oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Wibracje Po Dziś Dzień
miczun
post 14.12.2019 - 14:13
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 2

Kilka lat temu interesowałem się OOBE. Przeczytałem książke Roberta Monroe, oglądałem filmy, dokumenty itd.
OOBE doświadczyłem raz, raz też przy próbie usłyszałem coś bardzo groźnego więc zaprzestałem prób. Mineło kilka lat, a mi nadal często zdarza się mieć wibracje mimo, że ich nie chce. Zaczynają się zawsze po godzinie 3.00. Gdy dopiero zasypiam bądź się przebudzę i próbuje znowu zasnąć. Jest to strasznie męczące bo dostaje paraliżu i robie wszystko by do tego nie dopuścić. Gdy to ogarne i uda mi się zasnąć, zawsze rano zastanawiam się czy był to sen. Zawsze mam wątpliwości.
Co to może oznaczać? Skąd te wibracje i czy jest szansa, że jakiś byt się do mnie przyczepił i próbuje mnie wyciągnąć.
Ostatnimi czasy moje życie to pasmo porażek. Zastanawiam się czy ktoś z zewnątrz aby mi tego nie organizuje. Ktoś z astrala.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki miczun za ten przydatny wpis:
B.Soul
warmine
post 22.12.2019 - 15:47
Post #2

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 1239

Notatnik

Gdy nauczyłam się regularnie mieć oobe to przeważnie wibracje towarzyszyły mi tuż przed opuszczeniem ciała. Po pewnym czasie nawet gdy nie chciałam wychodzić i zrobiłam sobie przerwę to i tak zdarzało mi się, że budziły mnie w nocy wibracje. Jak już coś poznasz to potem jest się na to bardziej podatnym. Przynajmniej ja tak zauważyłam. Nie panikuj. Spróbuj kłaść się o innej godzinie niż zawsze i sprawdź czy nastąpiły zmiany.

+Quote Post
1 Dzięki warmine za ten przydatny wpis:
Se7en
B.Soul
post 10.03.2020 - 10:49
Post #3

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 39

Notatnik

Spróbuj wzbudzić w sobie uczucie zaufania i spokoju , Twój stan emocjonalny ma duży wpływ po pierwsze na ewentualne wyjścia a poza tym na stosunek do sytuacji.
Znam dobrze ten "niechciany" paraliż.

Zastanawiałeś się , czy przypadkiem to nie Ty podświadomie siebie wyciągasz z ciała, bo masz sobie coś do powiedzenia ?

Polecam seanse u bioenergoterapeuty - nawet jeśli (albo zwłaszcza jeśli) opinia na ten temat , jaka została wystawiona przez urząd wszechwiedzy , kościół, jest niepochlebna.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park