oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Słowa Otuchy , Bądźcie nie do zdarcia!!!!!!!!!
Guest_Artur_flyer_*
post 19.11.2007 - 11:57
Post #1

Guests
Punkty prestiżu:

Artur_flyer.......

- 30.01.07 Po kilku spontanicznych doświadczeniach na nowo budzi się we mnie maniak. Tak ta pasja siedziała we mnie od 13 lat i znowu dała o sobie znać. Odnajduję forum, rejestruje się. Dostaje kurs na maila lecz kompletnie go olewam. Nie piszę żadnego postu, znikam na parę miesięcy.

Koniec maja. Obemaniak budzi się na nowo. Odnalazłem forum, chcę się zarejestrować a tu Zonk. Taki użytkownik już istnieje.

No tak...... przypomniałem sobie, zarejestrowałem się w styczniu, czym prędzej odzyskałem hasło.

14.06.07 Pierwszy post.

Chciałbym w tym temacie dodać otuchy ludziom. Tym wszystkim którym nie wychodzi lub tym którym wydaje się, że stoją w miejscu.

Bądźcie nie do zdarcia, nigdy nie poddawajcie się, cierpliwość się opłaca.

Wiem coś o tym, sam na razie plącze się po OSPUO ale nie martwię się tym.
Nie martwię się, tylko patrzę jaki postęp zrobiłem w ciągu tego roku.
Wiecie, z dnia na dzień tego nie widać.
Ale spójrzcie szerzej, gdzie byliście kiedyś a gdzie jesteście teraz.

Powiedz sobie tak.
Jestem niepokonany, twardy, dojdę do celu tak czy siak.
Nie ważne ile to potrwa.

Na forum ostatnio zrobiło się zamieszanie.
Wiele z kłótni ma swoje podłoże we frustracji niektórych użytkowników.
Ktoś obiecał im złote góry....., tak to prawda, nagrodą są złote góry.

Ale nie dojdziesz tam bez pracy, czasami ciężkiej pracy. Nie każdy się z tym urodził.
Ja na pewno nie mam żadnego daru..... po prostu wstaję co noc (a przynajmniej staram się) i nie poddaję się.
Będzie pięknie zobaczycie.

Nie psujcie naszego kochanego forum, uzbrojcie się w cierpliwość, a nie w ostre słowa, którymi rzucacie na prawo i lewo.

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho Alchemik

Dalej drodzy przyjaciele, idźcie przed siebie, spełniajcie marzenia.

Młodości dodaj mi skrzydła
niech nad martwym wzlecę światem

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
— Paulo Coelho

Nie szufladkujcie zjawiska, oobe to ld lub nie, lub jeszcze coś innego.... BLA BLA BLA BLA BLA BLA

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.-Albert Einstein

Pracujmy doświadczajmy, a nie teoretyzujmy.

WIERZĘ W WAS
Go to the top of the page

+Quote Post
9 Dzięki Artur_flyer za ten przydatny wpis:
hitmack47, Kpt.Soban, Maaciex, Marcus Tibor Ferenczy, mati415, mosh, Salieri, Traktorzysta1300, Umberto_eSCe
Guest_Apshne_*
post 19.11.2007 - 16:17
Post #2

Guests
Punkty prestiżu:

Stary piękne słowa :) pozdrawiam

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 19.11.2007 - 20:37
Post #3

Guests
Punkty prestiżu:

ARTURZE, zastanawiam się ,czy Ty aby księdzem ,albo zakonnikiem nie jesteś (lub będziesz? ) . Fajnie napisałeś , a słowa wklepywane przez Ciebie są tak nafaszerowane optymizmem i radością ... skąd tego tyle w jednym człowieku? Nie ,to żebym jakoś szczególnie darzył sympatią wyżej wymienioną grupę ludzi , ale są inni od nas szarych ludków. Mam wśród nich kilku przyjaciół ( nawet takich od kielicha) i fajnie da się z nimi porozmawiać. U niektórych wyczuwam podobny kierunek myślenia jak u Artiego . Artiii kim jesteś ???????
Karm nas jeszcze takimi postami .

+Quote Post
Zbyszek
post 20.11.2007 - 09:33
Post #4

cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 976

Notatnik

Ci co obiecali dotrzymaja slowa.

