oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Wniebowstąpienie - Maha Mritenjai (w Sanskrycie)
pigsonwings
post 02.06.2018 - 18:21
Post #43

haereticus
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 877

Notatnik

CYTAT(Isabel Martin @ 02.06.2018 - 18:10) *
Hm, powyższy post nawet mi się podoba, jest całkiem merytoryczny. Nawet dałabym "Dzięki", gdyby nie to, że nie jest to przekaz pochodzący z głębi twego serca, a jedynie luźne przemyślenia oparte o teksty jakiejś głupiej p.zdy zajmującej się pracą z cieniem, relacją z Wyższym Ja, integracją pierwiastka męskiego i żeńskiego w sobie i innym badziewiem będacym dopiero wstępem do prawdziwej, głębokiej duchowości. Naczytałeś się czegoś i tyle, próbujesz zabłysnąć intelektem, pokazać, jaki to jesteś mądry i wyżej rozwinięty od innych, że przejrzałeś iluzje itp.

iks de, Tak masz racje, ja też jestem konstruktem pamięciowym opartym na doświadczeniu
i opisach z którymi się zapoznałem, systemów które próbowałem lub które pojebałem.
Na ten konstrukt główny wpływ miał mądrść starożytnych greków, pare systemów mających swoje
poczatki w XIX wieku. Oczywiście też paru mędrców i ich dedukcja. No i własne doświadczenie. (praca z cieniem, jakieś tego typu bzdety, te teorie sa mi obce) chociaż znam pobieżnie Junga filozofie. Wyższe JA? to kostrukt myślowy tak jak nieba, piekła, reinkarnacje.....
Oczywiście przefiltrowane i wydedukowane przez jednostkę X którą jestem.
I która nic nie znaczy dla całości, w świecie powodzi mi się dobrze.
Nie mam też problemów z samym sobą. Jestem świadom że sam jestem kostrukcją, mapetem, częscią iluzjii.
Wyżej rozwinięty od innych?, nie chyba nie mam takiego uczucia.... zwierzeta sa mądrzejsze od ludzi. Za wyjątkiem psów które najczęsciej przejmują ludzką świadomość po właścielach. Będzie czekał na miche i spacer.
Go to the top of the page

+Quote Post
Isabel Martin
post 02.06.2018 - 18:41
Post #44

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1013

Notatnik

Hm... Może faktycznie trochę mnie poniosło... Ale wiedz, że odnalazłam stan, w którym jestem nieskończoną nicością, niczego mi nie braknie, i ciało budzące się co ranka tylko mi w tym przeszkadza, wkurwia bezlitośnie!

+Quote Post
pigsonwings
post 02.06.2018 - 19:09
Post #45

haereticus
Punkty prestiżu: 877

Notatnik

CYTAT(Isabel Martin @ 02.06.2018 - 18:41) *
Hm... Może faktycznie trochę mnie poniosło... Ale wiedz, że odnalazłam stan, w którym jestem nieskończoną nicością, niczego mi nie braknie, i ciało budzące się co ranka tylko mi w tym przeszkadza, wkurwia bezlitośnie!

Ten "stan" to też konstrukt, o jego istnieniu może poświadzcyć tylko dyskurs intelektualny po powrocie.
Tego "stanu" poszukuje też każdy ćpun. Potrzeby "duchowe" niczym się nie różnią od potrzeb "materilanych"
Nieskończoną nicością, jest wyłączenie myśli, do którego będą dążyć myśli, które tylko interesuje trwanie... xd
Nadzwyczajna jedność, to zazwyczaj zaburzenie metabolizmu ciała spowodowane narkotykami, medytacją, lub jakąś inną techniką wynalezioną do zaspokajania ludzi. W twoim przypadku pewnie jest to beznadzieja życiowa, katharsis, ale masz jescze do przezycia jakieś 40 lat. Więc trzeba też się zebrać. Na forach tego typu najwięcej neurotyków, nie ma wyjścia. Dziś akurat jestem przy komputerze to mogłem poodbijać piłeczkę. Te wszystkie teorie wielkich filozofów i metafizyków najczęsciej nie sprawdzają sie w realnym życiu. To dyskursy myślowe, każda myśl chce przetrwać i się ciągle realizować. Schronienia czy błogostanu/boga chce każdy, to pospolite, każdy chce uciec od niedogodnego życia.

