oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Stało Się To Zupełnie Przypadkiem
latawiec
post 28.12.2017 - 08:11
Post #1

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy

Hej.. Pare lat temu zainteresowałem się tematem świadomego śnienia. Dosyć często zdarza mi się w śnie zdawać sobie sprawę że śnie.
Miałem kłopoty w mieszkaniu, hydrauliczne kłopoty. przebudziłem się godzine po północy, ogarnąłem sprawe. Położyłem się z powrotem około 3:30. Przepatrzyłem wszystkie demoty i joemonstery i zasnąłem.
Myślałem że obudziłem się po raz kolejny, ale było jakoś dziwnie (sen mial miejsce w pokoju, w którym spałem).Było ciemno, widziałem że ktoś niski stoi za drzwiami. Nie przestraszyłem się, zapaliłem światło a drzwi się uchyliły. Może to śmieszne ale zobaczyłem karła, murzyna . Patrzył na mnie a ja na niego, nie widziałęm czy jest zły czy dobry. Nie wyglądało że chciał mi zrobić krzywdę, ale zdenerwowałem się i krzyknąłem żeby stąd poszedł. Zamknął drzwi i za chwile znowu otworzył- patrzył na mnie przez szparę. Wkurzylem się i kopnąłem drzwi, on zaczął uciekać do kuchni, zacząłem go gonić. Usiadłem na nim i zapytałem się kim jest, nagle zdałem sobie sprawe ze podłoga jest mokra- wylało się z zalanej łazienki. Przebudziłem się, a tu SZOK. Wszystko mi się śniło. Poszedłem do łazienki- wszystko suchutkie.Było to bardzo dziwne doświadczenie. Po jakimś czasie zasnąłem- działo się dosłownie to samo, ale w drugim śnie kazałem mu |(ładnie mówiąc) stąd iść i znowu zacząłem go gonić.
Jak się obudziłem przestraszyłem się że mieszkanie jest jakieś nawiedzone. W pierwszym śnie nie bałem się go, w kolejnym już od razu zareagowałem agresywnie i byłem zmieszany. Śniły mi się niejednokrotnie różne głupoty, ale nie tak że byłem z kimś (jakąś postacią, nieznajomą i która nic nie mówi) w bezpośredniej konfrontacji.
Z tego co poczytałem, to chyba jest ten strażnik. Po drugim śnie bylem wystraszony. Co mam z nim robić kiedy go spotkam jeszcze raz? Nie moge się doczekać. Rozwiejcie moje wątpliwości bo miałem wrażenie że dom jest jakiś nawiedzony. Pozdrawiam
Go to the top of the page

+Quote Post
Se7en
post 29.12.2017 - 10:17
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

Straznika okresla sie mianem odciagacza, zmory, ducha itp.. Na paralizu przysennym ze strachu urzeczywistniaja sie strachy, odglosy ktorych nie ma. Jest to swego rodzaju blokada abys sie budzil natychmiast. Czyjas obecnosc, ufo, zmarly, zmory, zjawy duchy, ataki, dzwoniacy budzik moze byc wszystko. Paraliz jest stanem, ze nie mozesz sie ruszyc chociaz masz swoja swiadomosc i przenika do niego sen. A Ty odzyskales swiadomosc juz w snie.

Sen jest jak rzeczywistosc, pod warunkiem, ze masz pelna swiadomosc, a nie czesciowa. Nie ma co na tym karle sie skupiac nastepnym razem pewnie bedzie cos innego. Bez obaw i strachu to tylko sen, w tym wypadku az sen bo zderzyles sie z nim we wlasnej skorze. Jezeli wracasz spowrotem z reguly jest kontynuacja tego co bylo.

Karzel+murzyn zla wrozba uwazaj na nowa znajomosc.

+Quote Post
1 Dzięki Se7en za ten przydatny wpis:
latawiec
latawiec
post 01.01.2018 - 18:22
Post #3

Przechodzień

Na przestrzeni ostatnich tygodni zdarzały mi się sny o białym wężu, który mnie atakował, a ja uciekałem i się broniłem. Było też coś takiego, że wpadłem w jakąś szybę/lustro i całe rozbiłem. Z tego co patrzyłem w sennikach to wszystko kręci się w okół znajomych. Może ma to związek z moją ucieczką od toksycznych kolegów? Zerwałem kontakt z nimi zupełnie. Dziękuje za odpowiedź.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park