ) w każdym razie są to istoty żyjące i teraz nie wiem, czy taki uczynek potraktowany by został jako zły i wróciłby później poprzez prawo karmiczne w postaci złego dla mnie zdarzenia ???

+Quote Post
wert
post 22.11.2006 - 22:15
Post #9

Przyjaciel Rodziny

1.wydaje mi sie ze to 2 gestosc
2. jezeli czerpiesz energie od drzewa to prosisz o nia i w ten sposob to jest zgodne z natura.

+Quote Post
Raziel
post 22.11.2006 - 23:22
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 15

Notatnik

no fakt :) niższe istoty drugiego poziomu gęstości, masz rację.

aha czyli wystarczy poprosić.
Tylko gorzej jeśli nie wyczuję jego odmowy :/ ... ale sądzę że jeśli ktoś naprawdę potrzebuje energii to (za jego prośbą) drzewa nie będą miały nic przeciwko, szczególnie te duże i silne :)

pozdro i dzieki za info

+Quote Post
Shala
post 22.11.2006 - 23:28
Post #11

Znajomy Rodziny

Notatnik

Tylko że nie wszystkie drzewa pomagaja człowiekowi. Sa takie które dzialają wlaśnie odwrotnie, pamietam że to była np.Lipa. Jeśli cie to interesuje poszukaj na ten temat w ksiażkach o tej tematyce

+Quote Post
wert
post 23.11.2006 - 08:52
Post #12

Przyjaciel Rodziny

njlepiej skupic sie na drzweie dotykajac go i skpobowac z nim rozmawiac i spytac czy mozna.

+Quote Post
Militar
post 24.11.2006 - 23:16
Post #13

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 14

Notatnik

zostawcie drzewa w spokoju :)

+Quote Post
Zbyszek
post 09.12.2006 - 21:03
Post #14

cialka.net
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 974

Notatnik

CYTAT(Militar @ 25.11.2006 - 00:16) *
zostawcie drzewa w spokoju :)

Ja bym przeprosil marchewke przed polknieciem a krzesla zakryl cerata by nie widzialy kto je tak upokarza ,siadajac na nich ta czescia ciala. Zemsta drewnianego krzesla jest przytycie.

Zapytajcie lepiej jakie samopoczucie ma dentysta albo rzeznik. Jakos zyja .!!!!

A drwale ,ogrodnicy........

+Quote Post
Drag0n
post 02.12.2007 - 13:05
Post #15

Świadomie Śniący
Punkty prestiżu: 304

Notatnik

Jak właściwie jest z tymi czakrami, one są czy nie ? To prawda czy mit...

+Quote Post
Conchita
post 02.12.2007 - 22:39
Post #16

OBE Maniak 36
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 32

Notatnik

To z tyłu głowy na potylicy to jest dopiero niezły "kwiatek". Nie znalazłam żadnego sensownego opisu tej czakry w literaturze, ale ja to też miewałam ooostro aktywne i powodowała ona właśnie zachowanie świadomości po przefazowaniu, dzięki czemu można było sobie wstać niefizycznie z łóżka...

+Quote Post
Guest_OOOOOOO_*
post 30.12.2007 - 14:25
Post #17

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(ICE @ 13.11.2006 - 17:43) *
Chodzi mi o czakry. na rynku ezoterycznym pojawila sie masa ksiązek o czakrach. niby wszystko dobrze im wiecej tym lepiej ale... prawie w kazdej ksiazce pisza co innego :P ze np inny kolor lub inne umiejscowienie :D któremu przekładowi wierzyć ? http://www.psychotronika.pl/index.php?opti...d=162&id=21 <---- ten mi sie wydal najbardziej wiarygodny ale mam male doswiadczenie wiec wole poczekac na wasze opinie :P moze ktos już zna wiarygodne źródło które podaje poprawne informacje na ten temat :P

Czakry,
Twoim najlepszym źródłem wiedzy będzie własne doświadczenie, a nie cudze myśli zwarte w książkach, często opartych na innych książkach. Naucz się cud-stanu jakim jest przesunięcie świadomości i percepcji do innego wymiaru i tam dokonaj własnych odkryć, a zobaczysz jak wiele książek to jedno, wielkie nieporozumienia i bełkot słowny z biblią na czele! Dlaczego tak się dzieje? Bo słowo pisane jest ułomne jak sam sqrwesyn i stanowi wybitnie nie doskonałą formę komunikacji. Mało tego: słowo niesie ze sobą niekiedy fałszywy ładunek emocjonalny, który można na tysiące sposobów błędnie zinterpretować i ulec auto-urojeniom. Tak prawda, ale do tematu:
W tym wypadku, bo pytasz o czakry, wystarczy przesunąć stan skupienia nie wiele poza skraj bytności w ciele fizycznym. To co nazywa Monroe fokusem 10, zaś Sugier płytkim OP (obszarem przycielesnym) i zerknąć oczami umysłu nad głowę. Co tam ujrzysz to jest właśnie jedna z tak zwanych czakr. Owszem, istnieją one, ale nie są to płatki róż i lotosu, to tylko symboliczna alegoria autorów, którzy pragnąc nazwać to co jest często nie do nazwania używają przenośni, porównań i łamią sobie język, by przekonać niedowiarków o istnieniu innego wymiaru. Czakry u mnie są to kule świetlne połączone jakby kryształowym kanałem, takimi rurkami.
Oto co zrobić by przekonać się o ich istnieniu i samemu dokonać odkrycia choć skrawka, tego co nie odkryte przed innymi, czyli jak uszczknąć info z Poza:
Normalnie zamknij oczy, rozluźnij się maksymalnie, możesz się nawet położyć, jeśli jarasz blanty wyjaraj, jeśli nie to nie tykaj tego. Czy ja jaram? Nie jaram! Rozluźnij się maksymalnie w ciemnym pokoju, najlepiej gdy za oknem będzie noc i łagodnie, niezmiernie suptelnie, nie tracąc radosnego stanu, który sprzyja otwarciu czakr, mając zamknięte powieki, luknij co tam się znajduje nad twoją głową.
Może nie od razu, ale po jakichś 10-20 min coś powinieneś ujrzeć. Co to będzie? A to pozostawiam twemu odkryciu… do roboty! nie czytać a doświadczać! bo przegrasz starcie o własną WOLNOŚĆ …
OOOOOOO

http://www.obemaniak.pl

+Quote Post
Aloha
post 30.12.2007 - 14:38
Post #18

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 116

Notatnik

To powinno troche rozjasnic temat czakr:

http://encyklopedia.budda.pl/Dodatki/artyk...82y/Czakry.html

+Quote Post
AuroN
post 30.12.2007 - 17:28
Post #19

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ostatnio se tal leżałem leżałem..... i pomyślałem że poproszę tak sobie MTJ o pomoc w aktywowaniu czakry trzeciego oka :P Po tej szczerej prośbie oczy mi zaczęły jakby "pulsować" i mrugać. Widziałem róźne dziwne rzeczy i po kilku minutach usało...
Jak myślicie co to mogło być ? 0.o

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park