oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Van Helsing Jan -ręce Precz Od Tej Książki
Raf198
post 31.03.2013 - 11:13
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 57

Właśnie przeczytałem książkę „van Helsing Jan -ręce precz od tej książki” co mnie bardzo zainteresowało to numerologia, szyfrowanie nazw, słów- człowiek ma prawo wyboru dlatego wiele znaczeń, prawdziwych źródeł pochodzenia zostało ukrytych. Muszę przyznać że książka naprawdę ciekawa i każdy znajdzie w niej swój % prawdy. W Niemczech jest zakazana, można ją znaleźć na chomikuj, jest skierowana do myślicieli nie do fanatyków, jeżeli jesteś fanatykiem nie dopuszczającym do siebie innej niż twoja prawda, to ta książka nie jest dla ciebie. Żeby ją zrozumieć to trzeba czytać od deski do deski, czasami z zaciśniętymi zębami, żeby zrozumieć końcowe znaczenie. Autor podał „ukrytą prawdę”

„I sprawia (druga Bestia), że wszyscy, mali i wielcy (...) otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupie ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia bestii lub liczby jej imienia. Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum, nich liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. Ten ostatni passus wymaga kilku interpretacji:
Tak jak w tarocie karta nr 6 („Ci, którzy kochają"), tak też liczba 6 w kabale symbolizuje uleganie pokusie, drogę wiodącą od duchowości do materii, natomiast liczba 9, liczba mądrości, symbolizuje drogę powrotną -od materii do sfery ducha……………….. Mamy tu do czynienia z numerologią, czyli z nadawaniem literom i wyrazom wartości liczbowych. W Apo¬kalipsie czytamy, że chodzi o liczbę imienia (Bestii). Według kabały, każda litera odpowiada pewnej liczbie. I dalej: każda liczba i litera ma pewne znaczenie, pewien charakter. Kto jest świadomy znaczeń liczb, ten mo¬że, posługując się liczbą uzyskaną, określić czyjś charakter i przewidzieç czyjeś losy. Ponieważ jest wiele klu¬czy liczbowych, możliwe są różne interpretacje. O kluczu mówi się na przykład wtedy, gdy ustala się kolejność liter w alfabecie (a=l; c=3; u=21). Pomnóżmy te wartości przez sześć (a=6; c=18; u=126), a odczytamy, co na¬stępuje:
COMPUTER
18 90 78 96 126 120 30 108 = 666

K I S S I N G E R

66 54 114 114 54 84 42 30 108 = 666
Oprócz powyższego wariantu istnieją inne klucze liczbowe, które dają bardzo ciekawe wyniki! Zresztą roz¬szyfrowaniem numerologicznym można też objąć nazwy firm albo stron www. „W" ma w kabale swój odpo¬wiednik w postaci liczby 6, tak więc zawsze wprowadzamy liczbę 666, kiedy chcemy odwiedziç jakąś stronę internetową. Treść symboliczna jest tu taka sama, jak w przypadku kodu kreskowego z jego trzema przedłu¬żonymi kreskami - liczba 666 jest wszechobecna! (O tym, jak daleko już zaszliśmy w tej grze, przekonamy się też, jeżeli spojrzymy na rewers niemieckiego dowodu osobistego i odwrócimy go „do góry nogami": rozpozna¬my stylizowaną czaszkę zmarłego zwierzęcia i rogi nad nią - jest to obraz Bafometa albo Lucyfera, wyżej zaś koronę………….”