+Quote Post
Guest_kozuar_*
post 20.11.2007 - 10:08
Post #5

Guests
Punkty prestiżu:

Dokładnie mniej teoretyzowania i ględzenia w czym tkwi "prawda", a wiecej doświadczeń.

+Quote Post
Guest_Artur_flyer_*
post 20.11.2007 - 10:09
Post #6

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(SORROW @ 19.11.2007 - 20:37) *
ARTURZE, zastanawiam się ,czy Ty aby księdzem ,albo zakonnikiem nie jesteś (lub będziesz? ) . Fajnie napisałeś

Hehehe, Sorri przyjacielu, (niezły psycholog byłby z Ciebie) Broń boże, hehe, Bój się boga haha.

Nie tak na poważnie to od religii odszedłem już parę lat temu. Choć rzeczywiście był taki okres w moim życiu kiedy siedziałem z nosem wlepionym w biblii a mama marzyła, że zostanę księdzem, brrrrrrrrrrrr. Dobrze, że nie zostałem hehe.

Wiesz zawsze szukałem.....

No ale doszedłem do wniosku, że religia jest niepotrzebna.
-że to tylko wymysł ludzi.
-że to tylko błędna interpretacja słów niektórych tzw. oświeconych ludzi.

Oczywiście do księży nic nie mam, też ogólnie nie za bardzo pałam do nich sympatią.
Ale potwierdzam, że są wśród nich także i dobre Ziomki hehehe.

Widzisz ja lubię ludzi (nie piszę, że kocham bo niektórych już mdli od TEJ mojej miłości hehe), wczoraj mnie nosiło.
Chciałem jakoś poprawić atmosferkę na forum i napisałem ten temat.

Widzisz bo jedyną Religią jest MIŁOŚĆ, nie potrzebujemy tych wszystkich śmiesznych praw, dogmatów, nakazów, zakazów, brrrr.

A więc przyjaciele
PODNIEŚCIE RĘKAWICE, PODEJMIJCIE WYZWANIE, DO BOJUUUUU!!!!!!!!!
Sam mam wiele problemów, ale pomagając wam pomagam sobie.

W JEDNOŚCI SIŁA!!!!!!!!!!

KONIEC KŁÓTNI NA FORUM

Odwagi życzę

Istnieją ludzie, którzy posiadają tak mało odwagi, by stwierdzić cokolwiek, że boją się nawet oświadczyć, iż wieje wiatr, chociaż wyraźnie to czują, o ile nie usłyszą przedtem, że ktoś już to powiedział.
- Georg Christoph Lichtenberg

Nadzieja jest matką głupich, co nie przeszkadza jej być uroczą kochanką odważnych.
-Stanisław Jerzy Lec

Świat jest pełen oziębłości, ponieważ ludzie nie mają odwagi być tak serdeczni, jakimi są naprawdę.
-Albert Schweitzer

+Quote Post
5 Dzięki Artur_flyer za ten przydatny wpis:
Astral Parsley, marcininho, mati415, Traktorzysta1300, Umberto_eSCe
Kiraa
post 20.11.2007 - 13:42
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy

Notatnik

Piękne słowa Artur :) Dzięki za otuchę:)
Pozdro :)

+Quote Post
ldkiler
post 20.11.2007 - 18:04
Post #8

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

Notatnik

Brak mi słów... Takie to piękne ;*

Trzymajcie się kochani ;****

PS. To ja natrafiłem na taką myśl Anakondy: jacy będziecie,kiedy dotrze do Was,ze Boga/bogów/ NIE MA.

+Quote Post
VVi
post 20.11.2007 - 21:08
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 76

Notatnik

Artur - dwie sprawy. Pierwsza - szukam sposobu na łatwe podróżowanie do poza, żeby było tak pstryk i już (kto tak ma). Druga - kiedyś sobie myślałam, żeby może zostać zakonnicą, a teraz się z tego mocno śmieję. Jak człowiek bardzo się zmienia.

Masz tyle pozytywnej energii, że aż musisz ją rozdawać. Alleluja:P

+Quote Post
Guest_Artur_flyer_*
post 22.11.2007 - 13:35
Post #10

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(plantator @ 22.11.2007 - 13:29) *
VVi - najszybsza metoda na dostanie się w poza (szybszej już nie ma i nie będzie!):

1. usiądź, albo się połóż.
2. zamknij oczy.
3. zacznij marzyć.

