oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

13 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Regularne Wyprawy, dla zabawy i wprawy
Rachab
post 06.07.2009 - 17:40
Post #22

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 74

Notatnik

Mam mentalną snajperkę! hehehe
Go to the top of the page

+Quote Post
Rachab
post 13.07.2009 - 11:37
Post #23

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ej no... ja tylko przypominam moi parafianie o podjętych wyzwaniach. Dostałam narazie tylko jeden opis xD macie jeszcze tydzień :D Serdecznie zapraszam do odwiedzenia góry Świętej Anny z wulkanem. Polskim wulkanem!

+Quote Post
Paul 023
post 18.07.2009 - 22:13
Post #24

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 19

Notatnik

Siemka coś widzę, że nie wyszła ta wyprawa. Szkoda...

+Quote Post
1 Dzięki Paul 023 za ten przydatny wpis:
Rachab
Rachab
post 20.07.2009 - 11:54
Post #25

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Wyprawa wyszła! No jak to nie wyszła jak wyszła!
Moi drodzy PARAFIANIE!
OD^$#<piiii>*^&% wam kazanie!
Do kościoła nie chodzicie!
Za to z ciała wychodzicie...
/\
|| poezja niskich lotów, ale taka charakterystyczna!

Nadejszła wiekopomna chwila. Otóż posumowuję wyniki waszych wysiłków moje kochane rybki!
No to lecim...

Pierwsze koty za płoty... W doświadczeniu wzięło udział zgłoszonych 6 osób. Wyniki jak narazie otrzymałam od 2, ja 3 mam jakoweś małe więc liczy się, że 2,5 się udało, a to ponad 40%, czyli w szkole byśmy zdali :D zaliczyli i oblewali zaliczenie semestru. Rozumiem zapracowane główki i braki czasu, no może i chęci, albo czegoś tam jeszcze, więc się nie przejmujmy. Następnym razem frekwencja będzie lepsza na bank, a na dodatek moi Parafianie może się tam spotkamy...

Skutki wybprawy były niezłe... jak czytałam całkiem super :D Jeśli chcecie to możecie jeszcze nadsyłać do mnie efekty waszych wypraw na Górę Św. Anny, to dołączę je do podsumowań. To nie wojsko więc możemy iść na ugodę :D nikogo nie rozstrzelam moją mentalną snajperką, bo mam tylko dwa naboje z czego jeden jest dla mnie a drugi dla Freddy_K jak już to obiecałam. Chyba, że Sorrow pożyczy mi kilka kulek :D Albo twistoid kupi trollspraya to się strzeżcie xD

Odpiski z wyprawy wklejam... zaczynam od wyprawy SORROWA. Pozdrawiamy go serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów:

"Wbiłem się na łagodny stok , u podnóża pokryty trawiastymi kępkami , im wyżej , tym bardziej piaszczysty teren, miejscami skalisty, tu trawa ustępowała całkowicie . Pierwsze wrażenie: pusto. :) Po jakimś czasie zacząłem używać roweru , TAK, to sorrow śmigał ,jeżeli widział ktoś szybko mknącą pod stromą górę postać ubraną całkowicie na czarno. (Tak ostatnio chodzę, więc przeniosło się do Mentala) .
Kilka rozmów z napotkanymi na wyższych partiach osobami nic mi nie dało .Po powrocie niewiele z nicj pamiętałem .Kolejna próba dzisiaj .
pozdro !
s o r r o w "

Dziękujemy za uwagę i poświęcony wolny czas, bo w tych czasach każdy z nas ma go malo.

Dalej leci wyznanie Toma. Jego również pozdrawiamy i życzymy kolejnych sukcesów:

"Troche sie powłóczyłem, w kościele troche przerobiłem ołtarz, obecnie tylko figura Jezusa zmartwychwstałego (jak w Rio) i medytujący Budda. Lewitowałem chwile nad ołtarzem przyglądając sie szczupłemu mężczyźnie co w świetle halogenów śpiewał na środku kościoła serenade. W kościele byli zarówno buddyści, katolicy jak i nawet żydzi (głównie widziałem żydówki). na placyku poza kościołem widziałem zielonego klauna (?) jak Stańczyk. Przwijała mi sie przed oczami dziewczyna z warkoczem, z początku podczepiłem pod nią VVi (taki miałaś nick Wioleto?:P wybacz jesli pomyłka) ale osoba ta była troche pulchniejsza na twarzy i włosny jasniejsze. Pozatym widziałem jeszcze dużą zieloną lampe wodną, wielką na wysokość filarów, połyskiwała na zielono gromadząc i emitując miłość. Następnie troche poszalałem starą imprezą (subaru -samochód ;p) po serpentynach na dojeździe. Na amfiteatrze rozgrywał sie jakiś spektakl, hamlet albo romeo i julia. "

Jemu również dziękujemy za udział w tym odcinku programu i za czas wolny jaki nam poświęcił.