Przyszła mi do głowy nazwa oobe, od samego początku ten stan był mi podejrzany coś mi się nie zgadzało. Tym bardziej że nazwa pierwotna to obe, więc dlaczego ten stan promuje się i reklamuje pod nazwą oobe. Przeczucie mówiło mi to sprawdzić, więc wykorzystałem 6 z kabały tak jak to podał autor, gdzie w nazwie computer otrzymał 666

A b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

OOBE
15X6+14X6+2X6+5X6=90+90+12+30=222X3=666

-Duch zaś jawnie mówi, że w czasach ostatecznych niektórzy odstąpią od wiary, przystaną do duchów uwodzicieli i do nauk czartowskich w obłudzie mówiących kłamstwo i mających napiętnowane sumienie swoje. W ostatnich czasach pojawią się naśmiewcy postępujący według własnych pożądliwości w niezbożnościach. Oni to cieleśni sami siebie odłączają Ducha nie mając. Judy 1.18
Dlaczego pomnożone przez 3? Trójka może symbolizować org nazwę OBE, DS. w swojej ost książce mówił że astralem rządzi trójca, mówi się także do trzech razy sztuka, ale co mi najbardziej pasuje to 3 oznacza naszą istotę czyli połączenie:

Ciała+ dusza+ świadomość= 3 w oobe te 3 czynniki stanowią podstawę oobe, bo bez duszy niema człowieka, bez ciała nie możemy żyć pośród materią, świadomość to pośrednik między ciałem i duszą, łącznik dzięki któremu mamy możliwość postrzegania tego świata. Jeżeli oobe rzeczywiście ukrycie znaczy 666 to trzeba jeszcze bardziej być czujnym, jeżeli chodzi o pomocników duchowych
Go to the top of the page

+Quote Post
3 Dzięki Raf198 za ten przydatny wpis:
Arhe, Mero, Pavveł
niewiarygodne11
post 31.03.2013 - 12:38
Post #2

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 7

Nie znam autora i jego prac ale na szybko zerknąłem do Wikipedii a wniej tak o nim piszą "Jego teorie to połączenie fantastyki naukowej, ufologii, ezoteryzmu, nazistowskiego okultyzmu i teorii spiskowych...". A dalej pisze "Jest zwolennikiem teorii o stworzeniu życia na Ziemi przez wyższą cywilizację pozaziemską. Poszczególne fragmenty Księgi Wyjścia, Księgi Ezechiela i Księgi Powtórzonego Prawa ze Starego Testamentu interpretuje jako świadectwa lądowania UFO na Ziemi."
Więc już chyba wiesz co myślę na temat tego autora.

+Quote Post
Emmi
post 31.03.2013 - 13:09
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 87

Notatnik

CYTAT(niewiarygodne11 @ 31.03.2013 - 12:38) *
Nie znam autora i jego prac ale na szybko zerknąłem do Wikipedii a wniej tak o nim piszą "Jego teorie to połączenie fantastyki naukowej, ufologii, ezoteryzmu, nazistowskiego okultyzmu i teorii spiskowych...". A dalej pisze "Jest zwolennikiem teorii o stworzeniu życia na Ziemi przez wyższą cywilizację pozaziemską. Poszczególne fragmenty Księgi Wyjścia, Księgi Ezechiela i Księgi Powtórzonego Prawa ze Starego Testamentu interpretuje jako świadectwa lądowania UFO na Ziemi."
Więc już chyba wiesz co myślę na temat tego autora.

A o Wikipedii piszą, że tworzą ją ludzie.

Książka jest interesująca, na początek. Dużo symboliki, odniesienia do świata rzeczywistego, coś w tym musi być, skoro zabronili sprzedawania jej Niemczech. Autor ma też inne książki, które mogą naprawdę wciągnąć. Na pewno nie jeste przeciętna :)

Ajć, nie przywiązujcie się tak ludziska do tych numerków, od kiedy to matematyka rządzi Waszym życiem? ehehehe.
Pozdrawiam.

+Quote Post
1 Dzięki Emmi za ten przydatny wpis:
Pavveł
Pavveł
post 31.03.2013 - 13:16
Post #4

Punkty prestiżu: 1966

Notatnik

No to z przykrością muszę stwierdzić, że mało wiesz niewiarygodne11, jeśli po tym wygłaszasz taką opinię o tym autorze. Ponieważ trudno to wyjaśnić, na szczęście natknąłem się na taki tekst, który moim zdaniem świetnie argumentuje podejście, jakie reprezentujesz, ale nie tylko Ty, ale większość dzisiejszego społeczeństwa... Tj. taki nieracjonalny współczesny "racjonalizm"... Pozdro.

