oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

94 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jestem Początkujący, Tutaj początkujący mogą zadawać swoje pytania
Irthadan
post 19.01.2009 - 20:03
Post #43

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy

Notatnik

"PYTANIE: CZY NA SKUTEK OOBE ZMIENIŁY SIĘ PAŃSKIE POGLˇDY RELIGIJNE?

Tak.
"

Jest to cytat z tej strony. Chciałem się dowiedzieć, czy komuś też się zmieniło spojrzenie na jego wiarę?
Jeśli tak to prosiłbym o opisanie ;]

Aha i jeszcze nie udało mi się wyjść z ciała, stąd te pytania ;P
Go to the top of the page

+Quote Post
michu19931
post 19.01.2009 - 20:09
Post #44

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 19

Notatnik

Tak :)

+Quote Post
tom
post 19.01.2009 - 20:40
Post #45

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

Irthadan! nie znajdziesz wprawionego obemaniaka który trwa przy złudnych ideologiach religijnych

Franky! jeśli masz problem z oddechem w transie, to wchodź w trans koncentrując sie na oddechu :) delikatnie go pogłęb i spowolnij... ale nie zeby Cie to męczyło... i tak trzymaj aż wejdziesz w trans:)

aloha

+Quote Post
Franky
post 20.01.2009 - 11:21
Post #46

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

Tom- próbowałam tak kiedyś, ale ta metoda puki co nie dała mi takiej możliwości. Ale będę próbować ciągle...
Ah ten upór po coś się przydał.

Co do religii. Zawsze miałam jakby hmmm "swoją". Wierzyłam w niektóre rzeczy, które opowiadają mi w kościele i na religii, inne sobie zmieniam. Jeszcze inne wyrzucam. Moje minimalne doświadczenia z OOBE puki co wszystko potwierdzają.

+Quote Post
Marishka
post 20.01.2009 - 16:21
Post #47

Częsty Gość Rodziny
**

Notatnik

witajcie...jestem tu nowa na forum. Zaintrygowało mnie OOBE - no bo każdy "nie wtajemniczony" tak anprawde nie wie cóż to takiego.
Już próbowałam kilka razy... czytałam informacje i porady, i w dużym stopniu pomogły mi uświadomić czym jest OOBE i przede wszystkim - czego ja sama oczekuję.
Niestety nie udało mi się całkowicie wyjść z ciała...jednak ostatnim raezm dziwnie się czułam - podczas odprężenia zawsze mam tak że całe ciało mi drętwieje a następnie czuję na sobie ucisk...jak by ktoś na mnie usiadł...może to brzmi zabawnie ale strach jest wtedy największy...nie wiem dlaczego...po chwili poczułam jak dłonie zaczęły mi się same wykręcać - to tak jak bym chciała się odplątać, i niestety na tym etapie mój strach mnie przerósł(nie pierwszy raz zresztą - ale nadal mam nadzieję, że z czasem go przezwyciężę).
Cały kolejny dzień czułam ból i kłucie w sercu, niewiem czy to akurat jest związane z moimi OOBE-próbami, czy to po prostu tak mnie strach obleciał....

Może ktoś ma podobne odczucia??

Jednak nie chce się poddać, Wam też życzę by się udało...bo uda się na pewno(^_^)

+Quote Post
Franky
post 20.01.2009 - 17:01
Post #48

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Nie miałam żadnych bóli za dnia czy też kłócia w sercu. Z tego co wiem (a wiem dość mało) to robisz postępy. Też miałam kilka dni strachu. Bałam się wręcz, że wejdę w OOBE w brew mojej woli. Ale wytłumaczyłam sobie, że nic mi krzywdy nie zrobi jeśli ja na to pozwolę. Więc strach jest jak najbardziej do przezwyciężenia. Powodzenia.

+Quote Post
Marishka
post 20.01.2009 - 17:19
Post #49

Częsty Gość Rodziny
**

Notatnik

Hm..mam nadzieję że to postępy.:)

+Quote Post
Franky
post 20.01.2009 - 17:55
Post #50

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Zdecydowanie.

+Quote Post
konki
post 21.01.2009 - 19:17
Post #51

Przechodzień

Notatnik

2 razy probowalem wejsc w oobe i nie udalo sie (ale nie o tym mowa), chodzilo o to ze serce walilo mi jak oszalale, to jest dobry znak czy tez moze cos nie do konca zrobilem???

edit: post jest juz w sumie do usuniecia i wlasnie widze problem z brakiem usuniecia swojego posta nawet zaraz po napisaniu

+Quote Post
Franky
post 21.01.2009 - 21:50
Post #52

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Z tego co wiem każdy ma inaczej. Raczej dobrze. Jeśli się mylę, to poprawcie mnie.