Ode mnie jest tylko tyle, że przysiadłam na szczycie i oglądałam krajobrazy... Jakieś lasy iglaste. Ładne chmurki... rzeczka gdzieś daleko, daleko. Miło tm było i ciepło... nic szczególnego między drzewami. Trochę astralnych ludków... parę zabłąkanych dusz... chodzą... trochę elfów, ale skurczybyki uciekają szybko :D Moja wyobraźnia jest nadto bujna więc można na to brać poprawkę :D Ale było miło tam.

Wszystkim serdecznie dziękujemy, winszujemy sukcesów i powodzenia. Gratulujemy udanej wyprawy i życzymy kolejnej jeszcze lepszej przygody.

Udanych lotów kochani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Duszpasterz
( ; R A C H A B ; )

+Quote Post
tom
post 20.07.2009 - 12:12
Post #26

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

Ja porponuje mniejsze rozbicie w czasie :D czyli np. niedziela wieczór wszyscy lecimy... obojętnie czy to będzie 18 czy 24 czy 4 dnia następnego. W każdym bądź razie lecimy w tym przedziale czasowym i pon do wieczora wysyłamy Rachab notatki tak co we wtorek wyniki będą wisieć ;-)

+Quote Post
1 Dzięki tom za ten przydatny wpis:
Rachab
Rachab
post 20.07.2009 - 12:15
Post #27

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No tak... tylko nie każdy ma czas lecieć tak...
Kwestia przegłosowania.
Dwa tygodnie były pomysłem po to by ludzie mieli szanse zorganizować sobie czasik :D
PS-pomysł na nowe miejsce do polecienie tom podrzuć mi

+Quote Post
tom
post 20.07.2009 - 12:30
Post #28

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Jak jest za dużo czasu to każdy odkłada, odkłada... no i wiadomo :P

Chyba każdy widział Władce Pierścieni ;> Może czas na elficki las :D?

http://mongabay.com/images/aus_nz_full/fraser_forest.gif
http://gallery.photo.net/photo/4181165-lg.jpg
http://gallery.photo.net/photo/1783231-md.jpg
http://www.freewebs.com/minastelamrun/elves.jpg
http://www.paradyskloofguesthouse.co.za/ga...kabouterbos.jpg

+Quote Post
Rachab
Rachab
post 20.07.2009 - 12:34
Post #29

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Obwieszczenie Duszpasterskie!

Następna wyprawa moi kochani...
Po pierwszym sukcesie kochani mamy niedosyt i chęć na więcej... więc kroczek dalej...
Po chwili namysłu, ale nie długiej "Bo ja bardzo rzadko myśle, alem za to chyża w dziele" (A.Fredro - "Zemsta")... i przeczytaniu kilku tematów i postów skracam czas na wyprawy do tygodnia. Macie czas na pozwiedzanie rejonów. tylko tydzień niestety moi Parafianie, bo trzeba się częściej spotykać i licytować, by wasz Kler(Ja) miał co robić. Z resztą wakacje i miły czas to pewno znajdziecie go choć trochę na wyprawkę.
Jak to obiecałam teraz możemy od 20-27 lipca odwiedzamy Szczecin. Porcisko w szczecinie. Stocznia i te okolice. Trochę tam ludzi i trochę złomu metalowego... Powiedzmy sobie szczerze, że to odmiana od wulkabu, bo tam cywilizacja.
A jeszcze weźmy pod uwagę uwagi uwagowe toma. Więc jeżeli macie tego czasu trochę na zbyciu moi mili Parafianie to tego czasu wolnego swojego wrzućcie trochę więcej na tace i odwiedźcie to miejsce kilka razy - zwłaszcza w niedziele, jeśli macie ochote spotkać jakiegoś innego podróżnika z naszej rzecz jasna grupy.

Przepraszam za brak melodyjki do komórki "go go obemaniacs", ale mam brak możliwości stworzenia fajowych syntezatorków, ale zwrócę się jeszcze gdzie trzeba. Mam ciągle to na uwadze. A jak chcecie to naszym znakiem rozpoznawczym może być biedronka na głowie xD będziemy się zawsze rozpoznawać!

A poważnie to do roboty! Kler sam się nie utrzyma! Harować leniuszki!
Macie czas do 27 lipca 2009!