"Tam gdzie sięga nauka to ona wyznacza współcześnie aktualny stan ludzkiej wiedzy. To co głoszą naukowcy poszczególnych dyscyplin człowiek przeciętny (a w stosunku do dyscyplin w których nie jesteśmy ?specjalistami? każdy z nas jest człowiekiem przeciętnym) przyjmuje na wiarę. Trudno byłoby nam za każdym razem sprawdzać twierdzenia innych specjalistów zatem współczesny światopogląd naukowy i tzw. racjonalizm z niego wypływający jest w istocie systemem wierzeń i Wiarą w Naukę, a nauka i jej instytucje stała się Nowym Kościołem.Nie miejsce tutaj by odnosić się do samego racjonalizmu i głoszących go Racjonalistów, którzy sami przedstawiają się jako ateiści. Trzeba jednak powiedzieć, że ateizm nie ma większego uzasadnienia niż teizm, z punktu widzenia współczesnej nauki, jeśli przyjmiemy, że filarem głównym naukowego systemu ?wierzeń? jest fizyka, a głównym jego narzędziem matematyka. To fizyka kwantowa bowiem, posługując się obserwacjami kosmosu i matematyką stwierdza, iż ?na dwoje babka wróżyła?: Wszechświat powstał w wyniku zadziałania ?Siły Sprawczej? (teizm), lub ?Nie ma początku ani końca? (ateizm). Należy więc stwierdzić ? wbrew głoszonym przez tzw. Racjonalistów hasłom, że współczesny myślący racjonalnie człowiek, może być równie dobrze teistą jak i ateistą, a ateizm nie jest wyznacznikiem racjonalizmu.Co współczesna nauka mówi o porządku czasu, jego biegu dla Wszechświata, Ziemi, o czasie Człowieka na Ziemi i czasie trwania Cywilizacji Człowieka nie będziemy tutaj szczegółowo przedstawiać, bo wszyscy chodziliśmy do szkoły, czytamy książki i oglądamy ?popularnonaukowe? filmiki w telewizji. Wiemy więc, że w tej sprawie NAUKA ? czyli współczesna wiara ? błądzi wciąż i błąka się jak pijany po lesie. Do tego błąkania się wniosła swoje współczesna genetyka historyczna, która zachwiała obrazem świata Człowieka budowanym od 200 lat przez Świątynię Nauki. Ten obraz ukształtowany przez historyków, archeologów, językoznawców, antropologów i.t.p. uległ dewastacji i musi zostać ułożony na nowo. Także jednak pojawiają się fakty ?naukowe?, które chwieją chronologią np. geologii, czy przyrody (biologii) ? dziejów Ziemi i gatunków w przyrodzie, a więc chwieją obrazem Ziemi i jej przyrody, jak również teorią darwinowską, a więc ?obrazem? narodzin życia na Ziemi, czy pochodzenia i źródeł życia w kosmosie."

Źródło: http://bialczynski.wordpress.com/slowianie...-krolestwa-sis/

+Quote Post
deiw
post 31.03.2013 - 13:30
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 163

Notatnik

CYTAT(Raf198 @ 31.03.2013 - 11:13) *
Przyszła mi do głowy nazwa oobe, od samego początku ten stan był mi podejrzany coś mi się nie zgadzało. Tym bardziej że nazwa pierwotna to obe, więc dlaczego ten stan promuje się i reklamuje pod nazwą oobe. Przeczucie mówiło mi to sprawdzić, więc wykorzystałem 6 z kabały tak jak to podał autor, gdzie w nazwie computer otrzymał 666

A b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

OOBE
15X6+14X6+2X6+5X6=90+90+12+30=222X3=666

Ziomek, 14 x 6 = 84
Zresztą początkowo dajesz przeliczenia do OOBE a potem do OBE. Robisz albo do OBE albo do OOBE, a nie że sobie łączysz. Zdecyduj się :) Bo takim sposobem można ze wszystkiego uzyskać ,,666"

PS. Zmieńcie czas na forum :p

+Quote Post
3 Dzięki deiw za ten przydatny wpis:
masa, Pavveł, Woytas74
niewiarygodne11
post 31.03.2013 - 17:23
Post #6

Znajomy Rodziny

CYTAT(Emmi @ 31.03.2013 - 13:09) *
A o Wikipedii piszą, że tworzą ją ludzie.

