oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Taka Faza
MarcinM
post 20.03.2017 - 11:29
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

ale mia?e dzis piekna faze.

By?em z rodzina na wakacjach w jakim? ciep?ym kraju przypominajacym pa?stwa ameryki lacinskiej. Bezchmurne,niebieskie niebo komponowa?o si? znakomicie z licznymi zielonymi parkami, w których znajdowa?y si? takze liczne zabytki o architekturze typowej dla tamtych stron (bia?e domki, ma?e ko?ció?ki itp.). Obraz by? bardzo wyrazisty, realistyczny na niesamowitym poziomie. Nast?pnie uda?em si? na w?drówk? górskim szlakiem, gdzie w pewnym momencie uda?o mi si? odzyska? swiadomo??. Poczu?em, ze znajduj? si? na czestotliwoci focusa 27. Ca?y pejzarz byl niezwykle urozmaicony, oraz niesamowicie zielony. Ja unios?em si? w powietrze chcac dostroic si? dalej. Lot w gór? przyszed? mi z zaskakujaca ?atwo?cia. Po kilkunastu sekundach niebo zmienilo si? w wielka kartk? papieru, na której narysowane byly drzwi. Przebi?em ja, lecz na swej drodze natrafilem na jeszcze okolo 20 takich obiektów. Po pokonaniu do?? uciazliwej drogi moim oczom ukaza?a si? dziwna bry?a, która widziana by?a przez moje oczy w sposób wielowymiarowy. Nie potrafi? tego opisa?. Figura ta zmienia?a równiez kolory, symbolizujace dobra i z?a energi?.

Po paru minutach pojawi?a si? przede mna kobieta w ?rednim wieku. zacze?a opowiadac o tym jak to zrobi ze mnie m?zczyzne, poniewaz mam za duzo cech damskich takich jak nadrwazliwosc i nadmierne przywiazywane si? do innych ludzi. Mia?a wraz ze swoimi pomocnikami przeprowadzic na mnie seri? specyficznych zabiegów, które mia?yby mnie mentalnie od mojego by?ego przyjaciela, oraz dziewczyny. za osobami tymi od dawien dawna bardzo t?skni?. Dodatkowo dosta?em obietnic? braku ch?ci wpadania w relacje na pdoobnym poziomie emocjonalnym z nowo poznanymi ludzmi. zgodzilem si? na ta propozycj?. Kobieta kaza?a wypic mi sok zz ryby a potem teleportowalismy si? do szpitala. Tam przy pomocy pi?l?gniarek zosta?em poddany dziwnemu zabiegowi stomalogicznemu, który mia? mi dac ogromna pewnosc siebie w stosunku do kobiet. Gdy by?o juz po wszystkim dosta?em bardzo silnego podniecenia seksualnego, co doprowadzilo mnie do prób podrywania personelu.

Kolejny zabieg jakim mia?em by? podany zapowiada? si? bardziej bole?nie. Po przejsciu paru szpitalnych korytarzy przypominajacych te z centrum przyjec, które opisywa? Monroe, natrafilem na pomieszczenie, gdzie zaproponowano mi zabieg na penisie.(który mia? mi dac zwiekszona odpronosc na infekcj? oraz mniejsze potrzeby seksualne.) Przestraszony jednak obudzilem si?.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki MarcinM za ten przydatny wpis:
Isabel Martin

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park