+Quote Post
doloreska
post 20.07.2009 - 13:07
Post #30

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 100

Notatnik

Tym razem i ja spróbuję :) ciekawa jestem co z tego wyniknie, zwlaszcza, ze nigdy w Szczecinie nie bylam :) i mam już pomysl na następne miejsce
http://www.swiat-kamienia.pl/pl/images/sto...adz_mahal01.jpg
ja bym się chętnie wybrala... :) tym czasem będę śmigać na szczecin :D

+Quote Post
1 Dzięki doloreska za ten przydatny wpis:
Rachab
tom
post 20.07.2009 - 18:09
Post #31

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

http://galeria.interia.pl/praca_big,w_id,690346
http://www.rbf.net.pl/pliki/image/DSC_5394.jpg
http://ms.ums.gov.pl/pl/Karty/szczecin/por...ki/image005.jpg
http://luskiewnik.pl/blog/wp-content/uploa...rt_szczecin.jpg

dla Tych co tam nie byli;p

hiehie, tyle zakamarków xD

+Quote Post
Rachab
Paul 023
post 20.07.2009 - 21:18
Post #32

Członek Rodziny

Notatnik

Ja tam bywałem w Szczecinie kilka lat temu, ale i tak całego Szczecina nie pamiętam xD

Jeszcze jedno Uwaga na tramwaje hahaha <lol2> :P:P:P:P

+Quote Post
Rachab
tom
post 27.07.2009 - 12:10
Post #33

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

z wynikami czekajta do wieczora, ok?:P

+Quote Post
3 Dzięki tom za ten przydatny wpis:
ciernik, Rachab, SORROW
michu19931
post 27.07.2009 - 13:50
Post #34

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ja bym się chętnie też dołączył ;) Ale już nie będę kombinował, poczekam na następną wyprawe :)

+Quote Post
1 Dzięki michu19931 za ten przydatny wpis:
Rachab
twistoid
post 27.07.2009 - 19:02
Post #35

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

Przepraszam wszytskich ale ostatnio nie mam czasu na mentalki zwaliło mi sie trohcę na głowe sorki w miare mozliwosci sprobuje załatac dziure.

+Quote Post
1 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
Rachab
Rachab
post 27.07.2009 - 19:08
Post #36

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Moi Drodzy Parafianie!
Ogłoszenia Duszpasterskie!
ogłaszam wszem i wobec, że jesteście lenie. Ale wybaczam wam, bo dużo energii potężnych teraz chodzi z powodu zaćmienia i onwego roku majowego xD więc wam wybaczam...

Wielkie brawka dla poświęcającej się Doloreski... oto jej wyniki

"Więc "zwiedzilam" port Szczecin, lazilam kolo jakiś kontenerów, usiadlam na skraju chodnika, żeby mi nogi "dyndaly" nad wodą.Bylo cicho i ciemno. Mysle sobie - poplywam, a co! - i siup do wody:) Pare razy zanurkowalam, znudzilo mi sie szybko więc wyszlam . Wdrapalam sie na jakiś dźwig, który stal nieopodal i troche sobie nim posterowalam:D, poprzestawialam te kontenery, które wcześniej mijalam :) jeden na drugi, byle jak, potem rozlożylam piramide i ulożylam na nowo, kolorami:) dzisiaj znowu spróbuję :) "

DLA CIEBIE GRATKI, a dla reszty po Łapkach! W tym wliczają się wszyscy łącznie ze mną. Zodtałam po łapach, więc ciężko mi się pisze na tej klawiaturze, więc nie będę pier%^&*niczyć już więcej :D

OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE!'
Obwieszczenie manifestacji sił wyższych i ostatnich wydarzeń zaplanowało wyprawę taką...
Zwiedzamy bieguny koteczki! Wypływamy do kosmosu, wpływamy prądem po północnej stronie bieguna, zwiedzamy go... następnie przepływamy głównym kanałem do wnętrza Ziemi i zwiedzamy jądro naszej Matki a potem wynurzamy się po stronie południowej zwiedzając... Ja z moją grupą szamanów zostawiliśmy tęczę wokół Ziemi wypływającą z wnętrza, więc się nie zdziwić i jej nie niszczyć!!! Jest potrzebna.

Czekam na winiki lenuchy do niedzieli, ewentualnie poniedziałku Parafianie! Nie zapomnieć i ruszyć te mentalne tyłki!