Książka jest interesująca, na początek. Dużo symboliki, odniesienia do świata rzeczywistego, coś w tym musi być, skoro zabronili sprzedawania jej Niemczech. Autor ma też inne książki, które mogą naprawdę wciągnąć. Na pewno nie jeste przeciętna :)

Ajć, nie przywiązujcie się tak ludziska do tych numerków, od kiedy to matematyka rządzi Waszym życiem? ehehehe.
Pozdrawiam.

A która to encyklopedia nie jest tworzona przez ludzi. Pewnie chodziło Ci o to, że każdy do Wiki może wtrącić swoje 3 grosze, co jest dla mnie oczywiste. Zanim coś zaczne czytać to sprawdzam autora jaki ma światopogląd, w co wierzy a w co nie, co sobą reprezentuje. I gdy to już wiem, to wiem czego mogę się spodziewać po treści jego publikacjii :)

+Quote Post
niewiarygodne11
post 31.03.2013 - 18:17
Post #7

Znajomy Rodziny

CYTAT(Pavveł @ 31.03.2013 - 13:16) *
No to z przykrością muszę stwierdzić, że mało wiesz niewiarygodne11, jeśli po tym wygłaszasz taką opinię o tym autorze. Ponieważ trudno to wyjaśnić, na szczęście natknąłem się na taki tekst, który moim zdaniem świetnie argumentuje podejście, jakie reprezentujesz, ale nie tylko Ty, ale większość dzisiejszego społeczeństwa... Tj. taki nieracjonalny współczesny "racjonalizm"... Pozdro.

"Tam gdzie sięga nauka to ona wyznacza współcześnie aktualny stan ludzkiej wiedzy. To co głoszą naukowcy poszczególnych dyscyplin człowiek przeciętny (a w stosunku do dyscyplin w których nie jesteśmy ?specjalistami? każdy z nas jest człowiekiem przeciętnym) przyjmuje na wiarę. Trudno byłoby nam za każdym razem sprawdzać twierdzenia innych specjalistów zatem współczesny światopogląd naukowy i tzw. racjonalizm z niego wypływający jest w istocie systemem wierzeń i Wiarą w Naukę, a nauka i jej instytucje stała się Nowym Kościołem.Nie miejsce tutaj by odnosić się do samego racjonalizmu i głoszących go Racjonalistów, którzy sami przedstawiają się jako ateiści. Trzeba jednak powiedzieć, że ateizm nie ma większego uzasadnienia niż teizm, z punktu widzenia współczesnej nauki, jeśli przyjmiemy, że filarem głównym naukowego systemu ?wierzeń? jest fizyka, a głównym jego narzędziem matematyka. To fizyka kwantowa bowiem, posługując się obserwacjami kosmosu i matematyką stwierdza, iż ?na dwoje babka wróżyła?: Wszechświat powstał w wyniku zadziałania ?Siły Sprawczej? (teizm), lub ?Nie ma początku ani końca? (ateizm). Należy więc stwierdzić ? wbrew głoszonym przez tzw. Racjonalistów hasłom, że współczesny myślący racjonalnie człowiek, może być równie dobrze teistą jak i ateistą, a ateizm nie jest wyznacznikiem racjonalizmu.Co współczesna nauka mówi o porządku czasu, jego biegu dla Wszechświata, Ziemi, o czasie Człowieka na Ziemi i czasie trwania Cywilizacji Człowieka nie będziemy tutaj szczegółowo przedstawiać, bo wszyscy chodziliśmy do szkoły, czytamy książki i oglądamy ?popularnonaukowe? filmiki w telewizji. Wiemy więc, że w tej sprawie NAUKA ? czyli współczesna wiara ? błądzi wciąż i błąka się jak pijany po lesie. Do tego błąkania się wniosła swoje współczesna genetyka historyczna, która zachwiała obrazem świata Człowieka budowanym od 200 lat przez Świątynię Nauki. Ten obraz ukształtowany przez historyków, archeologów, językoznawców, antropologów i.t.p. uległ dewastacji i musi zostać ułożony na nowo. Także jednak pojawiają się fakty ?naukowe?, które chwieją chronologią np. geologii, czy przyrody (biologii) ? dziejów Ziemi i gatunków w przyrodzie, a więc chwieją obrazem Ziemi i jej przyrody, jak również teorią darwinowską, a więc ?obrazem? narodzin życia na Ziemi, czy pochodzenia i źródeł życia w kosmosie."