+Quote Post
ciernik
post 21.01.2009 - 23:39
Post #53

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 21

Notatnik

Dzień dobry!
Ostatnio próbuję przed snem wyjść metodą wizualizacji biegu. Wyobrażam sobie, że biegne - wizualizuję i próbuję poczuć ruch rąk oraz nóg i im szybciej biegnę tym większe napięcie mnie ogarnia (dotyczy to również nacisku na klatkę piersiową przez co wdechy stają się coraz płytsze). Z reguły wtedy zaprzestaję tej czynności i moje pytanie brzmi: czy nie jest to zła metoda ze względu na napięcie (mięśniowe) jej towarzyszące? Niby trzeba się zrelaksować na maxa, więc sam już nie wiem.

+Quote Post
Marishka
post 21.01.2009 - 23:44
Post #54

Częsty Gość Rodziny
**

Notatnik

To zależy czy ta metoda pozwala ci się rozluźnić...jasobie wyobrażam że stoję naprzeciw siebie a kiedy pojawiają się drgania to tak jak podane już wcześniej na forum wizualizacja liny - to moim zdaniem jest bardzo dobry przykład...i pozwala uspokoić oddech:)

+Quote Post
slavicz
post 21.01.2009 - 23:47
Post #55

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 2

Jeeli chodzi o moje wizualizacje do wyjscia to przed stam gram w Need for speeda pozniej jak zasypiam obraz sam rzyca sie na oczy i wizualizacja gotowa hehe caly czas widze ze jade droga i pokonuje zakrety nistaty czesto zasypiam i nie wiem jak z tym se poradzic hehe a apropo RELIGII wcale nie 3eba zmienic swojego zdania to zalezy od ciebie w moim przypadku zmienilo nieco spojrzenie na nia po prostu wierze w boga ale nie w kosciul hehe pozdro

+Quote Post
miclis
post 22.01.2009 - 07:55
Post #56

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 5

CYTAT(konki @ 21.01.2009 - 19:17) *
2 razy probowalem wejsc w oobe i nie udalo sie (ale nie o tym mowa), chodzilo o to ze serce walilo mi jak oszalale, to jest dobry znak czy tez moze cos nie do konca zrobilem???

edit: post jest juz w sumie do usuniecia i wlasnie widze problem z brakiem usuniecia swojego posta nawet zaraz po napisaniu

dużo osób pisało że też mają takie odczucia, to uczucie walenia serca to z tego co wiem przepływ energii

+Quote Post
slavicz
post 22.01.2009 - 12:15
Post #57

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 2

Mi np czasem huczy w uszach wtedy to brzmi jak przepłuw energii ale serce jest ok widzisz rozne objowy sa u wszystkich hehe

+Quote Post
Franky
post 22.01.2009 - 13:28
Post #58

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(ciernik @ 21.01.2009 - 23:39) *
Dzień dobry!
Ostatnio próbuję przed snem wyjść metodą wizualizacji biegu. Wyobrażam sobie, że biegne - wizualizuję i próbuję poczuć ruch rąk oraz nóg i im szybciej biegnę tym większe napięcie mnie ogarnia (dotyczy to również nacisku na klatkę piersiową przez co wdechy stają się coraz płytsze). Z reguły wtedy zaprzestaję tej czynności i moje pytanie brzmi: czy nie jest to zła metoda ze względu na napięcie (mięśniowe) jej towarzyszące? Niby trzeba się zrelaksować na maxa, więc sam już nie wiem.

Na mnie by to chyba nie działało. Ja potrzebowałabym czegoś co pozwoli mi też kontrolować oddech. Może też spróbuj.

+Quote Post
konki
post 22.01.2009 - 16:37
Post #59

Przechodzień

Notatnik

a co może być powodem poczucia suchości w ustach???

+Quote Post
michu19931
post 22.01.2009 - 16:46
Post #60

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 19

Notatnik

Otwarta paszcza xD Polecam się napić przed "wyjściem" albo oddychać przez nos ^^'

+Quote Post
Marishka
post 22.01.2009 - 16:47
Post #61

Częsty Gość Rodziny
**

Notatnik

CYTAT(konki @ 22.01.2009 - 16:37) *
a co może być powodem poczucia suchości w ustach???

Może pragnienie??:)

+Quote Post
konki
post 22.01.2009 - 16:53
Post #62

Przechodzień

Notatnik

tylko że ja nawet specjalnie piłem przed rozpoczęciem i nawet bez otwartej paszczy ^^.

+Quote Post
konon
post 22.01.2009 - 17:26
Post #63

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 6

CYTAT(doloreska @ 13.01.2009 - 19:38) *
trochę to zakręciłeś...a może ja mało pojętna jestem...?;) naprawdę nie rozumiem... :/

Ale czego nie rozumiesz ?

+Quote Post

94 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park