oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Sean Connelly & Annie Kirkwood
Andersenn
post 10.04.2015 - 00:11
Post #22

BÓG ZAZDROSNY
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 4378

Notatnik

CYTAT(Pavveł @ 09.04.2015 - 11:33) *
chcesz bym zawarł 10 lat w punktach? pogięło Cię? o.O x)
poza tym to nie temat o moim życiu, tylko o powyżej zamieszczonych materiałach..

Tak masz zawrzeć dziesięć lat w punktach. Dla ułatwienia punktów może być 10.

Coś tam zyskałeś, ale nie jesteś w stanie powiedzieć co, starasz się tylko sprawić wrażenie ze coś osiągnąłeś, ale podejrzewam, ze nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy, ze to próżne gadanie bo musisz sobie wmawiać, żeby nie było głupio, ze 10 lat w pi...

Wiesz to w stylu: Napisze trochę, dalej nie zabrnę, bo nie potrafię, ale wyjdę na uducjowionego czlowieka. A dowodem, może nie tyle na to, co na próżność jest fakt, ze to czym próbujesz się dzielić nic nie wnosi tak na stałe o ile w ogole

Poczytaj poważne tematy, kiedy człowiek ma coś do powiedzenia np mój ostatni o lewitacji.
Go to the top of the page

+Quote Post
2 Dzięki Andersenn za ten przydatny wpis:
suchowiec, Szaweł
Pavveł
post 10.04.2015 - 07:55
Post #23

Punkty prestiżu: 1966

Notatnik

+Quote Post
1 Dzięki Pavveł za ten przydatny wpis:
Andersenn
MadziaKK
post 17.04.2015 - 08:14
Post #24

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

CYTAT(suchowiec @ 09.04.2015 - 10:46) *
to napisz czym warto się zajmować, co działa a co nie działa. Pomyślałem sobie ze skoro tobie się nie udało to może mi się uda. Po tym co piszesz jednak twierdzę ze coś jest na rzeczy. Tylko to nie jest takie jak ja sobie wyobrażałem. Z tymi aurami z tym wszystkim chodzi o coś innego, tak jak z tym oobe są bajki. Myślę ze mi się szybciej uda, wiem to. Przydało by mi się wiedzieć co testowałeś, co potrafisz itd. co działa a co nie działa:) Z książek nie chce czytać, bo tam można bajek się naczytać, tak jak monroe opisał oobe bajki. Wolę słuchać doświadczonego człowieka, jak ty, który ma w tym obycie przez 10 lat. Wcześniej cię nie chciałem słuchać, bo myślałem ze jesteś jakimś laikiem w tych sprawach. Chociaż według mnie masz za mało doświadczeń życiowych i dlatego wysnuwasz błędne tezy o ludziach, jak o mnie itd.

CYTAT(Pavveł @ 09.04.2015 - 11:26) *
Wiele. Za wiele, by zmieścić w krótkim tekście, a część tego by w ogóle zmieścić w słowach. Zależy też, co z tego Cię interesuje. Ale powtarzam, to nie temat o mnie, a ja nie zamierzam tu pisać swojej biografii.

i to jest normalne w dzisiejszych czasach, az szkoda gadac, bo tak jest na codzien, co w tym jest zabawnego? nie rozumiem po prostu. Najpierw bierze sie pod lupe jakas osobe, wynosi ponad "przecietnosc", robi z nigo nie wiadomo kogo w oczach sobie podobnych ludzi, i... zarzuca cos, zeby obraz tej osoby runal nizej niz ta "przecietnosc"

I to wszedzie, bazuje sie na wizerunku, gwiazdy maja swoje osoby od kreowania wizerunku, bo zwyczajni ludzie, czyli bezkrytyczni, takie szufladkujace robociki, siedza i rzucaja kamieniami. Dla mnie to smieszne, z dwoch stron, i z tego tlumu, co wrzuca wszsytko do worka i nie umie samodzielnie mysec i z tego, ze sa ludzie, ktorym zalezy na poklasku.

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park