Źródło: http://bialczynski.wordpress.com/slowianie...-krolestwa-sis/

Doedukowałem się z innych źródeł, przejrzałem książkę i już wiem więcej, wcześniejsza opinia była poparta tylko Wiki co podkreśliłem. Samych bzdur tam chyba nie publikują. I nadal podtrzymuję swoją pierwszą opinię z Wiki. No bardzo mi przykro że mamy sprzeczne poglądy. Ale moja racja jest mojsza niż twoja haha, to tak żartem pisząc.

+Quote Post
Raf198
post 01.04.2013 - 08:22
Post #8

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 57

CYTAT(deiw @ 31.03.2013 - 13:30) *
Ziomek, 14 x 6 = 84
Zresztą początkowo dajesz przeliczenia do OOBE a potem do OBE. Robisz albo do OBE albo do OOBE, a nie że sobie łączysz. Zdecyduj się :) Bo takim sposobem można ze wszystkiego uzyskać ,,666"

PS. Zmieńcie czas na forum :p

hej przeliczenia są do popularnej i reklamowanej nazwy oobe. Orginalna nazwa to obe. Więc czy to przypadek że dołożno o? Dla jasności
OBE (lub OOBE) (ang. Out-of-Body Experience) - doświadczenie poza ciałem
panowie i panie cyfry nie kłamią z oobe mżna uzyskać 666, co prawda 4 litery ale oobe oznacza obe. Chyba rozumiecie co mam na myśli? Przypadek lub plan jak kto woli

+Quote Post
pigsonwings
post 01.04.2013 - 17:02
Post #9

haereticus
Punkty prestiżu: 877

Notatnik

CYTAT(Raf198 @ 01.04.2013 - 08:22) *
hej przeliczenia są do popularnej i reklamowanej nazwy oobe. Orginalna nazwa to obe. Więc czy to przypadek że dołożno o? Dla jasności
OBE (lub OOBE) (ang. Out-of-Body Experience) - doświadczenie poza ciałem
panowie i panie cyfry nie kłamią z oobe mżna uzyskać 666, co prawda 4 litery ale oobe oznacza obe. Chyba rozumiecie co mam na myśli? Przypadek lub plan jak kto woli

skrocone na polski obe zeby bylo krocej, pozatym to jedno oobe i obe, ja tam mowie oobe zawsze, nie mozna doszukiwac sie do liczb takich znaczen bo mozna zostac paranoikiem.>>ZUS 3 litery czy to szatan??

+Quote Post
1 Dzięki PigsOnTheWings za ten przydatny wpis:
deiw
Sensei Noni
post 03.04.2013 - 08:36
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 296

Notatnik

"Jest zwolennikiem teorii o stworzeniu życia na Ziemi przez wyższą cywilizację pozaziemską. Poszczególne fragmenty Księgi Wyjścia, Księgi Ezechiela i Księgi Powtórzonego Prawa ze Starego Testamentu interpretuje jako świadectwa lądowania UFO na Ziemi."

Jak najbardziej ma rację. Na to jest więcej argumentów niż na kreacjonizm przez istoty duchowe typu Bóg. (konkretnie chodzi o planete ziemia stworzoną od podstaw )

+Quote Post
turysta49
post 03.04.2013 - 11:19
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 109

Ogląda któś serial "Touch"?
Tam są fajne numerki.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park