Hihihi , oczywiście dobra metoda hehe. Ale czy najlepsza?
Ja jestem wibracjonista hehe i już YO!!

Ale każdy stosuje taką jaka mu odpowiada.

Przykładowo Moen nie wychodzi tak jak Monroe hehe.
Dobra, kończę bo przynudzam YO!!

+Quote Post
sonic3
post 22.11.2007 - 15:46
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 77

Notatnik

CYTAT(plantator @ 22.11.2007 - 15:29) *
VVi - najszybsza metoda na dostanie się w poza (szybszej już nie ma i nie będzie!):

2. zamknij oczy.
3. zacznij marzyć.

wow ja bym przy tym odleciał nie wiadomo gdzie tzn. przy zamknięciu oczu i marzeniu.

Ja robie to tak:
1. prośba o dostrojenie się do MTJ or NP jak kto woli. (wole używać stwierdzenia przyjaciele).
2. Jak już zaczynam widzieć to staram się nie zamykać oczu aby widzieć jak najwięcej.
3. Próbuje poczuć siebie rękoma, poczuć otoczenie ściany podłogę etc..
4. Jeszcze tego nie próbowałem ale wydaje mi się, że krzyki z prośbą o ostrość także pomogą.

Przy dostrajaniu zero latania i eksploracji.
Kurcze ja się tam czuje jak niemowlak jakbym na nowo uczył się raczkować.

UPDATE!!

A sorki przeczytałem dostrojenie zamiast dostanie się ale już nie będę postu kasować :P

+Quote Post
1 Dzięki sonic3 za ten przydatny wpis:
Traktorzysta1300
ReCaLL
post 22.11.2007 - 15:50
Post #12

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 56

Notatnik

Hehe ano trzeba sie szanowac to fakt a co do Oobe to powiem na moim przykładzie ze nie udało mi sie zrobic oobe ale poznalem w sobie nowa zdolnosc - widze aury. Jaki z tego wniosek? Że kazde cwiczenie duchowe sporo daje ;] Pozdrawiam wszystkich ^_-

+Quote Post
Twisted_Sister
post 22.11.2007 - 17:22
Post #13

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 50

Notatnik

Jakie aury? :) Powiedz coś o tym :) Jeśli chodzi o mnie to kiedy się starałam to nigdy nie miałam OOBE. Zdarzyło mi się ono dwa albo trzy razy przypadkowo. Mówię dwa albo trzy bo jedno zdarzenie miało miejsce dawno i nie jestem przekonana czy było to faktycznie OOBE. Tak czy inaczej nie musiałam nic robić, wystarczyło znaleść się na granicy świadomości :)

+Quote Post
VVi
post 22.11.2007 - 18:57
Post #14

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 76

Notatnik

CYTAT(plantator @ 22.11.2007 - 13:29) *

2. zamknij oczy.
3. zacznij marzyć.

Tak, to całkiem dobra metoda. Ale ponieważ w pracy nabawiłam się ADHD (jeśli można to tak nazwać, sugerując ową popularną wrodzoną chorobę) przez co mój umysł jest straszliwie zdekoncentrowany, ta metoda jest obecnie dla mnie szalenie trudna.
Eh, nic mi nie pomaga. Nic to! - przed nami wieczność:P

+Quote Post
Guest_Artur_flyer_*
post 28.11.2007 - 09:40
Post #15

Guests
Punkty prestiżu:

........odświeżam...........

Smith: – Czy to dla wolności, albo prawdy, może pokoju, czy może dla miłości??!! To wszystko iluzje, panie Anderson! Kaprysy postrzegania! Wytwory słabego ludzkiego umysłu, próbującego desperacko uzasadnić swoje istnienie, które pozbawione jest jakiegokolwiek celu lub znaczenia, a wszystkie one są tak samo sztuczne jak Matrix sam w sobie. Jednakże tylko ludzki umysł mógł stworzyć coś tak mdłego jak miłość. Musi już pan to dostrzegać, panie Anderson. Musi pan już to wiedzieć. Nie może pan wygrać. Dalsza walka jest bezcelowa. Dlaczego, Panie Anderson, dlaczego? Dlaczego się Pan opiera?

Neo: - Bo tak wybieram.