+Quote Post
Isabel Martin
post 02.06.2018 - 19:15
Post #46

Dusza Towarzystwa

Notatnik

:-(

+Quote Post
bielik110
post 02.06.2018 - 21:23
Post #47

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1147

CYTAT(Isabel Martin @ 02.06.2018 - 17:08) *
Mam zaakceptować "siebie", czyli TO CIAŁO?

Nie ciało tylko siebie:):)

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 01.06.2018 - 22:40) *
Wmówić sobie oddzielenie? Wmówienie sobie życia? Jest coś takiego? Ty Bielik wmawiasz sobie, że jesteś?

Iluzja oddzielenia to co innego...tego sobie nie wmawiasz. Tego doświadczasz, aby poznać czym jest ta iluzja :-)

Problem znika...

Nie wmawiam sobie że jestem:) wmówiono mi żę :) nie jestem
Mozesz rozwinąć:)czym jest problem i znikanie problemu

CYTAT(PigsOnTheWings @ 02.06.2018 - 19:09) *
Ten "stan" to też konstrukt, o jego istnieniu może poświadzcyć tylko dyskurs intelektualny po powrocie.
Tego "stanu" poszukuje też każdy ćpun. Potrzeby "duchowe" niczym się nie różnią od potrzeb "materilanych"
Nieskończoną nicością, jest wyłączenie myśli, do którego będą dążyć myśli, które tylko interesuje trwanie... xd
Nadzwyczajna jedność, to zazwyczaj zaburzenie metabolizmu ciała spowodowane narkotykami, medytacją, lub jakąś inną techniką wynalezioną do zaspokajania ludzi. W twoim przypadku pewnie jest to beznadzieja życiowa, katharsis, ale masz jescze do przezycia jakieś 40 lat. Więc trzeba też się zebrać. Na forach tego typu najwięcej neurotyków, nie ma wyjścia. Dziś akurat jestem przy komputerze to mogłem poodbijać piłeczkę. Te wszystkie teorie wielkich filozofów i metafizyków najczęsciej nie sprawdzają sie w realnym życiu. To dyskursy myślowe, każda myśl chce przetrwać i się ciągle realizować. Schronienia czy błogostanu/boga chce każdy, to pospolite, każdy chce uciec od niedogodnego życia.

:):)
To wszystko prawda:) ale jest ale,POTRZEBA :) to ona rządzi wszystkim,MYŚL jest jak magnes do puki jest POTRZEBA :):) masz przeje....e :)

+Quote Post
Isabel Martin
post 02.06.2018 - 21:37
Post #48

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Chodzi o poczucie oddzielenia od ciała, wrażenie bycia niezależną od niego świadomością, która nie pasuje do ciała i świata fizycznego, jest od nich czymś odrębnym.

+Quote Post
bielik110
post 03.06.2018 - 00:48
Post #49

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Isabel Martin @ 02.06.2018 - 21:37) *
Chodzi o poczucie oddzielenia od ciała, wrażenie bycia niezależną od niego świadomością, która nie pasuje do ciała i świata fizycznego, jest od nich czymś odrębnym.

Tak:)wiem o czym mówisz:) to tylko program w twojej świadomości,to efekt "łykania teori" na temat istnienia.

Slonko:) wszystko jest w tobie piekne i nad wyraz wyrafinowane,ciałko twoje jest jednym z najwspanialszych dzieł we wszechświecie:) zaufanie sobie to droga wyboista,ale kiedy będziesz sobą:) wtedy zrozumiesz czym jest :):):)"niebo" :)

+Quote Post
1 Dzięki bielik110 za ten przydatny wpis:
Isabel Martin
Isabel Martin
post 04.06.2018 - 21:33
Post #50

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(PigsOnTheWings @ 02.06.2018 - 20:09) *

Nienawidzę tego "xd". Postrzegam je jako szczeniackie.

CYTAT(bielik110 @ 03.06.2018 - 01:48) *
Slonko:) wszystko jest w tobie piekne i nad wyraz wyrafinowane,ciałko twoje jest jednym z najwspanialszych dzieł we wszechświecie:)

Skąd wiesz? Przecież mnie nie znasz, nigdy mnie nie widziałeś.

Jakie macie sposoby na ego death?

+Quote Post
bielik110
post 04.06.2018 - 22:55
Post #51

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Isabel Martin @ 04.06.2018 - 21:33) *
Nienawidzę tego "xd". Postrzegam je jako szczeniackie.

Skąd wiesz? Przecież mnie nie znasz, nigdy mnie nie widziałeś.

