oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Taka Faza
MarcinM
post 20.03.2017 - 11:29
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

ale miałe dzis piekna faze.

Byłem z rodzina na wakacjach w jakimś ciepłym kraju przypominajacym państwa ameryki lacinskiej. Bezchmurne,niebieskie niebo komponowało się znakomicie z licznymi zielonymi parkami, w których znajdowały się takze liczne zabytki o architekturze typowej dla tamtych stron (białe domki, małe kościółki itp.). Obraz był bardzo wyrazisty, realistyczny na niesamowitym poziomie. Następnie udałem się na wędrówkę górskim szlakiem, gdzie w pewnym momencie udało mi się odzyskać swiadomość. Poczułem, ze znajduję się na czestotliwoci focusa 27. Cały pejzarz byl niezwykle urozmaicony, oraz niesamowicie zielony. Ja uniosłem się w powietrze chcac dostroic się dalej. Lot w górę przyszedł mi z zaskakujaca łatwościa. Po kilkunastu sekundach niebo zmienilo się w wielka kartkę papieru, na której narysowane byly drzwi. Przebiłem ja, lecz na swej drodze natrafilem na jeszcze okolo 20 takich obiektów. Po pokonaniu dość uciazliwej drogi moim oczom ukazała się dziwna bryła, która widziana była przez moje oczy w sposób wielowymiarowy. Nie potrafię tego opisać. Figura ta zmieniała równiez kolory, symbolizujace dobra i zła energię.

Po paru minutach pojawiła się przede mna kobieta w średnim wieku. zaczeła opowiadac o tym jak to zrobi ze mnie męzczyzne, poniewaz mam za duzo cech damskich takich jak nadrwazliwosc i nadmierne przywiazywane się do innych ludzi. Miała wraz ze swoimi pomocnikami przeprowadzic na mnie serię specyficznych zabiegów, które miałyby mnie mentalnie od mojego byłego przyjaciela, oraz dziewczyny. za osobami tymi od dawien dawna bardzo tęsknię. Dodatkowo dostałem obietnicę braku chęci wpadania w relacje na pdoobnym poziomie emocjonalnym z nowo poznanymi ludzmi. zgodzilem się na ta propozycję. Kobieta kazała wypic mi sok zz ryby a potem teleportowalismy się do szpitala. Tam przy pomocy pięlęgniarek zostałem poddany dziwnemu zabiegowi stomalogicznemu, który miał mi dac ogromna pewnosc siebie w stosunku do kobiet. Gdy było juz po wszystkim dostałem bardzo silnego podniecenia seksualnego, co doprowadzilo mnie do prób podrywania personelu.

Kolejny zabieg jakim miałem być podany zapowiadał się bardziej boleśnie. Po przejsciu paru szpitalnych korytarzy przypominajacych te z centrum przyjec, które opisywał Monroe, natrafilem na pomieszczenie, gdzie zaproponowano mi zabieg na penisie.(który miał mi dac zwiekszona odpronosc na infekcję oraz mniejsze potrzeby seksualne.) Przestraszony jednak obudzilem się.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki MarcinM za ten przydatny wpis:
Isabel Martin

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park