+Quote Post
1 Dzięki Artur_flyer za ten przydatny wpis:
MarcinM
Cibola
post 28.11.2007 - 11:08
Post #16

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 3

Widać nietuzinkowosc, wielka roznorodnosc w twojej wypowiedzi oraz pewna dojrzalosc duszy jesli tak to moge ujac. Z pewnoscia jestes gotow na wielkie wyczyny w tym zyciu, nie pozostaje mi nic innego jak zyczy tobie i innym takiej postawy bo sukcesu nie trzeba - sam przyjdzie. Zreszta to co napisales samo w sobie jest wielkim sukcesem (naprawde), chcialem zacytowac pare troich zdan ale po chwili namyslu doszedlem do wniosku ze nie wypada.

Mam tylko taka mala rade dla ciebie... jesli juz osiagniesz i opanujesz PA nie zatrzymuj sie jak inni poniewaz jest jeszcze wiele rzeczy, spraw do odkrycia, idz naprzod bracie - szacunek, masz moje pełne poparcie bedziemy stac za toba murem :)

Sam kiedys zaczynalem z podobna postawa do twojej. Nie sztuką jest opierac sie jedynie na praktyce, sztuka jest łaczenie teorii z praktyka.

acha i jeszcze jedno : "Sam mam wiele problemów, ale pomagając wam pomagam sobie." - Piękne a do tego jakie prawdziwe :) pozdrawiam no i dodam jeszcze cos od siebie na zakonczenie posta.

Strach jest iluzja w kazdym wymiarze po uswiadomieniu sobie prawdy - jaką jest niesmiertelnosc kazdej duszy.

I taki mały apel : pomagajmy sobie nawzajem na bazie wlasnych doswiadczen oraz wiedzy jakie one niosą, nie musimy odsylac nikogo do ksiazek roberta M. badz innych szanownych jegomosci.

Artur jesli USPUO jest wyjsciem przez wibracje to polecam mojego posta w oficialnym watku ( http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopi...21&start=21 )

Pozdrawiam serdecznie :)

+Quote Post
1 Dzięki Maph. za ten przydatny wpis:
mati415
Guest_Artur_flyer_*
post 11.12.2007 - 11:13
Post #17

Guests
Punkty prestiżu:

---------->Rifresz<----------

O drodze więcej dowiesz się idąc, niż studiując mapy.
-----------------------Pam Brown------------------

.....wiesz co masz robić........
Zrób to!
Zrobię to!!

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 07.03.2008 - 21:36
Post #18

Guests
Punkty prestiżu:

... i jeszcze jedno...
nie cofaj się nigdy przyjacielu ...
po tamtej stronie naprawdę jest spoko
było nas tam już wielu

każdy stamtąd wraca ...
niektórzy nawet wbrew sobie .
I jeżeli choć raz jeden na astralnej łące staniesz
to już po Tobie ...

Podróżniku, Pielgrzymie, Rycerzu Dobra
jakkolwiek się zwiesz i kimkolwiek jesteś
nie kieruj się mapą
...lecz sercem .

+Quote Post
nefrethete
post 15.03.2008 - 21:55
Post #19

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

CYTAT(SORROW @ 07.03.2008 - 21:36) *
każdy stamtąd wraca ...
niektórzy nawet wbrew sobie .
I jeżeli choć raz jeden na astralnej łące staniesz
to już po Tobie ...

To budujące i motywujące do wszelkich prób oobe ale co mają oznaczać słowa: "I jeżeli choć raz jeden na astralnej łące staniesz to już po Tobie"?
Rozumiem że raz rozpoczęte otwiera kanał w jedną stronę? czyli zmienia nasze życie w całkiem nowe doznania....?
Pozdrawiam

+Quote Post
Mano
post 15.03.2008 - 22:43
Post #20

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 105

Notatnik

tak, ale chodzi mu tez chyba oto, ze "raz otwarta brama nie moze zostac zamknieta". Powtarzam ten cytat w kolko :)
Raz wyjdziesz - zostaniesz "uwieziona" w podrozach poza cialo. :)

+Quote Post
nefrethete
post 16.03.2008 - 00:08
Post #21

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

CYTAT(Mano @ 15.03.2008 - 22:43) *
tak, ale chodzi mu tez chyba oto, ze "raz otwarta brama nie moze zostac zamknieta".

No właśnie o tym pomyślałam :"Rozumiem że raz rozpoczęte otwiera kanał w jedną stronę?"

+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park