:)Nie muszę cie znać by widzieć w tobie piękno:)

a co to "ego deth" ?

+Quote Post
ciciak
post 04.06.2018 - 23:16
Post #52

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 38

Notatnik

CYTAT(Isabel Martin @ 04.06.2018 - 21:33) *

Przy uaktywnieniu przysadki poskramiamy też ego.

Ale wygląda na to, że zapowiadają się nam zwykłe zgony, i to w dużej ilości. Darek się dowiedział, tu więcej:
https://www.youtube.com/watch?v=Vc4q5aO0XBo
https://www.youtube.com/watch?v=kbO2tlu1ulI

+Quote Post
1 Dzięki ciciak za ten przydatny wpis:
NeuroCosmic
Neuro.
post 05.06.2018 - 10:13
Post #53

cosmic
Punkty prestiżu: 520

Notatnik

Przez przypadek podziękowałem, przepraszam "xD"

/

Najpierw uruchom cały mózg, a potem zabieraj się za uaktywnianie przysadek :)

+Quote Post
Isabel Martin
post 05.06.2018 - 13:40
Post #54

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(bielik110 @ 04.06.2018 - 23:55) *
:)Nie muszę cie znać by widzieć w tobie piękno:)

a co to "ego deth" ?

aha:)czyli inni ludzie są dla Ciebie lustrem:)

pytanie brzmi: w jaki sposób osiągnąłeś tak wysoki stopień rozwoju duchowego? emanujesz miłością, jesteś chodzącą dobrocią... jesteś wzorem do naśladowania, tylko jak Cię naśladować? Czy łatwość osiągania OOBE jest w Twoim przypadku naturalną konsekwencją poszerzania świadomości?

+Quote Post
bielik110
post 05.06.2018 - 23:02
Post #55

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Isabel Martin @ 05.06.2018 - 13:40) *
aha:)czyli inni ludzie są dla Ciebie lustrem:)

pytanie brzmi: w jaki sposób osiągnąłeś tak wysoki stopień rozwoju duchowego? emanujesz miłością, jesteś chodzącą dobrocią... jesteś wzorem do naśladowania, tylko jak Cię naśladować? Czy łatwość osiągania OOBE jest w Twoim przypadku naturalną konsekwencją poszerzania świadomości?

Jakie k....a naśladowanie:):):) uświadom sobie że nie ma poziomu,nie mamiłości dobroci:):):)
Jest tylko ŚWIADOMOŚĆ po przez obserwację swoich MYŚLI SŁÓW I CZYNÓW :):) i wybór po przez POZNANIE :)
Niebo piekło to mit:):) baja religijna

Jak pokochasz siebie:) wszystko stanie się łatwiejsze.Dlaczego? bo będziesz postrzegać innych przez pryzmat siebie i swoich doświadczeń(jak dasz ciała zrozumiesz że każdy daje) i każdemu trza:):) odpuścić.Bo też zbiera doświadczenie jak ty.

+Quote Post
1 Dzięki bielik110 za ten przydatny wpis:
TyHu
Neuro.
post 07.06.2018 - 20:27
Post #56

cosmic
Punkty prestiżu: 520

Notatnik

Tutaj macie jak wyglądają rzeki Nieba:

+Quote Post
ciciak
post 25.06.2018 - 20:33
Post #57

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(NeuroCosmic @ 05.06.2018 - 10:13) *
Najpierw uruchom cały mózg, a potem zabieraj się za uaktywnianie przysadek :)

Należy Ci się NuroCosmicu chyba nominacja do "złotej czcionki oobe.pl" za to zdanie, ale to raczej tak nie działa.
Przysadka to istotnie drzwi do Boga.

+Quote Post
Isabel Martin
post 25.06.2018 - 21:28
Post #58

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Drzwi do Boga to korony czakra, jak otworzy się przypadkiem, no to wtedy jest masakra.

+Quote Post
ciciak
post 22.12.2018 - 16:39
Post #59

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(ciciak @ 01.08.2017 - 19:52) *
...Zbyszka "Ciekawa rzecz mi sie przytrafila. Zniknalem w fizyku na jakies 5 minut,...

więcej tu:
https://www.youtube.com/watch?v=pgxn3IxCLAk
1:20:00 do 1:34:00

+Quote Post
ciciak
post 22.12.2018 - 16:42
Post #60

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Aha i jeszcze coś -
lektura przyśpieszająca:
Hsin Hsin Ming "Księga Niczego" - Osho

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park