POZDROWIENIA
( : R A C H A B : )

+Quote Post
doloreska
post 27.07.2009 - 21:47
Post #37

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 100

Notatnik

:) ojej :D ja sama?? hehe na bieguny też samotnie mam podróżować? no co Wy!! Rechabek się stara, "zorganizowala" trasę przez dwa bieguny a Wy co!!?? :D ja w każdym bądź razie wyjeżdżam na cale 5 dni:D, w międzyczasie postaram się i na bieguny wpaść:D a jeśli ktoś chcialby mnie odwiedzić to jestem tutaj :D
http://www.areal-permonik.cz/index.php?page=fotogalerie
:D zapraszam :D

+Quote Post
1 Dzięki doloreska za ten przydatny wpis:
Rachab
Paul 023
post 27.07.2009 - 22:15
Post #38

Członek Rodziny

Notatnik

Siemka wszystkim

Niestety u mnie nici sny jakie do tej pory pamiętam.
Nie widzę tu by to raczej był Szczecin.
kiedy się budzę szybko zapominam sny, a chociażby w ostatnich miesiącach
bywają wyraźne i dobrze je zapamiętuje i to na długo.

Przykro mi snu z soboty na niedziele nie zapisałem heh bo odłożyłem na później, a potem
to już naprawdę zapomniałem o tym by zanotować, a snu już nie pamiętam.

Dzisiejszego oczywiście też zapomniałem.... :(

Ale poza tym tutaj wieczorami starałem się wyobrażać, że jestem w tamtym miejscu.
Wyobrażałem sobie, że chodzę w okolicy portu, a także pojawiłem się myślami zupełnie
w innym miejscu w Szczecinie, gdzie kursują tramwaje i sobie wsiadam i jadę :)
Oczywiście było to także moim wspomnieniem, kiedy to jeździłem tramwajami xD

Przyznam, że ta metoda jest nie co trudna Brucea
Moena hmm czy zawsze to co sobie wyobrażam może się sprawdzać
w rzeczywistości ? Akurat nie odpowiem sobie na to pytanie bo z reguły jest dla mnie nie co trudne.

+Quote Post
Rachab
Freddy K
post 28.07.2009 - 11:38
Post #39

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 310

Notatnik

CYTAT(Rachab @ 20.07.2009 - 22:54) *
... mam tylko dwa naboje z czego jeden jest dla mnie a drugi dla Freddy_K jak już to obiecałam.

Czyżby samobójstwo w afekcie, jak w dramacie Szekspira?

PS. Gdybyś mnie w mentalce albo w astralu spotkała to byś ze strachu się posikała, jak mała dziewczynka w łóżeczku. A więc niech nikt nie drażni Freddy'ego.

+Quote Post
Paul 023
post 28.07.2009 - 12:10
Post #40

Członek Rodziny

Notatnik

CYTAT(Freddy K @ 28.07.2009 - 12:38) *
Czyżby samobójstwo w afekcie, jak w dramacie Szekspira?

PS. Gdybyś mnie w mentalce albo w astralu spotkała to byś ze strachu się posikała, jak mała dziewczynka w łóżeczku. A więc niech nikt nie drażni Freddy'ego.

A skoro o nabojach mowa to powiem, że dziś we śnie ganiałem z bronią z policjantami xD :]

+Quote Post
tom
post 28.07.2009 - 12:48
Post #41

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Pozwolicie że odświeżę i nie śmiecić tu ;-)

OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE!'
Obwieszczenie manifestacji sił wyższych i ostatnich wydarzeń zaplanowało wyprawę taką...
Zwiedzamy bieguny koteczki! Wypływamy do kosmosu, wpływamy prądem po północnej stronie bieguna, zwiedzamy go... następnie przepływamy głównym kanałem do wnętrza Ziemi i zwiedzamy jądro naszej Matki a potem wynurzamy się po stronie południowej zwiedzając... Ja z moją grupą szamanów zostawiliśmy tęczę wokół Ziemi wypływającą z wnętrza, więc się nie zdziwić i jej nie niszczyć!!! Jest potrzebna.

Czekam na winiki lenuchy do niedzieli, ewentualnie poniedziałku Parafianie! Nie zapomnieć i ruszyć te mentalne tyłki!

POZDROWIENIA
( : R A C H A B : )

Dodam tylko, że możemy zorganizować "między-spotkania". Co wieczór w przedziale 22-1. Robimy notatki co dzień, a potem zlepek leci do Rachab :))

aloha

+Quote Post
Rachab
michu19931
post 28.07.2009 - 16:15
Post #42

Dusza Towarzystwa

Notatnik

na biegun się wybiore :)

+Quote Post
1 Dzięki michu19931 za ten przydatny wpis:
Rachab

13 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park